W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Licheń - kult Maryi czy pieniądza?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 8815
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 17 Sie '08   Temat postu: Licheń - kult Maryi czy pieniądza? Odpowiedz z cytatem

Licheń - przeogromna Bazylika. Przecudowna Bazylika. Przekosztowna Bazylika. Złoto. Wszędzie złoto. Ale czy prócz bogactwa i kosztowności znajdziemy tam choć ślad Boga czy Maryi?

Pojechałem do Lichenia, by się pomodlić. Jadąc od strony Gniezna już z daleka widziałem gigantyczną kopułę Bazyliki. Pierwsza myśl: „Ile na to poszło kasy?"

Dojechałem. Pełno parkingów, nieziemski wprost tłum ludzi. Kobiety, mężczyźni. Inwalidzi i zdrowi. Dzieci i dorośli. Każdy przyjechał, by się pomodlić. Zaraz. Może nie każdy? A może spora grupka przyjeżdża do Lichenia nie by się pomodlić, ale żeby obejrzeć te cudeńko opływające w złoto?

Wnętrze bazyliki wcale nie ułatwia nam refleksji czy modlitwy. Bogactwo i przepych aż poraża. Chyba nie o to chodziło Maryi, gdy w XIX wieku objawiła się żołnierzowi i nawoływała ludzi do nawrócenia i modlenia się. Nie powiedziała przecież: „Zbudujcie mi dom, jakiego jeszcze nikt nie widział. Niech opływa w złotogłów...". Czy nie wystarczyłby jakiś skromny, o wiele mniejszy Kościół, w którym wierni mogliby przedstawić Maryi swe prośby i dziękować jej?

Moją uwagę przykuwają tablice z listą ofiarodawców. Dobrze, że przy nazwiskach nie ma jeszcze sumy pieniędzy. I chodzi taka Kowalska i patrzy, czy Nowakowa z sąsiedztwa też „dała na Licheń". A gdzie modlitwa?

Po wyjściu z Bazyliki wcale nie jest lepiej. Ogromny bazar. Wszystko tam kupisz. Od garnków emaliowanych po zwierzątko Tamagochchi. Niezły biznes. Tu się przyjadą pomodlić, a jak wyjdą, to może kupią cos na pamiątkę. I pełno małej gastronomii. Interes aż kwitnie. Myślę sobie: „nawet na Maryi można zarobić".

I gdzie tu kult Bożej Rodzicielki? Gdzie tu miejsce na modlitwę? Hałas taki, że ledwo słychać własne myśli, więc gdzie tu się pomodlić? Wszędzie tylko kasa, kasa, kasa.

„Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Niebieskie" - twórcy Bazyliki Licheńskiej chyba tego nie znali.

http://www.tinyurl.pl?638HDlhV


Inwestycja Licheń

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 17 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIENIĄDZA i Twisted Evil Czy ktoś ma jakieś wątpliwości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 17 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto wielka tajmenicaaaaaa wiaryyyyyyyyyyy... $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

I przestan wierzyc w ta egipska ksiezniczke, nie ma nic wspolnego z prawdziwym chrzescijanstwem, podobnie jak Lichen.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 17 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem tam. Zdecydowanie kult pieniądza niestety. Możesz sobie kupić tabliczkę z nazwiskiem za kilka tysięcy złotych żeby wszyscy mogli sobie zobaczyć że kasę na świątynię dałeś.

Sama Bazylika z daleka robi piorunujące wrażenie, ale kiedy się to wszystko widzi z bliska to zauważa się wykorzystanie możliwie najtańszych materiałów. Samo złoto o którym mowa w pierwszym poście to też tania podróbka dobrze wyglądająca z daleka. Są tam kolumny wyglądające na pierwszy rzut z oka na wyrzeźbione ale po dotknięciu i przyjrzeniu się widać że to plastik.

Pocieszeniem jest jednak to że w Licheniu budowa jest finansowana tylko z dobrowolnych datków i to jest jeszcze w miarę do przyjęcia.
Natomiast Glemp na swoją świątynię wyłudza pieniądze z kasy państwowej. I ten fakt jest dla mnie już nie do przyjęcia.

Generalnie wolałbym by kasa na budowę tych wszystkich Bazylik poszła prędzej na operacje dla jakichś chorych dzieciaków. To by uratowało więcej osób niż rzekome cuda.

Z resztą czy wszechmocnemu Bogu potrzebna do leczenia chorych taka wielka świątynia ?

Przypomina mi się kilka cytatów pana Dawkinsa. Ale się powstrzymam bo nie chce mi się drażnić co niektórych ludzi.
W końcu maniacy religijni wszędzie się znajdą.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 17 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama rozmawiała z pewną starszą panią, która mieszka w Wilanowie w pobiżu swiątyni opatrzności i dowiedziała się od niej że pod tą świątynią budują również schrony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 17 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... A kim jest ta starsza pani? Inżynierem? Robotnikiem? Jeśli nie, to skąd ona może to wiedzieć? Pod ŚOB budowane są raczej krypty... W jednej z nich pochowano już ks Twardowskiego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 17 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sekret polega na tym, że Częstochowa jest na południu Polski.
Trochę za daleko dla tych z północy.
Miejsca święte rozmieszcza się równomiernie.
Jak by się przyjrzeć bliżej, do mniejszych miejsc kultu maryjnego są w Polsce dziesiątki, a może nawet koło 100. Są rozmieszczone równomiernie. Czyli co kilka, kilkanaście miejscowości.
Na pewno każdy z Was zna miejsce nieopodal, gdzie znajduje się jakiś święty obraz, lub miejsce.
Zaawansowana i sprawdzona technika wykorzystywania ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 17 Sie '08   Temat postu: Kult Odpowiedz z cytatem

Kult pieniądza Smile zdecydowanie co więcej również kult równoznaczny z kultem Ozyrysa, Ra, Baala, Baphometa, Wenus czy Satan for ever heh Smile
W starożytności, Wenus była planetą poświęconą babilońskiej Matce Bogów, która nosiła imię Asztar lub Isztar, czyli "gwiazda".
Kult Królowej Niebios był zawoalowanym kultem Lucyfera, dlatego strona lucyperiańska wspiera go cudami i objawieniami.

Ludzie będący ofiarą Kultu Maryjnego bardzo przypominają opętanych Smile

Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 17 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że duży nacisk kładzie się tutaj na kobiety.
To kobiety będą wychowywać młodych katolików, i jako pierwsze przekażą im zasłyszane zabobony.

Jeżeli kobieta ma się zwierzać w modlitwie z najskrytszych swoich uczuć, pragnień, czy grzeszków, to trudno oczekiwać, że zrobi to przed facetem.
Dlatego kult kobiety, bogini matki, jest konieczny. I nie obeszło się również w chrześcijańśtwie.
Zresztą ten kult wydaje się być na pierwszym miejscu. Na drugim Jezus, a dopiero na trzecim Bóg właściwy, Jahwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PAWLOS




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie z tym cudem Watykan nigdy go nie zatwierdził lecz nikomu to nie przeszkadza.
Więc z kąt ten fenomen Lichenia. To jest zwierciadło wiary katolickiej taka ona jest
i nic więcej nie trzeba mówić wystarczy popatrzeć.I tak naprawdę kto tego nie chce
ujrzeć to tego nie zobaczy bo wstyd patrzeć na obraz który nie do końca nam się
podoba więc na niektóre sprawy przymyka się oko.
_________________
http://gabakulka.com/out/images/banner2.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem tam i to co tam się dzieje podobnie jak cały kult Maryi nie ma nic wspólnego z prawdziwą chrześcijanską wiara.
Sam kult Maryi jest zaadaptowaną na potrzeby katolicyzmu wersją kultów Isztar i Wenus.Czy ma to coś wspólnego z wiarą w Boga Biblijnego Question Czy ma to coś wspólnego z Biblią Question
No i kult pieniądza-tam jest to na porządku dziennym,zarabia się na kulcie sanktuarium.Załosne.

edit:
XTC88 napisał:
Żaden kult Maryju, żaden kult pieniądza..
Zwyczajny kult masonerii. To dzięki Masonom świątynia została zbudowana, podobnie jak świątynia opatrzności Bożej.. Zobaczcie fasady kościoła itd. wiele rys masońskich..
Tego nie pamiętam,dawno to było,ale nie zdziwiłbym się.Tylko że 90% ciemnego ludu nawet nie wie o co chodzi z masonerią Laughing .[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaden kult Maryju, żaden kult pieniądza..
Zwyczajny kult masonerii. To dzięki Masonom świątynia została zbudowana, podobnie jak świątynia opatrzności Bożej.. Zobaczcie fasady kościoła itd. wiele rys masońskich.. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Fakty i Mity" donosiły kilka lat temu, że Licheń był podobno planowany na grobowiec i mauzoleum JP II - stąd ten bizantyjski przepych. W tym celu, wybudowano tam nawet jakieś podziemne pomieszczenia o niejasnym przeznaczeniu.

Nie wiem, czy było to możliwe z punktu widzenia procedur watykańskich, aby papę pochować w Polsce, ale coś chyba było na rzeczy, bo tę informację potwierdzano z kręgów zbliżonych do Watykanu. Zresztą, jeszcze nic straconego - trumnę zawsze można przewieźć, tylko może czekają na beatyfikację, aby był większy efekt marketingowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze ktos ma wątpliwości,że KRK jest tylko nieudolną imitacją Kościoła Question Nastawioną na przepych i bogactwa.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 03 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej rozwalił mnie w tym filmie ten kierowca gej.
Wcześniej nie był zdeklarowanym gejem.
Dopiero jak pojechał do Lichenia odkrył w sobie gejostwo, a do pomógł mu w tym ksiądz Eugeniusz. Smile Ale jaja!
Dobra reklama świętego miejsca - pojedź do Lichenia - odkryjesz w sobie geja. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 03 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację AQuatro. Tak to mniej więcej wygląda z odkrywaniem "geja"

Sam/nie sam byłem zobaczyć a skala popeliny mnie zmiotła. Złota oksyda złazi z aluminum a mury się łuszczą.
Nie to jest jednak najważniejsze/najdobitniejsze. Obraza na ścianach przedstawiająca osoby rozlicznych idoli z księdzem kustoszem jest obrazą najgorszą.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiros




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:34, 03 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co gorsze kult pieniądza czy zjawy, która mówi,ze jest matką Jezusa. Kult maryjny czy kult pieniądza to bałwochwalstwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ayosh786




Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 03 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Licheniu właśnie około 10 lat temu, kiedy rozpoczęła sie budowa bazyliki i otwarto dla zwiedzjacych pierwsze "komnaty", wlasnie tam zamiast poglebiac swoja wiare katolicka, zaczelam nabierac watpliwosci w sensownosc isnienia trojcy swietej. Na ołtarzu widniały namalowane postacie trójcy, wszystkie trzy na raz, jakby oddzielne i niezalezne, a przeciez to podobno jedna i ta sama postac Boga. To był zalążek do zmiany mojej wiary. Mieszkam od Lichenia zaledwie 16 km, i bylam tam w dziecinstwie mnostwo razy, kiedys czuło sie tam "ducha religii". Jak sie tam teraz ludzie czuja, nie wiem, bo juz tam nie jezdze. Dla mnie bazylika to tylko ostentacyjny kult pieniadza i bałwochwalstwa, ale ja dziekuje jej za to iż otworzyła mi oczy i tym samym przyblizyla mnie do Boga, czyz nie takie powinno byc zadanie kosciola? Od tamtej pory nie mam juz potrzeby odwiedzania Lichenia, wrecz przeciwnie, nie lubie tam nawet przejezdzac. Trudno to wyrazic, ale to jawny kult szatana i mam nadzieje, ze wiecej osob jadac tam dostapi tego samego uczucia, jak ja kiedys w kaplicy trojcy swietej.
http://www.lichen.pl/photo_preview.php?id=10&photo=7
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:43, 03 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzw. "Sanktuarium Maryjne" w Licheniu jak i tzw. "Świątynia Opatrzności Bożej" w Warszawie to dwa miejsca satanistycznego Babilońsko - egipskiego kultu Ishtar, będącymi jawną profanacją oddawania czci Bogu Wiekuistemu.

Sama Biblia świadczy przeciwko satanistycznemu babilonowi katolicyzmu. Lektura choćby tylko niektórych jej fragmentów uodparnia na jakąkolwiek sektę nazywaną „kościołem”.

Nie należę do żadnego tzw. „kościoła”, ale nawet w trakcie lektury Pisma Świętego zauważyć można opis antychrysta katolicyzmu zawarty w 17stym rozdziale Księgi Apokalipsy (Objawienia św. Jana) sprawdźcie tylko.

[Kościołem Bożym jest TYLKO Oblubienica z 12 rozdziału Księgi Objawienia, złożona z Chrześcijan opierających wiarę jedynie na Biblii (Sola scriptura – tylko Pismo) a nie Nierządnica Babilonu - KRK i jej córki - tzw. "kościoły" fizyczne z 17stego rozdziału 5ego wersetu Księgi Objawienia (Apokalipsy) naśladujące ją tak wiernie, że ktoś kto nie czyta Biblii nieuwarunkowanym fałszywymi doktrynami umysłem zwykle tego nie dostrzega na własną zgubę. ]


Opis z detalami oraz powody dla których kościół rzymskokatolicki mordował ludzi za czytanie również tego fragmentu znajduje się tutaj:

Nicht Mein Kampf
viewtopic.php?p=127310#127310

Druga część
viewtopic.php?p=142008#142008


Katolicka doktryna zafałszowała i zmieniła SŁOWO Boże, która to doktryna jak i wszystkich tzw. "denominacji" nie uwzględnia wszystkich przykazań ciągnąc wiernych "kościołom" a nie Bogu na zagładę. "Choćby ktoś przestrzegał całego PRAWA, a przestąpiłby jedno tylko PRZYKAZANIE, ponosi winę za wszystkie". Jakuba 2: 10


Polecam lekturę niekoniecznie watykańskiej wersji Biblii, choć są lepsze jak np. najnowsze tłumaczenie Chrześcijańskiej Nowej Biblii Gdańskiej, która ukaże się (już ukazała?) nakładem Śląskiego Towarzystwa Biblijnego, w oparciu nie o Septuagintę, czy watykańską Vulgatę jak prawie one wszystkie, ale o TEXTUS RECEPTUS - oryginał.

Przekład znajduje się tutaj

http://www.biblest.com.pl/stb/stb.html

We wszystkich jednak przekładach na świecie znajdują się poniższe przykazania jakoś dziwnie pomijane przez doktryny kościołów na świecie. (Krzyż na ścianie również jest złamaniem 2go przykazania)

Poniżej cytaty zaczerpnięte z BIBLII : Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu. Biblia Tysiąclecia, Pallottinum, Poznań 2003 r.

Apokalipsa Rozdz. 17 : Ostateczne zniszczenie w wyniku Bożej interwencji zła min. siedzącego na 7miu wzgórzach Rzymu - pod koniec świata. (s. 1438 1439)

Księga Wyjścia rozdz 20 (s. 86-87) „4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. 6 Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. 7 Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy 8 Pamiętaj o dniu szabatu [soboty], aby go uświęcić 9 Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. 10 Dzień zaś siódmy jest szabatem ku czci Pana, Boga twego. Nie możesz przeto w dniu tym wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani syn twój, ani twoja córka, ani twój niewolnik, ani twoja niewolnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. 11 W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił Pan dzień szabatu i uznał go za święty.”

oraz Powtórzonego Prawa 4: 16-21
„16 abyście nie postąpili niegodziwie i nie uczynili sobie rzeźby przedstawiającej podobiznę mężczyzny lub kobiety, 17 podobiznę jakiegokolwiek zwierzęcia, które jest na ziemi, podobiznę jakiegokolwiek ptaka, latającego pod niebem, 18 podobiznę czegokolwiek, co pełza po ziemi, podobiznę ryby, która jest w wodach - pod ziemią. 19 Gdy podniesiesz oczy ku niebu i ujrzysz słońce, księżyc i gwiazdy, i wszystkie zastępy niebios, obyś nie pozwolił się zwieść, nie oddawał im pokłonu i nie służył, bo Pan, Bóg twój, przydzielił je wszystkim narodom pod niebem. 20 A was Pan wybrał sobie, wyprowadził was z pieca do topienia żelaza, z Egiptu, abyście się stali Jego ludem, Jego własnością, jak dziś jesteście.”


20 A inni ludzie, którzy nie są pobici temi plagami, ani pokutowali od uczynków rąk swoich, aby się nie kłaniali dyjabłom i bałwanom złotym i srebrnym, i miedzianym, i kamiennym i drewnianym, którzy ani widzieć nie mogą, ani słyszeć, ani chodzić;
21 Ani pokutowali z mężobójstw swoich, ani z czarów swoich, ani z wszeteczeństw swoich, ani z złodziejstw swoich.


Objawienie (Apokalipsa) 9: 20-21

Kult obrazów i posągów jest zatem zakazany:

2 Czemu mają mówić poganie:
"A gdzież jest ich Bóg?"
3 Nasz Bóg jest w niebie;
czyni wszystko, co zechce.
4 Ich bożki to srebro i złoto,
robota rąk ludzkich.
5 Mają usta, ale nie mówią;
oczy mają, ale nie widzą.
6 Mają uszy, ale nie słyszą;
nozdrza mają, ale nie czują zapachu.
7 Mają ręce, lecz nie dotykają;
nogi mają, ale nie chodzą;
gardłem swoim nie wydają głosu.
8 Do nich są podobni ci, którzy je robią,
i każdy, który im ufa.


Psalm 115: 2-8


Kto nie chce duchowo stać się jak posągi – niech je wyrzuci.

„Bóg jest duchem i Prawdą i chce aby wyznawano Go w Duchu i Prawdzie” Jana 4: 24


W Prawdzie posłuszeństwa Przykazaniom Biblijnego Pięcioksięgu (oprócz JEDYNIE prawa ceremonialnego zniesionego przez ofiarę Chrystusa ) a nie poprzez zakazane w drugim Przykazaniu posągi i obrazy. Dniem Świętym jest Sobota a nie Niedziela (Sun-day, Son-tag ), czyli pierwszy (a nie siódmy ) dzień tygodnia – Niedziela jest dniem lucyfrera (lucis – nieść, ferrus - światło), którego Bóg nie poświęcił. Poświęcił siódmy, czyli Sobotę. Zajrzyj do Biblii a przekonasz się jak jesteś okłamywany przez kościoły.

Sprawdźcie tylko opis wielkiego piątku, soboty i niedzieli jak NAPRAWDĘ WYGLĄDAŁY za czasów Chrystusa w Nowym Testamencie : Łukasza 23: 53 – 24:2

Multimedialna prezentacja czym NAPRAWDĘ jest satanistyczna organizacja KRK.

Wino Babilonu
http://video.google.com/videoplay?docid=-7692233192879535722

katolicyzm (cała prawda) film


Symbolika zawarta w tym warszawskim pogańskim klocu zwanym "sanktuarium"




opisana i zdemaskowana jest tutaj.

http://tiny.pl/l5vw



Cała seria filmów o antychryście katolicyzmu opisanym w Biblii na podstwie całej masy dowodów faktów z otaczającej nas rzeczywistości


NEW WORLD ORDER.THE DEVIL IN THE VATICAN.

http://www.youtube.com/view_play_list?gl=PL&hl=pl&p=5E179A51AC2B36A4


albo tu


http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_vaticanpope_nwo05.htm


ZDJĘCIA WATYKANU














Opis poszczególnych obelisków i symboli a także napisów jakie widzieliście powyżej jak również powody umieszczenia ich poprzez tzw. „ukrywanie na widoku” znajduje się tutaj:

Nicht Mein Kampf
viewtopic.php?p=127310#127310

Druga część
viewtopic.php?p=142008#142008




Więcej o satanistycznej symbolice w naszym świecie tutaj:

viewtopic.php?p=100048&highlight=#100048



Księga Wyjścia rozdział 20 „4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. 6 Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań".

A teraz patrzcie uważnie i porównajcie te obrazy









z tymi




Oto dlaczego to idol Różokrzyżowców czy Templariuszy



A tu jako założyciel “demokracji jednodolarówkowej”



Więcej tu http://sunandshield.wordpress.com/2009/06/10/unmasking-baphomet/

I w filmie Saturnalian Brotherhood Cult Revealed, co oznacza serce w środku, czy gest poniżej itp….



A tu coś dla wzmocnienia efektu wśród wielbicieli kościelnej symboliki:
http://www.ludd.luth.se/~silver_p/kutna-1.html

Zdjęcie poniżej ukazuje postać Lucyfera z charakterystycznie ułożonymi rękoma; NEW AGE movement nakazuje ćwiczyć tego typu ustawienia, które jakoby poprzez ułożenie "lewej ręki ku górze a prawej ku dołowi pozwala pozyskiwać energię pozytywną z kosmosu negatywną wyrzucając do ziemi ".






Trochę o tych rączkach min. w okultystycznym tarocie "Człowiek-Który-Stwarza-Świat" (autodeifikacja człowieka przez satanizm) tu:
http://niety.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?7,2007

Cytat:
"Jako pierwszą kartę, czyli ogólny opis sytuacji, wylosowałam Maga.Ta skromna figura naładowana jest jednak wielką mocą. Pod postacią magika (lub szewca) wyobrażony jest Człowiek-Który-Stwarza-Świat. Oczywiście nie świat cały, ale jakiś jego ważny ułamek. Mag to twórca, uchwycony w chwili, kiedy przystępuje do swego Wielkiego Dzieła. (...) Obiema nogami stoi pewnie na ziemi. Jest dokładnie tam, gdzie być powinien, w swoim własnym Miejscu Mocy. Mag lewą rękę wznosi ku górze i trzyma w niej pręt. Prawą rękę kieruje ku dołowi i trzyma w niej pierścień. W tym obrazie rozpoznajemy dwa podstawowe składniki świata, (...)Jang i In: siłę męską i żeńską, moc Słońca i Księżyca; to, co widoczne, i to, co ukryte; aktywność i dostosowanie się. Mag ma władzę nad tymi elementami i dzięki temu ma moc stwarzania świata. Gdy we wróżbie wypada ta karta, wiemy, że wzorem Maga posiedliśmy umiejętność kształtowania świata wedle własnej woli."


Skopiujcie do maila i wyślijcie proszę link do tego posta jaki w tej chwili czytacie

viewtopic.php?p=147045#147045

znajomym, zwłaszcza posiadaczom tzw. „obrazów Jezusa”, czyli obrazu Lucyfera poprzez łamanie 2go Przykazania (20 rozdział Biblijnej Księgi Wyjścia)

Wiecie co NAPRAWDĘ oznacza gest wykonywany przez postać na obrazie? Obejrzyjcie film Saturnalian Brotherhood Cult Revealed

http://www.youtube.com/view_play_list?p=BA9704E8D8D0DFE8


Kim NAPRAWDĘ jest postać ze zdjęcia i dlaczego razem z większością z Was zostanie niebawem zniszczona możecie zapoznać się poprzez lekturę Biblii. Polecam Apokalipsę (Objawienie Św. Jana, to taka ostatnia księga w takiej grubej zakurzonej książce na półce w waszych domach)

Zostańcie z Jedynym Bogiem, którego Syn niebawem przyjdzie sądzić również Was...

Pozdrawiam

Kozak

WAŻNE Strony :

Zawartość tych stron niejednemu pomogła zrozumieć PRAWDZIWĄ treść Pisma Świętego:

http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

http://www.piotr-kotarba-kaczor.net/index.php

Jak zdrowo się odżywiać jednocześnie nie krzywdząc zwierząt

http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/



_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Licheń - kult Maryi czy pieniądza?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile