W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Milion imion mieszkańców Ziemi poleci na Księżyc   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5345
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:
kolego Bimi, udajesz?

Czy to ma świadczyć o Twoim stosunku do rozmówcy? Myślisz, że uważam, że ten gif to robota w piancie? Z trzech zamieszczonych tutaj obrazków najbardziej Twój gif odpowiada paintowej robocie?

No to gratulacje.
albo rozmawiasz ze mną, albo chuj wie z kim. zdecyduj się. nie czytam w myślach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 01 Wrz '08   Temat postu: Re: Milion imion mieszkańców Ziemi poleci na Księżyc Odpowiedz z cytatem

harvard napisał:
27 czerwca bieżącego roku zbierała za pośrednictwem internetu imiona i nazwiska osób, które chciałby bezpłatnie wysłać swoje dane na Księżyc.


chm... tylko na tyle ich stać po 40 latach od pierwszych lotów na księżyc ??

...imiona i nazwiska osób, które bezpłatnie chciały by wysłać swoje dane na księżyc.... czy nie chodzi aby o sprawdzenie ilu jest na tej planecie idiotów ? Smile

Cytat:
Misja LRO to pierwszy krok w programie powrotu człowieka na Księżyc, który ma zostać zrealizowany przez NASA przed rokiem 2020


Czyli po 60 latach od pierwszych lotów, coś drgnie... to dobrze.
Do tego czasu, polecą pewnie chińczycy. Smile

Cytat:
Powinno być raczej "programie powrotu człowieka do studia filmowego" Smile

Tak, tylko w 2020 to może już być film w pełni animowany. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:
Ten post był do Ciebie, chyba da się to logicznie wydedukować.

skoro post był do mnie to do kogo był "argument" o "pseudoartystycznych obrazkach własnej roboty"?

też do mnie? a po co?
widziałeś kiedyś żebym zapodał obrazek własnej roboty?

nie odpowiedziałeś mi na pytanie: ile jeszcze lat ludzie muszą nie wrócić na księżyc żebyś w końcu zaczął podejrzewać, że coś tu śmierdzi?
śmiało - walnij liczbą. 100 lat wystarczy?

albo może inaczej: wymień jedno niedostępne miejsce we wszechświecie do którego człowiek nie powrócił po więcej niż 10 latach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe sprostowanie bo oboje się chyba nie zrozumieliśmy.

napsiałeś:

Cytat:
albo rozmawiasz ze mną, albo chuj wie z kim. zdecyduj się. nie czytam w myślach.


po moim ostatnim poście. Myślałem, że chodzi Ci o ten ostatni post, więc odpowiedziałem, że był on do Ciebie. Ja też nie czytam w myślach i nie wiedziałem, że chodzi Ci o jeszcze wcześniejszy. Zrobiło się małe zamieszanie.

"pseudoartystyczne obrazki" były do rysunku wahy, no przecież nie do gifu Smile gdyby to było w pancie to byłoby dzieło.

Cytat:
ile jeszcze lat ludzie muszą nie wrócić na księżyc żebyś w końcu zaczął podejrzewać, że coś tu śmierdzi?


Po co tam mają wracać? No chyba nie po to, żeby pograć sobie w golfa. Ja nie wiem jakie dzisiaj mogą być motywy, dziś już się nie ścigamy na księżyc. Wtedy to miało znaczenie, był to wyścig o podium w dziedzinie zbrojeń. Tak samo jak Ty masz w dupie zdanie innych na Twój temat tak NASA ma w dupie wszystkich hoaxerów, a co im z tego, że ktoś ma wątpliwości co do ich lotów, nie będą wydawać kasy po to by specjalnie sceptykom udowadniać taką możliwość wyprawy na księżyc. Ty byś wydał ? Powiedz mi po co Ty byś tam poleciał kolejny raz? To jak wracać po meczu na pustą murawę.

Wikipedia:

Cytat:
Cele

Podstawowe założenia programu - lądowanie człowieka na Srebrnym Globie i jego bezpieczny powrót na Ziemię - Kennedy wyłożył podczas przemówienia przed Kongresem 25 maja 1961 roku. Stany Zjednoczone, zaniepokojone sukcesami ZSRR w trwającym amerykańsko-radzieckim wyścigu w kosmos (pierwszy sztuczny satelita Ziemi, pierwszy człowiek na orbicie okołoziemskiej), wdrażając program Apollo zamierzały przejąć w tej rywalizacji inicjatywę.[1] Do zmagań o dominację w przestrzeni kosmicznej między dwoma supermocarstwami prezydent Kennedy w nieco zawoalowany sposób odniósł się podczas przemówienia z 12 września 1962 roku, wygłoszonego na Uniwersytecie Rice:


jakie dziś mogą być cele?
powiedz mi PO CO?

Wierzysz w spiski, może zacznij się zastanawiać czy przypadkiem już tam nie są i knują złe plany, tylko nie chcą się ujawniać? (żartuję. żeby nie było..)

Głupi argument "nie wrócili tam więc nigdy tam nie byli".

Ciągle nie wiem jakie mieliby powody tam wracać.

Kończę dyskusję bo został mi tylko 1 post, a może się przydać.

Wiem, że nie dojdziemy do porozumienia w tym temacie teraz, cieprliwości, może kiedyś coś mnie przekona na amen jak Ciebie, że mooniek to agent, apollo to ściema bo grali na księżycu w golfa, pył powinien skakać tak wysoko jak astronauta i nie latają tam dzisiaj w jakichkolwiek celach więc musi to być hoax.

Dobrej nocy Bimi, zrelaxuj się bo się chyba zbyt mocno spinasz.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cele? a jakie są cele latania na marsa?
jakie są cele wspinania się na szczyty gór, albo spuszczania głęboko pod wodę? jakie są cele wysyłania w kosmos satelitów? jakie cele budowania coraz to nowszych rakiet oraz innych kosmicznych broni? jaki jest cel budowania stacji orbitalnej i wysyłania tam ludzi aby potem dowozić im żarcie i wodę? jaki jest cel hodowania zmutowanych roślin w kosmosie albo kręcenia tam reklamówek coca coli? jaki jest cel rozbryzgiwania miliona imion mieszkańców ziemi o powierzchnie księżyca?
jaki niby był cel lotu na księżyc 40 lat temu i jaki miałby być za 12 lat?
cytat z wikipedii ma być dowodem na celowość jednych rzeczy, lub bezcelowość innych? bez jaj. Smile

jeśli człowiek ma technologię by dokądś dotrzeć to cel zawsze się znajdzie. dla mnie to oczywiste - dla ciebie najwyraźniej nie.

'wierzysz w spiski' - to twoja odpowiedź i kolejny z twoich super argumentów. owszem, wierzę w spiski, ale tylko w te które miały miejsce. może kiedyś to pojmiesz gdy umierając uświadomisz sobie, że przez całe twoje długie życie ludzie nie zdołali wylądować na księżycu. ale pewnie nawet i to ci nie grozi - umrzesz jako głupiec który dał się oszukać marnej propagnadzie i filmom s.f. z lat 60-tych. i bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cele łażenia po górach i pływania po głębinach są proste - ciekawość, eksploracja, rozrywka - ale nie tych samych ludzi! Robią to co chwilę inni ludzie, oraz Ci, których na to stać oczywiście. Gdyby loty w kosmos były takie tanie i ja bym się chętnie wybrał, a na księżyc po 10 razy do roku. I zapewne byli astronauci także, jest tylko jeden problem - $. Nie porównuj zdobywania szczytu górskiego do księżyca, bo to wielka różnica.

Technologia jest, owszem. Brak kasy by lecieć tam teraz i potem znowu i znowu.

"wierzysz w spiski" to nie argument przeciwko Tobie. Bo ja też wierzę w spiski. Zanim jednak odkryję czy coś faktycznie miało miejsce muszę umieć obalić to co obala mnie. Przeciwko moońkowi nie umiałbym stanąć z jakimkolwiek dowodem, którego poniekąd szukam tu na tym forum. Czasem trudno go zdobyć, trzeba się najpierw przedrzeć przez ludzką ingorancję, serie wyśmiewczych odpowiedzi, głupich zagrywek i podobnych utrudniających sprawę przeciwności. Ale nie poddaję się. I dzisiaj ja będąc pewnym prawdzowości lotów na księżyc robiłbym sobie na przekór, bo w rzeczywistości mam wbrew pozorom wątpliwy stosunek do tego programu. Gdybym nie miał wątpliwości nie zadawałbym pytań, nie rozmawiałbym teraz z Tobą. Dopóki nie zaspokoję w sobie tej ciekawości nie będę mógł być pewien czegokolwiek. A jestem ciekawy.

Od umarcia z świadomością, że loty Apollo to fake nie ubędzie mi niczego, nawet po śmierci mógłbym Ci przyznać rację, jeśliby tylko prawda o apollo hoax okazała się jawna, czytelna i łatwo dostępna.

Nie skreślam teorii spiskowej, szukam konkretnych dowodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ależ proszę bardzo - szukaj sobie śmiało. ja je już znalazłem.

jeszcze apropo's forsy: jej ogromna większość została wydana nie na loty na księzyc, ale na research - gdyby chcieli kontynuować loty z użyciem już opracowanych statków i rakiet koszty byłyby stosunkowo niewielkie, w porównaiu do ceny całego programu apollo, która i tak została poniesiona.
forsa na dalsze loty nie byłaby więc takim problemem jak sugerujesz - nie jest argumentem w tej dyskusji.
równie dobrze ludzie mogliby przestać latać na orbitę po Gagarinie bo 'po co?' skoro ruscy i tak wygrali wyścig.. bzdura. podbój kosmosu to nie wyścig tylko ewolucja technologii, która na pewno się nie cofa.

dobranoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najglupszy argument jaki slyszalem brzmi :
"ze nie ma po co tam wracac "

Najpierw to trzeba tam wyladowac z gracja i bezpiecznie powrocic na Ziemie aby mozna bylo pozniej wrocic i zalozyc kolonie. Very Happy
Prawda jest taka ze brak nam technologii kosmicznej na tym poziomie.
Co najwyzej mozemy wyslac probnik bezzalogowy, ale jak wyladuje to juz nie wroci.Smile
Ksiezyc zawiera sporo helu3, ktory moze stac sie paliwem przyszlosci zamiast ziemskich paliw kopalnych, gdy sie to stanie wreszcie staniemy sie cywilizacja typu pierwszego.
Gdyby byla mozliwosc techniczna juz dawno stalyby kopalnie na ksiezycu.
Prywatni inwestorzy z Albionu juz by sie o to postarali Very Happy (tak jak w Afryce)
Kolonia na ksiezycu to podstawa do dalszych podrozy w glab ukl slonecznego.
Pierwszy krok do kolonizacji Marsa.
Super warunki dla centrum astronomicznego po ciemnej stronie ksiezyca.Mozliowsc zalozenia bazy naukowo-badawczej itd
Mozliwosci jest sporo gdyby tylko byla technologia ktora by nam to umozliwiala
No coz dobrze jest czasem pomarzyc.


Jedni wierza w znikajace samoloty, inni w skladajace sie wiezowce od pozaru,a jeszcze inni wierza w byty niematerialne, a sa i tacy co wierza ze cofnelismy sie w rozwoju technologicznym przez te blisko 40 lat. Laughing
Jak widac co umysl to inna religia. Very Happy
Ja szczerze wierze w podboj kosmosu ale mozliwe ze sie nie doczekam. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:26, 02 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja ulubiona teoria brzmi: bylismy na ksiezycu, ale ufoki nas przegonili Laughing Laughing serio. na temat ksiezyca juz rozne rzeczy czytalem, np ze w starozytnych chinskich opisach nieba w ogole go nie ma, ze to sztuczny twor ktorego pojawienie sie spowodowalo potop, ze to cos w stylu planety smierci z gwiezdnych wojen Laughing ja tam lubie kozackie teorie - jak juz wariowac to do konca Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 04 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:

"pseudoartystyczne obrazki" były do rysunku wahy....


Mądrzy jesteśmy teraz, bo wiemy, że obrazki z "księżyca" to robota w studio. Moje obrazki powinny cie śmieszyć. Po co je oceniasz. One mają rozśmieszać Laughing

Ale w 1969 roku nawet mooniek myślał, że ogląda cuda.Na czarno-białym telewizorze coś tam migotało.....popatrz na "moje obrazki" oczami publiki z 1969 roku a nie swoimi. Już nie jesteś homo sapiens.....pokaż je swojej babci albo dziadkowi i patrz na reakcje...taka mała reminiscencja tamtych lat. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 04 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyraźniej mam problem na tym forum z wyrażaniem emocji, głównie śmiechu, trochę pokpiłem z Twojego rysunku (jak z każdego innego z edycji waha123 pictures) tak więc zamierzony efekt został osiągnięty, może za mało dodaje ikonek Very Happy Smile Cool Laughing Razz Wink Mam nadzieję, że się nie obrazisz, skoro taki miał być tego cel.. Rozumiem, że tamten obrazek wg Ciebie przyjąłby się 40 lat wcześniej?

Jeśli publika oglądała ówczesne filmy SF, bądź tego rodzaju grafiki, nie powinna się podniecać "czymś migotającym na czarno-białym telewizorze", bez przesady. Przecież w tym samym czasie w studio powstawały niesamowicie wyraźne, dobrej jakości zdjęcia z NASA Wink. Publika bardziej zapierała dech w piersiach ze świadomości, że oglądają to na żywo. Odziwo waha123 dzisiejsze zdjęcia satelitarne powierzchni księżyca nie różnią się od tych robionych z misji apollo, takie same pierniki i sery widać na obecnych zdjęciach jak na tych sprzed 40 lat. Jeszcze się dziwię, że nikt nie wpadł na pomysł by doszukiwać się spisku w zdjęciach z misji kaguya. Albo czemu na ich podstawie nie kwestionujesz zdjęć księżyca z NASA. Przecież są fałszywe, powinny się diametralnie różnić od obecnych, ponieważ były robione 40 lat temu, to nie to co dzisiaj.

Miło mi się czytało, kiedy zamiast robić sobie jaja, na temat apollo dyskutowało się o konkretach, teraz jakieś bohomazy zastępują konkrety, ale już nie chcę tego tematu rozwijać bo i tak nie wyjdzie z tego nic dobrego jak tylko kupa wyzwisk i niepotrzebnych sprzeczek. Przynajmniej dla mnie niepotrzebnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Milion imion mieszkańców Ziemi poleci na Księżyc
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile