W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
pomysł na nowy dział  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 1521
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 28 Sie '08   Temat postu: pomysł na nowy dział Odpowiedz z cytatem

witam ,jestem od niedawna forumowiczem i brakuje mi na tym forum
telegraficznego skrótu

myślę ze sporo osób zagląda tu , bo zaczynają być niezadowoleni i szukają przyczyn tego stanu , bo coś im się nie zgadza i próbują odnaleźć fałszywy element .

moja propozycja to dział o nazwie np-ciemna strona , tak wiec w dziale mogły by się znajdować podkategoria -ciemna strona masonerii, ciemna strona religii,ciemna strona kapitało etc nie chodzi mi o miejsce do dyskusji , tylko o miejsce gdzie forumowicze w miarę lakonicznie i bez emocji zamieszczają informacje , taki indeks ,który pomoże potem nowym forumowicza odnaleźć się w tematyce i włączyć do dyskusji na innych działach .Ewentualnie dział taki można zrównoważyć działem -jasna strona - choć sam nie wierze ze było by nim zainteresowanie .

brak tez downlandowni z prawdziwego zdarzenia , z możliwością pobierania bez konieczności rejestracji taki dział tez by zaowocował w przyszłości .

do "starych" forumowicz nie krytykujcie tego pomysłu automatycznie , pamiętajcie ze nie urodziliście się z wiedza tylko ją nabyliście , taki dział bardzo by pomógł młodym ludziom ,znalezienie dobrego w domyśle ,rzetelnego źródła informacji to trudna sprawa
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 28 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Downloadownia jest jak najlepszym pomysłem, szczególnie gdyby zawierała także jakiś pakiet anty NWO. Chodzi mi o grafiki, avatary, ulotki itp. itd. Gdzieś na sieci znalazłem coś takiego, ale niestety zapodziałem, gdzieś ten link. Jeżeli ktoś znalazł coś podobnego to najlepiej niech wrzuci w ten post.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 19 Paź '08   Temat postu: Re: pomysł na nowy dział Odpowiedz z cytatem

croedeth napisał:


moja propozycja to dział o nazwie np-ciemna strona , tak wiec w dziale mogły by się znajdować podkategoria -ciemna strona masonerii, ciemna strona religii,ciemna strona kapitało etc nie chodzi mi o miejsce do dyskusji , tylko o miejsce gdzie forumowicze w miarę lakonicznie i bez emocji zamieszczają informacje , taki indeks ,który pomoże potem nowym forumowicza odnaleźć się w tematyce i włączyć do dyskusji na innych działach .Ewentualnie dział taki można zrównoważyć działem -jasna strona - choć sam nie wierze ze było by nim zainteresowanie


Dobrą stroną tego jest to że informację staną się bardziej przejrzyste

Ale moim zdaniem przy każdej informacji powinno być miejsce do dyskusji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie cos da sie zrobic w dziale autorskim. Kazdy uzytkownik moze zalozyc topic w ktorym zawrze w pigulce to co chce przekazac, poda linki, literature, videografie itd. Jedynie z braku czasu nie zrobilem jeszcze takiego czegos.

Jesli zas chodzi o ogolnoforumowy spis waznych tematow, jest topic "płyty prawdy" i to kazdy nowy forumowicz moze sciagnac i sie zapoznac. Taki forumowy konsensus.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


pomysł na nowy dział
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile