W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Lewacka terrorystka na wolności  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1098
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 06 Sie '08   Temat postu: Lewacka terrorystka na wolności Odpowiedz z cytatem

Lewacka terrorystka na wolności
WYSZŁA ZE WZGLĘDU NA STAN ZDROWIA
Francuski sąd zwolnił z więzienia byłą członkinię terrorystycznych Czerwonych Brygad. Od początku lat 90. odsiadywała dożywocie za zabójstwa, teraz, ze względu na stan zdrowia, wyszła na wolność.
Marina Petrella jest chora i prosto z więzienia trafiła do paryskiego szpitala psychiatrycznego. Jej krewni twierdzą, że była terrorystka "zrezygnowała z życia".

Według lekarzy, kobieta przeraźliwie schudła i nosi się z zamiarami samobójczymi.

Skazana za zabójstwo i zamachy

Petrella jest Włoszką, ale od końca lat 80. przebywała we Francji, gdzie wyszła za mąż za Francuza i pracowała jako asystentka w opiece społecznej. Uciekła przed włoskim wymiarem sprawiedliwości, który ścigał ją za zabójstwo w 1981 roku rzymskiego komisarza policji, napad z bronią w ręku i liczne zamachy.

W roku 1992 Petrellę skazano we Włoszech zaocznie na karę dożywotniego więzienia, ale dopiero w 2007 r. udało się ją aresztować we Francji. Od tej pory Włochy bezskutecznie domagają się jej ekstradycji.
http://www.tvn24.pl/12691,1560072,0,1,le.....omosc.html

Co za absurd zabijała przeprowadzała zamachy a oni ją wypuszczają ze względu na stan zdrowia ciekawe co na to rodziny zamordowanych osób powinna zgnić w pierdlu a nie jeszcze ją leczyć będą bo schudła i zrezygnowała z życia KRETYNIZM do n-tej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:04, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta wiadomość to absurd.
Najpierw piszą: Od początku lat 90. odsiadywała dożywocie za zabójstwa.
A potem: W roku 1992 Petrellę skazano we Włoszech zaocznie na karę dożywotniego więzienia, ale dopiero w 2007 r. udało się ją aresztować.

Najpierw piszą terrorystka na wolności.
A potem trafiła do paryskiego szpitala psychiatrycznego...

To w końcu jak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się - wiadomość absurdalna...
Cytat:

Od początku lat 90. odsiadywała dożywocie za zabójstwa, teraz, ze względu na stan zdrowia, wyszła na wolność. ... ale dopiero w 2007 r. udało się ją aresztować we Francji.


co za idioci pracują w TVN24?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 06 Sie '08   Temat postu: Lewacka terrorystka na wolności Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Cytat:

co za idioci pracują w TVN24?


No cóż jeśli chodzi o ten drobiazg, to mniej więcej podobni TOBIE! Więc czym jesteś w tym przypadku aż tak bardzo zdziwiony Question

Jeśli zaś chodzi o temat główny tego artykułu, pomijając jego ,,logikę'', to jakoś ZADEN z WAS nie zająknął się nawet słowem, że KRYMINALISTKE, a właściwie ZBRODNIARKE, której dowiedziono morderstwa z premedytacją, pomijając wszystkie inne, na które dowody cudownie się nie znalazły oraz zamachy i napady, humanitarnie wypuszcza się na wolność, bo łona wprawdzie i zbrodniarka, ale taka nasza - LEWICOWA, więc chyba samo przez się jest zrozumiałe, ze nie można się nad tą nieszczęsną kobietą i nie ulitować!, której to litości łona, nie miała dla innych, ale to też zrozumiałe, bo to byli obrzydliwi prawicowi burżuje, którzy tym samym nijak na żadną litość nie zasługiwali, i których ta nasza bohaterka słusznie przez to ,,zwalczała po proletariacku''! Za jakiś czas będzie o tej pani i jej podobnych nauczać się w szkołach całej LUNI JEWROPEJSKIEJ jako bohaterach walki o lepszy świat.Idę o zakład już dziś, że tak będzie!
Zadziwiająca jest też w tym wszystkim niesamowicie wręcz dziwna indolencja służb policyjnych LUNI, jakkolwiek ta historia rzeczywiście się przedstawia, że nie potrafili jej ponownie znaleźć i aresztować aż do roku 2007!!! Dlaczego??? Tym bardziej, że we Francji, gdzie żyła nawet się nie ukrywała!!! Zadziwiające tym bardziej, że w wielu innych przypadkach te same LUNIJNE policmajstry potrafią bardzo szybko się sprawić i znaleźć jakichś podrzędnych złodziejaszków, antysemitów, czy weźmy chociażby tego polskiego cygana, który w Belgii zamordował młodego obywatela tego kraju za mp4-kę! W ciągu kilku dni był zidentyfikowany, nakaz aresztowania wystawiony, ścigany, złapany i deportowany do Belgii nazad, gdzie go biegiem osądzono. Tempo iście ekspresowe, a w przypadku tej pani, dosłownie całe pasmo niemożności! Pytam jeszcze raz. DLACZEGO!
Było nie było z Francji do Włoch jest dużo bliżej, niż np. Z Polski do takiej Belgii. W Polsce i Belgii te same służby mogły tego cygana biegusiem zidentyfikować, namierzyć i aresztować, w przypadku służb tych samych, bo przeca łunijnych służb policyjnych tyle, że Francji i Włoch totalna indolencja i niepowodzenie, choć ta KRYMINALISTKA nawet się nie ukrywała!!!
Jakkolwiek jednak było, wyrok dla tej pani winien brzmieć KARA SMIERCI, która już dawno powinna być na niej WYKONANA i byłoby po sprawie! Tym bardziej, że kara śmierci byłaby w stosunku do niej jak najbardziej zasłużonym wyrokiem!
Już słyszę krzyk wszystkich LEWAKOW, gdyby to samo co ta włoszka, zrobił jakiś prawicowiec. Wtedy nie byłoby dlań ZADNEJ litości, a całe chmary lewactwa wypisywałyby z ukontentowaniem, jaki to ZBRODNIARZ, homofob, wróg tolerancji, ksenofob, antysemita, a nawet i seksista, cokolwiek to wszystko znaczy!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najbardziej powalają mnie osoby które z jednej strony prezentują skrajny fanatyzm religijny, a z drugiej skrajny brak tolerancji, często wręcz nienawiść, wobec bliźnich. nie mówiąc już o tym, że mają niewyparzone ryje.

myślisz, że pójdziesz do nieba kiaora? szczerze wątpię. gdybym był tobą modliłbym się, żeby boga nie było Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
co za idioci pracują w TVN24?


Między innymi tacy, którzy umiejscawiają K2 W Himalajach - dla przykładu z ostatnich dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:29, 09 Sie '08   Temat postu: Lewacka terrorystka na wolności Odpowiedz z cytatem

Stare przysłowie powiada: ,,Uderz w stół, a nożyce się odezwą''

Bimi napisał:


Cytat:
najbardziej powalają mnie osoby które z jednej strony prezentują skrajny fanatyzm religijny, a z drugiej skrajny brak tolerancji, często wręcz nienawiść, wobec bliźnich. nie mówiąc już o tym, że mają niewyparzone ryje.
myślisz, że pójdziesz do nieba kiaora? szczerze wątpię. gdybym był tobą modliłbym się, żeby boga nie było


Co do pierwszej kwestii, to mylisz się i to całkowicie, Ty mój drogi arcy spostrzegawczy, niczym Twój forumowy znawca od wszystkiego Voltar, że jestem fanatykiem religijnym! Po prostu jestem gorliwym wyznawcą swego Boga i nic więcej. Gdybyś bowiem uważnie czytał Biblię, o ile w ogóle ją czytasz, o studiowaniu jej zaś przez Ciebie, to chyba lepiej to całkiem zmilczeć, to wiedziałbyś, że jeśli ktoś nazywa siebie chrześcijaninem to musi być GORACY w swej wierze, a nie zimny lub co gorsza LETNI! Przeczytaj sobie te słowa, które Bóg wypowiada do swoich naśladowców jakimi winni być, a z tego co dziś widać, takowymi nie są, bo bardziej niż Boga, nie wiedzieć czemu obawiają się opinii chociażby wszelkiej maści, chociażby LEWACKICH za przeproszeniem autorytetów od tolerancji, chociażby nie przymierzając!

„Znam uczynki twoje, żeś ani zimny, ani gorący. Obyś był zimny albo gorący! A tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, wypluję cię z ust moich” (Obj. 3,15.16).

Już współczuję tym letnim chrześcijanom, którzy twierdzą o sobie, że idą za Chrystusem, a gdy przychodzi co do czego, to trzęsą się ze strachu, by WYRAZNIE nie złożyć świadectwa o swoim rzekomym chrześcijaństwie, bo jeszcze musieliby nie daj Boże ponieść tego negatywne konsekwencje, a przecież przyzwyczaili się już do wygodnego życia, i teraz przez coś podobnego mogliby je jeszcze stracić?

Natomiast co do kwestii, kto w co wierzy, to bynajmniej nikomu nie zabraniam wierzyć w to co zechce! To jego osobista wola i mnie nic do tego! Natomiast wkurzają mnie typy, które wyrywają się za każdym razem jak ten Filip z konopi i wypisują IDIOTYZMY o Bogu, nie zastanawiając się ani co piszą, ani też co twierdzą, vide Twój fachowiec i znawca od wszystkiego Voltar! Dla mnie jest on typowym skrzyzowaniem Oleksego, Bartoszewskiego i Bolka Wałęsy. Cała ta za przeproszeniem ,,święta'' trójca, to tak jak on, fachowcy od wszystkiego, znający się na WSZYSTKIM i autorytety też od wszystkiego, wypowiadające się na każdy temat i sprawę tak samo autorytatywnie, tj., że KAZDY kto wierzy inaczej, niż stwierdziły to te ,,autorytety'', to musi być głupek i wróg tolerancji! Inaczej być przeca nie może! Co od trzeciego matoła z tej trójcy, to dochodzi jeszcze funkcja proroka, bo on też i wszystko przewidział, co często pada w jego wypowiedziach. W tej mierze Twój Voltar, też poczynił już zresztą DUUUUZE kroki! Laughing
A co do samej kwestii tolerancji, tu LEWACTWO wszelkich odcieni też przoduje od całych dziesięcioleci w tym sporcie. Słynne NIE MA TOLERANCJI, DLA WROGOW TOLERANCJI, nieświętej pamięci towarzysza Małachowskiego, to ,,objawiona w swej świętości'' maksyma wszystkich lewackich przodowników walki na froncie tolerancji, począwszy od Gazety Wyborczej na Tobie Bimi skończywszy! Laughing Tak, to prawdziwa sztuka taka miłość bliźniego według lewicowców wszelkich stran mira, przykładów takowej miłości i tolerancji lewactwa dla innych przez całe dziesięciolecia nazbierało się od cholery i trochę, nie będę jednak tu tego wrzucał, bo miejsca na forum by nie starczyło! Kto chce, to chociażby w samym internecie znajdzie przykładów tejże miłości bliźniego prezentowanej przez LEWACTWO w stosunku do swoich adwersarzy i przeciwników bez liku!

Jeśli chodzi o kolejną kwestię mój Ty drogi Bimi, to modlę się do Boga dlatego, że WLASNIE ON JEST, a nie odwrotnie!

Natomiast wojujący ateiści, modlą się chyba, a właściwie NA PEWNO o to, żeby Go nie było. Ja ich rozumiem i współczuję! Wiem, że naturalną skłonnością po upadku człowieka w grzech jest unikanie odpowiedzialności przed kimkolwiek poza sobą samym, co też jest i naczelnym założeniem tychże wojujących ateistów i lewactwa wszelkiego odcienia. No cóż Bimi i Ty Voltar, i wszyscy inni. Pomarzyć sobie zawsze możecie. To tyle i aż tyle co możecie, jeśli idzie o uniknięcie odpowiedzialności przed Najwyższym!

Zauważyłem też, że tym co oburzyło Cię najbardziej, to kwestia tego, że napisałem iż ta lewacka terrorystka powinna otrzymać za swoje czyny KARE SMIERCI, która winna była na niej zostać wykonana już dawno i nie byłoby od tej chwili, żadnych problemów z nią związanych! I nadal podtrzymuję to zdanie! Uważam, że kara śmierci za ZAPLANOWANE MORDERSTWO(A) Z PELNA TEGO FAKTU PREMEDYTACJA jest jak najbardziej karą uzasadnioną i nie podlegającą dyskusji! Weźmy przykład takiego Eligiusza Niewiadomskiego zabójcy prezydenta Gabriela Narutowicza. Otrzymał on karę śmierci za SWIADOME ZAPLANOWANIE I MORDERSTWO DOKONANE Z PREMEDYTACJA! Jako prawicowiec uważam, że za sam ten fakt otrzymał jak najbardziej zasłużenie wyrok śmierci! Pomijam tu wszelkie kwestie natury politycznej jakie wchodziły w tym przypadku w grę, na co zawsze bardzo chętnie powołują się lewackie tałatajstwo, byle tylko uniknąć ODPOWIEDZIALNOSCI ZA SWOJE SWIADOMIE ZAPLANOWANE CZYNY! Zauważ Bimi i wy wszyscy lewacy, że nawet sam Niewaidomski wcale nie protestował przeciwko słuszności wyroku śmierci jaki na niego zapadł!!! Co więcej sam oświadczył, że wyrok ten przyjmuje jako jak najbardziej sprawiedliwy, bo wydany za SWIADOME ZAPLANOWANIE PRZEZ NIEGO MORDU prezydenta Narutowicza i za MORD DOKONANY Z PREMEDYTACJA! Nawet na szafot Niewiadomski poszedł z tym co latynosi nazywają COCHONES, nie mówiąc już o tym co napisałem wcześniej, że wypowiedział się o karze śmierci dla siebie jako jak najbardziej słusznej i zasłużonej przed którą to karą i jej pniesieniem za swoje własne czyny, bynajmniej się nie uchylał, ani nie skomlał o jej zmianę, jak mają to w zwyczaju czynić lewackie bandziory! Pokaż mi Bimi chociaż słownie JEDNEGO LEWACKIEGO MORDERCE CZY ZBRODNIARZA, który by nie uchylał się od kary za swoje czyny, które popełnił i co więcej powiedział o mającej go spotkać za te czyny karze, DOKLADNIE TO SAMO, CO POWIEDZIAL NIEWIADOMSKI??? Który z Twoich lewackich idoli miał takie chociażby cochones Bimi, co zabójca Narutowicza??? Laughing

I ostatnia kwestia, tj. kwestia mojego rzekomo niewyparzonego ryja, jak to był nadmienił słynący z królewskich manier i takowej samej tolerancji i miłości bliźniego, szczególnie wtedy, gdy ten bliźni jest chrześcijaninem, a nie daj Panie Boże jeszcze do tego prawicowcem, Bimi. Gdy pewnego dnia przyszli, a właściwie w te pędy przybiegli do Jana Chrzciciela przywódcy żydowskiego Sanhedrynu, ten skierował do nich takie słowa:

A gdy ujrzał wielu faryzeuszów i saduceuszów, przychodzących do chrztu, rzekł do nich: Plemię żmijowe, kto was ostrzegł przed przyszłym gniewem? Mat.3;7

Tłumacząc to na język bardziej współczesny, to tak jakby wypalić do książąt swojego kraju: Wy FALSZYWE GADY, kto was ostrzegł przed nadciągającą katastrofą, że przylecieliście tu teraz, żeby się dowiedzieć, jak możecie jeszcze uratować WLASNE DUPY, by nie ponieść żadnych konsekwencji za swoje wyczyny!?

No cóż język daleki od bom motu, ale jakże skuteczny, by poruszyć ZATWARDZIALE W SWYM TOTALNYM ZLODOWACENIU NA GRZECH SERCA! Jak widzisz Bóg wcale za te mało raczej mające, wedle dzisiejszych wysokich jak cholera standardów polit poprawności słowa z tzw. ,,dobrym'' wychowaniem, bynajmniej nie potępił Jana, wręcz odwrotnie! Jak widzisz Bimi nawet tu nie trafiłeś! Tak więc w przeciwieństwie do Ciebie i Twoich kumpli jestem w znacznie lepszym położeniu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GreegPL




Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 09 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

......i tym ostatnim zdaniem potwierdziłeś to co inni forumowicze Ci zarzucają ...:jesteś fanatykiem ...
Żeby jasne było - nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w jałową polemikę ale wiedz że nie jesteś jedynym który studiuje/studiował Biblię
(to tak na marginesie ) Nie moją rzeczą jest oceniać Ciebie i twoją Wiarę ale mogę podzielić się z Tobą i innymi moimi spostrzeżeniami .......
.....osądzasz innych .... wywyższasz się .....uważasz za "bogatego" ........ posiłkujesz się cytatami z Biblii wyrwanymi z kontekstu a jako Wierny Wyznawca Swojego Boga powinieneś wiedzieć że trzeba Ją traktować jako całość ..... powtarzam nie oceniam Cię - dlaczego więc odpowiadam w ogóle na twojego posta choć czynię to rzadko ...?....
...bo znalazłem między twoimi słowami coś co bardzo mi się nie podoba i czego zawsze w swoim życiu unikam - POGARDĘ - wobec innych ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 09 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie rzeczy:

1) Jedno z 10 przykazan (czy jak kto woli z 9 przykazan Watykanu, bo jedno zostalo usuniete a drugie podzielone na dwa przez KRK) mowi "nie zabijaj" tymczasem jestes za kara smierci.

2) Radze pewna powsciagliwosc wobec ferowania wyrokow wobec tej "terrorystki". Nikt z nas nie zna dokladnie tej sprawy, byc moze te morderstwo bylo dzielem sluzb specjalnych bo komus z elit ten komisarz policji "nie pasowal". Podobnie jak sluzby specjalne, odpoweidzialne za zorganizowanie nam show pod tytulem 9/11 zwalizly wine na pastuchow z Afganistanu, ktorzy teraz siedza zamknieci w pomieszczeniach 2x2 jak psy w Guantanamo. Slowo "terrorysta" powinno u nas budzic podobne podejrzenia, u nas, uzytkownikow tego forum. To ulubione slowo elit, slow klucz ktore zalatwia wiele spraw.
Taka moja luzna mysl. I naprawde nie ma znaczenia czy to byla "terrorystka" lewacka czy skrajnie prawicowa. Elity kontroluja zarowno lewe jak i prawe skrzydlo - system ktory jest jedna z najwiekszych iluzji wspolczesnego swiata
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 09 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra, gdybym był tobą modliłbym się, żeby Boga nie było.

Taki z ciebie chrześcijanin jak z koziej dupy trąba.
Choć sam jestem niewierzący to moim poglądom i czynom o wiele bliżej do nauk Chrystusa, niż twoim, więc nie rozśmieszaj mnie swoją fanatyczną demagogią religijną. Tyle samo wiesz o byciu dobrym chrześcijaninem co i o wszystkim innym.
Pomimo swojej głębokiej wiary nigdy nie dotrzesz tak blisko Chrystusa jak blisko jest już dziś przeciętny lewak. Zwyczajnie jesteś obłąkany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 09 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Dwie rzeczy:

1) Jedno z 10 przykazan (czy jak kto woli z 9 przykazan Watykanu, bo jedno zostalo usuniete a drugie podzielone na dwa przez KRK) mowi "nie zabijaj" tymczasem jestes za kara smierci.


Nie morduj!

Jeśli ktoś kogoś zamorduje - poniesie śmierć! A jeśli zrobił to z premedytacją, nawet od mojego ołtarza go odciągniesz by go zabić


Tak więc poza 10 przykazaniami zwróć uwagę na kolejne 30 nakazujące zabijanie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 09 Sie '08   Temat postu: Lewacka terrorystka na wolności Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Cytat:
Choć sam jestem niewierzący to moim poglądom i czynom o wiele bliżej do nauk Chrystusa, niż twoim więc nie rozśmieszaj mnie swoją fanatyczną demagogią religijną


Nasze uczynki są jak zakrwawiona szmata Iz.64,5

Jak więc widzisz Bimi i tu nie trafiłeś! Wszystkie bowiem, nawet i Twoje NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH UCZYNKOW przed Bogiem, jeśli nie są pochodną przycięcia do swojego życia Jezusa Chrystusa jako JEDYNEGO PANA I ZBAWICIELA, są w oczach Boga jedynie brudną nic nie wartą szmatą, gdyż wypływają z ludzkiego egoizmu i ni ponad to! Jeśli więc nie uczyniłeś JEDYNYM PANEM swego życia Chrystusa, to wedle tych słów Biblii zarówno wszystkie Twoje nawet i najlepsze poglądy i uczynki są warte tyle co kupa śmiecia!

Cytat:
Pomimo swojej głębokiej wiary nigdy nie dotrzesz tak blisko Chrystusa jak blisko jest już dziś przeciętny lewak


„BEZ WIARY NIE MOŻNA MU SIĘ PODOBAĆ, BO KTO PRZYSTĘPUJE DO BOGA — MUSI WIERZYĆ, ŻE ON ISTNIEJE I ŻE NAGRADZA TYCH, KTÓRZY GO PILNIE SZUKAJĄ”
(Hebrajczyków 11:6)



Jak więc widzisz Bimi, jeżeli NIE WIERZYSZ W BOGA, TO I DO NIEGO NIE DOTRZESZ!


Jana 3:18 Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego.

Co więcej, jeśli w Niego nie wierzysz, tym samym, to nie On, ale Ty sam - siebie już potępiłeś!

Jak więc widzisz i tu też wypisujesz nonsensy mój Ty drogi Bimi, więc zamiast wypisywać po raz kolejny nieudaczne odpowiedzi na moje posty, to pierwej się zastanów, a nie pisz co ci ślina na język niesie! Poza tym zadałem Ci we wcześniejszym poście konkretne pytania i jakoś nie doczekałem się odpowiedzi popartej argumentami, poza dwoma zdaniami następnego bełkotu!

GreegPL napisał(a):

Cytat:
......i tym ostatnim zdaniem potwierdziłeś to co inni forumowicze Ci zarzucają ...:[u]jesteś fanatykiem[/u] ...
Żeby jasne było - nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w jałową polemikę ale wiedz że nie jesteś jedynym który studiuje/studiował Biblię
(to tak na marginesie ) Nie moją rzeczą jest oceniać Ciebie i twoją Wiarę ale mogę podzielić się z Tobą i innymi moimi spostrzeżeniami .......
.....osądzasz innych .... wywyższasz się .....uważasz za "bogatego" ........ posiłkujesz się cytatami z Biblii wyrwanymi z kontekstu a jako Wierny Wyznawca Swojego Boga powinieneś wiedzieć że trzeba Ją traktować jako całość ..... powtarzam nie oceniam Cię - dlaczego więc odpowiadam w ogóle na twojego posta choć czynię to rzadko ...?....
...bo znalazłem między twoimi słowami coś co bardzo mi się nie podoba i czego zawsze w swoim życiu unikam - POGARDĘ - wobec innych ....
[/quote]

Ad.1 Oczywiście droga GreegPL ja JESTEM FANATYKIEM,ale wojujący ateiści vide Voltar i kolesie, to już rzecz jasna NIE! Jeśli widzisz tylko mnie to spójrz jeszcze na te ich popisy, kto bowiem wierzy w Boga i w Biblię to WARIAT, NIENORMALNY I RZECZ JASNA FANATYK! No, ale oni to nie fanatycy. Logika Kalego co się zowie. Poza tym, gdyby czytanie ze zrozumieniem nie nastręczało Ci trudności, a wnioskuję z Twojego postu, że jednak nastręcza, to zauważyłabyś trochę wyżej, że napisałem, że:

Natomiast co do kwestii, kto w co wierzy, to bynajmniej nikomu nie zabraniam wierzyć w to co zechce! To jego osobista wola i mnie nic do tego! Natomiast wkurzają mnie typy, które wyrywają się za każdym razem jak ten Filip z konopi i wypisują IDIOTYZMY o Bogu, nie zastanawiając się ani co piszą, ani też co twierdzą, vide Twój fachowiec i znawca od wszystkiego Voltar!

To tak dla odświeżenia Ci pamięci w tym co tak zgrabnie pominęłaś lub świadomie nie chcesz tego zauważać!

Ad2. Piszesz, że nie chcesz mnie oceniać, a cały Twój post jest niczym innym jak właśnie oceną mojej osoby, rzecz jasna z podkreślaniem, że nie jest! Kolejna z zasad logiki Kalego! Zenada!

Ad3 Piszesz, że posiłkuję się cytatami z Biblii WYRWANYMI Z KONTEKSTU! Przykładów jako zwalających z nóg argumentów oczywiście już nie prezentujesz, bo kurcze jak to zrobić? Prawda? Jutro za to ja przedstawię w temacie Biblia i to czego o niej nie wiemy wyrwane z kontekstu i zmanipulowane teksty Bolka Voltara, choć już w tym temacie, ostatni tekst tego awtorytetu dotyczący 10 przykazań już jest typową manipulacją, obliczoną na ignorancję biblijną durni jej nie znających! Ale tekstów zarówno WYRWANYCH Z KONTEKSTU I DODATKOWO ZMANIPULOWANYCH PRZEZ TEGO GOSTKA JEGO DODANYMI OD SIEBIE KOMENTARZAMI, to już niezauważasz, no bo niby jak? Laughing

Ad4: Piszesz, że trzeba ją, czyli Biblię jako całość i zarzucasz mi znów, że tego nie robię, oczywiście znów nie podając ZADNEGO ARGUMENTU. Gdy natomiast DOKLADNIE COS TAKIEGO UPRAWIA TU BEZ PRZERWY VOLTAR, to tego już nie widzisz! Jaka szkoda! Masz koleżanko coś ze wzrokiem? Może mógłbym jakoś pomóc?

Ad5: Piszesz też, że żywię POGARDE wobec innych! Otóż wiedz, że nie żywię jakiejkolwiek pogardy wobec kogokolwiek!!! Natomiast jedyny rodzaj pogardy żywię wobec trzech rzeczy i nie mam zamiaru tego u siebie zmieniać, a mianowicie wobec: BEZMIERNEJ LUDZKIEJ GLUPOTY, IGNORANCJI I BRAKU UMIEJETNOSCI LOGICZNEGO MYSLENIA! To wszystko co składa się i obejmuje u mnie uczucie pogardy!

I na koniec Ad5. Jeśli chodzi o forumowiczy, to nie mów za nich wszystkich, że oni tak o mnie mówią, bo jest trochę wśród nich ludzi potrafiących w przeciwieństwie do Ciebie, myśleć nie tylko logicznie, ale i samodzielnie, a przez to odpornych na JEDYNIE SLUSZNA propagandę ludzi zawiadujących tym forum! Byłabyś zdziwiona ilu z nich ilu po cichu myśli prawie to samo co ja, tylko głośno nie mówi tego, co ja mówię otwarcie! Nie wiem, może boją się, że WSZECHMOGACY bożkowie tego forum obetną im limity, co robią z ukontentowaniem, gdy ktoś ośmiela się mieć inne zdanie od nich! Dla LOGICZNIE I SAMODZIELNIE MYSLACEGO CZLOWIEKA, nie wiem czy to zauważyłaś moja droga dziewczynko, to jest tylko kolejny dowód na to, że takowym ludziom wcale nie chodzi o jakąkolwiek prawdę, to po pierwsze!A po drugie, że nie znoszą pod swoim adresem jakiejkolwiek krytyki, a gdy udowodnisz im jeszcze łgarstwa jakich się dopuszczają i manipulację, to dostają już otwartej apopleksji na punkcie swojej jedynie słusznej prawdy, bo ktoś ośmielił się ją podważyć, co więcej nie tylko podważyć, ale i obnażyć jako zwykłą g.......o prawdę, którą w rzeczywistości jest! Widzisz moja droga, dla nich prawda jest jak pewna część ciała na cztery litery, i że każdy ma swoją, ale NIESTETY DLA NICH, prawda jest tylko JEDNA, a nie dla każdego coś miłego! Ot mali ludzie, od jeszcze mniejszych interesów i takich samych spraw. Jaka przykrość, że tego nie potrafisz zauważyć, choć twierdzisz, że potrafisz logicznie kojarzyć fakty!


Rivera
napisał:

Cytat:
Jedno z 10 przykazan (czy jak kto woli z 9 przykazan Watykanu, bo jedno zostalo usuniete a drugie podzielone na dwa przez KRK) mowi "nie zabijaj" tymczasem jestes za kara smierci.


Ależ oczywiście, że JESTEM ZA KARA SMIERCI!!! Powiedz mi mój drogi Rivero, gdzie Bóg jest przeciwko jej stosowaniu??? Nawet ułatwię Ci sprawę ograniczając się tylko do Nowego Testamentu. Powiedz mi gdzie w Nowym Testamencie Jezus Chrystus choć JEDEN RAZ wypowiedział choć JEDNO ZDANIE przeciwko jej stosowaniu lub gdzie ją potępił, lub też zabronił jej stosowania???

Gdy Herod Antypas nakazał bez sądowego wyroku wykonać karę śmierci na Janie Chrzcicielu, czy Chrystus wypowiedział choćby JEDNO ZDANIE przeciwko wykonaniu tak ohydnego jak w tym chociażby przypadku, gdy zupełnie pogwałcono prawo, wyroku śmierci? Gdy Jemu samemu tj. Chrystusowi urządzono sprawę sądową, która była farsą oraz jawną wręcz kpiną z prawa, a ze sprawiedliwością końcowy wyrok nie miał już w ogóle nic wspólnego ze sprawiedliwością, czy Pan Jezus zabronił lub potępił wykonanie przez to wyroków śmierci? Bynajmniej! Nawet wtedy nie zaingerował w suwerenne prawo człowieka do wyboru drogi życia, ferowania wyroków itp. na podstawie wolnej woli! Choć miał w tym momencie jak najbardziej do tego usprawiedliwiony powód - SPRAWA SADOWA POD TYTULEM FARSA! A jednak tego nie uczynił! Jak myślisz drogi Rivero dlaczego?
Ponadto przykazanie Nie zabijaj w oryginale brzmi NIE MORDUJ, a to różnica i to ogromna!
Poniżej mały link dotyczący chrześcijańskiego spojrzenia na karę śmierci, która bynajmniej nie jest niezgodna z Biblią, tak jak i służba wojskowa, której Nowy Testament wcale nie potępia jak chcą to widzieć nawiedzeni pacyfiści, czy wyznawcy mędrców z Brooklynu!

http://nowasol.kz.pl/Dekalog/SzostePrzykazanie

Voltar napisał:

Cytat:
Tak więc poza 10 przykazaniami zwróć uwagę na kolejne 30 nakazujące zabijanie..


Oto typowy klasyczny wręcz przykład MANIPULACJI CZYLI INNYMI SLOWY SWIADOMEGO KLAMSTWA uprawianego przez Voltara, którego nie zauważa już nasza znawczyni fanatyzmu GreegPL.

Kłamstwo polega tu na tym, że wmawia się ułomnym na umyśle, którzy nie znają Biblii w ogóle, że jest to kolejnych 30 przykazań NAKAZUJACYCH wręcz ZABIJANIE przez tego okrutnego Boga Starego Testamentu, niemalże każdego kogo się da! Gdy jednak przestaniemy uprawiać VOLTAROVA CEPOLOGIE trzymając się kontekstu, warunków kulturowych, wyjątkowego wręcz zezwierzęcenia, z przeproszeniem zwierząt oczywiście narodów otaczających ówczesny Izrael oraz stan samych Izraelitów po ich ponad czterystuletniej niewoli, przekonamy się, że są to konkretne wskazania prawne za jakie przestępstwa przeciwko PRAWU BOZEMU, przyjętemu i zaakceptowanemu przez izraelitów DOBROWOLNIE ( ze zrozumieniem tego słowa właśnie, znawca Biblii Voltar ma wyjątkowej wręcz natury PROBLEM, patrz jego tekst dotyczący darów DOBROWOLNYCH składanych przez Izraelitów Bogu, powalający wręcz jest Voltarowy komentarz do tego biblijnego tekstu, który obnaża wręcz intelektualne ubóstwo tego chłopczyka w tym i innych biblijnych kwestiach w jakich pragnie w oczach ignorantów uchodzić za ,,wybitnego'' znawce - temat Biblia i to czego o niej nie wiemy), i to dopiero po udowodnionej sądownie winie wobec przestępców dopuszczających się zupełnie świadomie deptania prawa, którego przysięgali przestrzegać, zapadały dopiero wtedy wyroki śmierci zgodnie z obowiązującym PRAWEM! Czy inaczej było u innych starożytnych narodów? NIE! Pytanie jakie w takim razie się nasuwa brzmi: czemu i komu mają służyć tego rodzaju kłamstwa i manipulacja, jak chociażby ta i wiele innych uprawianych przez tego znawcę niemalże wszystkiego o ksywie VOLTAR, szczególnie wtedy, gdy na scenę wchodzi temat Boga Biblii? Dotyczy to również i języka stosowanego przez tego forumowego Bartoszewskiego, w tymże właśnie temacie, który z dobrym wychowaniem nie ma raczej nic wspólnego, a fanatyzm i nienawiść do tegoż Boga i tych wszystkich, którzy mają odwagę się temu ostro przeciwstawić jest wręcz nieskrywana?! Ale na to wy moje tuzy intelektu,szczególnie TY moja droga GreegPL sama(mi) sobie odpowiedz(cie)!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 09 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak więc widzisz Bimi i tu nie trafiłeś! Wszystkie bowiem, nawet i Twoje NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH UCZYNKOW przed Bogiem, jeśli nie są pochodną przycięcia do swojego życia Jezusa Chrystusa jako JEDYNEGO PANA I ZBAWICIELA, są w oczach Boga jedynie brudną nic nie wartą szmatą, gdyż wypływają z ludzkiego egoizmu i ni ponad to! Jeśli więc nie uczyniłeś JEDYNYM PANEM swego życia Chrystusa, to wedle tych słów Biblii zarówno wszystkie Twoje nawet i najlepsze poglądy i uczynki są warte tyle co kupa śmiecia!

Bez sensu to Bóg musiałby być cholernie niesprawiedliwy i zresztą egoistyczny.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 09 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiaora, Ty naprawdę chcesz wierzyć w takiego Boga? w Boga, który jeśli się w niego nie wierzy i za dobre uczynki (ale nie w jego imieniu) się obraża? nie przypisuj Bogu tych ludzkich cech. tych, które nie są wcale chwalebne. skąd Ty możesz wiedzieć co Bóg tak naprawdę sobie myśli? uważasz, że przejrzałeś Boga? jeeej, nieźle Wink tak wiem, napiszesz, że wszystko to jest w Biblii. a ja powiem tak, jeśli Bóg miałby się na mnie obrażać za to, że w niego nie wierzę, to ja takiego boga nie chcę. pamiętasz przypowieść o miłosiernym samarytaninie? jeśli tak, wyciągnij wnioski Smile
powiem Ci jedno. nie wiesz kim ani czym jest prawdziwy Bóg. powiem, że pewnie nikt nie wie. ale wiemy czym jest moralność, czym jest miłość, dobro, pomoc bliźniemu itp. koncentrujmy się raczej na tym co ludzkie. a sprawy z punktu widzenia Boga zostawmy bo i tak ich nie rozumiemy.
Pozdrawiam Smile
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GreegPL




Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:11, 10 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....KiaOra ....jeśli uważasz że odgrywając Lutra przybijającego tezy do drzwi uda Ci się wciągnąć mnie w polemikę to grubo się mylisz ....
..po drugie - nawet nie chciało ci się przeczytać mojego tekstu ze zrozumieniem -gdybyś to zrobił nie zwracałbyś się do mnie używając rodzaju żeńskiego a jako że jesteśmy Polakami i posługujemy się językiem polskim takie niuanse dużo mówią o człowieku i jego stosunku do adwersarza ...
..po trzecie ..dlaczego napisałem do Ciebie a nie do innych ...?..... bo dla mnie tekst to nie zlepek liter połączonych w zdania i rzuconych byle jak na kartkę papieru ( w tym przypadku na ekran ) ......ale nośnik ...czegoś więcej niż suchych informacji ... przekaz choćby stanu ducha piszącego ....... a z twoich postów tak jak już wcześniej napisałem bije niesamowita POGARDA
wobec myślących inaczej .......( co zresztą sam potwierdziłeś słowami powyżej )
Możesz tu wkleić i zacytować wszystko to co zostało napisane o Biblii a to i tak nie da Ci prawa
GARDZIĆ kimkolwiek ......i czymkolwiek ..... i nawet twój Bóg nie da Ci takiego prawa ....
..bo POGARDA to najniższe z uczuć ........
.......Jeśli istnieje jakiś Bóg który każe swoim wyznawcą gardzić innymi
to niech idzie do Diabła..................


..a twój przytyk że Cię oceniam pozostawię bez komentarza - i tak byłby niezrozumiały dla kogoś kto ma problem z właściwą definicją słów :ocena, osąd , stwierdzenie faktu .....
.....nie przejmuj się JA szanuje wszystkich -....nawet tych co mają problem z logicznym myśleniem ....

skończyłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:29, 10 Sie '08   Temat postu: Re: Lewacka terrorystka na wolności Odpowiedz z cytatem

KiaOra napisał:
Jak więc widzisz i tu też wypisujesz nonsensy mój Ty drogi Bimi, więc zamiast wypisywać po raz kolejny nieudaczne odpowiedzi na moje posty, to pierwej się zastanów, a nie pisz co ci ślina na język niesie! Poza tym zadałem Ci we wcześniejszym poście konkretne pytania i jakoś nie doczekałem się odpowiedzi popartej argumentami, poza dwoma zdaniami następnego bełkotu!

Cytat:

Wy FALSZYWE GADY, kto was ostrzegł przed nadciągającą katastrofą, że przylecieliście tu teraz, żeby się dowiedzieć, jak możecie jeszcze uratować WLASNE DUPY, by nie ponieść żadnych konsekwencji za swoje wyczyny!?

jak miałbym odpowiedzieć na tak fanatycznie postawione pytanie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 10 Sie '08   Temat postu: Lewacka terrorystka na wolności Odpowiedz z cytatem

GreegPL zdaje się ,,dziewczynko'' nie zrozumiałeś tego co napisałem zarówno w moim wcześniejszym jak i wieczornym poście, stąd widzę, że masz ogromne problemy ze zrozumieniem tego co czytasz, o zdolności do LOGICZNEGO ROZUMOWANIA już nie wspomnę!!!, ale to już nie mój problem. Polemizować zaś z BELKOTEM niedocenianej i niezauważanej przez nikogo męskiej ,,dziewczynki'' raczej nie będę, ani też nie będę jej dowartościowywać, czy poprawiać jej zaniżonej samooceny również. Aż na taki zaszczyt dziewczynko jeszcze nie zasługujesz Laughing

Co do Ciebie Bimi, Ty mój lewacki ulubiony Bolku, który napisałeś:

Cytat:
jak miałbym odpowiedzieć na tak fanatycznie postawione pytanie?


To obnażanie prawdy o was lewakach, to dla was lewaków fanatyzm, gdy zaś wy FANATYCZNIE obrażacie innych, to szczyt dobrych manier! Była kiedyś w internecie praca pewnego kanadyjskiego profesora psychiatrii, lecz niestety usunięta przez czujnych czekistowskich nadzorców sieci, a szkoda, bo bardzo interesują, w której tenże profesor w prosty sposób udowodnił, że wszelką lewicowość i zamiłowanie do socjalizmu przyrównać można jedynie do choroby psychicznej niedorozwiniętego umysłowo człowieka od czasu wieku dziecięcego. I muszę to przyznać, że rzeczywiście coś jest w tym na rzeczy. Zachowanie wszelkiej maści lewaków przypomina bowiem szał kilkuletniego dziecka pod kioskiem terroryzującego rodzica,że ono chce, bo jak nie to będzie darło gębę jeszcze głośniej. I tak terroryzowany rodzic ustępując raz za razem, sam siebie wpędzaw rolę sterroryzowanego niewolnika. To samo dzieje się dokładnie z lewakami. Jak rozkapryszona gówniarzeria nastawione jest lewactwo tylko na żądania i fanatyczną negację wszystkiego z opluwaniem włącznie, ale gdy ktoś w ostrych nawet słowach powie tej lewackiej szumowinie prawdę o nich, wtedy jak dresiarz, który zaatakowawszy niespodziewającego się napaści człowieka, spotka się ze zdecydowaną obroną, wówczas krzyczy na całe gardło: Policja - biją mnie! Przypomina mi również takowe zachowanie i te obecne krzyki pod moim adresem, żem fanatyk co się zowie, krzyki prezydenta Gruzji Sakaszwilego, który najpierw sam napadł nie spodziewających się takiego ataku Osetyńców, a gdy Ci nie przestraszyli się i wezwawszy na pomoc Rosjan spuścili manto i leją jak najsłuszniej zresztą gruzińskiego dresa, to ten zaczął krzyczeć: Swiecie ratuj, bo mnie napadli! Laughing
Dokładnie tak samo dzieje się w przypadku dwóch powyższych dresów czyli Bimiego i GregPL, którzy, gdy sami OPLUWAJA inaczej od nich myślących i nazywających patologiczne zboczenia typu homoseksualizm, obraźliwe, bo nie licujące z jakimikolwiek normami tego co się nazywa dobrym wychowaniem atakami na Boga chrześcijan, to wtedy jest wedle tych bezumnych dresiarzy wszystko okey, to nie jest wedle nich ATEISTYCZNY FANATYZM, ale gdy ktoś ostro im się przeciwstawi, wywalając w oczy tym LGARZOM prawdę o nich, to jak ten dres, krzyczą: PATRZCIE TO FANATYK,PELEN POGARDY DLA INNYCH! To typowa logika wszelkiego mętu spod znaku czerwonego lewactwa i nie mam tu na myśli jakiejkolwiek przynależności partyjnej, jak to błędnie zupełnie interpretuje Rivera, gdy chodzi o podział na bezmózgą lewicę i konserwatywną prawicę.
Co do ciebie ,,dziewczynko'' GregPL, to powtórzę Ci jeszcze raz, że pogardzam jedynie głupotą, ignorancją i brakiem logicznego myślenia, a do tych trzech rzeczy dodałbym jeszcze jedno manipulację i SWIADOME NIEZAUWAZANIE czyli POMIJANIE NIEWYGODNYCH dla wojującego ateistycznego lewactwa niewygodnych dla nich faktów, z którymi konfrontcji boją się jak ognia, vide Bimi!
Jaką receptę na problemy świata ma wojujące ateistyczne lewactwo??? Ano od 1917 roku, choć właściwie dużo wcześniej ciągle i nieustająco tą samą!!! ANO JESZCZE WIECEJ SOCJALIZMU!!! Laughing Bęcwały wiedzą, że ten eksperyment z jeszcze większą ilością socjalizmu eksperymentowany był prze ponad 70 lat bolszewickiego edenu szczęśliwości na co najmniej 2/3 obszaru tej planety i efektem końcowym tego badziewia, był rozpiziaj tego raju, ale oni nadal przekonują wszystkich mimo oczywistych faktów, które biją po oczach, że ich SOCJALISMO Y MUERTE jest gówno wart, jednak nadal z uporem bezmózgiego maniaka przekonują wszystkich, żeby powtórzyć ten walczyk jeszcze raz! Z jakiej wy choinki pajace żeście się urwali? Odpowiedzcie mi moje serdeńka? Laughing
I na koniec. Najlepiej podsumował was ATEISTOW wasz własny kapłan najwyższy Albert Pike w swojej książce Moral and Dogma, który tak o was napisał:
Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Cóż jeszcze można dodać do tych słów Alberta Pike'a o was? To forum złożone z co najmniej w 99% właśnie z takowych ateistów i nihilistów o których pisał Pike dokładnie realizuje te cele!!! Zeby było jeszcze śmieszniej i zabawniej, to nawet nazwali oni to forum, które jest kpiną z PRAWDY- FORUM PRAWDY! Czy jeszcze komuś potrzeba w tym względzie jakichś dowodów???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GreegPL




Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 10 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........KiaOra .....widzisz jak łatwo kilkoma prostymi zdaniami wyprowadzić Cię z równowagi ....
...... i od razu z pod cieniutkiego płaszczyka teologicznego inteligenta wyłazi chamstwo i prostactwo które nie potrafi nic więcej tylko obrażać .... i cała " wiara" umocniona "czynami" pryska jak bańka mydlana ......... zabawne ..... w pożyczonym ubranku żle się człowiek czuje - teraz już to będziesz wiedział KiaOra ......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 11 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekiedy takie z pozoru błahe wydarzenia mówią więcej o otaczającej rzeczywistości, niż całe traktaty. Nie wiem, dlaczego ten wątek został tak nisko oceniony i skąd te emocjonalne ataki nie tylko na autora wątku, ale jakby w ogóle na sam temat.

Otóż w tym pozornie błahym zdarzeniu mamy co najmniej trzy istotne kwestie:

- pobłażliwy stosunek UE do najgroźniejszych przestępców (pozorny humanitaryzm) - jeden z elementów mających na celu zniszczenie tradycyjnych społeczeństw, funkcjonujących na zasadach prawa rzymskiego,

- sprzecznośc między wypuszczeniem z więzienia terrorystki odsiadującej karę dożywocia, a jednoczesnym tworzeniu w mediach zbiorowej histerii na tle terroryzmu;

- zastosowanie podwójnych standardów moralnych do tego samego zjawiska - czyżby w ramach obecnej poprawności politycznej w UE lewacki terroryzm europejski z lat 70. był dobry, a obecny arabski (jakkolwiek go rozumieć) - zły?

Czy na to nie warto zwrócić uwagi i o tym podyskutować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Lewacka terrorystka na wolności
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile