W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Teraz ja - Easy_Rider  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 1998
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 14 Sie '08   Temat postu: Teraz ja - Easy_Rider Odpowiedz z cytatem

Urodzony - niestety, jeszcze za życia Stalina.
Pochodzenie - z Podkarpacia, ale od prawie 40 lat na Śląsku, w różnych miejscach.
Wykształcenie - wyższe techniczne, specjalność dość rzadka, w związku z czym wolałbym jej nie wymieniać, gdyż stanowi istotny element tożsamości.
Stan cywilny - żonaty, 2 dorosłe córki, wnuków na razie brak.
Zainteresowania - wszystko oprócz sportu.

Jak trafiłem na to forum - przez przypadek, klikając na jakiś link. Zarejestrowałem się w konkretnym celu - chciałem opublikować artykuł "Zamach na papieża" (kto nie czytał - polecam http://prawda2.info/viewtopic.php?t=216), którego publikacji odmówiono mi na jednym forum, uważającym się za antyklerykalne i lewicowe, ale negującym rzeczywistość spiskową (artykuł był przygotowany w 2006 r.). Uważałem za celowe podzielenie się przemyśleniami na ten temat, który nie dawał mi spokoju, właściwie do dzisiaj panuje wokół niego jakby zmowa milczenia.

Zdaję sobie sprawę, że dla większości użytkowników mogę być po tej wypowiedzi traktowany jak "dinozaur". Nie wspominałbym w ogóle o tym wieku, ale w tym wątku nie byłoby sensu ukrywać tej informacji.
Jednak z drugiej strony przyznam, że dotychczas nie odczuwałem żadnej różnicy wiekowej czy mentalnej w prowadzonych dyskusjach (mówię o użytkownikach poważnych) i niejednokrotnie byłem mile zaskoczony informacjami o bardzo młodym wieku poszczególnych użytkowników. Natomiast nie byłbym w stanie znaleźć wspólnego języka z moim rówieśnikiem Moońkiem - ale to już kwestia na inny wątek.

Dyskutujmy więc dalej i nie przejmujmy się wiekiem - ważne są tylko argumenty, postawy i sposób myślenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:32, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko Easy Very Happy
Każdy ma tyle lat na ile się czuje.
Ja np. fizycznie mam te 29, czasami jednak mentalnie czuję się jak starzec a czasami jak dzieciak.Chciałbym mieć obecny stan wiedzy jakieś 10 lat temu...chociaż może nie- bo wtedy mógłbym stać się kimś strasznie wyniosłym i zarozumiałym.
Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem jeszcze dodać do CV:

Wyznanie - brak (ale nie ateizm),
Światopogląd - własny, ciągle korygowany w wyniku poszukiwań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:05, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może kiedyś się spotkamy na Śląsku? Pracuję w Tychach

podałeś złego linka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:06, 14 Sie '08   Temat postu: Re: Teraz ja - Easy_Rider Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:

jak "dinozaur"


zawsze myslałem ze kreowanie się na dziadka to jedna z Twoich sztuczek Smile


Cytat:
kto nie czytał - polecam viewtopic.php?t=892&view=next

dałeś link do cudownego leku Cool

Papież tutaj : viewtopic.php?t=216
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:25, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wieku to faktycznie jakoś nigdy nie ma na uwadze ile kto ma wiosen i to chyba dobrze. Szczególnie, że ostatnio zaskoczył mnie tu młody człowiek - wypowiadający się nawet do rzeczy, który określił się jako uczeń liceum Smile

Dla mnie to bomba Smile
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Easyemu nigdy bym nie dał tyle lat ile ma, a najlepsze posty, których nigdy nie zapomnę Easyego to:

Cytat:
Jeżeli podasz rozmiary tego lądownika-pierdolnika z kartonu i rurek w stopach zamiast w metrach, to czy przez to on stanie się bardziej prawdziwy i nabędzie zdolności latania?

no i niestety pomyliłem jeszcze jeden post z Scorpio, myślałem, że to Easyego, ale to nic Wink Generalnie lubię Easyego, co tam, że sie nie zgadzamy w kilku sprawach za to w innych daje mi dużo do myślenia.

pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalbym sobie reke uciac ze jestes mlodszy - zmylil mnie chyba Twoj avatar Smile Poza tym "age doesn't matter"
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, spoko gość. Smile
Przy okazji rozmówek na temat książki Popowa
od razu zaciekawiło mnie że tak dobrze znasz ruski. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystawcie mu pomnik

nie sposób się zgodzic z Easy_Rider rozumienie ufo-wszechswiata
ale zmusza do myslenia
czytających z wypiekami

piszących do jednoznacznych deklaracji

to że sie obnażył swiadczy o jego desperacji ?Smile

jakas długofalowa ropiejąca blizna po starciu z adminem

całe życie nie byłem wrogiem Easy_Rider

i mam nadzieje że nie opusci forum bez pojęcia niczym np @dromek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejny obrońca dromka Smile

Scorpio napisał:
i mam nadzieje że nie opusci forum bez pojęcia niczym np @dromek

coście się przyjebali do biednego dromka???

frasobliwy napisał:
Niby wolność słowa, ale pamietam jak po impertynenckich uwagach Bimiego Dromek opuścił forum.


przecież dromek ciągle zagląda na forum, a nawet pisuje. Laughing
search.php?search_author=dromek

o co wam chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
kolejny obrońca dromka Smile

.....

o co wam chodzi?


spadaj
ze mnie taki obronca uciśnionych jak z dziury w ziemi fabryka nazistów

dromek miał sporo dobrych wpisów
napisałem to w kontekście relacji z adminem

relacji która mnie gówno obchodzi
forum to dane
tak sobie wmawiam żeby się nie podkurwiać bez pojęcia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Votlar, Scorpio - już poprawiłem link - sam nie wiem, jak to się stało, było późno w nocy. Mam nadzieję, że to jeszcze nie Alzheimer.

@Voltar - może kiedyś się spotkamy, ale ze względów rodzinnych jestem uziemiony z wolnym czasem. Ponadto, nie jeżdżę w kierunku Tych (taką odmianę podaje słownik języka polskiego - wiem, miejscowi mówią "Tychów", ale mnie to jakoś nie może przejść przez usta).

@AQuatro - rzeczywiście, znajomość rosyjskiego jest pewnym wyróżnikiem pokoleń, które kończyły szkołę średnią przed 1989 r. Kiedyś uważano to za objaw rusyfikacji, chociaż mówiono o tym z przymróżeniem oka, nazywając nawet z przekąsem język rosyjski "ojczystym". Ale po upadku imperium sowieckiego patrzę na to inaczej. Gdy starsza córka w poł. lat 90. wybierała w LO język dodatkowy oprócz angielskiego, zasugerowałem jej rosyjski. Uważam bowiem, że zupełna nieznajomość rosyjskiego (w tym nawet czcionek cyrylicy), w naszej strefie geopolitycznej cokolwiek zubaża kulturowo człowieka. Żyjemy na pograniczu kulturowym Wschodu i Zachodu, cały język polski jest przesycony wyrazami pochodzenia rosyjskiego - np. czajnik pochodzi od ros. słowa czaj - herbata. Jest wiele form językowych stanowiących rusycyzmy, z czego nie zdają sobie sprawy nawet ludzie wydawałoby się wysoko wykształceni - np. "co by nie było" (prawidłowo po polsku powinno być: cokolwiek by było). Ponadto - z upodobaniem jemy przecież pierogi ruskie Very Happy .

@Scorpio - nie wiem, co uważasz za obnażanie. Każda wypowiedź jest swego rodzaju obnażaniem, a ja po prostu podałem tylko pewne ogólne fakty o sobie, w sposób zupełnie dobrowolny. Sądzę, że sekcja "O nas" jest bardzo potrzebna, pozwala bowiem na krótkie zaprezentowanie własnej osoby. Dyskusja jest bardziej szczera i kontruktywna, jeżeli mniej więcej wiadomo, who is who (albo inaczej: kto jest chu...).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
już poprawiłem link - sam nie wiem, jak to się stało, było późno w nocy.

Ale przydało się, dowiedziałem się dzięki temu, że najlepsza pasta do zębów to taka bez fluoru i bez cukru. Dowiedziałem siteż, że ludziom nie sypały się zęby dopóki koczowali, a zaczęły się sypać tym którzy zaczeli uprawiać pole, a w szczególności, gdy zalał nas cukier.

Link ten popchnął mnie również dalej. I dowiedziałem się, że ludzie afryki, którzy mają bielutkie zęby i bez próchnicy, jak my czyścili zęby gałązkami drzewa neem (Nimai) (Azadirachta indica), którego sok likwiduje całkowicie folrę bakteryjną powodującą próchnicę. Dlatego u niektórych murzynów nie znajdziesz ani jednego zepsutego zęba.

No i, że nasi farmaceuci nie chcą wprowadzić leku na próchnicę, ponieważ stomatologia fajnie przynosi dochody.
Oczywiście do pasty wali się fluor i cukier, ...a jak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 14 Sie '08   Temat postu: Re: Teraz ja - Easy_Rider Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
którego publikacji odmówiono mi na jednym forum, uważającym się za antyklerykalne i lewicowe,


Zaiste jest to identyczna sytuacja jak z portalem racjonalista.pl i filmem "Zeitgeist"! Racjonaliści... uparci ateiści, którzy negują istnienie boga i prawdziwość religii posługując się wyrafinowanymi argumentami filozoficznymi z najwyższej półki uważają za totalną bzdurną teorię film, który na fałszywość religii podaje dużo bardziej racjonalne dowody niż oni! Dlaczego? Ponieważ bronią Żydów. Tak tak. Już ich bardzo dobrze przejrzałem. Wynika to stąd, że w ogólnym mniemaniu teorie spiskowe na dłuższą metę oskarżają Żydów. 9\11, USA finansuje Izrael, holomit Jerzego itd.

A jak racjonalista.pl broni Żydów to wszyscy wiemy...

Podam tylko jeden przykład, kiedy na portalu pojawiła się informacja o powstaniu w Niemczech jakiegoś tam neo-ugrupowania faszystowskiego czy jakoś tak, tyle że wychwalającego Żydów na nadludzi, a nie podludzi, bo przetrwali swe ciężkie dzieje, komentarze jakie się pojawiały były tego typu:

"No przynajmniej antysemityzmu się pozbyli..."

"Chociaż to dobrze..."

itd. i ŻADNYCH słów krytyki... żadnych słów krytyki na rasistowskich faszystów! Tylko dlatego, że popierają Żydów. Bez komentarza. Sprawa Easy'ego z zamachem na papieża jest podobna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pełen podziwu, że w Twoim wieku piszesz tak sensownie i masz otwarty umysł. Rzadkość wśród starych pokoleń.

"spadaj
ze mnie taki obrońca uciśnionych jak z dziury w ziemi fabryka nazistów "
czytając tą odpowiedź ciśnie mi się na usta - dowaliłeś jak łysy grzywką o kant kuli (choć to stare). Sie uśmiałem Very Happy

Ja też chętnie sie z Wami spotkam. Tyż ze ślunska jestym Razz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobimy śląski oddział miłośników prawdy i małą, trzyosobową manifestację w dniu 11 września Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WhiteRaven




Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czteroosobową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Teraz ja - Easy_Rider
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile