W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Świnie piją a ptaszki spiewają...  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1272
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 22 Mar '07   Temat postu: Świnie piją a ptaszki spiewają... Odpowiedz z cytatem

Jozio Oleksy (agent ktory nie byl agentem) powiedzial kilka slow za duzo w biurze Aleksandra Gudzowatego.
Musiala czerwona swinia za duzo wypic,no chyba ze sie nawrocil na prawdomownosc Razz


Cytat:

Te zapisy dzwiekowe sa dokumentem unikalnym.

Sluchaj takze:
Oleksy o naduzyciach w kampanii Marka Borowskiego Oleksy: Jerzy Urban dal
prace Krzysztofowi Janikowi
Oleksy o prywatyzacji zony Borowskiego Oleksy: Kwasniewski nie cierpi
Millera, zle o nim mówi
Oleksy: Moja sitwa miala Polske w dupie Oleksy o majatku Kwasniewskiego
Prokurator o tasmach Oleksego


audio moze troche nie wyraznie,ale jak sie wsluchasz i powtorzysz kilka razy to mozna zrozumiec.
/http://www.dziennik.pl/Load.aspx?TabId=14&Acion=LoadF&lsnf=AS03-0011&mediaId=4085&articleId=36593


zrodlo i dyskusja
/http://groups.google.pl/group/soc.culture.polish/browse_thread/thread/fd1de0bdf890f90/380d4abc533e8649?lnk=st&q=Oleksy&rnum=2&hl=pl#380d4abc533e8649

Dlaczego nie uznali calej SLD-owskej partii za organizacje przestepcza i jej nie zdelegalizowali? to samo z odlamem tej grupy przestepczej na ktorej czele stoi dwulicowa swinia borowski.Ile to by spraw rozwiazalo!,wszyscy w bylym obozie komunistycznym sobie poradzili z tym problemem tylko u nas nie,zenada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 22 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierd... ! prezent z nieba dla pana Ziobro. Jak pogawędka była z panem Mychnykem to wszyscy drżeli żeby autorytetu nie urazić.

Cytat:
Najlepsze zdanie Oleksy ma oczywiście o sobie. "Teraz ze mną na solo nie wygrasz. Ja bardzo dużo czytam, odświeżam umysł i kur... będę jak brzytwa" - mówił Gudzowatemu. I dodał, że choć SLD "miało Polskę w dupie", on jeden - nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 22 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca rozumiem o co w tym nagraniu chodzi ale jedno muszę stwierdzić: solidnie sobie z olkiem popili Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 22 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nie do końca rozumiem o co w tym nagraniu chodzi ale jedno muszę stwierdzić: solidnie sobie z olkiem popili Smile


mozna tez przeczytac co powiedzial Olin :]

Cytat:

"Lewica nie jest wspólnotą ludzi i poglądów. A partia, która nie jest wspólnotą ludzi i poglądów jest niczym. Jest grupką karierowiczów, którzy chcą bez przerwy stanowisk. I tak jest. Szmajdziński, Janik, ten cały Olejniczak. To wszystko są ambicjonerzy. (...) Przekręty szły w prywatycacji (...) Dlatego ci powiem, że jak patrzę na tę komisję śledczą, to tak frontalny atak na nią nie jest przypadkowy (...) W całej Europie nie ma takiego kraju, który tak lekkomyślnie sprzedałby banki (...) Za co Kaczmarka znienawidził Kwaśniewski? Za to, że w Francji obiecał Chiracowi, że mu odda Ruch. I przyjechał kaczmarek i powiedział "takiego" i nie dopuścił do dziś do sprywatyzowania Ruchu na rzecz Francuzów. (...) [Kwaśniewski] żeby nie wiem jak się naharował, to nie uzbiera tyle ile potrzebuje na wylegitymizowanie tego [majątku] (...) Oluś zawsze był krętaczem, i to małym krętaczem. Za co się brał, zawsze spierdolił (...) Sławomir Miller działał samodzielnie korupcyjnie. Bo do mnie po wyborach poprzednich przyszło dwóch facetów (...) i oni mi przedstawili i oni proszą tylko, żeby potwierdzić, że 200 tys. dolarów dotarło do pana Leszka Millera. (...) oni mówią nam: Chodzi tylko o to czy nie zmarnowały się pieniądze bo były dawane na kampanię (...) [syn Leszka Millera] zgłosił się miesiąc temu do agencji nieruchomości, w poszukiwaniu domu do miliona dolarów. (...) To znaczy, że tupet jednocześnie występuje, że nie boi się (...) Żadnemu nie wierzę z lewicy. Wszyscy są upaprani w różne kombinacje, interesy. (...) Moja sitwa i owszem, miała w dupie [Polskę]"


zrodlo
http://kataryna.blox.pl/2007/03/Teraz-al.....BC.tomcat2

Ps.
Nawalony Kwachu w Charkowie
http://www.youtube.com/watch?v=g8N_EG7jJ5U
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 22 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś tam wymamrotał, obgadał tego i owego
ale czego to ma właściwie dowodzić? że oluś zawsze był krętaczem?
przecież to każdy wie i to bez oleksego Smile

nic z tego co tu czytam mnie nie zdziwiło, szczegolnie po tym jak usłyszałem jak bardzo koleś był zapruty Smile
a że tacy jak oleksy popić lubią to chyba nie nowość Very Happy

wolałbym usłyszeć co kaczyński gada na takiej fazie... może jego by ktoś nagrał? Laughing na pewno byłoby ciekawsze jakby zaczął opowiadać o swych izraelskich koneksjach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 22 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem kto teraz wypije cokolwiek z Gudzowatym Smile

Najlpesze były jednak tłumaczenia Oleksego "buc to człowiek małomówny" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 22 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A WY JAK ZWYKLE JESTEŚĆIE NIE KUMACI. Gudzowaty to jeden z najbogatszych polaków, więc SS mają na niego wtyki. zwerbowali go jakiś czas temu a on in podlega. rozmowa z oleksym to prowokcja gudzowatego, bowiem specjalnie, nikczemnie, parszywie, tandetnie upie**** olka vódką, aby ten pie***** widzi misie bez pokrycia w prawdzie. Sprawa była rozpowszechniona pół roku temu, a teraz gdy SLD pnie się w góre w sądażąch specjalnie ją upubliczniono by Sojusz zdarto z tzn "ziemią". Polską rządzą SS, czy my tego chcemy czy nie, już niedługo staniemy się 2 "białorusią", jesteśmy ksenofobami, i megalomanami. Polska staje sie krajem socjalistycznym, polską rządzi komuna, jestesmy pod władaniem USA, iluminaci już tu SĄ. Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 22 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mądrze gadasz, xtc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 22 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tych nagrń najbardziej podoba mi się fragment jak brechta z Kwasniewskiej. Że uczy ludzi jak jeść bezy... Laughing I że jak ona się nie wstydzi!?

Szkoda że nie ma fragmentu o Kaczyńskiej Smile No, ale tak - z niej nie wolno, więc nawet jak był to wycięli Smile

Czy nie macie też wrażenia, że tytuł tej wiadomości jest trochę przerysowany?

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8784298
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 22 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwny zbieg wiadomości:

1. Czarzasty z Oleksym zamierzają walczyć o władze w mazowieckim SLD
2. Antyterroryści przychodzą do Czarzastego w "odwiedziny"
3. Dziennik publikuje pijacki bełkot Oleksego...

Pyatnie za 100 pkt: z kim jeszcze pił gudzowaty i w jaki sposób ludzi tych można teraz szantazować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 22 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pyatnie za 100 pkt: z kim jeszcze pił gudzowaty i w jaki sposób ludzi tych można teraz szantazować...

To dobre pytanie.

Żartobiliwie odpowiedziałbym: szkoda, że nie ze mną, bo wóde musiał mieć dobrą Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 22 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo ze zbieral nagrania w celu pozniejszego szantazu,jak inaczej
interpretowac to ze czekal KILKA m-cy,ale to pryszcz, wazne ze nagranie ujrzalo swiatlo dzienne.Wiem ze dla niektorych to zadna nowosc,nie dziwie sie, bedac w SLD czy innym odlamie tej przestepczej organizacji tez nie byloby to dla mnie nowoscia, w przeciwienstwie do ludzi ktorzy sie tylko domyslali a teraz maja potwierdzenie u samego zrodla, i to nie byle jakiego - bylego premiera.

Wkurzaja mnie dzialania Pis-u, nie ida konsekwetnie za ciosem,tylko jak ktos wspomnial pokrzycza,rozdmuchaja sprawe w mediach a potem cisza,mam nadzieje ze nie tym razem.Przez te niekonsekwencje spadly notowania PiS-u, do tej pory juz 3/4 SLD powinno albo siedziec albo powinni zostac wyautowani z polityki na zawsze.Za to wreszcie panstwowa telewizja zaczela mowic ludzkim glosem,bo za zyda Wildsteina nic sie nie dzialo, teraz jest u swoich w TW(V)N i niech juz tam zostanie.


Ps
wybrane fragmenty rozmow olesia i guzka :] jakos dobra, idze zrozumiec Smile
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=36670


Nowe fragmenty rozmowy Oleksego z Gudzowatym
Cytat:

Co naprawdę myśli były premier
2007-03-22 01:10 Aktualizacja: 2007-03-23 01:18

Nowe fragmenty rozmowy Oleksego z Gudzowatym

Józef Oleksy w rozmowie z Aleksandrem Gudzowatym nie tylko mówił o Aleksandrze Kwaśniewskim "mały krętacz", a o Leszku Millerze "dupek". Potwierdza też, że to "żule", a wszyscy politycy według niego to "barachło". DZIENNIK ujawnia kolejne zapisy nagrania, które wywołało burzę.


zrodlo:
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=304&ShowArticleId=36593\
warto przeczytac cale Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 23 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tym wszystkim zastanawia mnie jedno: dlaczego milczy Donald Tusk?! dlaczego nie urządza konferencji prasowych w środku nocy?! Very Happy

może też pił z gudzowatym? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Świnie piją a ptaszki spiewają...
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile