W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
M8 a niech mnie zbanują albo ogranicza posty ale CI nawtyka  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 3178
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 02 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedyne co mogę dodać do wypowiedzi AL Ko(cham)hola . to, to ze bez względu na nasze poglądy i dążenia jesteśmy ludźmi myślącymi , i nasza percepcja nie ogranicza się do użycia patyczka jako narzędzia czy kamienia jako otwieracza do skorupiaków ,
różnica miedzy nami a zwierzętami polega na naszej umiejętności myślenia abstrakcyjnego , którego dowodami są idee i wspólne planowanie przyszłych działań , widzę najistotniejsza różnicę gatunkową miedzy nami a naszymi braćmi mniejszymi , to umiejętność żartowania ironizowania .

do czego zmierzam , pomijając poglądy jeśli zdołamy odszukać wspólny mianownik to jesteśmy w stanie dojść do porozumienia na każdej płaszczyźnie -bez względu jakiego jesteś koloru ,lub ja.
Dla mnie z tego całego bałaganu wylania się tylko jedno co możne być wspólnym mianownikiem -SZACUNEK DO ŻYCIA W KAŻDEJ JEGO FORMIE , UZNANIE JEGO NIEPOWTARZALNOŚĆ I BEZ CENNOŚCI. w innym wypadku nie dojdziemy do kompromisu na innych płaszczyznach
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 02 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

croedeth napisal:
Cytat:
jedyne co mogę dodać do wypowiedzi AL Ko(cham)hola...


ej wez bo jeszcze Jabba z kolegami pomysli ze z teczowego bractwa jestesmy Embarassed

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

otelodreiP - dosc regularnie bywam w danii i mam okazje rozmawiac z autochtonami ale jakos temat alkoholu nigdy nie polecial. ludzie z ktorymi sie spotykam tez raczej nie sprawiaja wrazenia gosci ktorzy nie wylewaja za kolnierz. natomiast slyszalem z opowiesci ze norwegowie ostro łoją Smile z kolei w szwecji bylem raz i widzialem np takie sceny jak na poboczu staly dwa radiowozy i ekipa z jednego stala mierzac z pistoletow w ekipe siedzaca w drugim - wygladalo to dosc dziwnie. slyszalem tez ze maja tam lody o smaku ziemniaczanym, miesnym itd itp - niestety dowiedzialem sie o tym juz po powrocie Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 02 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tylko trybut dla wszystkiego co związane z alk , którego jestem gorącym zwolennikiem . to nie moja wina ze obrałeś nick na widok którego zakładam buty i pognam do monopolowego
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP napisał:
Al Kohol napisał:
...byles kiedys w skandynawii? widziales jak tam ludzie zyja? a to najbardziej socjalistyczny region w europie. niczego nikomu nie brakuje - nawet tym ktorzy maja prace w dupie. i tak wlasnie byc powinno Very Happy




Oprocz alkoholu ... Very Happy

Osobiscie nie bylem ale kolega byl w Szwecji i opowiadal ze nie mozna sie spokojnie najebac Smile
Bo zaraz Cie chca wyslac na odwyk Very Happy.Podobno maja tam straszny problem z ukrytym alkoholizmem.
Sprzedaz alkoholu jest monitorowana jesli zakupisz za duzo w danym tygodniu to przy nastepnym zakupie
ekspedientka wreczy ci prospekt jak zerwac z alkoholem Smile
Jest tu ktos kto tam byl i to moze potwierdzic ?


Byłem 12 lat temu i koledzy codziennie kupowali w sklepie po kilka piw na osobę (najmocniejsze miało 3.3%) i żadnej ulotki nigdy nie dostali.
Najlepszy ubaw był z min ekspedientek gdy przed łykendem każdy z nich kupował po kilka zgrzewek Very Happy

Ponownie byłem 2 lata temu i widziałem jak Szwedzi się napruli w barze i nikt im nawet uwagi nie zwrócił, gdy jeden zasnął na stole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


M8 a niech mnie zbanują albo ogranicza posty ale CI nawtyka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile