W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosyjskie samoloty zaatakowały Gruzję   
Podobne tematy
Rosja vs Gruzja?142
Wiktor Bater zwolniony z TVP8
O co chodzi ?? Gruzja/osetia10bez ocen
Rosja vs Gruzja 24
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 9697
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 11 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz racja. A może to i to:)? Gruzja marionetką USA a Osetia Rosji:).

Cytat:
Komputery w służbie astrologii....przepowiednię, którą ostatecznie ustala komputer po wcześniejszym "przeliczeniu prawdopodobieństwa" podrzuca się najlepiej w formie "bajek" na rynek "dzieciom"...zawsze tak było..nawet z WTC...pomaga to bardzo w "ziszczeniu się przepowiedni". Oczywiście tylko na dany moment "z przeszłości"....poniewaz nic nie jest z góry ustalone i zmiany moga byc dokonywane w "teraz' jak to właśnie ma miejsce w Gruzji. Hucpa padła.


Jest to kolejny przykład manifestacji planu. Ludzie nie rozumieją, że im częściej o czymś myślą tym większe prawdopodobieństwo, że to się stanie. Przykładowo gra karciana z WTC trafionym przez samoloty. Im więcej ludzi grało tym więcej o tym myślało i tym większe prawdopodobieństwo, że to się stanie. Jest to właśnie jedna z zasad, którą zajmuje się szerokie pojęcie ezoteryki - dlatego masoneria zajmuje sie ezoteryką. Mało kto też rozumie, że rytuał tak jak lek nie musi dawać skutków od razu tylko po paru latach. Uwierzysz, że wygrasz w totka to w niego wygrasz, ale to musi być wiara bez cienia zwątpienia. Prosty przykład 3-4 letniego chłopca, który stracił nogę w wypadku samochodowym po czym mu ona odrosła. Lekarze byli zdumieni, mnóstwo gazet o tym pisało itd. Potem sie okazało, że jako dziecko chłopiec miał jaszczurkę. Widać nikt mu nie powiedział, że człowiek nie jest jaszczurką i stracone kończyny nie odrastają. Siła woli rządzi światem Wink (wola tajnych stowarzyszeń).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 11 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Przykładowo gra karciana z WTC trafionym przez samoloty. Im więcej ludzi grało tym więcej o tym myślało i tym większe prawdopodobieństwo, że to się stanie. Jest to właśnie jedna z zasad, którą zajmuje się szerokie pojęcie ezoteryki - dlatego masoneria zajmuje sie ezoteryką. Mało kto też rozumie, że rytuał tak jak lek nie musi dawać skutków od razu tylko po paru latach. Uwierzysz, że wygrasz w totka to w niego wygrasz, ale to musi być wiara bez cienia zwątpienia. .


Po pierwsze - mylisz samospełniające się proroctwo - termin jak najbardziej funkcjonujący w rzeczywistości psychologicznej i ją opisujący - z religijnym bełkotem w roli głównej.

Po drugie - poproszę o dowody na odrost nogi u rzeczonego chłopca. Oby tylko nie z pism ezoterycznych.

ps: Zakładanie , że 11/9 wynikło z ezoterycznych powodów, jest najgorszą z form mających zaciemnić rzeczywistość. Im więcej takich postów, tym gorzej dla faktów tamtego dnia. A racjonaliści będą zacierać łapy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 11 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Chyba, podkreślam, chyba że to służby amerykańskie wytarły sobie mordę Gruzją i wbiły Gruzję w dupę Rosji - też za pomocą prowokacji. Do tego jakoś nie mogę się przekonać.
No to się przekonaj do tego.Niestety zachód stosuje od dawna metodę wbijania np.Rosji szpili w dupe za pomocą swoich krajów-marionetek,które na tym najbardziej cierpią.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 11 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To z tą nogą to jakaś prowokacja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na szybko znalazłem z BBC o odrastającym palcu.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/7354458.stm

Cytat:
Po pierwsze - mylisz samospełniające się proroctwo - termin jak najbardziej funkcjonujący w rzeczywistości psychologicznej i ją opisujący - z religijnym bełkotem w roli głównej.


Tomkiewicz. Nie, nie mylę. Mówię o zupełnie innym zjawisku. Czyli powstanie planu elit i pomaganie sobie tworząc grę. Ludzie o tym myślą i to się dzieje - grę, a nie proroctwo. Z resztą to nie tego się tyczy temat rozmowy.

Wracając do wojny. Nie zdziwiłbym sie jak kraje byłego ZSRR dołączą sie do wojny w tym Polska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Tak na szybko znalazłem z BBC o odrastającym palcu.



Dziadek też się wychowywał z jaszczurką i nikt mu nie powiedział że kończyny nie odrastają. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w majowym "swiecie nauki" jest fajny artykuł "regeneracja ludzkich kończyn" autorstwa ken muneoka, manjong han, dawid m. gardiner tak se go jeszcze raz przeczytałem i takich kurna przypadkow odrastania palcow to było wiecej niestety po polskiemu tego artykułu w necie nie uswiadczy "chyba" ale po angielsku jak najbardziej

http://www.sciam.com/article.cfm?id=regrowing-human-limbs&sc=SA_20080317
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuźwa, artykuł o nalotach na Gruzje a wy tu nawijacie o odrastających kończynach! typowe zbaczanie z tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Google World usunelo ze swojego serwisu infrastrukture Gruzji, Armenii oraz Azerbejdzanu. Sprawdzalem sam, nic nie ma.

Pytanie; why?
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe wczoraj rozmawiałem z rodzinką nt. wojny w Gruzji.
Mówię,że to GRUZJA pierwsza najechała Osetię.
"No co ty za ROSJA jesteś Question " .Niestety widać jak media manipulują,zawsze to Rosja będzie ta zla (chociaż za Czeczenię parę osób powinno wisieć i tu muszę się zgodzić np. z Tomkiewiczem czy Nieznajomym).
Zauważyliście jak ucichły negatywne głosy o tarczy rakietowej Question

A no i kolejni nasi poginą w nie swojej wojnie:
http://wiadomosci.onet.pl/1805721,12,item.html

Zaś zachód,którym się zasłaniamy nie spieszy się do obrony Gruzji (no i ma rację zresztą):
http://wiadomosci.onet.pl/1805812,12,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera, a czy tam kiedykolwiek była mapa Gruzji? wątpię, bo podgląd satelitarny jest cały czas, nie ma tylko mapy drogowej...

http://www.nationsonline.org/oneworld/map/google_map_georgia.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z Gruzją byłem, nie tam jakieś wielkie powody, czy przekonania. Jak to opisali pojedynek Dawida z Goliatem.

Zawsze licze wtedy na Dawida.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
A ja z Gruzją byłem, nie tam jakieś wielkie powody, czy przekonania. Jak to opisali pojedynek Dawida z Goliatem.

Zawsze licze wtedy na Dawida.


Taki z nich "david" jak ze mnie "goliat" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejzana sprawa.
Ze zniknela mapa drogowa Gruzji to rozumiem wiadomo wojna ale w tym samym czasie zniknela tagze mapa drogowa Izraela z Google Maps
http://maps.google.de/maps?ll=31.297896,34.910142&z=8&t=h&hl=pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma też mapy Argentyny, Cypru, Zachodniej Gwinei etc, czy coś z tego wynika?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiem co z tego moze wynikac w kazdym raze mapa Izraela jeszcze pare dni temu byla a teraz niema dziwny zbieg okolicznosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie dziwna sprawa z tymi mapami które były i nagle ich nie ma.
Zacznę się martwić gdy zniknie mapa Polski Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już wspomniałem o "tarczy" :
http://www.pardon.pl/artykul/5869/tusk_sie_wygadal_tarcza_jednak_przeciw_rosji

Cytat:
"Tarcza" nie obroni nas przed nikim - za to może nas narazić na bezpośredni atak w sytuacji zagrożenia. Jednak nie o to chodzi - chodzi o stałą, symboliczną obecność jakichś amerykańskich oddziałów w Polsce. To dlatego rząd tak nalega na słynne już dywizjony Patriotów. Realnie przed niczym nas nie obronią. Jednak rząd liczy, że Rosja inaczej potraktuje kraj, w którym stacjonują Amerykanie.

compress
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maat




Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
A ja z Gruzją byłem, nie tam jakieś wielkie powody, czy przekonania. Jak to opisali pojedynek Dawida z Goliatem.

Zawsze licze wtedy na Dawida.



tu nie chodzi o Dawida
ważne kto dał mu procę i nauczył strzelać Wink

btw

za globalresearch:

Cytat:
The Western media has portrayed the Russian as solely responsible for the deaths of civilians, yet at the same time the Western media has acknowledged (confirmed by the BBC) that most of the civilian casualties at the outset were the result of the Georgian ground and air attacks.

Based on Russian and Western sources, the initial death toll in South Ossetia was at least 1,400 (BBC) mostly civilians. "Georgian casualty figures ranged from 82 dead, including 37 civilians, to a figure of around 130 dead.... A Russian air strike on Gori, a Georgian town near South Ossetia, left 60 people dead, many of them civilians, Georgia says." (BBC, August 9, 2008). Russian sources place the number of civilian deaths on South Ossetia at 2000.


http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=9788

- w skrócie: za śmierć cywilów odpowiedzialni są przede wszystkim Gruzini (1400-2000 zabitych). Rosja ma na koncie ponad sto ofiar. Dlaczego więc polskie media grzmią cały czas o rosyjskim ludobójstwie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maat napisał:
zulugula napisał:
A ja z Gruzją byłem, nie tam jakieś wielkie powody, czy przekonania. Jak to opisali pojedynek Dawida z Goliatem.

Zawsze licze wtedy na Dawida.



tu nie chodzi o Dawida
ważne kto dał mu procę i nauczył strzelać Wink



Ja dobrze wiem, kto ich nauczył strzelać. Chodzi mi tylko o same starcia militarne. Lubie patrzeć jak większy dostaje wpier...



A jeśli chodzi o jakieś szczególne polityczne poparcie dla jakieś strony to nie popieram żadnej. Dla mnie to obie strony brały udział w tym planie. Może nieświadomie, jak pionki i Gruzja i Rosja dały się podpuścić, a może całkowicie świadomie.

Efekty tego będziemy obserwować za jakiś czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 12 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja dobrze wiem, kto ich nauczył strzelać. Chodzi mi tylko o same starcia militarne. Lubie patrzeć jak większy dostaje wpier...


Rosjanie chyba po wydarzeniach w Czeczenii w 1994 r. są bardziej ostrożni jeżeli chodzi o akcje militarne. Łatwo teraz wpier.. nie dostaną bo nauczyli się lepiej planować działania.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 18 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżę trochę. No i mamy tarczę w Polsce. Jakie to było łatwe do przewidzenia, że wykorzystają konflikt w Osetii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rosja: USA, Kanada i Polska szykują inwazję na Morze Czarne
AFP

Zastępca szefa rosyjskiego Sztabu Generalnego generał Anatolij Nogowicyn powiedział, że rosyjscy wojskowi dysponują informacją, że okręty USA, Kanady i Polski planują wpłynięcie na Morze Czarne przed końcem sierpnia.
Nogowicyn zarzucił także Gruzji, że nie wycofała swych sił zgodnie z ustaleniami rozejmowymi i podkreślił, że Rosjanie kontynuują wycofywanie swych oddziałów.


http://wiadomosci.onet.pl/1809782,12,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Odświeżę trochę. No i mamy tarczę w Polsce. Jakie to było łatwe do przewidzenia, że wykorzystają konflikt w Osetii


Ale trochę tego dalej nierozumiem. Są te same warunki co wcześniej o ile się nie mylę (wsumie to nikt nic nie mówi o szczegółach podpisania umowy o tarczy).

Więc wcześniej to USA nie chciało dać tarczy na takich warunkach jak chcieliśmy.

Więc pytanie. Kto się wystraszył? Polska czy USA? Sądze, że to USA się wystraszyło Rosji. Chcą teraz wzmocnić swoją pozycję w naszej części Europy za wszelką cene.
Przecież wcześniej też mogli dać tarczę na podobnych warunkach i zapewne rząd by się zgodził (zapewne, bo na 100% nie wiem).

Dziwnie idą nam na rękę. Patrioty zamiast bronić samej tarczy będą bronić Warszawy.

http://www.tvn24.pl/-1,1561636,0,1,patrioty-obronia-warszawe,wiadomosc.html

Nie musze dodawać, że ta tarcza śmierdzi na kilometr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak oto Polska stala sie mocarstwem atomowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosyjskie samoloty zaatakowały Gruzję
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile