W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Problem z odtwarzaniem YouTube  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 3356
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 13 Sie '08   Temat postu: Problem z odtwarzaniem YouTube Odpowiedz z cytatem

Mam problem z odtwarzaniem filmów YouTube bezpośrenio ze strony. Pojawia się komunikat:

Cytat:
Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Nic nie pomaga odpowiednie ustawienie Javy (w opcjach internetowych przeglądarki IE7 - domniemywam, że o to chodzi), jak również wielokrotne instalowanie wymaganej wersji Adobe Flash Playera - ciągle ten sam komunikat.

Ciekawe, że gdy wstawię link YouTube do odpowiedzi na post w forum i zrobię podgląd, odtwarzanie przebiega bez problemu. Czy ktoś może wie, co może być przyczyną blokowania odtwarzania bezpośrednio ze strony YouTube?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 13 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem to samo i instalowanie w IE7 nic nie dało. Adobe pokazywało że mam najnowsza wersję flash'a. Problem rozwiązałem instalując firefoxa i instalując najnowszą wersje flash playera. Nie udało mi sie sprawy rozwiazac w IE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:35, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzałem po różnych forach i okazuje się, że problem z odtwarzaniem filmów bezpośrednio ze strony YT w związku z Flash Playerem ma szeroki zasięg. Podawane są różne sposoby, które nie skutkują. Ale nigdzie nie znalazłem jednoznacznej przyczyny tego stanu rzeczy. Czyżby chodziło o stopniowe ograniczanie korzystania z tej witryny, niewygodnej dla NWO?

Podejrzewam, że problem może nie być ani w samym FP, ani w Javie czy innych ustawienia IE, ani też w antywirusach, tylko w kolejnej aktualizacji Windows, której celem mogło być zablokowanie witryny YT. Charakterystyczne bowiem, że dzieje mi się to właśnie na kompie w pracy, gdzie Windows jest jak najbardziej legalny i automatycznie pobiera na bieżąco wszystkie aktualizacje, a problem pojawił się nagle, bez zadnych zmian w konfiguracji systemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystam z jak najbardziej legalnego systemu i żadnych problemów z YT nie mam i nie miałem zarówno na Win XP SP 2 (SP 3 wywaliłem) jak i na Viście 64 SP1;

nie podałeś jaki dokładnie masz system ani z jakiej przeglądarki korzystasz - czyżby IE 7 ? jeśli tak to wywal tego śmiecia i zainstaluj sobie Firefoxa 3.0.1 z Adblockiem+, pełny komfort i zero wyskakujących reklam

bo problem pewnie tkwi w problemach z obsługą javy, a nie z blokowaniem stron bo nic takiego u mnie nie zachodzi

a YT samo w sobie ma opcję blokowania i cenzurowania niewygodnych filmików czego dowodem był pewien filmik o B16 niewidoczny w Polsce, Francji i Niemczech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1861
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IE nie kasuj bo moze Ci sie przydac , sa strony ktore odpalaja sie tylko w IE - np. skaner.mks.

obowiazkowa zainstaluj firefoxa - jest wygodniejszy , bezawaryjny i jest pionierem zakladek ktore sa dopiero w IE7.

problem napewno sie rozwiaze jak tylko wrzucisz firefoxa jako domyslna przegladarke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem na myśli "nie używaj", w Firefoksie wystarczy wtyczka IE Tab, która pozwala na wybór silnika i renderowanie uciążliwych stron (np. microsftu) silnikiem z IE

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam to co mówi Voltar.

Jedno "ale" mam do tego rozszerzenia IE Tab .
Też go używam od kilku lat ,ale trzeba na nie uwazac przy korzystaniu z niektórych banków internetowych np Polbank 24.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiadacie, że to sprawa IE7 - nie sądzę, gdyż używam tej wersji od ponad roku i nie było problemów, również antywirus z firewallem nie stwarzał problemów. Nie instalowałem też ostatnio żadnych aplikacji i jakieś kilka tygodni temu stało się to nagle, bez żadnej przyczyny. Jedyna logiczna przyczyna, to w tej sytuacji automatyczne aktualizacje Win XP.

Natomiast co do innych przeglądarek - przeglądając fora internetowe, również anglojęzyczne, znalazłem informacje, że problemy z wyświetlaniem YT występują też przy innych przeglądarkach, w tym przy Firefoksie. Oczywiście, mogę podjąć próbę zainstalowania Firefoxa (chociaż obawiałbym się instalowania jako przeglądarki domyślnej), ale to rozwiązanie jest równoznaczne z poddaniem się problemowi. Pozostaję więc z nadzieją, że ktoś dokona odkrycia przyczyn tego stanu rzeczy i określi środki zaradcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi np sie nie odtwarzają filmiki z onet.tv czy innego tego z typu z tvn24.pl albo wp.pl i nie mam pojęcia jak to naprawic by móc oglądac. wie ktos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@detro - prawdopodobnie nie masz zainstalowanego sterownika multimediów DirectX (lub jest za stary). Zainstaluj najnowszą wersję i przeprowadź testy - plik dxdiag.exe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1861
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:10, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:

Oczywiście, mogę podjąć próbę zainstalowania Firefoxa (chociaż obawiałbym się instalowania jako przeglądarki domyślnej), ale to rozwiązanie jest równoznaczne z poddaniem się problemowi.


nie obawiaj sie. firefox nie jest jak kleszcz i mozesz go spokojnie odinstalowac jak gre, nie pozostawi po sobie zadnego sladu. sproboj moze sie wszystko naprawi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainstalowałem Firefoxa i dalej dokładnie to samo. Przyczyna nie leży więc w przeglądarce, tylko w samym systemie - tak sądzę, ale nie mam czasu doktoryzować się z tych wszystkich wtyczek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Easy_Rider Wywal wiec ostatnie aktualizacje MS i sprawdż.

Mi np komp nie zainstalował kilku ostatnich aktualizacji (choć mam włączone na automatyczne).

Myśle ,że dlatego ,że wczesniej ręcznie zainstalowałem nowego SP3.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bzdury wypisujecie...

nie macie zainstalowanych odpowiednich, najnowszych pluginów z java scriptem i flashplayerem

bez tego nic nie ruszy ani na IE ani na FF czy Operze

w Firefoksie z poziomu "zamontuj brakujący plugin" tego sie nie da zrobić wyskoczy błąd, pozostaje instalacja ręczna,

tutaj ci wrzucę nazwy instalek, jakby co to moge nawet na mejla ci przesłać

aktualizacje nie mają nic do rzeczy - mam system maksymalnie zaktualizowany, podobnie jak Direct X... DX odpowiada całkowicie za co innego...




Easy, używanie IE to jak lizanie tyłka korporacjom, to najnędzniejsza i najwolniejsza przeglądarka pod słońcem, zamontuj sobie najnowszego FF z dodatkami jak powyżej (Ad block, ie tab etc)...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze jest też taka opcja jak "przywracanie systemu"... wybierz datę sprzed poprawek i voila!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 17 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
bzdury wypisujecie...

nie macie zainstalowanych odpowiednich, najnowszych pluginów z java scriptem i flashplayerem

bez tego nic nie ruszy ani na IE ani na FF czy Operze

Niekoniecznie. Nie jest to może rzecz do gazety, ale w domu używam "nielegalnego" Win XP (kto ma cały software legalny, niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem), który od jakichś 3 lat się nie aktualizuje, nie ma nawet SP2. Z uwagi na "nielegalność" Windowsa, nie mogę też zaktualizować Javascript. I co - żadnych problemów z odtwarzaniem YT!!!

Podtrzymuję więc tezę, że któraś z ostatnich aktualizacji Windows miała za zadanie wyłączenie korzystania z tej niewygodnej dla globalistów witryny. Coś się zaczyna dziać niedobrego w sprawie internetu i prawdopodobnie w najbliższym czasie możemy być świadkami jeszcze wielu niespodzianek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1861
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 17 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider czy poradiles sobie z problemem robiac system od nowa czy jak?


Cytat:
Podtrzymuję więc tezę, że któraś z ostatnich aktualizacji Windows miała za zadanie wyłączenie korzystania z tej niewygodnej dla globalistów witryny. Coś się zaczyna dziać niedobrego w sprawie internetu i prawdopodobnie w najbliższym czasie możemy być świadkami jeszcze wielu niespodzianek.


nie przesadzaj Smile

kupilem ostatnio windowsa xp z sp3 zaraz po tym zainstalowalem wszystkie aktualizacje i wszystko hula jak nalezy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 17 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:

(kto ma cały software legalny, niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem), .


A gdzie stoisz Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:06, 18 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Easy_Rider czy poradiles sobie z problemem robiac system od nowa czy jak?

Od ostatniego przeinstalowania, dość dawno temu, nic specjalnego nie robiłem.

jabba napisał:
Easy_Rider napisał:

(kto ma cały software legalny, niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem), .


A gdzie stoisz Laughing Laughing Laughing Laughing

Nie wpomniałem, że chodzi mi o użytkowanie prywatne, bo jak prowadzisz działalność gospodarczą, to możesz sobie cały software pakować w koszty. Nadmieniam, że w pracy mam Win XP legalny, na bieżąco aktualizowany i właśnie z nim są te problemy wspomniane na wstępie. Natomiast użytkowanie oprogramowania dla celów nie związanych z osiąganiem korzyści materialnych (czyli praktycznie, nie związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej), według dzisiejszego stanu prawnego w Polsce, nie jest czynem przestępnym, stąd też tę "nielegalność" mogę sobie potraktować z przymróżeniem oka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 18 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy nie popadaj w paranoje, podobny problem kiedyś miałem z operą, dodam, że do tej pory nie znam przyczyny. To się zdarza, jakiś głupi błąd, możliwie, że w rejestrze, albo w konfiguracji przeglądarki i różne rzeczy się dzieją.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 18 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zainstalowałem SP3 - i dalej to samo z YT.

Przypominam, że problem występuje przy próbie odtwarzania bezpośrednio ze strony YT (w treści postu podany tylko link), natomiast nie ma problemu z odtwarzaniem filmu wklejonego w treści postu jako ramka. Radzę sobie więc w ten sposób, że wklejam link na YT do treści odpowiedzi i robię podgląd - odtwarza się bez problemu.

No cóż - jakoś trzeba sobie radzić, powiedział baca, zawiązując buta dżdżownicą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camera




Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 18 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Oczywiście, mogę podjąć próbę zainstalowania Firefoxa (chociaż obawiałbym się instalowania jako przeglądarki domyślnej)

Dlaczego obawiasz się instalacji przeglądarki bezpieczniejszej, szybszej i wolnej od licencji Microsoftu? Oferującej nieporównywalnie więcej funkcji poprzez plug-iny?

Nie chce mi się wierzyć w blokowanie przez Windows stron. Sprawdzałeś inne witryny, które również wymagają najnowszego flasha?

Tak w ogóle to polecam przenieść się na Linuxa, bo Microsoft będzie już tylko inwigilował i wymuszał kupno coraz to nowocześniejszych i droższych podzespołów, by system działał jakotako płynnie. Dla przykładu takie Ubuntu można opanować w kilka dni, a jest to system stabilny, wydajny a przede wszystkim... wolny od licencji Microsoftu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 18 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SP3 rozwalił mi całego xpeka i musiałem robić przywracanie systemu

Zrobiłem ci zrzut ekranu z brakujacymi kodekami

Zamontowales sobie jave i flash playera?

Aha, zapomniałem. Nie używasz firefoksa. No to się nie dziw że masz problemy. IE to najbardziej syfiasta przeglądarka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 20 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK mam dokladnie ten sam problem co Easy - w skrocie, co mam zroibc? Zaktualizowalem formant ActiveX oraz najnowsza wersje Adobe Flash Playera. - i nic
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem podać, że problem z YT niedawno sam mi się rozwiązał, po włączeniu się automatycznej aktualizacji Adobe Flash Playera. Gdy aktualizowałem ręcznie, efekt był zerowy.

Natomiast nie byłbym w stanie odpowiedzieć, dlaczego samoczynnie włączyła się ta automatyczna aktualizacja, bo było to działanie incydentalne i prawdę mówiąc - zupełnie przeze mnie nieoczekiwane, gdyż nie dokonywałem żadnych ustawień opcji w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Problem z odtwarzaniem YouTube
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile