W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Od kiedy Prawda jest negatywna  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2152
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 03 Wrz '08   Temat postu: Od kiedy Prawda jest negatywna Odpowiedz z cytatem

Prawda jest negatywna – od kiedy?
David Icke

Słyszałem jak ktoś powiedział, że wiele artykułów na tej stronie jest zbyt niesamowitych i że powinniśmy pozwolić ludziom przekazać, co się dzieje powoli i w "łagodniejszy" sposób.

To jest pogląd ludzi i każdy ma prawo do jego wyrażania . Ale z mojego punktu widzenia, to jest
zapierające dech w piersiach pobłażanie sobie.

Słyszę od ludzi o przeciwstawianiu się wobec swoich własnych obaw, o odzyskiwaniu swojej mocy i czynieniu zmian , ale kiedy pojawia się możliwość, aby to uczynić, oni chcą uciec od tego psychicznie, emocjonalnie, a nawet fizycznie.

Chodzi o to, że nie mamy nieograniczonego czasu na ciągłe wyjawianie
co się dzieje i jak dzień mija, wciąż więcej i więcej dzieci cierpi. Może powiedzmy tym dzieciom, że musimy przekazać wieści innym powoli i delikatnie, ponieważ nie chcemy zestresować ludzi.

Obecny czas to, nie tylko czas budzenia się, ale wzrastania.
Odzyskać naszą moc, oznacza wziąć z powrotem odpowiedzialność za to,co się dzieje, ujawniając to, mierząc się z tym i następnie zmieniając to.

Słyszałem również powiedzenie, że jeśli tworzymy naszą własną rzeczywistość, to nie powinniśmy nikogo winić za to, co się dzieje. To jest dla mnie wielkie uproszczenie.

Każda myśl zmienia i wpływa na wydarzenia.
Więc cokolwiek się dzieje, każdy jest odpowiedzialny za to:
ci,którzy zdecydują się przeprowadzić działania czynnie,
ci którzy organizują zdarzenia,
i ci - zdecydowana większość, którzy są bierni i pozwalają wydarzyć się im nawet nie kwestionując.

Co powinniśmy zrobić? Powiedzieć tym dzieciom, że tworzą własną rzeczywistość i tak je z nią pozostawić? Co to ma znaczyć o naszej rzeczywistości?

Moja strona internetowa i moje książki ukazują osoby, które czynnie uczestniczą w tych okropnościach i sieci w których one funkcjonują.

Ale jest to także wyzwanie dla reszty z nas, do wzięcia odpowiedzialności za to, ponieważ może się to wydarzać tylko wtedy, jeśli pozwolimy mu się wydarzyć, przez zamknięcie naszych umysłów i naszych oczu.
Albo mówiąc: "No, co ja mogę zrobić?" jako pretekst, aby przekonać samego
sobie, że nic nie możemy zrobić, dla złagodzenia naszego sumienia, gdy nic nie robimy.

Jest duchowość i odpowiedzialność głoszona, a jest ŻYCIE w duchowości i odpowiedzialności.
To nie jest to samo, a stale jest mylone.


David Icke

http://www.davidicke.com/icke/temp/truth.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 04 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

link nie działa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 04 Wrz '08   Temat postu: Domek z kart Odpowiedz z cytatem

hm, ale ten link działa ... http://www.davidicke.com/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Od kiedy Prawda jest negatywna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile