W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
UPR kontra minister skarbu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1268
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 30 Sie '08   Temat postu: UPR kontra minister skarbu Odpowiedz z cytatem



boże, co to za osioł?! (zgadnijcie o kim mówię)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 16:38, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no fajny materiał ale troche że tak sie wyrażę "propagandowy wzgędem UPR". Rzeczywiście prawda jest taka że 18 lat Polskiej demokracji doprowadziło do tego że komunistyczne spółki państwowe przeszły w ręce magnatów zaprzyjaźnionych i wpsierający rząd "elektryków, kominiarzy i taksówkarzy" - jesli wiecie o kim mówie Laughing
Inna sprawa to taka że spółka wielkości Poczty Polskiej nie może być sprzedana jednej osobie. Dlaczego? Doprowadzi to do monopolu jednej firmy (w tym przypadku Poczty Polskiej) która będzie narzucała ceny konkurentom którzy pędu magnata nie wytrzymaja przez co zostaną kupieni przez następnych 'prywaciarzy'...
Ja bym chciał że ide na pocztę i na miejscu wybieram kto ma mi wysłać list, ile będzie kosztować i kiedy adresat dostanie przesyłkę NIE BOJĄC się że za 2 dni pocztowcy znowu zaczna strajkować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
Nie no fajny materiał ale troche że tak sie wyrażę "propagandowy wzgędem UPR". Rzeczywiście prawda jest taka że 18 lat Polskiej demokracji doprowadziło do tego że komunistyczne spółki państwowe przeszły w ręce magnatów zaprzyjaźnionych i wpsierający rząd "elektryków, kominiarzy i taksówkarzy" - jesli wiecie o kim mówie Laughing
Inna sprawa to taka że spółka wielkości Poczty Polskiej nie może być sprzedana jednej osobie. Dlaczego? Doprowadzi to do monopolu jednej firmy (w tym przypadku Poczty Polskiej) która będzie narzucała ceny konkurentom którzy pędu magnata nie wytrzymaja przez co zostaną kupieni przez następnych 'prywaciarzy'...
Ja bym chciał że ide na pocztę i na miejscu wybieram kto ma mi wysłać list, ile będzie kosztować i kiedy adresat dostanie przesyłkę NIE BOJĄC się że za 2 dni pocztowcy znowu zaczna strajkować.


A dlaczego jednej osobie?
Zlikwidować trzeba tą firme i sprzedać jej majatek firmom prywatnym.

A Nigdy więcej jest organizacją lewacko-żydowską powiązana z fundacją Batorego:)
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem na myśli ministra skarbu - facet jakby z Samoobrony, nie potrafi się wysłowić i taki koleś ma zarządzać spółkami skarbu państwa ?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


UPR kontra minister skarbu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile