W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Propozycja otworzenia nowej grupy: Spotkania, zloty  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 3014
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NWO




Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 29 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciał działać , jestem ZA ...tylko jak , w czym, ... na jakiej płaszczyźnie ...

Zloty, spotkania .... przecież to forum jest spotkaniem, na nim dyskutujemy i wymieniamy się informacjami .

Ulotki : ulotki to marnowanie czasu i pieniędzy, i drzew .. tą drogą trafia się może do 1 osoby na 500.

Organizacja paramilitarna "Prawda i sprawiedliwość" ...brzmi fantastycznie, można by napadać na bogatych Bildbergerów, sabotować spotkania, straszyć skorumpowanych polityków, ale skończyło by to się tak, że by nas wszystkich powsadzali i nic by to nie dało, oprócz satysfakcji

Partia polityczna ...w tym polskim narodzie jest może 10 do 20% ludzi myślących ...MOŻE. Reszta chce mieć telewizor, fotel, piwo w ręku, Maryśkę w fartuszku z miską pierogów, i g-ówno ich obchodzi Polska, naród, świat , o ile będzie ich stać na telewizor i piwo...i pierogi. Ludzie chcą wieść spokojne życie, a nie wojować o lepszy świat. Żeby stać się partią ze znaczącym poparciem społecznym musielibyśmy kłamać, manipulować, mamić tak jak wszyscy politycy jakich do tej pory moje oczy widziały.

Może organizacja "Nie dla NWO" .... trzeba wygenerować duże przychody z jakiejś szemranej działalności, wynająć prawników, wynająć ochronę, chronić naszych liderów, skarżyć do Strassburga wszystkie ustawy antywolnościowe, lobbować na rzecz działań prowolnościowych, stworzyć grupę dochodzeniową, uruchomić skrajnie wolnościowe bojówki (zajęłyby się kompromitowaniem niewygodnych polityków), musielibyśmy uruchomić w pełni wolnościowe radio, wyszukać i wypromować polskiego Alexa Jonesa ....propagować idee demokracji bezpośredniej i suwerenności. Opowiedzieć się za NIE przeciwko Euro. itd...

Mi się podoba, ale skąd wziąć TAAAKIE fundusze ...z drugiej strony Robin Hood też zaczynał od zera ...

Tak czy inaczej, należy uznać, że już coś robimy, tylko może trochę za mało jak na powagę sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 29 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby zwyciężyć NWO, musicie walczyć ich metodami, z przesłaniem w drugą stronę... zobaczcie jacy są skuteczni.
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 29 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotfl, prawie cały twój post to osobista wycieczka, żal mi Ciebie Smile
Walka z systemem jest jak walka z wiatrakami, bo jakiś system musi być i walcząc z nim wystawiasz się na pośmiewisko. Jak już chcesz z czymś walczyć to musisz skupić się na czymś konkretnym, na widzialnym wrogu. Ogólnie hasło walki z systemem jest dobre dla punków i innych młodocianych buntowników.

Cytat:
Ty chcesz pracować jako pielęgniarka w stolarni i zakładać opatrunki na dłonie stolarzy po tym jak im pila opierdoliła paluchy , a ja cały czas pisze o tym ze trzeba założyć na pile osłonę

Dawno nie widziałem tak nietrafionego porównania. Napisał bym raczej że to ja chce tą piłę zabezpieczyć, a ty chcesz ją zlikwidować.
Wyzywanie ludzi od głupich dlatego że mają inne poglądy jest tylko wyrazem twojej infantylności i schematycznego myślenia.


NWO, nie trzeba wielkich funduszy, mam pewien plan, ale nie będę go tutaj ujawniał, działanie w tajemnicy to podstawa - nie możemy oddawać naszych planów wrogom Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 29 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że dalej co niektórzy nie widzą potencjału nawet w małej 3 osobowej pikiecie. Wystarczy, że stoisz w centrum miasta z moimi przykładowymi transparentami. Ile do Ciebie osób podejdzie? Znikoma liczba, ale za to ile osób zdąży w tym czasie przeczytać, że UE to komunistyczne piekło. Media się tym zainteresują raz dwa. Sami nas rozreklamują. Ile osób nie przeczyta w gazecie tego artykułu? Podejrzewam, że ktoś na pewno nie przeczyta, ale będzie wśród tych wiele osób, które przeczytały ten transparent. Wynikiem tego będzie spadek popularności UE, stopniowy i powolny. Może w tym czasie zdecydują się referendum zrobić. Dzięki takim małym spotkaniom zagłosujemy na "nie", tak jak w Irlandii zagłosowano. Ci ludzie nie muszą znać całej prawdy, wystarczy, że zauważą, że ktoś mówi inaczej i zaufanie momentalnie spadnie. Dobry przykład z Lepperem. Chcieli go zniszczyć to wymyślono bajkę, że wykorzystywał kobietę w pracy. Dowodów nie było, a poparcie momentalnie spadło. Ta zasada działa wszędzie i zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 29 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWO, nie trzeba wielkich funduszy, mam pewien plan, ale nie będę go tutaj ujawniał, działanie w tajemnicy to podstawa - nie możemy oddawać naszych planów wrogom Smile[/quote]


moja infantylność przeciwko twojej mitomanii , pamiętaj jak będziesz miał egzaminy na koniec gimnazjum , to nie wstawiaj do nich emotek ,bo oblejesz

jeśli masz plan o którym piszesz , tak skuteczny ze ugnie się przed jego silą NWO , to należy iść z tym do kogoś mądrego , proponuje psychiatrę ,nie wspominaj o wrzęch i pająkach bo staniesz się ciut mniej wiarygodny

człowieku przecież ty reprezentujesz opcje ultra prawicową ,wystarczy sie przejrzeć twoje posty , z czym ty walczysz z naturalnym sojusznikiem z symbiotyczny organizmem ,? czy koniecznie chcesz być zauważony i podziwiany .

ty mój spartanie z którego klifu będziemy po dojściu do władzy zrzucać noworodki z poza gatunku , kto będzie nadczłowiekiem Aryjczyk czy Słowianin .


do eksterminacji biedoty i nieudaczników uruchamiamy obozy koncentracyjne czy KKK?

proponuje zatłuc palkami 80% populacji , oj napisałem 80% chyba to nie mój pomysł właśnie popełniłem plagiat , doktryna Hitlera i plany NWO już to założyły , bo przestrzeń życiowa musi być...nie?


słuchając jaśnie wielmożnego hrabiego z Bożej łaski pana prawdy i mądrości Korwina , należy odsiać kiełbasę wyborcza i populistyczny bełkot , od zaledwie na palcach jednej reki zliczanych dobrych pomysłów


M"0" z partyjnym pozdrowieniem zig... jakoś tak


milo wiedzieć ze na świecie są prawicowi rewolucjoniści chcący srać w kolebkę monarchii i prawicy wszelkiej maści

PS nie myl sarkazmu z obelgami , jak chcesz to ci prywatnie naubliżam , ale nie na tym forum
PPS nie odpowiedziałeś na moje pytanie


JA bardzo proszę o wyrozumiałość ,jest mi wstyd ze zaśmiecam ci temat , przepraszam
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

croedeth, a teraz przeczytaj uważnie swoje posty i zobacz jak Tobą manipuluje, pociągam za sznurki jakbym sterował szmacianą kukiełką Smile
Dajesz się prowokować i lepiej skończ, Twój bunt jest po prostu śmieszny.
Cytat:
pamiętaj jak będziesz miał egzaminy na koniec gimnazjum
gimnazjum i szkołę średnią mam już za sobą Smile

Bimi, taka mała prośba do Ciebie - posprzątaj w temacie, oddziel tą głupią dyskusje i inne offtopy od reszty.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy tylko, jak na spotkanie przyjdzie adun....i zrobi porządek Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ma Adun do UE? Czy my będziemy ogłaszać, że 9/11 to kit? Nie... My tylko uświadomimy ludzi, że UE nie jest tym za co jest uważana. To jak na razie wystarczy. Bardziej ciekawscy sami dotrą do 9/11, wystarczy, że wejdą na tą stronkę, którą chętnym będziemy podawać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 17 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe

JA dam Ci radę z wampirami się nie dyskutujęRazz
Kto jest tu wampirem? Oni już dobrze wiedzą który/którzy to z nich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Propozycja otworzenia nowej grupy: Spotkania, zloty
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile