W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Propozycja otworzenia nowej grupy: Spotkania, zloty  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 3012
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 19 Sie '08   Temat postu: Propozycja otworzenia nowej grupy: Spotkania, zloty Odpowiedz z cytatem

Uświadamiamy ludzi w sprawach bardzo ważnych dla przyszłości świata, ale nie działamy. Jak to ktoś napisał najgorsza jest bezczynność i na to liczą elity. W takim bądź razie wpadłem na pomysł, ponieważ na wielu forach są takie działy, że można by było taki właśnie utworzyć i tutaj, żeby właśnie w nich proponować spotkania, miejsca demonstracji itp spraw.
Chciałbym, aby ten dział wewnętrznie był podzielony na 16 podkategorii, tyle ile województw. W każdym województwie spotkania odbywałyby się w miastach wojewódzkich. Czyli każdym poddziale (który byłby tematem) byłyby jednorazowo proponowane daty spotkań przez moderatora i jaki będzie charakter spotkania. Oczywiście miałyby one nie tylko nacechowanie polityczne, ale także edukacyjne. Pod propozycją deklarowałyby sie osoby, które będą na sto procent. Po przedawnieniu spotkania (odbyciu się) zawartość tematu byłaby czyszczona i byłby wstawiony nowy termin pod którym znowu odpowiedzi byłby deklaracją, że ktoś będzie na sto procent.

Spotkania takie mogą nawet być 2-3 osobowe. Z tym nie ma żadnego problemu. Ważne, że w jakiś sposób działamy.

Dodatkowo mógłby być 17 dział gdzie raz na pół roku organizowalibyśmy spotkanie ogólnopolskie.

Czy podoba sie ten pomysł i czy możliwe jest utworzenie działu o takim charakterze i możliwościach?
Dział może być otwarty i widoczny tylko dla zarejestrowanych, albo dla wszystkich. Jest to obojętne. Jak wolicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że wystarczy jedne topic w forum zamkniętym bez podkategorii... szkoda zachodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna idea, ale nie ma zbyt duzych szans.

Ludzie czasu nie mają. Starają się jak mogą na forum, ale spotkania odpadają. Przynajmniej ze mną tak jest (i jeszcze dochodzi kwestia wieku, rodzina się nie zgodzi).

Cytat:
Spotkania takie mogą nawet być 2-3 osobowe. Z tym nie ma żadnego problemu. Ważne, że w jakiś sposób działamy.


Racja. Ale nawet takie spotkania dużych szans nie ma.
A na pewno nie na tyle, żeby jakiś osobny (i to odpowiednio podzielony) dział robić.

Zgadzam się z Voltarem. Najwyzej (chociaż co najmniej też - optymalna... dawka Smile ) temat, najlepiej na forum zamkniętym (i się z Voltarem wygadaliśmy, teraz kazdy gość wie, że taki dział jest Smile )
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:31, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm a jesli mozna spytac to jakie dzialania proponujesz? bo ja szczerze troche sie nad tym zastanawialem, nawet chcialem robic jakies ulotki, rozdawac, no ale w koncu przyszlo opamietanie - w jakim celu? ci co chca znalezc alternatywne zrodlo informacji to znajda a ci co chca wierzyc ze wszystko z naszym swiatem jest ok a media mowia prawde to tylko sie wpienia. politycy i tak sie z nikim nie licza, a jesli bedzie jakas demonstracja to media przedstawia jej postulaty w "odpowiednim" swietle i spoleczenstwo tylko sie przewroci na drugi bok przez sen. z reszta z nasza ograniczona wiedza i mozliwosciami to mozemy jedynie udawac ze rzucamy kamykami w lecacy wysoko samolot - tyle zdzialamy. uwazam ze wszystko co mozemy zrobic to poszerzac swoje wlasne horyzonty i starac sie wszechstronnie rozwijac - stac sie kims z naszych marzen (taki tekst padl chyba w "rozmowach z bogiem" hehe). no dobra np. bedzie ta tarcza i co z tego? zrzuca na nas bombe albo i nie - nikt tego nie wie. nawet jak zrzuca to moze w ostatecznym rozrachunku okaze sie ze to wydarzenie pociagnelo za soba faktycznie koniec swiata w formie w jakiej go znamy? moze nastepna bedzie lepsza? albo nie bedzie jej wcale? dlatego ja mam gdzies nwo. ten kto wyzej wlezie mocniej upadnie Twisted Evil Twisted Evil tak czy inaczej swiat ktory istnial do tej pory byl w moim przekonaniu bardzo haniebnym miejscem i nie widze w jaki sposob moznaby cos z tego uratowac ani po co. niech idzie na dno, niech sie zawali. moze na zgliszczach wyrosnie cos wartosciowego Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
hmmm a jesli mozna spytac to jakie dzialania proponujesz? bo ja szczerze troche sie nad tym zastanawialem, nawet chcialem robic jakies ulotki, rozdawac, no ale w koncu przyszlo opamietanie - w jakim celu? ci co chca znalezc alternatywne zrodlo informacji to znajda a ci co chca wierzyc ze wszystko z naszym swiatem jest ok a media mowia prawde to tylko sie wpienia. politycy i tak sie z nikim nie licza, a jesli bedzie jakas demonstracja to media przedstawia jej postulaty w "odpowiednim" swietle i spoleczenstwo tylko sie przewroci na drugi bok przez sen. z reszta z nasza ograniczona wiedza i mozliwosciami to mozemy jedynie udawac ze rzucamy kamykami w lecacy wysoko samolot - tyle zdzialamy. uwazam ze wszystko co mozemy zrobic to poszerzac swoje wlasne horyzonty i starac sie wszechstronnie rozwijac - stac sie kims z naszych marzen (taki tekst padl chyba w "rozmowach z bogiem" hehe). no dobra np. bedzie ta tarcza i co z tego? zrzuca na nas bombe albo i nie - nikt tego nie wie. nawet jak zrzuca to moze w ostatecznym rozrachunku okaze sie ze to wydarzenie pociagnelo za soba faktycznie koniec swiata w formie w jakiej go znamy? moze nastepna bedzie lepsza? albo nie bedzie jej wcale? dlatego ja mam gdzies nwo. ten kto wyzej wlezie mocniej upadnie Twisted Evil Twisted Evil tak czy inaczej swiat ktory istnial do tej pory byl w moim przekonaniu bardzo haniebnym miejscem i nie widze w jaki sposob moznaby cos z tego uratowac ani po co. niech idzie na dno, niech sie zawali. moze na zgliszczach wyrosnie cos wartosciowego Smile pozdrawiam


Gadasz jak iluminat.
Kto szuka ten znajdzie - zasada ta jest powtarzana właśnie przez te grupy ludzi. Oni właśnie na to liczą. Problem w tym, że ludzie nie wiedzą, czego mają szukać. Nie wiedzą, że istnieją alternatywne źródła informacji. Świat dla wielu otwartych ludzi jest zamknięty. Są setki tysięcy otwartych ludzi w Polsce, a może nawet kilkanaście milionów (głównie młodych do wieku nie przekraczającego 30). Oni jeśli wiedzieliby co się tak naprawdę dzieje nie spaliby. Na naszą bezczynność liczą elity, właśnie taką bezczynność o czym z resztą wielokrotnie sami mówią.
Bardzo podoba mi się cytat ze Spidermana - "Z wielką siłą równa sie wielka odpowiedzialność". Z naszą wielką wiedzą (w porównaniu do 99,9% reszty społeczeństwa) równa sie właśnie wielka odpowiedzialność za ich los. Dlatego każda nowa uświadomiona osoba będzie bardzo wartościowa. Na zachodzie nasi koledzy sie właśnie w ten sposób organizują. To właśnie dzięki ich kampaniom Irlandia zagłosowała na "NIE". Choć wszystkie telewizje wciskały kit, żeby głosowali na "TAK". Dlatego każda forma organizacji jakakolwiek by ona nie była będzie wiele warta. + dla Polski jest taki, że dodatkowo ludzie tutaj są lepiej wykształceni niż koledzy zza Odry, a jednak wykształcenie w Polsce nie idzie w parze z działaniem i świadomością. W przeciwieństwie właśnie do Irlandii, czy Holandii. To od nas teraz zależy, czy ludzie będą bezczynni dalej, czy coraz więcej będzie sie budzić.
Liczę w szczególności na Bimiego, bo to właśnie jego forum. Ja tutaj mogę tylko proponować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadchodzi 11.09. Niech każdy, kto tego jeszcze nie zrobił wyśle maile do wszystkich, kogo ma w poczcie np: z linkiem do tego forum i poprosi, żeby inni też to zrobili. Jak ktoś będzie krytykował nasze zachowanie, to wtedy następny mail z przeprosinami i następny link do tego forum...jak ktoś będzie krytykował....itd....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę studzić zapału, ale obawiam się, że nic z tego nie wyniknie, ponieważ większość swą aktywność sprowadza do pisania w internecie. Very Happy
Jeśli już miałoby coś powstać "na żywo", to ja bym to widział jako zlot prawda2 połączony z prelekcjami np. lądowanie na księżycu, zamachy z 11 września, NWO itd.
Oprócz tego, że ludzie mogliby się spotkać na żywo i tym samym mogłoby to wnieść nową jakość na forum, to może udało by się tym sympozjum zainteresować jakieś media?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem, że wystarczą nawet dwie osoby, które by sie co jakiś czas spotykały. Rozumiem, że większości się nie będzie chciało, a szkoda. A to co Ty proponujesz Dro2d2u da sie zrobić. Na mojej uczelni można zrobić coś takiego na największej auli i najlepiej jakby to było kilka osób. Każdy swoją prelekcję, by przedstawił od dwóch stron. Czyli oficjalnej i nieoficjalnej. To mogłaby być działalność dodatkowa i mogłaby być umieszczana w 17 dziale jako "wykłady" na danej uczelni w danym mieście. Gorzej jeśli władze uczelni się nie zgodzą na taką działalność, ale wiem, że różne takie prelekcje były organizowane u mnie.

JKM podobnie prowadzi swoją kampanię przez prelekcję i jako UPRowiec także organizuje w różnych miastach takie demonstracje. Problem w tym, że u niego skala ta jest bardzo mała. 3 osobowa ekipa zrobi szum w regionalnych mediach, gazetach rozdawanych za darmo, a te gazety czyta bardzo wiele ludzi. Wystarczy tylko, że taka mała kampania się odbędzie.

W tych gazetach piszą o najmniejszych pierdołach, jak były malutkie demonstracje w moim mieście (takie kilkuosobowe) to były one na pierwszych stronach gazet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA - tylko ze to jezus mowil "szukajcie a znajdziecie" - widocznie byl illuminatem Laughing mowil tez cos w ten desen ze jezeli ktos nie chce sluchac to nalezy go zostawic (jak sie uprzesz to odnajde ten werset). nie to zebym byl jakims tam nawiedzonym chrzescijaninem - bo nie jestem, ale akurat jego nauki byly niezle (niezaleznie od tego czy istnial faktycznie czy nie). w ogole nawiazales w swojej odpowiedzi tylko do proponowanego przeze mnie pozostawienia spraw swojemu wlasnemu biegowi, a nie odniosles sie do pytania co konkretnie chcialbys zrobic. ok, irlandia zaglosowala na nie i co z tego? myslisz ze to cos zmieni? obejda to i tak. poza tym tak ci sie tu podoba? chcesz bronic swiata jaki jest w obecnej formie? ja nie chce Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
JA - tylko ze to jezus mowil "szukajcie a znajdziecie" - widocznie byl illuminatem Laughing mowil tez cos w ten desen ze jezeli ktos nie chce sluchac to nalezy go zostawic (jak sie uprzesz to odnajde ten werset). nie to zebym byl jakims tam nawiedzonym chrzescijaninem - bo nie jestem, ale akurat jego nauki byly niezle (niezaleznie od tego czy istnial faktycznie czy nie). w ogole nawiazales w swojej odpowiedzi tylko do proponowanego przeze mnie pozostawienia spraw swojemu wlasnemu biegowi, a nie odniosles sie do pytania co konkretnie chcialbys zrobic. ok, irlandia zaglosowala na nie i co z tego? myslisz ze to cos zmieni? obejda to i tak. poza tym tak ci sie tu podoba? chcesz bronic swiata jaki jest w obecnej formie? ja nie chce


Doskonale wiem, że mówił to Jezus;). Z tym, że mówią to illuminaci wiedząc, że ludzie do tego będą sie w ten sposób odnosić i pozostawią sprawy w rękach illuminatów.
Jak ktoś nie chce słuchać to go zostawimy. Napisałem, że chce trafić do tych otwartych ludzi, którzy nic nie wiedzą. Właśnie dlatego powinniśmy taką działalność prowadzić.
Wiecie jaka jest różnica między nami, a nimi? Właśnie po pierwsze, że robią to oni z wielkim zapałem, a po drugie są zorganizowani!

Do tego pytania już się odnoszę. Np. Siąść sobie na dworcu w trójkę na 3 krzesełkach rozkładanych i rozwiesić trzy transparenty, które będą ostro uderzać w ludzkie uczucia i będą nawoływać do tego, żeby podeszli dowiedzieć sie o co chodzi. Np. Jeśli chcesz uświadomić ludzi, że ocieplenie klimatu jest kitem wystarczy wywiesić "Ekolodzy spowodowali śmierć milionów dzieci w Afryce". Efekt murowany:) i zainteresowanie mediów regionalnych i zainteresowanie ludzi. Jeśli chcesz uświadomić ludzi, że UE to zły pomysł wystarczy wywiesić "Przewodniczący UE powiedział, że chce stworzyć imperium komunistyczne". Zainteresowanie ludzi murowane, zwłaszcza w krajach bloku wschodniego. Rozumiesz o co mi chodzi? Ludzie podchodziliby i sie pytali o co chodzi i wtedy byśmy rozdawali ulotki i zapalali ludzi do dalszych poszukiwań.

Młodzieńczy zapał ludzie i organizacja jest kluczem do sukcesu! Na tym forum jest wielu zapalonych, którzy jeszcze nie czytali tego tematu, a zakładali podobne! Organizacja nawet najmniejsza kluczem do sukcesu! Podoba mi sie cytat bardzo mądry, który mówi o tym, że nawet najmniejszy potrafi ludzi obudzić - "Jeśli sądzisz, że jesteś zbyt mały by coś zmienić, spróbuj zasnąć z komarem latającym na uchem!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
Nie chcę studzić zapału, ale obawiam się, że nic z tego nie wyniknie, ponieważ większość swą aktywność sprowadza do pisania w internecie. Very Happy
Jeśli już miałoby coś powstać "na żywo", to ja bym to widział jako zlot prawda2 połączony z prelekcjami np. lądowanie na księżycu, zamachy z 11 września, NWO itd.
Oprócz tego, że ludzie mogliby się spotkać na żywo i tym samym mogłoby to wnieść nową jakość na forum, to może udało by się tym sympozjum zainteresować jakieś media?


Umiem organizować spotkania i robiłem to wiele razy zawodowo. Wiem też dokładnie, jak takie spotkania się rozwala a z prowadzących robi się idiotów. Nalot tylko 2 specjalistów rozwala 100 osobowe spotkanie w max 10 minut. Rozwalę ci każde twoje zorganizowane spotkanie...a z Ciebię zrobię głupka i debila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA - wszystko pieknie, pomysly masz dobre tylko ze w moim przekonaniu to tylko wsadzanie kija w szprychy. ok zrobi sie szum, ale co dalej? liczysz na powstanie partii ktora wyprowadzi nas z ue? myslisz ze media stana po naszej stronie? nie stanie sie tak, bo wszystko w tym kraju jest sterowane z zewnatrz i powinienes dobrze o tym wiedziec. moim zdaniem mozemy jedynie probowac rozwijac swoja swidomosc a wszystko inne samo sie ulozy. w koncu wg buddystow swiat w ktorym zyjemy jest tylko zludzeniem Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę tylko na poszerzenie świadomości ludzi.
Cytat:
moim zdaniem mozemy jedynie probowac rozwijac swoja swidomosc a wszystko inne samo sie ulozy

To są Twoje słowa ja właśnie na to liczęSmile. Nie liczę na wsparcie mediów, nie liczę, że jakaś partia w rządzie się za nami postawi. Liczę tylko na rozwój świadomości.
Po za tym znowu przykład Irlandii tam partie, które tak jak nasze nie były niczego świadome wsparły naszych kolegów. TYLKO DLATEGO, ŻE DZIAŁALI! TYLKO DLATEGO, ŻE ROZWINĘŁA SIĘ ŚWIADOMOŚĆ WIELU LUDZI! JA WŁAŚNIE NA TO LICZĘ! NA ROZWÓJ ŚWIADOMOŚCI!

Do postu poniżej. Waha nie musimy ogłaszać rzeczy, w których jesteśmy podzieleni. W wielu więcej tematach nie jesteśmy podzieleni. Jesteśmy jednością. A tak nawiasem w tej sprawie moońka popieram, bo czepiacie sie rzeczy, które łatwo obalić. Jeśli nie lądowaliśmy na Księżycu to tego za Chiny ludowe nie udowodnisz, bo to by było głupotą dawać oczywiste dowody na to, ze nie lądowaliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na "prelekcję o księżycu" wystarczy mooniek. On sam rozpieprzy w proch takie zgromadzenie w max. 60 minut
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:
Umiem organizować spotkania i robiłem to wiele razy zawodowo. Wiem też dokładnie, jak takie spotkania się rozwala a z prowadzących robi się idiotów. Nalot tylko 2 specjalistów rozwala 100 osobowe spotkanie w max 10 minut. Rozwalę ci każde twoje zorganizowane spotkanie...a z Ciebię zrobię głupka i debila.

Nie szpanuj.
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 20 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie szpanuj.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Nie szpanuję Laughing z moonkiem rozwalę Ci spotkanie w 5 minut.
Ze scorpio i moonkiem w 2 minuty
Ze scorpio. moonkiem i dromkiem w ogóle go nie zaczniesz Laughing

a jeszcze adun i nie będziesz w ogóle pamiętał, że miałeś zorganizować jakieś spotkanie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:13, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha, niema to ja dobra dywersja nie? xD
Problem może być jak trafisz na mocniejszych manipulatorów Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 28 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam

8mio osobowy zlot , 5 osobowa pikieta czy 11 osobowa manifestacja , patrząc na statystyki forum tylko tyle możemy zrobić ,Szkoda bo wśród bełkotliwych krzykaczy twierdzących ze obcy są wśród nas jest tu dużo osób mających wiedzę chęci , i charyzm ,

popracujmy najpierw nad wizerunkiem , żeby nas nie kojarzono z klaunami , w zasadzie większość z nas ma jeden cel walkę z okrucieństwem głupotą i współczesnym idealnie zakamuflowanym ,pod płaszczykiem demokracji niewolnictwem , nad tym się skoncentrujmy

a zloty ,pikiety ,spotkania będą logicznym wynikiem poprzednich działań
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 28 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crodeth, niektórzy mają bardziej realistyczne i mniej idealistyczne podejście do życia od Ciebie Smile
Np. ja mam inne cele, ale najpierw zbojkotuje twoje xD
- walka z głupotą? o.0 Totalny nonsens, może chcesz wszystkich zmusić do myślenia? Ale to się nie uda. Edukacja? No i co? chcesz żeby wszyscy poznawali twoje poglądy bo uważasz że są słuszniejsze?
- niewolnictwo? Po dłuższym namyśle dochodzę do wniosku że to nie jest niewolnictwo, chcesz to korzystasz, nie chcesz to nie korzystasz. A jak dajesz się oszukiwać to Twój problem. Zawsze jest taki podział na tych wyzyskiwanych i wyzyskujących, to z nim chcesz walczyć ? A może chcesz walczyć z całą cywilizacja? Wróćmy do epoki kamienia łupanego, wtedy każdy będzie wolny bo nikt nie będzie potrzebował pracy najemnej.
Już nawet te 2 Twoje cele które wymieniłem robią z Ciebie klauna. Jeśli naprawdę chcemy walczyć z elitą rządzącą to musimy wyrwać im z rąk narzędzia którymi nas kontrolują, a można to zrobić na 2 sposoby: parlamentarnie i rewolucyjnie. Do takich elementów które szczególnie przeszkadzają zaliczyłbym:
- Wysokie podatki(70%)
- Idiotyczne przepisy
- Rozbudowaną biurokracje
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 28 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie napisałeś nic innego niż Ja, różnica jest taka ze ja wiem o czymś a ty nie wiesz.

mianowicie- ani rewolucja ani walka parlamentarna , nie możne być przeprowadzona przez mini mini miniaturowa grupkę ludzi . a jedyny sposobem na zmianę tego statusu jest , albo zostać członkiem jakiejś parit politycznej , albo edukować i w ten sposób budować przeciwwagę dla układów silną mądrą i znającą swoje możliwości opiniom publiczna

oddaje ci czapeczkę stańczyka i czerwony nosek .

możne ty się z tym zgadzasz , ale ja twierdze ze nie masz racji , w realnym świecie ogromna ilość ludzi jest pozbawiona prawa wyboru

coś mi się wydaje ze jesteś z tzw bogatego domu, i twoja obecność tutaj to nie światopogląd tylko bunt przeciwko tacie prezesowi albo mamie w jakimś urzędzie -ale mogę się mylić .

klawna ci oddalem -z powodu , "chcesz żeby wszyscy poznawali twoje poglądy bo uważasz że są słuszniejsze? "


"Po dłuższym namyśle dochodzę do wniosku że to nie jest niewolnictwo, chcesz to korzystasz, nie chcesz to nie korzystasz. A jak dajesz się oszukiwać to Twój problem"


jaki wybór???? -pokarz mi go - mózg ci spuchł? to go włóż do czaszki wiewiórki -będziesz miał grzechotkę dziecino , jak posiadasz dowód osobisty to nie znaczy ze jesteś dorosły-pokarz mi ten wybór nie bądź gołosłowny - pokaz mi alternatywy dla ludzi pracujących za minimum placowa i narażonych na ogromne koszty utrzymania rodzin ,pokarz mi jak bardzo są wolni jak wiele maja dróg do wyboru ( pomiń prostytucje , handel dragami , i ogólną złodziejkę ) a na końcu dopisz -Jak macie z tym trudności to wasz problem " wstyd mi za takich formalistów jak ty , to przez typ człowieka HOMOMATERJALKUS , ludzie umierają z głodu , popełniają samobójstwa , bo nie widza wyjścia z patowych sytuacji, oświeć ich pokarz im ze zawsze maja wybór , ze świat ich nie zniewolił . brak mi slow człowieku , ty powinieneś nie tu a na forum młodzieżowi jakiejś parit , brak slow


a walka parlamentarna to mrzonka , dopóki ludzie ( opinia publiczna ) nie wymusi odejścia od formy , obywatel to źródło dochodów państwa , a powróci do państwo jest dla obywatela nie obywatel dla państwa . w innym przypadku każdy krok ,w kierunku zmian ,zostanie z torpedowany a osoba go podejmująca zniszczona lub zasymilowana

czekam na ripostę -ale przede wszystkim na odpowiedzi na pytanie -pokaz wybór jaki maja tacy ludzie
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 28 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

croedeth napisał:

....mianowicie- ani rewolucja ani walka parlamentarna , nie możne być przeprowadzona przez mini mini miniaturowa grupkę ludzi . a jedyny sposobem na zmianę tego statusu jest , albo zostać członkiem jakiejś parit politycznej , albo edukować i w ten sposób budować przeciwwagę dla układów silną mądrą i znającą swoje możliwości opiniom publiczna


Partia polityczna jest najłatwiejsza do manipulowania. Góra kilka miesięcy i z partii zostają plewy....
Co do edukaji przez duże E, to pełna zgoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 28 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezbyt mi się chce odpowiadać na twoje teksty croedeth, nie chcesz niewolniczo pracować? To sobie załóż firmę, zatrudnij ludzi i zarabiaj na ich pracy. Nikt Ci nie zabrania. Nie umiesz zgromadzić środków? Nie masz pomysłu? trudno, jak jesteś taki nieudolny to dla mnie możesz umrzeć z głodu. Ewolucja jest sprawiedliwa, do bólu sprawiedliwa.
Jak ktoś naprawdę nie widzi dla siebie żadnych możliwości to znaczy że po prostu jest ograniczony, no cóż, zawszę tak było że głupsi i słabsi mają gorzej - to naturalne i bardzo zdrowe dla ogółu populacji.
Jakbyś pomyślał 5 minut dłużej nad moim postem to zrozumiał byś że barierą są tak naprawdę podatki i durne przepisy a nie system sam w sobie.

Miałem jeszcze cie wyzwać od nieudolnych itp. Ale sobie darowałem osobiste wycieczki bo nic nie wnoszą do tematu.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1860
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 28 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha to ciekawe co piszesz.. mozesz podac przyklad takiej akcji? jakby to wygladalo jakby zebralo sie 100 osob a Ty z 2 osobami wbijasz i rozwalasz spotkanie w 2 minutY?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 28 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Wy jednej rzeczy nie rozumiecie? 2, 3 osobowe pikiety w Irlandii spowodowały, że ludzie zagłosowali na nie. Wystarczy tylko sie zorganizować i znaleźć 2,3 osobowe grupki na każde miasto wojewódzkie. Rozgłos w regionalnych mediach jest gwarantowany. Sukces po dłuższym czasie też. Koledzy zza granicy to rozumieją, ale my nie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
croedeth




Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 29 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Czy Wy jednej rzeczy nie rozumiecie? 2, 3 osobowe pikiety w Irlandii spowodowały, że ludzie zagłosowali na nie. Wystarczy tylko sie zorganizować i znaleźć 2,3 osobowe grupki na każde miasto wojewódzkie. Rozgłos w regionalnych mediach jest gwarantowany. Sukces po dłuższym czasie też. Koledzy zza granicy to rozumieją, ale my nie...


no co ty , u nas nawet kilkutysięczne pikiety są ignorowane przez beton rządzący , no ale jeśli znajdziesz jakiś cel pikiety który będzie dla mnie dobry to idę z tobą nawet we dwóch .

M8 - jest luka w twojej teorii , ze słabi i głupi nie odnoszą sukcesu , ty jesteś ta lukom , z tego co piszesz powodzi ci się całkiem całkiem -wnioskuje -a twoja głupota jest porażająca , drugie słonce , człowieku to nie podatki i głupie przepisy stworzyły system , to on je stworzył

Ty chcesz pracować jako pielęgniarka w stolarni i zakładać opatrunki na dłonie stolarzy po tym jak im pila opierdoliła paluchy , a ja cały czas pisze o tym ze trzeba założyć na pile osłonę

rozumiem ze nie odpowiedziałeś na pytanie , w zasadzie odpowiedziałeś , srasz na słabszych , zal mi cie , będziesz miał w życiu przejebane , będziesz w chuj samotny , może bogaty ale samotny .

Twoja przyszła krajera polityczna , moim zdaniem jest na dobrej drodze , tylko czy samoobrona będzie jeszcze istniała , jak nie to załóż nową groteskowa partie , w tym kraju jest sporo matołów dla których inni to tylko mięso , nadajesz się na ich lidera
_________________
cenzura rożnymi bimionami się mieni
sprzeczność w działaniu i deklaracjach jest dowodem na fałszywe pobudki
fajny poligon do badania poziomu świadomości i poziomu napięcia społecznego wśród młodych inteligentnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Propozycja otworzenia nowej grupy: Spotkania, zloty
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile