W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Karina S. inspektor TOZ, sposób ratowania zwierząt?  
Podobne tematy
Próby egzekwowania moich praw w procesie karnym40
Antoni Gucwiński znowu stanie przed sądem 7
Skradziona klacz - sposób prowadzenia sprawy14
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 35955
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Komu bardziej wierzysz czytając ten wątek?
Justice
54%
 54%  [ 25 ]
redfox
45%
 45%  [ 21 ]
Wszystkich Głosów : 46

Autor Wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja z gory przepraszam za wszystkich a co tam napisze to Laughing Laughing Laughing to specyficzne forum i ciekawe Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helgaa
Dlatego napisałem, że powinnaś się odciąć od działań które podejmuje Karina S. w sprawie tych koni.
Bo przeglądając ten wątek, wyraźnie widać, że w grę wchodzą niezłe pieniądze, które można tu ugrać.
A co do wyboru stanniny.. wiesz, ja wiem, że jesteś wolontariuszką ale by być tak naiwnym?
Niedawno było o tym w "Sprawa dla reportera" Jaworowicz, jak w gminie może nieźle funkcjonować "układ".
Zauważ jedno, nikt na tym forum i w tym wątku, nie zajmuje się Koniami, a jedynie sprawą działania pani Kariny S.
To, że ktoś Karinie S. napisał pismo o nienawiści użytkowników forum do organizacji non profit jest jedynie potwierdzeniem, że boi się zbyt dużego rozgłosu, boi się drugiej strony, bo zawsze przy takich okazjach coś się wysypie. Ja nie wiem dlaczego Bimi złożył broń, wystarczy napisać, że pani Karina S. ma trochę spapraną psyche i każdego kto ma inne zdanie traktuje jak zbrodniarza, zwłaszcza, że nie dostarczyła na to żadnych dowodów, a powinna przetłumaczyć wszystkie wypowiedzi w tym wątku. Nieważne, jego forum, jego pieniądze nie nasze;) On sam zdecyduje.
Ale pamiętaj, że działania nie jasne, kręte organizacji wolontariackich czy takie jak Karina S. przede wszystkim uderza w osoby takie jak Ty!
Dojdzie do tego, że chęć zysku tak przyćmi organizatorów w stylu Kariny S., że wolontariuszy będą ludzie szczuć psami...
Naprawdę ja nigdy złego słowa nie powiedziałem na wolontariusza czy wolontariuszkę. Ale organizację czerpiące 1% z podatków i zbierające datki, nie rozliczając ich, to sam sobie dopowiedz resztę. Tu chodzi wyłączenie teraz o Wasze dobre imię, nie dajcie sobie go zabrać osobom takim jak Karina S. która na waszym dobrym imieniu i sercu robi biznes, i to niezły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helgaa




Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Wy nie rozumiecie jednego. To nie ja się dała wrobić, tylko Wy. Przyćmił Wam umysł pismami do prokuratury a to nie są żadne dowody! Góral_ chcesz to napisz sobie donos, że twoja sąsiadka w lodówca ma zwłoki męża, czy to znaczy, że je ma? Very Happy

Czemu uważasz, że niezła kase da się ugrać na tej sprawie? W jaki sposób?
Uważasz, że gmina chce płacić za te konie? Nie, oni już raz próbowali je zlicytować- zapewniam Cię, że każdy wójt/prezydent jest przeciw interwencją- bo w pierwszej chwili to on za to płaci a ściąganie długów wychodzi tak jak ze Stephenem (czyli nie wychodzi bo on "biedny" jest....)
Organizacje ratują zwierzęta z dobrowolnych wpłat ludzi. Natomiast w tej chwili to Ty jako podatnik utrzymujesz konie tego pana, i dzięki jego działaniom które wspierasz będziesz te zwierzęta utrzymywał jeszcze długoo. Widziałeś zdjęcia? Czy on powiedział, że nie obrazują jego koni? Niee, on sie przyznał, że podrzynał im gardła, on się przyznał, że ich nie karmił a mimo wszytsko nadal to Ty go bronisz i to Ty utrzymujesz jego konie, płacisz za jego obrońce, tłumacza- mimo, że jak widać na forum takowego nie potrzebuje, za biegłych i za każde kolejne posiedzenie sądu których było już i tak za dużo- no ale trzeba wstrzymać sprawę bo od policjantów po prokurature po sąd i sprzątaczki w nim aż do ministerstwa, sejmu i Prezydenta pewnie i niedługo Obama będzie winnien, że dowody wskazują na jego wine...że ty płacisz to to twój interes ale płace i ja- a to już mnie denerwuje Wink
obraża nasz kraj i Nas jako naród. Czemu to do cholery tolerujecie, akceptujecie wręcz niekiedy wspieracie.


ps. co do danych Komitetu to nie jest to żaden przekręt, skarbówka natychmiast by ich dorwała Shocked to jest zwykła zmiana księgowości. Wiąrze się to ze zmianami w prawie związanym z rozliczaniem się organizacji i po prostu te same rzeczy które uprzednio były celami statutowymi teraz są kosztami administracyjnymi. Przynajmniej w moim Stowarzyszeniu tak było i jest. Nie będe tego dokładniej tłumaczyła bo tym zajmuje się moja księgowa(również wolontariuszka Wink ) a jak kogoś to bardzo interesuje to niech sobie w internecie poczyta Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na większość z tego co napisałaś szkoda mi nawet czasu odpowiadać ale jedno mnie zainteresowało

helgaa napisał:

obraża nasz kraj i Nas jako naród. Czemu to do cholery tolerujecie, akceptujecie wręcz niekiedy wspieracie.


Czy mogłabyś podać gdzie obraziłem Twój kraj i Polaków jako naród?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
helgaa




Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"szkoda mi czasu na to odpowiadać"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki bimi, tos sie teraz kolzeanko wylozyla jakes dluga i szeroka troche szkoda ale bylo milo, smiesznie wyszlo Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helgaa




Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli ktoś nie odpowiada na żadne pytania nie mam zamiaru i jemu odpowiadać. jesli tylko odpowie i ja odpowiem na jego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie cos przeczytalem cyt. "Doskonale Pan wie co Pan mysli o Polakach." czy to ja tak tylko mialem Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helgaa




Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan tylko zdąrzył przeczytać. w miarę szybko pomyślałam, ze nie bede odpowiadała dopoki i ja odpowiedzi nie otrzymam. dysusja nie moze byc jednostronna. a szkoda że nie ma m skanów dyskusji z innych for, byłoby wszytsko jasne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helgaa napisał:
"szkoda mi czasu na to odpowiadać"


A jeszcze przed chwilą było tu:

helgaa napisał:
Pan dobrze wie co Pan mysli o Polakach


Czy zdajesz sobie sprawę, że to co powiedziałaś mówiło więcej o tobie niż co chciałaś powiedzieć o mnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helgaa napisał:
Ale Wy nie rozumiecie jednego. To nie ja się dała wrobić, tylko Wy. Przyćmił Wam umysł pismami do prokuratury a to nie są żadne dowody! Góral_ chcesz to napisz sobie donos, że twoja sąsiadka w lodówca ma zwłoki męża, czy to znaczy, że je ma? Very Happy


Od uznania dowodów jak sama piszesz są sądy o czym nadmienię też niżej. Jak na razie Justice udowodnił nam na forum, jak organizacje wolontariackie pożytkują uzyskane finanse, jak również udowodnił, że pozyskują je na prywatne konta a także to, że ministerstwo właściwe nie wydało na to zgody.

Cytat:

Czemu uważasz, że niezła kase da się ugrać na tej sprawie? W jaki sposób?


Mogę ci powiedzieć jak ja bym tu ugrał, ale po co? Skoro wszystko jest w tym wątku dokładnie, ze szczegółami opisane! Owszem, jest tego na parę godzin lektury.

Cytat:

Uważasz, że gmina chce płacić za te konie? Nie, oni już raz próbowali je zlicytować- zapewniam Cię, że każdy wójt/prezydent jest przeciw interwencją- bo w pierwszej chwili to on za to płaci a ściąganie długów wychodzi tak jak ze Stephenem (czyli nie wychodzi bo on "biedny" jest....)
Organizacje ratują zwierzęta z dobrowolnych wpłat ludzi. Natomiast w tej chwili to Ty jako podatnik utrzymujesz konie tego pana, i dzięki jego działaniom które wspierasz będziesz te zwierzęta utrzymywał jeszcze długoo. Widziałeś zdjęcia? Czy on powiedział, że nie obrazują jego koni? Niee, on sie przyznał, że podrzynał im gardła, on się przyznał, że ich nie karmił a mimo wszytsko nadal to Ty go bronisz i to Ty utrzymujesz jego konie, płacisz za jego obrońce, tłumacza- mimo, że jak widać na forum takowego nie potrzebuje, za biegłych i za każde kolejne posiedzenie sądu których było już i tak za dużo- no ale trzeba wstrzymać sprawę bo od policjantów po prokurature po sąd i sprzątaczki w nim aż do ministerstwa, sejmu i Prezydenta pewnie i niedługo Obama będzie winnien, że dowody wskazują na jego wine...że ty płacisz to to twój interes ale płace i ja- a to już mnie denerwuje Wink
obraża nasz kraj i Nas jako naród. Czemu to do cholery tolerujecie, akceptujecie wręcz niekiedy wspieracie.


Więc po co to wszystko? Obciążać podatników w celu ratowania paru koni? Kto na tym zyskał a kto stracił? A zyskała Karina S. która z bezrobotnej w zabitej wsi stała się osobą publiczną. Na to spójrz, właśnie z naszych podatków! już napisałem, nie taniej było by te konie dokarmić, wezwać weterynarza? Po co robić wkoło tego zamieszanie?
Kto i co chce na tym ugrać? Bo nie mów, że chodziło o konie, skoro można byłe je nakarmić...
ile jeszcze podatnicy mają płacić za wojnę o wszystko Kariny S. z tym hodowcą? Zwłaszcza, że jak wspominasz wyżej, sąd decyduje o dowodach, z tego co przytacza Justice Karina S. nie bardzo była chętna dostarczyć dowodów w postaci zdjęć które w końcu dostarczyła, ja się okazuje w beznadziejnej jakości i tak naprawdę z nich nic nie wynika, poza tym, ze widać konie i śnieg oraz jakiegoś padniętego konia (jednego).
Sąd zdecyduje czy te dowody uwzględni i to sąd zdecyduje o wyniku tej sprawy, a my jako podatnicy będziemy za to płacić, że Karina S. chciała nieźle zarobić, zamiast pomóc tym koniom.
Czy hodowca jest winien czy nie, tego nie wiem. Bo sprawy nie znam, dlatego nawet nie zabrałem głosu w ankiecie na tym forum, daleko mi od oceny sprawy której nie znam. Stąd moje i innych pytania i wątpliwości do Kariny S.
Dlaczego nie do Justice?- patrz wyżej, nie znam sprawy i się nie wypowiem, mnie dręczy to pytanie dlaczego nie pomogła koniom jak widziała co jest grane a czekała na kamery i większą tragedię.
Zrozum, działania Kariny S. w tej sprawie (innych nie znam) przede wszystkim szkodzi tym ludziom o szczery sercu, którzy są w stanie poświęcić nieraz własne zdrowie (już nie pieniądze) by uratować jakieś żyjątko.
I powiem więcej, ja teraz nie zazdroszczę organizacjom które wspierają lub wspierały Karinę S. w tej sprawie, bo z tego co Justice zamieszcza na tym forum sprawa zaczyna coraz bardziej śmierdzieć! I na koniec dnia okaże się, że większość "szefostwa" organizacji non profit może mieć niezłe problemy. Można powiedzieć, że sprawa skończy się tym, iż Karina S. rozłoży innych;) Dlatego ci parę razy napisałem, by się od niej odciąć.
Ludzie o Karinie S. (jak sprawę przegra) zapomną najdalej pół roku, ale Was, czystych wolontariuszy będą zawsze kojarzyć z przekrętami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helgaa




Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładasz, że wszytsko co pisze Stephen to prawda i tu jest twój błąd. Skąd tak naprawde wiesz, że była bezrobotna? Że ma dom i czy ma go na własność? Czy auto jest jej? i czy wogóle to ma? (ja nie wiem...)
Ja się zgadzam, że nie wszytsko jest ok. Zgoda na zbiórki powinna być, tego wymaga prawo. Ale brak tej zgody nie jest równoważny z okradaniem społeczeństwa!

Co do karmienia już raz o tym pisałam. To nie jest tak, że nakarmisz konie i już koniec. One nie był tylko zagłodzone, lecz chore i w tragicznych warunkach. Podrzynano im gardła (z tego co pamiętam Stephen przyznawałeś się do tego??). To nie było pojedyńcze zwierzę lecz stado. Stephen nigdy tych koni nie miał zamiru karmić- on uważał, że to zniszczyłoby jego wizję hodowli!Poza tym uważasz, że wymiar sprawiedliwości nie powinien zajmować się przestępstwami by było taniej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helgaa




Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 18 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justice napisał:
helgaa napisał:
"szkoda mi czasu na to odpowiadać"


A jeszcze przed chwilą było tu:

helgaa napisał:
Pan dobrze wie co Pan mysli o Polakach


Czy zdajesz sobie sprawę, że to co powiedziałaś mówiło więcej o tobie niż co chciałaś powiedzieć o mnie?


Czekam na odpowiedz na pytania które tu padły. Wtedy zapewniam, że odpowiem na pana pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sie pytam Ciebie czy ty jestes za tym zeby zablokowac to forum napisz prosze szczerze plizzz Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helgaa




Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze Very Happy
nigdy nie jestem za blokowaniem żadnego forum, za wyrażaniem poglądów itp.

Natomiast (zawsze jest jakieś ale) nie jestem za wydawanie werdyktów nie znając sprawy, za obrażaniem ludzi i ślepa wiara w kogoś bo bardziej odpowiada nam "ideologicznie".

Na każdym forum jakie znam w takie akcje wkracza moderator. Aby właśnie nikt forum zamykac nie chciał ani do sądu nie pozywał.

kto odpowiada na pytania temu zawsze chętnie odpowiem nawet na najtrudniejsze Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to widzisz tu to takie sterczenie miedzy mlotem a kowadlem to nie nowosc. pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helgaa napisał:
szczerze Very Happy
nigdy nie jestem za blokowaniem żadnego forum, za wyrażaniem poglądów itp.

Natomiast (zawsze jest jakieś ale) nie jestem za wydawanie werdyktów nie znając sprawy, za obrażaniem ludzi i ślepa wiara w kogoś bo bardziej odpowiada nam "ideologicznie".

Na każdym forum jakie znam w takie akcje wkracza moderator. Aby właśnie nikt forum zamykac nie chciał ani do sądu nie pozywał.

kto odpowiada na pytania temu zawsze chętnie odpowiem nawet na najtrudniejsze Razz


Ja tu widzę rażącą sprzeczność. Albo jesteś za swobodą wyrażania opinii albo preferujesz ingerencje moderatora i wycinanie niewygodnych postów (jak na dogomanii)?

A odnosnie drugiego zdania, pomyśl dobrze, czy to nie jest własnie o Tobie? Czy to aby nie Twój własny sposób postepowania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helgaa napisał:
Zakładasz, że wszytsko co pisze Stephen to prawda i tu jest twój błąd. Skąd tak naprawde wiesz, że była bezrobotna? Że ma dom i czy ma go na własność? Czy auto jest jej? i czy wogóle to ma? (ja nie wiem...)


Nie, nie zakładam, że to co pisze Justice jest w 100% zgodne z prawdą, zresztą tak na marginesie, nic na świecie nie ma 100% poza dwoma wyjątkami: trzeba umrzeć i jutro jest środa (pisze to jeszcze we wtorek).
To czy ma dom, samochód - tego nie wiem, i o tym nie pisałem. To, że była bezrobotną - tak, to wiem. Ale jak na tym zarobić to wiem! i tu Justic jak dla mnie nic nowego nie wniósł. Bo jak pisałem, byłem blisko jednej z organizacji zajmującej się pomocą ludziom i wiem na czym cały myk polega.

Cytat:

Ja się zgadzam, że nie wszytsko jest ok. Zgoda na zbiórki powinna być, tego wymaga prawo. Ale brak tej zgody nie jest równoważny z okradaniem społeczeństwa!


Oj... Nigdzie nie napisałem, że zbiórka okrada np. mnie! To czy ktoś da czy nie to jego prywatna sprawa i nic mi do tego. ale przeznaczanie 1% podatku jest furtką do przekrętów. Nawet nie furtką ale bramą wjazdową.
Poza tym ja odniosłem się do publicznych pieniędzy w sensie prowadzenia tego postępowania sądowego. Jak sądzę nie zrozumiałaś tu mnie.

Cytat:

Co do karmienia już raz o tym pisałam. To nie jest tak, że nakarmisz konie i już koniec. One nie był tylko zagłodzone, lecz chore i w tragicznych warunkach. Podrzynano im gardła (z tego co pamiętam Stephen przyznawałeś się do tego??). To nie było pojedyńcze zwierzę lecz stado. Stephen nigdy tych koni nie miał zamiru karmić- on uważał, że to zniszczyłoby jego wizję hodowli!Poza tym uważasz, że wymiar sprawiedliwości nie powinien zajmować się przestępstwami by było taniej?


OJ... po raz drugi. Nikt nie pisze, że znęcanie się nad zwierzyną to jest OK.
Napisałem, wystarczyło za pieniądze które poszły w administrację (np. samochody służbowe, ale używane prywatnie, wycieczki, imprezy integracyjne, wyposażenie biura czytaj. domu etc.) wynająć weterynarza, zorganizować karmę i potem pisać do właściciela, że jest na muszce i jak dalej tak będzie to może skończyć się w sądzie - jako przykład napisałem. Kto wygra? Konie wygrają, kto przegra? Organizacja bo będzie za cicho...
mam nadzieję, że teraz już mnie rozumiesz.
A teraz pytanie mam do ciebie, czy potrafisz powiedzieć czym jeździ prezes organizacji non profit lub prezesi? Mam na myśli tu wymienioną organizację i czy taki wybór był faktycznie niezbędny?
Zobacz sama, gdzie idą pieniądze składkowiczów i wolontariuszy którzy z dobrego serca pomocy dają co mogą. Bimi się przyznał, że dał tam jakieś 100zl zapytaj go czy czuje się dobrze wiedząc, że np. za jego "stówę" prezes jeździ tym czym jeździ?
Dlatego jest taki problem w rozliczaniu tych funduszy.
Naprawdę ja bardzo cenię wolontariuszy i choć zupełnie o mnie masz odmienne zdanie, to mi szkoda tych ludzi, bo poprzez działania Kariny S. i organizacji typu non profit ludzie będą o nich mieć wypatrzone opinie. Dlatego ci napisałem, odetnij się od Kariny S. i reszty! Bo to wam szkodzi nie im!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helgaa napisał:
szczerze Very Happy
nigdy nie jestem za blokowaniem żadnego forum, za wyrażaniem poglądów itp.

Natomiast (zawsze jest jakieś ale) nie jestem za wydawanie werdyktów nie znając sprawy, za obrażaniem ludzi i ślepa wiara w kogoś bo bardziej odpowiada nam "ideologicznie".

Na każdym forum jakie znam w takie akcje wkracza moderator. Aby właśnie nikt forum zamykac nie chciał ani do sądu nie pozywał.

kto odpowiada na pytania temu zawsze chętnie odpowiem nawet na najtrudniejsze Razz


I ja tu wtrącę swoje trzy grosze.
helgaa
Moderator ma czuwać nad techniczną stroną oraz ewentualnie nakierować dany wątek na temat jakiego dotoczy.
Moderator, który cenzuruję, usuwa posty, to dupa nie moderator!
jeśli ktoś cię obraża na forum lub obraża twoje odczucia czy też ma odmienne zdanie - masz najsilniejsza broń w ręku! Ignorancja!!!
Możesz komuś napisać, lub nie, że się z tym czy tamtym nie zgadzasz, lub, że masz odmienne zdanie i pisanie o tym czy o tamtym ci nie odpowiada - koniec!
Ja naprawdę nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy dla obrony własnej lub własnych idei piszą lamenty do moderatorów czy administratorów o zablokowanie czy usunięcie kogoś. A jak już ktoś sądem straszy... to ma nie równo pod sufitem i tyle.
Nie podoba ci się jak pisze, obrażam cię... nie odpisuj!
Na tym polega inteligencja, wiedzieć kiedy odpuścić. A nie wysyłać lamenty do moderatorów i administratorów.
Zobacz na forum redakcji tygodnika "Nie", co tam się pisze... jakoś forum nie zamknęli do dziś.
Ludzie, naprawdę, nauczcie się korzystać z tego co macie! A na sam koniec zostawcie sobie odwołania do moderatora czy administratora. Inaczej obudzimy się w świecie, gdzie każdy na każdego będzie pisał donosy bo ma inne zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helgaa napisał:

Mam nadzieję, że Państwo zanim znów wydadzą wyrok na kogoś kogo powinno się podziwiać kilkakrotnie się zastanowią. Mam nadzieję, że więcej nie będę musiała czytać tu obelg za to, ze jestem WOLONTARIUSZEM- oni naprawdę nie wymarli a są ich setki: jedni pomagają zwierzęta, inni dzieciom, kolejni staruszką a w dni wszystkich świętych można było spotkać tych którzy chcą pomóc zachować pamięć o zmarłych, zachować od zapomnienia i zadbać o ich zniszczone, nieodwiedzane pomniki.


Ja też mam wciąż nadzieję, że są jeszcze prawdziwi wolontariusze i stowarzyszenia działajace uczciwie. Mam nadzieję, że tak działa stowarzyszenie Helgaa. Niestety moje doświadczenia są krańcowo inne.
Poniżej zamieszczam poruszaną już na forum przez redfoxa sprawę szczeniaków odebranych mi w Krakowie w 2006 r. Pisałem wtedy, że przedstawię szczegóły, ale zrobiło sie troche bieżących spraw, które forumowiczom przekazywałem. Te dokumenty, to tylko wprowadzenie do sprawy, stopniowo będę wklejał kolejne. Sprawa ma bowiem kilka wątków i toczy się od listopada 2006 r. do dziś, wciąż na etapie kolejnego już dochodzenia policyjnego.
W listopadzie 2006 r. zjawili sie u mnie przedstawiciele Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzetami, Straż dla Zwierząt, ukradli należące do mnie szczeniaki, jednego z pospiechu zostawili. Odbyło sie to w obecności i przy duzym udziale policji, która zakuła mnie w kajdanki i uzyła wobec mnie przemocy fizycznej. Do dziś nie ma decyzji Prezydenta Miasta Krakowa odnośnie odebrania szczeniąt, do urzędu nie wpłynął nigdy wniosek ze Strazy dla Zwierząt o wydanie decyzji odnosnie odebrania psów. Tego samego dnia, gdy sczeniaki zostały mi odebrane złozyłem zawiadomienie na policji o bezprawnym odebraniu mojego mienia oraz o bezprawnym uzyciu wobec mnie siły fizycznej przez policję. Jak pisałem sprawa toczy się do dziś. Osoba, która odebrała szczeniaki, niejaki Mateusz K., człowiek ok. 30, były policjant, jest nieuchwytny, wyjechał z misją do Mołdawii, krakowski oddział Strazy dla Zwierzat został rozwiązany. Trzeba pamietać, że działo sie to w tym samym roku kiedy odebrano mi konie, juz po rozpoczęciu procesu sądowego przeciwko mnie, dosyć krótko po kolejnym programi TV, ekspres reporterów, gdzie po raz kolejny przedstawiano kłamstwa na mój temat. Mateusz K. mieszkał w tym samym bloku co ja, kilka klatek dalej ze swoją dziewczyna, także członkinią tego stowarzyszenia. Dlaczego zdecydował sie na odebranie szczeniąt a potem nie został nawet złozony wniosek o ich odebranie? CZy to kolejne działanie w celu zdobycia sławy, pod szyldzikiem: oskarzony o znęcanie się nad końmi maltretuje kolejne zwierzęta? CZy też, jak mieliśmy przykład na tym forum, pani Karina S. zleciła mu takie działanie, żeby zniszczyć mnie, doprowadzić do sytuacji, że zostanę wyrzucony z wynajmowanego mieszkania, bo takie próby wykonywał Mateusz K? W krótkim czasie po tym wydarzeniu była kolejna sprawa sądowa, na której Karina S. próbowała wykorzystac sprawę kardziezy szczeniaków przeciwko mnie, stwerdzając, że zostały mi odebrane kolejne zwierzeta, bo sie nad nimi znęcałem.
Kolejne dokumenty wyjaśnią wiele aspektów sprawy a na razie poniżej:

1. Moje zenznanie na policji odnosnie wydarzeń z tamtego dnia i zawiadomienie o przestępstwie. (przepraszam za styl protokołu (powiedziano mi , że napisany jest okropnie,) ale musicie pamietać, że jest to tłumaczenie z angielskiego a poza tym, z tego co wiem polscy policjanci nie najlepiej posługuja sie pisaną polszczyzną)



2. Pismo z Urzędu Miasta Krakowa stwierdzające brak decyzji o odebraniu moich szczeniąt z kwietnia 2007 r, (odpowiedź na moje pismo, bo prokuratura nie uznała za konieczne sprawdzenie tego)



3. Pismo z Urzędu Miasta Krakowa stwierdzające brak decyzji o odebraniu moich szczeniąt ze stycznia 2008 r. (tym razem odpowiedź na pismo z prokuratury, która dopiero w 2008 r. zainteresowała się sprawą istnienia decyzji lub jej braku)



4. Opinia weterynarza odnosnie kondycji i stanu zdrowia szczeniaka, którego z pospiechu nie zabrano,



5. I zdjęcie rzeczonego, maltretowanego i nieodżywionego psiaka (miał na imię Chappi i znaleźlismy mu później nowy dom)



C.D.N.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla zainteresowanych kilka domowych zdjęć braci i siósrt Chappi, jak widać wyjatkowo zagłodzonych i sponiewieranych!


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 19 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mamy prezesa fundacji, zamieszanego w pranie brudnych pieniędzy:

http://fakty.interia.pl/polska/news/zatr.....,1213286,3

Czy naprawdę bez związku z fundacją?

Cytat:
Jednak - według ministra - Kratiuk "pewnie więcej w fundacji działał nie będzie. Bo wątpię by osoba, która ma zarzuty prokuratorskie, mogła działać w tego typu fundacji".


Czy to oznacza, że w przypadku postawienia zarzutów prokuratorskich Karinie S. i Dominikowi N. (jako wynik postepowania wszczętego po wczorajszych pismach), czy oni tez bedą musieli zrezygnować z pełnionych funkcji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 20 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sie obroncy koni wraz z tomaszem lisem za ulanow wzieli Laughing Laughing Laughing
http://wiadomosci.onet.pl/1865879,11,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helgaa




Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 20 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli uważasz, że to jest fair oddawać na morderczą podróż i tragiczną śmierć konia który się wysłużył, którym się popisywaliśmy, deklarowaliśmy do niego publicznie miłośc, dzięki niemu mieliśmy na chleb a dzień po ostatnim tak ważnym wystąpieniu zwyczajnie bez emocji wysłać na francuskie stoły to ja znikam z forum... nie mam o czym tu rozmawiać.

Nie chodzi o to, że to zwierzę umrze, głownie chodzi o to jak na tą śmierć trafi i jak ona będzie wyglądała- przynajmniej mi o to chodzi.

Skoro innym tu takie okrucieństwo nie przeszkadza to do nie widzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 20 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helgaa napisał:
szczerze Very Happy
Natomiast (zawsze jest jakieś ale) nie jestem za wydawanie werdyktów nie znając sprawy, za obrażaniem ludzi i ślepa wiara w kogoś bo bardziej odpowiada nam "ideologicznie".


Helgaa, to Twoje własne słowa. A co pokazuje Twoje zachowanie? Nie uważasz, że może nalezy poczekac na więcej informacji? Skąd pewność, że to Viva mówi prawdę? Bo "bardziej odpowiada Ci ideologicznie?" A gdy ktoś nie odpowiada Ci ideologicznie, to zabierasz zabawki? Przecież czytałaś wcześniej to forum, widziałaś, że ludzie tu dyskutują i często nie zgadzają się ze sobą? A jednak dobijałaś się, żeby móc właczyć sie w dyskusję? I obrażasz się po poście Zderzaka, który nawet nie wyraził konkretnego stanowiska w sprawie, tylko zasygnalizował temat? Czy nie uważasz, że to zachowanie z piaskownicy? Choć ja raczej podejrzewam, że nie wypełniłaś odpowiednio zadania, i tak jak Redfoxowi Tobie też Spółka Karina - Dominik kazali przestać pisac, bo to tylko zaognia sytuację, bo prowokuje ludzi do zadawania więcej pytań i mnozy watpliwości. Jesli tak jak piszesz, reprezentujesz wolontariuszy i organizację broniąca prawa zwierząt i masz argumenty przemawiające przeciwko moim argumentom i zarzutom tu wytaczanym, to walcz o swój punkt widzenia. Przecież chciałaś mieć tę mozliwość. A nikt nie powiedział Ci, że masz przestać pisać, bo ktos się z Tobą nie zgadza.

A może obierzesz jakieś stanowisko odnośnie Stwoarzyszenia, które odebrało mi szczeniaki i przez dwa lata nie wystosowało do Prezydenta Miasta Krakowa wniosku o ich odebranie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16   » 
Strona 9 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Karina S. inspektor TOZ, sposób ratowania zwierząt?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile