W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Opinie o prawda2.info z jakimi się zetknęliście  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1589
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 15 Sie '08   Temat postu: Opinie o prawda2.info z jakimi się zetknęliście Odpowiedz z cytatem

Jak wyżej Smile.Napiszcie z jakimi opiniami się często stykacie o Tym forum.
Ja ostatnio dowiedziałem się że jest "sekciarskie" Laughing .
Zal mi niedowartościowanych ludzi którzy tak uważają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej Żonie bardzo się podoba."A co tam u Prawdziwków ?" pada często. Very Happy Wspólnie dzielimy każdy aspekt życia i każdą pasję. To zdrowe, a Bimi pewnie też to wie.
Innych opinii nie znam, ale chyba zaproponuję pisanie w tym miejscu jednemu znajomemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:

Innych opinii nie znam, ale chyba zaproponuję pisanie w tym miejscu jednemu znajomemu.



mi mi proooosze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:34, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to forum dla paranoików, schizofreników , zwykłych świrów. a także mitomanów, kabotynów i zwykłych świrów. Parę chlubnych wyjątków Scorpio, Boruta i Mooniek, czasami Voltar i Tomkiewicz. Reszta, szkoda gadać....Nie pozdrawiam ( zwłaszcza chamskiego admina, oszalałego Easy i innych ....
Dobrej nocy ewrybady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dromek napisał:
Jest to forum dla paranoików, schizofreników , zwykłych świrów. a także mitomanów, kabotynów i zwykłych świrów. Parę chlubnych wyjątków Scorpio, Boruta i Mooniek, czasami Voltar i Tomkiewicz. Reszta, szkoda gadać....Nie pozdrawiam ( zwłaszcza chamskiego admina, oszalałego Easy i innych ....

no proszę, nie tylko opinia, ale do tego profesjonalna diagnoza neurologa Smile
dromuś, zupełnie nie rozumiem dlaczego nie spróbujesz tych swoich antydepresantów - przecież wiesz, że one nie szkodzą. sam myślę, że akurat tobie na pewno by pomogły. Smile
naprawdę, nie musisz się wykańczać czytając to forum - pomyśl o własnym zdrowiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 17 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie są opinie o forum prawda2.info?
Wiele osób twierdzi że dzięki temu forum przejrzało na oczy, zobaczyło jaki ten świat jest naprawdę, jest spora grupa osób która uważa że poznanie forum prawda2.info przyczyniło się do ewolucji ich myślenia o rzeczywistości, taka jest prawda - czy się to komuś podoba czy nie.

Są oczywiście ludzie którzy mimo przytoczonych dowodów, wolą pozostać ślepcami jak "przebudzony" czy dromek, tiesto i reszta, ale to są już przypadki nieuleczalne, którym nie pomoże chyba żadna terapia, może tylko wstrząsowa, jak już się to stanie o czym tutaj i nie tylko tutaj piszemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Opinie o prawda2.info z jakimi się zetknęliście
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile