W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
"Mocarstwowa" durnota Kaczynskiego okiem MK   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4151
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 28 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzicie ze Kaczka jest tak samo śnięty jak Reagan za drugiej kadencji? Prezydent na prochach, idealny. Podpisze to co mu sie podlozy pod nochala, powie to co mu doradca nakresli. Polska to satelita USA, 51 stan. To co bezposrednio nakresli CFR administracji Busha, ta sama administracja nakresla doradcom w naszym palacu prezydenckim i kprm-ie. A jesli prezydent albo premier zrobia cos nie tak jak powinni, wkraczaja sluzby specjalne i zmyslaja afere. Mechanizm prosty i powszechny. Chociaz podejrzewam ze nasi przywodcy sa tak infantylni ze nawet niespecjalnie sprzeciwiaja sie doradcom. A ten konflikt pomiedzy kprm-em a palacem prezydenckim to taka niezgrabnie wyrezyserowana bajeczka dla naiwnych. PO-PIS i demokraci-republikanie to jedno i to samo, nasz obecny system polityczny pod tym wzgledem to mala kalka tego zza oceanu, tylko nie tak wysublimowana i widowiskowa jak amerykanska, bo i spoleczenstwo bardziej latwowierne i mniej wymagajace estetycznie i artystycznie.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
G79




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 9
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:08, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Prawda2 jest naprawdę fajnym polem do popisu dla ludzkiej ciekawości. Dużo ciekawych artykułów, filmików. Tylko proszę o jedno: odpuśćcie sobie propagandę polityczną. Polityka dzieli, nie jednoczy. Pod złudzeniem jedności kryją się skrajne podziały, szowinizm i strach. Wszyscy wszystkich chcą przekonać do swoich racji(no bo przecież JA nie mogę się mylić w swojej inteligencji). Czy to naprawdę jest ważne czy rację ma Tusk, Kaczyński czy Rydzyk. Prawda ma to do siebie że wypływa po latach ukryta w brudach i smrodzie kłamstw. W polityce prawda jest po stronie tego, który przekona do tego więcej ludzi. Bardziej przydatne jest ćwiczenie w sobie krytycznego myślenia. Bez emocji, na chłodno. Kiedy sami bez pomocy innych będziemy w stanie rozpoznać manipulację i kłamstwo wtedy nic nam nie będą mogli wtłoczyć do naszych głów. Jesteśmy świadkami wyścigu szczurów za zyskiem. Kaczyńskim, Tuskom, Rydzykom, Pawlakom, Napieralskim chodzi o jedno, o skłócenie nas wszystkich. Tam gdzie panuje chaos zwiększają się możliwości do manipulacji. Pozdrawiam i proszę o jedno: nie kłóćmy się o rację.
_________________
Pytam, więc myślę. Myślę, więc jestem. Nie myślę, więc mnie nie ma!!!

G79
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


"Mocarstwowa" durnota Kaczynskiego okiem MK
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile