W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
2012 enigma - d.wilcock   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2276
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 20 Sie '08   Temat postu: 2012 ENIGMA - D.Wilcock Odpowiedz z cytatem

2012 - ciekawe spojrzenie na tą kwestię
Rozwój świadomośći
Starożytne kultury
Kręgi zbożowe i informacje w nich zawarte
Watykan
Tajne projekty min. Looking Glas Project
DNA - zmiany
inne.

Zarezerwujcie sobie 1,5 godziny na super ciekawy wykład.

Gorąco polecam! Kopalnia wiedzy. Przydałyby się napisy w PL.

http://www.video.google.com/videoplay?docid=-4951448613711060908

Jestem ciekaw Waszej opini.

inne Davida Wilcocka
tu napisy PL

http://www.youtube.com/watch?v=kn_ZbeKGlX4&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:25, 21 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To drugie obejrzałem bardzo ciekawe uzupełniło wiele braków w mojej wiedzy na tematy w tym poruszane:). O wszystkich słyszałem lub czytałem wcześniej, ale ten "wykład" złączył w całość i spowodował, żę czytałem to jak wryty:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1864
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawy wywiad z tym Davidem. podaje dużo racjonalnych poglądów które można by przyjąć za prawdopodobne. Jeśli chodzi o 2012 - to jest to dla mnie granica , granica ludzkiej fantazji. Jeśli 21 grudnia 2012 nie przyniesie żadnych zmian o których się mówi to będzie koniec dobrej reputacji wielu ludzi, a także koniec jakichkolwiek teorii o końcu świata.
Podoba mi się wyjaśnienie Davida, że "oni" nie kontaktują się z nami bezpośrednio "hey here we are" bo szanują naszą świadomość i chcą abyśmy sami do tego doszli, ale z tym że skontaktowali sie z prezydentem usa to już przesadził.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Podoba mi się wyjaśnienie Davida, że "oni" nie kontaktują się z nami bezpośrednio "hey here we are" bo szanują naszą świadomość i chcą abyśmy sami do tego doszli

Gdybym to ja był "onymi", to bym wygniatał w zbożu teksty zaczynające się od słów "Ludzie, kurwa, opamiętajcie się...", a nie wzory w stylu kurpiowskich wycinanek.
Wygniatał bym szkice techniczne urządzeń generujących tanią energię. Opisy łatwych metod leczenia chorób. A także całe traktaty z zakresu rozwoju świadomości, czy fizyki. Czy ktoś z was jak ma coś istotnego do powiedzenia, zamiast to powiedzieć/napisać, rysuje tylko jakieś skomplikowane "kółeczka"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, może te 'kółka' coś znaczą tylko za mało się przykładamy do ich zrozumienia?
Bo faktycznie dziwne by było, żeby ktoś taka robotę odwalał by pochwalić się swoim talentem artystycznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
Hmmm, może te 'kółka' coś znaczą tylko za mało się przykładamy do ich zrozumienia?

Pomyślmy. Załóżmy, że obie strony wykazują dobrą wolę. Czyli, twórcom kręgów zależy na tym aby "coś" nam przekazać. Nam zależy aby "coś" z nich odczytać.
Mijają lata i nic. Ani my nie potrafimy nic z tego odczytać, ani "oni" nie starają się nam zadania ułatwić (a wręcz przeciwnie, pojawiają się bardziej złożone formacje).
Jedyne co my potrafimy to odróżniać autentyczne od podrabianych przez "dziadków z deskami" i mnożyć dzisiątki interpretacji. Skoro twórcy kręgów nie starają się nam zadania ułatwić, to nie wykazują dobrej woli. Sprawa raczej wygląda tak jakby ktoś robił sobie z nas żarty. Z całą pewnością nie chce przekazać nam niczego istotnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa audycja. Warto posluchac.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 22 Sie '08   Temat postu: sorki ale się nie zgadzam... Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
Komzar napisał:
Hmmm, może te 'kółka' coś znaczą tylko za mało się przykładamy do ich zrozumienia?

Pomyślmy. Załóżmy, że obie strony wykazują dobrą wolę. Czyli, twórcom kręgów zależy na tym aby "coś" nam przekazać. Nam zależy aby "coś" z nich odczytać.
Mijają lata i nic. Ani my nie potrafimy nic z tego odczytać, ani "oni" nie starają się nam zadania ułatwić (a wręcz przeciwnie, pojawiają się bardziej złożone formacje).
Jedyne co my potrafimy to odróżniać autentyczne od podrabianych przez "dziadków z deskami" i mnożyć dzisiątki interpretacji. Skoro twórcy kręgów nie starają się nam zadania ułatwić, to nie wykazują dobrej woli. Sprawa raczej wygląda tak jakby ktoś robił sobie z nas żarty. Z całą pewnością nie chce przekazać nam niczego istotnego.


Choćby z wykładu Wilcocka wynika, że jesteśmy w stanie odczytać z wielu kręgów.
Kręgi mają za zadanie wyślić to, co mamy miedzy uszami min. przez rozwój świadomości.

Wielu potrafi już odczytać, wiele. Wiele jeszcze do odczytania...

Zainteresujcie się Świętą Geometrią to może wyciągniecie dla siebie jakieś wnioski...

Tak przy okazji, również twórcy NWO lubą symbolikę i geometrię....niekoniecznie dla świętych celów. Wg oczywiście naszego mniemania Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dro2d2u... to co opisał Wildok jest ważniejsze dla ludzi niż schemat urządzenia free energy. To tego drugiego możemy sami dojść bardzo szybko, a to pierwsze niekoniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 23 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech ktos zrobi napisy pl pls Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


2012 enigma - d.wilcock
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile