W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pytanie dla miłośników teorii spiskowych  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1222
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 22 Sie '08   Temat postu: Pytanie dla miłośników teorii spiskowych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Łukasz Medeksza | Piątek [22.08.2008, 16:09]
Kwaśniewski zgodził się na więzienia CIA w Polsce?!
http://www.pardon.pl/artykul/5971/kwasni.....a_w_polsce

Podobno przez tę sprawę mógł upaść rząd PiS! O co chodzi?

Sprawa rzekomych tajnych więzień CIA przybrała nieoczekiwany obrót. Internetowy serwis "Wprost" podaje, że na jedną z osób, które wyraziły zgodę na tworzenie takich placówek mógł być były prezydent Aleksander Kwaśniewski. I może w nie byłoby w tym nic sensacyjnego, gdyby nie... PiS. Oto, co na ten temat pisze "Wprost" w tekście pod zaskakującym tytułem "Ziobro i Wassermann chronili Kwaśniewskiego?":

- Prezydent Aleksander Kwaśniewski jest jedną z osób, która wyraziła zgodę na stworzenie tajnych więzień CIA, gdzie przy użyciu tortur przesłuchiwano podejrzanych o terroryzm. Zawiadomienie takiej treści sejmowa komisja ds. służb specjalnych skierowała w styczniu 2006 r. do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry i koordynatora ds. służb Zbigniewa Wassermanna - ustalił "Wprost".

- Żadne zawiadomienie ws. więzień CIA nie trafiło na moje biurko - zaprzecza dziś Zbigniew Ziobro. - Mają państwo nieprawdziwe informacje - dodaje. Całą sprawę i zawiadomienie od sejmowej komisji pamięta jednak Zbigniew Wassermann. - Zrobiłem wszystko to, co zrobić należało i czego prawo ode mnie wymagało - zapewnia "Wprost" Wassermann. Były koordynator służb nie chce zdradzać szczegółów ze względu na tajemnicę państwową.

Jak twierdzą nasi informatorzy, w styczniu 2008 r. premier Donald Tusk złożył doniesienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie o niedopełnieniu obowiązków służbowych przez Ziobro i Wassermanna.

Sprawę bada prokuratura. A całą łamigłówkę komplikują rewelacje Romana Giertycha:

Według naszych informacji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa m. in. przez Kwaśniewskiego podpisał Roman Giertych, który w styczniu 2006 r. pełnił funkcję przewodniczącego sejmowej komisji. Latem 2007 r. podczas przesłuchania w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie w sprawie śledztwa dotyczącego tzw. afery gruntowej (zatrzymanie przez CBA dwóch współpracowników ministra rolnictwa Andrzeja Leppera, którzy obiecywali odrolnienie ziemi w zamian za łapówki) Giertych zeznał, że był "istotny związek" między aferą w ministerstwie rolnictwa, a tajnymi więzieniami CIA na Mazurach. Protokół przesłuchania Giertycha opatrzono klauzulą tajności. - Nie będę komentował tych spraw - mówi dziś były wicepremier.

Pytanie dla miłośników teorii spiskowych: co mają wspólnego operacje CIA przeciwko al-Kaidzie z próbą wręczenia łapówki Andrzejowi Lepperowi i upadkiem rządu Jarosława Kaczyńskiego?

Prawdziwa szpiegowska szarada. Aż chce się z tego wszystkiego wysnuć efektowny wniosek, że Polska jest terenem śmiałych operacji służb specjalnych różnych państw. No ale nie przesadzajmy.

Chyba że wierzycie w spiski...

Łukasz Medeksza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 22 Sie '08   Temat postu: Re: Pytanie dla miłośników teorii spiskowych: co mają wspóln Odpowiedz z cytatem

czyli co? To co Lepper mówił o Talibach w Klewkach to nie fake? a wszyscy się śmiali że niby idiota.... Lepper coś wiedział ,ale nie do końca...
http://www.historycy.org/index.php?showtopic=17367
...zresztą, nie ma sensu sie produkować. I tak robią co chcą, a my mozemy beczeć jak te barany:D

Prawda powoli wychodzi na jaw....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:33, 23 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłośnikiem teori spiskowych może być co najwyźej Twoja Mama albo Tata ! (wierzą, że jesteś mądry) Smile taka wrzutka, a co ! Myślę, że powinieneś spytać 'badaczy-poznawaczy' wtedy i może odpowie więcej osób. Bo ja miłośnikiem... nie jestem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:19, 23 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nic odkrywczego nie widzę w tym newsie. Mamy Wałęsę, który współpracował z SB. Zresztą po '89 tak samo z ruskim wywiadem działał (polecam książkę Dziada - sprawa z papierami na ruble). Kaczyński przez jakiś czas pracował w Kancelarii Wałęsy za jego prezydentury. Mamy też Tuska, który był "przy" obalaniu rządu Olszewskiego, byle się nie wydało że Wałęsa sypał. Mamy Suchocką, Olechowskiego i Kwaśniewskiego na listach obecności na spotkaniach Bilderbergów.
Bush wpada z wizytą do Kaczyńskiego na Hel (starzy kumple czy amator drobiu?).
Nie wiem czy tu trzeba się specjalnie przyglądać jak nasza polityka zagraniczna pokrywa się z polityką USA albo UE w sprawach Gruzji - oczywiście nikogo nie zdziwi, że podobnie jak w Iraku znowu jesteśmy agresorami i znowu gówno z tego będziemy mieć. No ale jak ktoś spojrzy dalej to już widzi o co mniej więcej chodzi, bo cały czas mamy przecież teatrzyk pod tytułem Tarcza Antyrakietowa.
Realizowane od kilku rządów i chuj wie do czego nam potrzebna. Robią w TV szum o szczegóły, a że to patriot ma stacjonować, a że to ruskie się bulwersują (zwróćcie uwagę jak konflikt PiS i PO już nie wystarcza - trzeba zaserwować coś większego i teraz straszą nas Ruskimi). I tak samo jak z referendum z Traktatem Lizbońskim (tutaj chciałem skorzystać z okazji i powiedzieć: Niech żyje nasze Socjalistyczne Imperium Europejskie!) też o Tarczę nikt się obywateli nie pytał - i niech mi nikt się nie odważy gadać, że nie można się ludzi o wszystko pytać, bo w Szwajcarii mają demokrację bezpośrednią i wszystko działa nawet lepiej niż powinno.
A u nas przy korycie cały czas ci sami. Niby demokracja i wolne wybory, ale ludzie - co to za wolne wybory gdzie zamiast o programach wyborczych gada się o sondażach (tysiąc reprezentatywnie wybranych osób......no masakra). Wybory na prezydenta Warszawy - trzech kandydatów (Bilderberg Accepted Laughing ) ma swój program wyborczy, a cała reszta(ci mniej równi) ma swój http://pl.youtube.com/watch?v=tz7dq40rAXU.
No i żeby była jasność, nie tylko na skalę regionalną, ale na całą Polskę tną i pokazują to co chcą, a nie to co powinni. Tutaj mamy Forum i słynne zmień temat w słuchawce Lichockiej http://pl.youtube.com/watch?v=Dh0ZaAqkQkQ.

Generalnie w Polsce jest tak, że nawet jak ktoś przez przypadek się dostanie do rządu jak Lepper to daleko nie zajedzie jak nie będzie umiał trzymać mordy na kłódkę. Giertych też wiedział więcej niż mówił, ale i tak się mu skończyło. Za to na odchodne fajnie ujął całokształt rządu http://pl.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4. Tutaj też zresztą jest odpowiedź na pytanie odnośnie upadek rządu Kaczyńskiego. A więzienia? Kurde, żebyśmy my tu tylko więzienia CIA mieli to by nie było jeszcze najgorzej. Jesteśmy pomostem między wschodem i zachodem. Najpierw konsolidacja władzy na poziomie militarnym (Z jednej strony NATO, z drugiej Układ Warszawski), potem na poziomie ekonomicznym (anaglogicznie NAFTA na zachodzie, u nas UE). Tylko, że po drodze przerzucili nas, ze wschodu na zachód i jak sobie przypomnicie jak to było z tym okrągłym stołem i oddaniem władzy to od razu mamy odpowiedź na pytanie skąd się wziął FOZZ i zwróćcie uwagę, że te bambusy do dzisiaj nie potrafią przestać prywatyzować (ach jakie to muszą być łatwe pieniądze), bo teraz służbę zdrowia chcą reformować. Mamy taki sam cyrk w kraju jaki jest na świecie i te same osoby ciągną za sznureczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 23 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nomorenazi Targowica, spisek Ribbentrop-Mołotow, III RP lata 90, Magdalenki srenki itd. itd...


ale dla ciebie to chyba nadal teorie spiskowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Sikorski - zacytowałem cały artykuł i nie odnosiłem się do niego. Autor może faktycznie niefortunnie spróbował skierować uwagę czytelnika, że spiski istnieją. Choć w pierwszej linii może to zostać odczytane na opak, to w same intencje autora jestem skłonny wierzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pytanie dla miłośników teorii spiskowych
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile