W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nietolerancyjni homoseksualiści  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 863
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 09 Sie '08   Temat postu: Nietolerancyjni homoseksualiści. Odpowiedz z cytatem

http://www.bibula.com/new/display.php?textid=02360

Cytat:
W. Brytania: wściekły atak polityków i mediów na chrześcijańską urzędniczkę

Zwycięstwo chrześcijańskiej urzędniczki stanu cywilnego w procesie, w którym domagała się ona zwolnienia jej z obowiązku uczestniczenia w „ceremoniach ślubnych” par jednopłciowych, rozwścieczyło sekularystów i aktywistów homoseksualnych w mediach i parlamencie brytyjskim. W Izbie Gmin zawiązała się specjalna grupa, która postawiła sobie za cel zlikwidowanie możliwości powoływania się na klauzulę sumienia urzędników państwowych, którzy sprzeciwiają się politycznemu programowi homoseksualnemu – donosi portal LifeSiteNews.com.

Zainicjowany przez Diane Abbott z Partii Pracy ruch chce poprzez naciski na ministrów, doprowadzić do zmiany prawa w taki sposób, aby zmusić urzędników „posiadających arbitralne przekonania religijne do realizowania politycznego programu homoseksualistów. Urzędnicy, którzy się temu nie podporządkują mają tracić posady.

– Istota cywilnych związków partnerskich jest taka, że są one usankcjonowanymi prawnie kontraktami realizowanymi przez państwo. Nie mają one nic wspólnego z religią i dlatego przekonania religijne przeprowadzających je urzędników państwowych są nieistotne – stwierdziła Abbot, komentując postanowienie sądu pracy.

Abbot jest dobrze znana ruchowi pro-life w Wielkiej Brytanii z powodu forsowania kwestii legalizacji aborcji – także w Irlandii Północnej – wbrew opinii większości.

Lillian Ladele wygrała w lipcu sprawę przed sądem pracy. Oskarżyła ona urząd miejski w Islington o prześladowanie i dyskryminację z powodu odmowy prowadzenia „ceremonii ślubnych” par tej samej płci ze względu na przekonania religijne. Grożono jej utratą posady. Wydając wyrok sąd orzekł, że „klimat zastraszenia” narasta wśród urzędników państwowych w Wielkiej Brytanii, którzy w sferze publicznej próbują postępować zgodnie z wartościami chrześcijańskimi. Urzędy coraz częściej przyjmują pro–homoseksualną „politykę poprawności politycznej”.

Sąd uznał, że rada miejska dopuściła się naruszenia godności Ladele i stworzyła w pracy „onieśmielającą, wrogą, upokarzającą i uwłaczającą godności atmosferę”. Rada odwołała się od decyzji sądu.

Lillian Ladele została zaatakowana zajadle nawet przez tzw. media konserwatywne, które nazwały ją „bigotką” a jej przekonania religijne „nietolerancyjnymi”.

Lewicowy „The Guardian” uznał decyzję sądu za „zdumiewającą” i przestrzegł, że będzie to prowadzić do umocnienia się przekonań religijnych pracowników w kwestiach praw homoseksualistów oraz pigułek aborcyjnych.

„The Times” powszechnie uważany za gazetę umiarkowaną i centrystyczną umieścił nagłówek następującej treści: „Lillian, pracowniczka urzędu stanu cywilnego, która jest zaślubiona bigoterii”. W podobnym tonie wyraził się o niej „Spectator”.

„The Telegraph”, gazeta silnie wspierająca torysów stwierdziła, iż wierzenia religijne mogą być jak najbardziej tolerancyjne, i że niezależnie od przekonań osobistych praca urzędnika stanu cywilnego wymaga obecnie przewodniczenia ceremoniom ślubnym par homoseksualnych. Zaznaczyła, również, że kobiecie nie powinny być przyznane specjalne prawa tylko dlatego, że jest chrześcijanką, i że bigoteria zawsze pozostanie bigoterią, niezależnie od tego, czy skrywa się za „spódnicą” Wszechmogącego.


beda miec radoche muzułmanie jak za 200 lat będa podrzynać gardła homosiom i komunistom, nowe społeczenstwo beda zarzynac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 09 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tolerancja, tolerancja!!!! Very Happy haha, hipokryzja sięga szczytu Smile

Ja osobiście go gejów jako takich nic nie mam. Sam znam jednego, normalny, niczym się nie wyróżniający. Nie jeździ na parady, poglądy ma komunistyczne, tyle że woli chłopców. W takim wypadku, no i co z tego. ale gdy czytam takie coś, nóż mi się w kieszeni otwiera. toż to jest skurwysyństwo niesamowite.
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 10 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by Liliana była Lesbijką o czarnej skórze i praktykującą Żydówką to by była nie do ruszenia Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 10 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DO JASNEJ DUPY Exclamation
Skończcie pierdzielić o pedziach i Zydach w obliczu być może nadchodzącego światowego konfliktu.Nie mam ochoty słuchać o sprawach tak błahych jak gejostwo w tym czasie.Zajmijcie się czymś pożytecznym Mad .

edit:
Cytat:
Czymś pożytecznym? Czyli czym? Iaro, bardzo możliwe, że właśnie jesteśmy świadkami wybuchu globalnej wojny. ale ludzie potrzebują się odstresować, potrzebują mieć czas na wyluzowanie. a po za tym, tolerancja to nie jest błahy temat.
Tak,tolerancja jest bardzo ważnym tematem,niestety zazwyczaj konczy się zganianiem całego zła tego świata na Zydów i pederastów.Chociaż homosexualizm to odchylenie od normy,to nie jest to na dzień dzisiejszy największy nasz problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 10 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czymś pożytecznym? Czyli czym? Iaro, bardzo możliwe, że właśnie jesteśmy świadkami wybuchu globalnej wojny. ale ludzie potrzebują się odstresować, potrzebują mieć czas na wyluzowanie. a po za tym, tolerancja to nie jest błahy temat.
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:05, 11 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze byłem przeciwny legalizacji związków homoseksualnych, byłem radykalnie przeciwny! Byłem, ale już nie jestem...
Nigdy nie przeszkadzały mi homiki o ile nie wyłazili na ulicę z gołymi dupami - Biedronia ukrzyżowałbym osobiście, nawet dziś i z nieukrywaną satysfakcją (na dodatek bardzo, bardzo powoli).

Niedawno wróciłem z wakacji, podczas których moja narzeczona złamała poważnie rękę i wylądowaliśmy w szpitalu. Po operacji poszedłem do ordynatora zapytać się o jej stan, o to jak poszło i co? Nie udzielono mi informacji, bo nie jestem rodziną dla tej pani. Obłęd.
Jeśli dwoje ludzi jest ze sobą wiele lat, mieszkają ze sobą, żyją, tworzą rodzinę mają prawo do takiego kontraktu. Nie mieszałbym w to religji, a im nawet nie o to chodzi. Mają do tego prawo by szanować ich wolę.

Tych co latają po ulicach należy kastrować... młotem kowalskim Twisted Evil
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 11 Sie '08   Temat postu: Re: Nietolerancyjni homoseksualiści. Odpowiedz z cytatem

hehe.
w takim wypadku nie wiedzę przeszkód aby następnym razem sąd pozwolił urzędnikom stanu cywilnego nie udzielać ślubów niewierzącym Laughing
tylko po co wtedy będzie urząd stanu cywilnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 11 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tutaj niestety muszę się zgodzić z całym politpoprawnym towarzystwem. Confused
Jeżeli państwo zezwala na małżeństwa homosiów (chociaż - jak już pisałem - wyrażenie to zawiera w sobie sprzeczność), to psim obowiązkiem urzędnika państwowego jest udzielić im ślubu. Jeżeli urzędnik uważa, że to sprzeczne z jego zasadami, to po prostu powinien zwolnić się z pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nietolerancyjni homoseksualiści
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile