W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zamach na World Trade Center-największe kłamstwo XXI wieku   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
40 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 73951
Strona:  «   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 29 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Ja tam widziałem dziesiątki kawałków poszycia samolotu.. Widać oglądaliśmy inne zdjęcia, ale moze w takim razie przypomne ci.
...
I wiele innych.

Zapomniałeś o tym bydlaku: http://911review.org/img/debris/091101Pentagon_planepiece.JPG
Laughing

Gdzie jest film z Boeingiem wlatującym w Pentagon?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NWO




Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 29 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę Adun, że jesteś doskonale przygotowany do polemiki , to dobrze.

Dobrze , rzeczywiście przeoczyłem 7 000 kawałków aluminium....i innego złomu.

To moja pomyłka miedzy 757 , a 737 , silnik MOŻE być od 757.

Nigdy nie zaprzeczałem , że samoloty , który uderzyły w WTC, przeszły na wylot.

To co mnie jednak porusza, że one przeszły w kawałkach , przesiane przez konstrukcje budynku na drobnicę. Zobacz , że silnik trzyma się kupy, mimo tego, że uderzył w budynek na wysokości 100m nad ziemią, przebił sie przez niego i spadł z tych 100 metrów (czy tam około) na ziemię.

Teraz powiedz mi dlaczego otwór WLOTOWY do pentagonu ma taki sam owalny kształt w jego WYLOCIE na wewnętrznym dziedzińcu ? Następnie przebił się przez kolejną bryłę budynku tutaj również zostawiając piękne otwory wlotowe i wylotowe ?

Mógłbym uwierzyć, że silnik się tak przebił , ale nie kadłub !!! Samolot to kupa aluminium, a nie lodołamacz.

Rozumiem, że rozmawiałeś ze świadkami zdarzenia z Pentagonu ? Gratuluje znajomości.
Ale teraz do rzeczy. Gdzie jest ten kadłub , który przebił de facto 2 budynki (zewnętrzny i wewnętrzny pierścień ) , a następnie po przebiciu wyparował ?

To co widać tutaj to tylko gruz:


To mnie zadziwia, to jest cała masa stali, betonu i cegieł przebita na wylot. Zwróćcie uwagę na odymiony kawałek budynku powyżej otworu WYLOTOWEGO. Gdzie jest to co zrobiło te dziury ? Fala uderzeniowa ...nie wierzę....


No proszę chiński nożyk użyty do porwania samolotu 77 wyszedł z Inferno bez szwanku:


Ta gigantyczna zbita masa metalu zrobił wyrwy w murowanym , zbrojonym budynku, przeleciała na jego wylot i znikła ? Przecież powinna leżeć przy otworze WYLOTOWYM, gdy utraciła energię do przebicia kolejnej bryły budynku ?



Według moich PRZYPUSZCZEŃ .... to coś co Ty nazywasz 757-200 , a ja BGM-109 Tomahawk przebiło się głębiej niż zakładali architekci tego ataku. Dlatego szczególnie cenne byłyby jakieś szczątki znajdujące się na końcu drogi, jaką to coś przebyło przez ściany Pentagonu.

To co wzbudza we mnie pewne wątpliwości, to to że przy tych atakach (o ile dokonał ich rząd USA) musiało być zaangażowane tysiące ludzi, ci co podkładali Termit w WTC, ci co podrzucali kawałki złomu przed Pentagonem, Ci co cięli latarnie w biały dzień, taksówkarz na którego spadła latarnia ....., ci co to wszystko sprzątali ...., że wśród nich nie znalazł się taki, który chciałby ujawnić prawdę ...przecież nie zabili wszystkich ...

Koniecznie obejrzyj ten film na temat rejestratorów lotu 77. No i powiedz mi proszę skąd w gruzach WTC było jezioro ciekłego metalu jeszcze 6 miesięcy po zawaleniu ?

Pozdrawiam
Dick Cheney
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Widzę Adun, że jesteś doskonale przygotowany do polemiki , to dobrze.

Niestety tego samego nie można powiedziec o tobie.
Cytat:
To moja pomyłka miedzy 757 , a 737 , silnik MOŻE być od 757.

Napewno nie jest to silnik BGM-109 Tomahawk.
Cytat:
Nigdy nie zaprzeczałem , że samoloty , który uderzyły w WTC, przeszły na wylot.

Jedynie najciezsze czesci. WTC w porównaniu z Pentagonem to "masło".
Cytat:
To co mnie jednak porusza, że one przeszły w kawałkach , przesiane przez konstrukcje budynku na drobnicę. Zobacz , że silnik trzyma się kupy, mimo tego, że uderzył w budynek na wysokości 100m nad ziemią, przebił sie przez niego i spadł z tych 100 metrów (czy tam około) na ziemię.

W Pentagonie tez są wieksze czesci silnika. Chociazby te fotki to przedstawiają:



Cytat:
Teraz powiedz mi dlaczego otwór WLOTOWY do pentagonu ma taki sam owalny kształt w jego WYLOCIE na wewnętrznym dziedzińcu ? Następnie przebił się przez kolejną bryłę budynku tutaj również zostawiając piękne otwory wlotowe i wylotowe ?

Poniewaz drugiego pytania nie rozumiem, zostawie bez komentarza. Natomiast jaki wg ciebie powinien byc ksztalt wylotowy?... ??

Cytat:
Mógłbym uwierzyć, że silnik się tak przebił , ale nie kadłub !!! Samolot to kupa aluminium, a nie lodołamacz.

Gdyby to byl wypadek i wlecial ze znacznie mniejsza predkoscia, pewnie by sie nie przebil, albo zatrzymal wczesniej. Jednak wlecial z predkoscia ponad 800km/h wiec zastanow sie co wygadujesz...

Cytat:
Rozumiem, że rozmawiałeś ze świadkami zdarzenia z Pentagonu ? Gratuluje znajomości.

Tu nie chodzi o znajomosc swiadkow, a znajomośc faktów. Jak widac, nalezy cie z zwiazku z tym poduczyc, wiec przeczytaj bardzo uwaznie. Jest to suma zebranych zeznan przez naocznych swiadkow przez dziennikarzy itd.
104 osoby widziały uderzenie samolotu w budynek.
6 osob prawie zostało uderzonych przez samolot.
26 osob powiedziało, ze byl to samolot American Airlines.
39 innych opisało samolot słowami ogromny/samolot komercyjny.
7 swiadkow powiedziało, ze byl to 757.
8 swiadkow było pilotami.
2 swiadkow widziało ciała jjeszcze przypiete do foteli.
I teraz najciekawsze:
0 widziało samolot wojskowy lub rakietę uderzającą w Pentagon.
0 widziało samolot przelatujący tuz obok Pentagonu.

Cytat:
To co widać tutaj to tylko gruz:

Są tam również części kokpitu.

Cytat:
Dlatego szczególnie cenne byłyby jakieś szczątki znajdujące się na końcu drogi, jaką to coś przebyło przez ściany Pentagonu.

Poniewaz, jak juz zauwazyles, o sprawie wiesz niewiele, to powiem ci tylko, ze tam znaleziono najwiecej szczatek cial pasażerów.

Cytat:
a ja BGM-109 Tomahawk przebiło się głębiej niż zakładali architekci tego ataku

Coz, myslalem, ze od tak glupich pomyslow odeszli juz chyba wszyscy na tym forum. Wyjasnij mi zatem, w jaki sposob twoj tomahawk zniszczyl na swojej drodze 5 lamp (nie, nie byly ustawione w rzedzie) i w jaki sposób przesuną 20 tonowy generator na swojej drodze.

Cytat:
No i powiedz mi proszę skąd w gruzach WTC było jezioro ciekłego metalu jeszcze 6 miesięcy po zawaleniu ?

Glupa walisz, czy jak? tam dwa tygodnie po zawaleniu nie bylo juz prawie zadnych cieplych miejsc, wiec nie klam.

Allyn E. Kilsheimer byl pierwszym inzynierem, ktory dotarł do pentagonu po uderzeniu. To, co ma do powiedzenia. "Widziałem ślady skrzydeł na fasadzie budynku. Podnosiłem czesci samolotu ze znakami samolotu pasażerskiego. Trzymałem w swoich rękach część ogonową samolotu i znalazłem czarną skrzynkę." Dodaje "Trzymałem części uniformów załogi samolotu w swoich rękach, łącznie z częściami ciał. Ok?"
Strażak Jim Ingledue był w Pentagonie "Widziałem siedzenia samolotowe i korpus wciąż przypięty do jednego z nich."

Tomahawk uderzył w Pentagon? Żyj sobie dalej w świecie swojej wyobraźni, ale przy okazji nie obrażaj rodzin ofiar zarówno z samolotu, jak i 125 pracowników Pentagonu, którzy tamtego dnia stracili życie.
Ps. Dziura w pierscieniu C została zrobiona przezwysięgnik koła. Tak stwierdzili cywilni inżynierowie w swoim śledztwie.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:35, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzadki powiew normalności na tym forum.
Czy ma jakikolwiek sens walka z wiatrakami ?
Ja jakiś czas temu doszedłem do wniosków, że głupców nie da się wyprowadzić z błędu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

Gdyby to byl wypadek i wlecial ze znacznie mniejsza predkoscia, pewnie by sie nie przebil, albo zatrzymal wczesniej. Jednak wlecial z predkoscia ponad 800km/h wiec zastanow sie co wygadujesz...


Już ci pisałem, że boening nie może leciec 800km/h metr czy 2 nad ziemią, bo nie ma siły nośnej. Dostałeś wzór. Dlaczego unikasz tego tematu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 17:08, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jasne - siedzę 24h/dobę, nawet śpię na forum..
masz coś przeciw?

to nie znaczy, że siedzę tu po to by udowadniać takim imebecylom jak ty, że głupota bywa nieuleczalna.

idź zgłoś raz jeszcze moją stronę do jakiejś organizacji która mnie zamknie, cieciu. a nusz tym razem wezmą cię na poważnie


I TY chcesz budowac lepszy świat skoro dopisujesz LUDZIOM metki co mysla na dany temat? Przykładem może być moja i Aduna - i co jarasz sie tym? Sprawia ci to frajde że segregujesz sobie ludzi wg IDEI? TY? Który chcesz upadku NWO który wg CIEBIE segreguje ludzi na bogatych i biednych sam ich segregujesz wg MYŚLI? Laughing Skoro ja jestem "imbecylem" z tego powodu iż nie dzielę ludzi na "TYCH" i "OWYCH" to ty musisz się znajdowac się poniżej "imbecyla"....może debil? Nie pamietam stopniowania czy na początku był głupek, kretyn, debil czy jakoś inaczej... Razz
A co do organizacji to odesłali mi maila że jest na BIEŻĄCO monitorowana przez twojego ulubieńca JEZREGO ULICKEIGO-REK (za traeści aantysemickie). Mogę ci przesłać treśc dokumentu Wink

Ja jednak chciałbym usłyszec TWOJE dowody (choć jednakże sa to jedynie twoje DOMYSŁY) na temat tego co było przyczyna zawalenia się WTC 1 i 2 (nie mówie o 7 bo mnie najmniej obchodzi). Skoro i tak jestes bezrobotny to z PEWNOŚCIA powinieneś znaleźc czas dla takiego IMBECYLA jak JA by mu wszystko wytłumaczyć...
Bo w końcu jest to forum "prawdy" a nie domysłów prawda? Laughing

Dla mnie rzecz jest taka że Bush wiedział o ataku nie zrobił z tym NIC a za atakiem nie wiem kto stoi...i mało mnie to obchodzi czy tozrobili hamerykanie czy inni terroryści bo ten kto to zrobił i tak kiedyś zostanie z tego rozliczony...

P.S Przez cały POST i całe swoje użytkowanie ANI razu ciebie nie OBRAZIŁEM, nie użyłem wulgarnego słowa wobec CIEBIE...a może trzeba było? Może bys chociaż wyszedł i zrobił zakupy i zobczył prawdziwych ludzi od czasu do czasu Wink I prosze jesli znowu chcesz użyc słowa typu "głupek, imbecyl" nie odzywaj się. To że jestes adminem nie oznacza że wiesz najlepiej bo skoro sprzeciwiasz się systemu NWO to czemu jest limit postów, "etykietki" pod nickiem etc. Jestes tak samo zepsuty jak masoni z którymi walczysz a twoje posty sugerują że mozęsz mieć nawet 50 lat ale EMOCJONALNIE masz lat 12-15...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
A co do organizacji to odesłali mi maila że jest na BIEŻĄCO monitorowana przez twojego ulubieńca JEZREGO ULICKEIGO-REK (za traeści aantysemickie).

Że co? Co jest na bieżąco monitorowane??? Smile

Nie ekscytuj się tak bardzo, bo na serio skończysz w wariatkowie. Albo w szpitalu z wylewem. Jeśli nie potrafisz rozmawiać na forum bez wypuszczania piany z ust to najlepiej odpuść je sobie jak najszybciej. Szkoda zdrowia. Mówię serio; twoje pieniactwo nic tu nie zmieni, na pewno świata nie naprawi, ani nawet nie popsuje... a może mieć bardzo negatywny wpływ na twoje zdrowie.

Mało mnie obchodzi jak bardzo nie obchodzi cię WTC7 - to również twój prywatny problem. Powiedziałem ci już: nie mam potrzeby duchowej (ani żadnej innej) by udowadniać idiocie to, że jest idiotą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 17:49, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie ekscytuj się tak bardzo, bo na serio skończysz w wariatkowie. Albo w szpitalu z wylewem. Jeśli nie potrafisz rozmawiać na forum bez wypuszczania piany z ust to najlepiej odpuść je sobie jak najszybciej. Szkoda zdrowia. Mówię serio; twoje pieniactwo nic tu nie zmieni, na pewno świata nie naprawi, ani nawet nie popsuje... a może mieć bardzo negatywny wpływ na twoje zdrowie.

Mało mnie obchodzi jak bardzo nie obchodzi cię WTC7 - to również twój prywatny problem. Powiedziałem ci już: nie mam potrzeby duchowej (ani żadnej innej) by udowadniać idiocie to, że jest idiotą.


I Bimi jak zwykle pokazał swoją twarz...wieśniaka bez kultury nie potrafiącego nawiązac dialogu z druga osobą, nazywając innych cyt. "debilami", nie potrafiejącym przedstawić FAKTÓW, będącym odludkiem siędzącym przed komputer 24/h... Jak już wposniałem, ja nie obrażałem ciebie ty nie obrażaj mnie. Widac na twoją główke jest to za długie zdanie więc je skróce do podobnej formy jak twoja:
"Zamknij pysk debilu" Rolling Eyes Pozatym bawisz mnie swoimi wywodami jaki to ja jestem i nie jestem. Że w domu wariatów powinni mnie zamknąc a jednak nie zuwazasz fakt który tak czesto przytaczasz, "treści na tym forum sa tak...REALNE, że każdego z was mozna by zamknąc w domu dla psychoicznych. Powód? Poszukiwanie spisków przeciw sobie samym. Że świat nie jest gotowy poznac TWOJEJ prawdy". Przeciez nie zaprzeczysz że BOISZ się JAKIŚ agentów którzy gdzieś mają to forum. Zachowujesz się jakten terrorysta z sekty "Najjaśniejsza Prawda" z Japonii która ropuściła w tokijskim metrze gaz Sarin by "objawić" prawdę Rolling Eyes

Wiesz - ten "debil" ja mnie nazywasz odczepi się jak przedstawisz argumenty świadczące winy USA. Bo jak narazie słysze wyzwysika pod swoim adresem które potrafi dziecko z podstawówki ( i w dodatku z Downem). Ale OCZYWIŚCIE nie masz CZASU. Jestes tak zabiegany że twoja odpowiedź na mój post trwała około 10 minut! Toż to szok! Powiedział by Kargul z "Samych Swoich" Laughing Ale nie tobie brak WIEDZY na temat 9/11, wspierasz sie na wypowiedziech coraz to bardziej zapatrzonych w teorie spiskowe ludzi poszukuących spisku nawet w wodzie z toalety że jest za czysta Laughing
Nazywasz ludzi bydlakami etc. Jak to świadczy o adminie strony? Jak to swiadczy o tobie? Zauważ że to ty używasz przekleństw pod moim adresem a z mojej strony słyszysz jedynie "poprawnie politycznie" uwagi..

Cytat:
Że co? Co jest na bieżąco monitorowane???

Strona? Rolling Eyes Skoro nie możesz sie domyślić może załatwię ci kurs do gimnazjum? Poziom odpowiedni do twojego - każde zwrócenie uwagi to 'Ham, imbecyl etc." Tam moze nauczą cię czytanie ze zrozumieniem? Bo u ciebie coś tak cieżko to idzie Laughing Powiedziałbym nawet...załośnie ale aż taki surowy nie będę.

Cytat:
Nie ekscytuj się tak bardzo, bo na serio skończysz w wariatkowie. Albo w szpitalu z wylewem. Jeśli nie potrafisz rozmawiać na forum bez wypuszczania piany z ust to najlepiej odpuść je sobie jak najszybciej. Szkoda zdrowia. Mówię serio; twoje pieniactwo nic tu nie zmieni, na pewno świata nie naprawi, ani nawet nie popsuje... a może mieć bardzo negatywny wpływ na twoje zdrowie.


Wiesz jem to co lubie. Nie jestem na diecie Kwacha "Wódka + zagrycha" bo bym skończył na OIONie z martwica wątroby..ale widze że tobie też nie służy - troche słów poza "imbecyl" się pozapominało co? Proponuje troche ryb Wink

Cytat:
Mało mnie obchodzi jak bardzo nie obchodzi cię WTC7 - to również twój prywatny problem. Powiedziałem ci już: nie mam potrzeby duchowej (ani żadnej innej) by udowadniać idiocie to, że jest idiotą.


A gdzie ten uśmieszek na każdym poscie? Smile - tak o ten mi chodzi. Czyżbym uraził twa dumę wieśniaka jakim jesteś? Bo twoje wypowiedzi sa jemu podobne -nie chce urażać dzisiejszych rolników, mam na mysli tych z początku XX w.

Wytłumacz mi prosze gdzie robie błąd...że nie przyklaskuje twojemu "ludowi"? Widzisz troche krytyki nikomu nie zaszkodziło. Stalin tez mial w swoim gabinecie ludzi którzy byli przeciw pewnym pomysłom i dlatego nie wymordował wszystkich ukraińców Wink

Wiesz nie męcz Nas już tymi wywodami "Kim jest WunderWaffel" oraz dopisz sobie etykietę "Naucz mnie prosze paru słów poza imbecyl" bo ani mnie nie obchodzi co o mnie myslisz ani Nas co masz w swojej otepiałej po wódce głowie - bo za wiele to tego nie masz (jadłeś już rybę?).

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

P.S Uwielbiam tego emota - fajnie wkurza ludzi nieprawdaż? A i nie zamieszcaj filmików Rona Paula czy Zeitgeistu czy innych szmir. Dowody które ty uważasz za prawdziwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Synku, ta strona jest na bieżąco monitorowana tak czy owak. Jeśli nie przez pro-syjonistyczne organizacje, to choćby przez takich świrów jak ty. Mi to, co najwyżej, schlebia.

Jeśli (jak twierdzisz) ta żydowska organizacja do której na nas nakapowałeś uważa, że łamiemy prawo, to dlaczego twoim zdaniem ograniczają się do "monitorowania" zamiast od razu zgłosić przestępstwo do prokuratury?

Powinieneś sobie wydrukować ten topic - jak w końcu zdecydujesz się na wizytę u lekarza to zwyczajnie daj mu przeczytać; nie potrafię sobie wyobrazić jak inaczej wyjaśnisz mu istotę swojej choroby. Możesz sie też skonsultować z dromkiem; on zna dobre prochy na depresję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:

Dla mnie rzecz jest taka że Bush wiedział o ataku nie zrobił z tym NIC a za atakiem nie wiem kto stoi...i mało mnie to obchodzi czy tozrobili hamerykanie czy inni terroryści bo ten kto to zrobił i tak kiedyś zostanie z tego rozliczony...


A to bardzo smutne, że "cię nie obchodzi"...bo jak sie okaże, że mogą ci przylecieć na twoje podwórko i zmielić cię w pył razem z twoją rodziną, to wtedy będzie cię obchodziło?
Bush właśnie po to "został wybrany", żeby "wiedział" Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 31 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:
Adun napisał:

Gdyby to byl wypadek i wlecial ze znacznie mniejsza predkoscia, pewnie by sie nie przebil, albo zatrzymal wczesniej. Jednak wlecial z predkoscia ponad 800km/h wiec zastanow sie co wygadujesz...


Już ci pisałem, że boening nie może leciec 800km/h metr czy 2 nad ziemią, bo nie ma siły nośnej. Dostałeś wzór. Dlaczego unikasz tego tematu?


Juz nie sciemniaj, bo szkoda slow.
http://www.aerospaceweb.org/question/conspiracy/q0274.shtml
Juz podawalem ta strone, wiec nie udawaj, ze nie widziales... Bez zbednego komentarza.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 31 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.pilotsfor911truth.org/pentagon.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 17:02, 31 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
http://www.pilotsfor911truth.org/pentagon.html



Fajnie a mógłbys zamieścic stronę nie nastawiona ANTY 9/11 z realnymi dowodami? Bo z tego co tam przeczytałem wynika tylko że pilot jest jak "hero" i ma dążyc do celu pomijając fakt że może byc zatstrzelony etc. Ale to jest człowiek.
Pozatym rozbawił mnie fakt cyt.
Cytat:
Cytat:
To those pilots out there. Think about the old Common Strategy... we know it was to cooperate.. but was it to give up your ship to anyone with a knife? No! What the press doesnt tell the public is that there is alot more to the old Common Strategy than "complete, full cooperation".



Cytat:
Pilots dont just give up their airplane to someone with a knife


Ciekaw jestem skąd autor wie w co zaopatrzeni byli terroryści Rolling Eyes No comment

Wszystkie filmiki z YouTube - "Ultimate Source of Truth"...też No Comment bo ja moge zamieścic film na tej stronię że mam penisa i to drugie i cały świat ma mi uwierzyć?
Mam wierzyc w podane przez ciebie filmiki z YouTube? Skoro dajesz "Prawde" to pokaz mi ja na stronie która jest uznawana za rzetelną i która patrzy obiektywnie na sprawę.

Pozatym warto zauważyć że strona która podałes powstała w 2006 r. Moje pytanie - czemu nie jest aktualizowana? Najświerszy wpis jest z 2006 r...czyzby zabrakło dowodów?

Ja chce poznac prawdę ale nie ze stron jakie Bimi przytaczasz ale z rzetelnych stron a nie parastron które z góry coś zakładają.

Ja wiem tylko tyle że Bush wiedział o zamachu ale nie wyciągam wniosków od tak kto jest temu winny - bo moge powiedziec że było winne Al-Kaida bądź USA ale ja chce DOWODY niezbite czyja to wina. Bo im dłużej czytam to forum tym więcej mam pytań niz odpowiedzi Rolling Eyes

Prośba do Aduna i NWO: Czy możecie przedstawić w 1 poście jak doszło do uderzenia samolotu, czy było to mozliwe, czemu wieze się zawaliły etc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 31 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:

Już ci pisałem, że boening nie może leciec 800km/h metr czy 2 nad ziemią, bo nie ma siły nośnej. Dostałeś wzór. Dlaczego unikasz tego tematu?



rozumiem, ze przy starcie/ladowaniu Boeingi czy inne Airbusy
teleportuja sie z wysokosci 1m na wysokowsc 3 metrow (lub odwrotnie)
zeby przeskoczyc "niemozliwa" wysokosc 2 metrow Laughing Laughing Laughing


dodam jeszcze, ze maluch nie moze sie poruszac z predkoscia 150km na godzine,
ale jak go np zrzucic ze skarpy to juz moze Twisted Evil
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 31 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
http://www.pilotsfor911truth.org/pentagon.html


Cytat:
The pilots' number 1 priority is the safety of the passengers. Number 2 priority is to get them to their destination on time. Pilots dont just give up their airplane to someone with a knife.. regardless of what the press has told you about The Common Strategy prior to 9/11.


To racja!! Piloci nie oddają samolotu komus z nożem, a zostają od razu pocieci i zadzgani, wiec nawet jakby chcieli to pewnie by nie zdazyli...

Co za brednie...
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 31 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moonwalk napisał:
waha123 napisał:

Już ci pisałem, że boening nie może leciec 800km/h metr czy 2 nad ziemią, bo nie ma siły nośnej. Dostałeś wzór. Dlaczego unikasz tego tematu?



rozumiem, ze przy starcie/ladowaniu Boeingi czy inne Airbusy
teleportuja sie z wysokosci 1m na wysokowsc 3 metrow (lub odwrotnie)
zeby przeskoczyc "niemozliwa" wysokosc 2 metrow Laughing Laughing Laughing


dodam jeszcze, ze maluch nie moze sie poruszac z predkoscia 150km na godzine,
ale jak go np zrzucic ze skarpy to juz moze Twisted Evil


Samolot przy starcie, czy lądowaniu jest "pod kątem", dlatego może leciec wolno. Natomiast, jakby chciał i miał możliwośc lecieć 800km/h na wysokości 1 czy 2 czy 3 metrów(gdzie kąt natarcia skrzydła jest prawie zerowy) np: na pasem lotniska o długości 50 km, to spadnie, bo przy gęstości powietrza nawet 1,2 kg/m*3 jest go za mało pod skrzydłami...
Czy wyjasniłem tę kwestie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 31 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:


Juz nie sciemniaj, bo szkoda slow.
http://www.aerospaceweb.org/question/conspiracy/q0274.shtml
Juz podawalem ta strone, wiec nie udawaj, ze nie widziales... Bez zbednego komentarza.


Wyliczenia proszę, rysuneczki to ja też umiem robić....bełkotu takich stronek mam dość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 31 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wyliczenia proszę, rysuneczki to ja też umiem robić....bełkotu takich stronek mam dość

1. Udowodnij, ze sie myli.
2. To co napisal ten pan http://www.aerospaceweb.org/about/bios/jeffscott.shtml jest dla mnie znacznie bardziej wiarygodne, niz twoja glupia paplanina...

Cytat:
Prośba do Aduna i NWO: Czy możecie przedstawić w 1 poście jak doszło do uderzenia samolotu, czy było to mozliwe, czemu wieze się zawaliły etc?

Przeciez ten koles sam nie wie o czym pisze.. Nie ma sensu.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWO




Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że zadaję pytania i nie chcę mi się wierzyć w oficjalną wersję wydarzeń, to nie znaczy , że kogoś obrażam.

Jeśli Ty tak uważasz, to Twój problem.

Świadkowie, nawet jeśli by ich było 12 000 dla mnie nie świadczą o niczym. Rozmiar manipulacji dokonywanych każdego dnia przez MEDIA jest 1000krotnie większy.

Znajdź paragraf, a ja Ci znajdę świadka.

Obejrzałeś film o zapisie lotu z czarnej skrzynki ? Chyba nie. Obejrzyj podyskutujemy o jego wiarygodności.

Jeśli samolot w zderzeniu z budynkiem zamienia się w pył i proch, to nie rozumiem jak to możliwe, żeby wybił takie foremne , okrągłe otwory WYLOTOWE w kilku ścianach pod rząd. Wygląda to jak kula armatnia.

Ja się przyznaję, że nie wiem jak było naprawdę i nie zakładam żadnej z wersji. Wiem , że administracja Busha to okrutni, cyniczni kłamcy, to wiem na pewno. Zadaję pytania i tylko tyle. Ty zaś wierzysz w to tak , jakbyś był nieomylny..... myślę, że to jest Twoja słabość i kiedyś będziesz się mógł o tym boleśnie przekonać.

Z całą pewnością mogę stwierdzić, że administracja miała do ostatniej chwili możliwość zapobiegnięcia tym atakom, mogła ocalić życie kilku tysięcy ludzi, jednak celowo nie zrobiła tego, z PREMEDYTACJĄ. Potężne militarnie państwo, celowo umożliwiło dokonanie tych zamachów.

G mnie obchodzi, czy winni zostaną ukarani. Chciałbym tylko, żeby więcej ludzi w Polsce zadawało pytania, myślało samodzielnie, nie dawało się tak łatwo manipulować mediom, nie wierzyło w brednie i kłamstwa polityków. Nie ulegało nagonce na Rosję i nie piało z uwielbienia dla USA.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Cytat:
Wyliczenia proszę, rysuneczki to ja też umiem robić....bełkotu takich stronek mam dość

1. Udowodnij, ze sie myli.
2. To co napisal ten pan http://www.aerospaceweb.org/about/bios/jeffscott.shtml jest dla mnie znacznie bardziej wiarygodne, niz twoja glupia paplanina...


Najpierw rzeczy pierwsze...
Główne siły działające na samolot w locie.


Siła aerodynamiczna na skrzydle


Mechanizm powstawania siły nośnej


Wzór na siłę nośną.


Jak działają klapy i sloty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Świadkowie, nawet jeśli by ich było 12 000 dla mnie nie świadczą o niczym.

Taa... Jak kogos zabijesz i znajdzie sie jeden swiadek na ciebie, to sie nie zdziw jak pojdziesz na dozywocie ...

Cytat:
Obejrzałeś film o zapisie lotu z czarnej skrzynki ? Chyba nie. Obejrzyj podyskutujemy o jego wiarygodności.
Nieobejzalem, ale podjalem kroki, aby sie zapoznac, czy jest warty w ogole obejzenia.

Cytat:
eśli samolot w zderzeniu z budynkiem zamienia się w pył i proch, to nie rozumiem jak to możliwe, żeby wybił takie foremne , okrągłe otwory WYLOTOWE w kilku ścianach pod rząd. Wygląda to jak kula armatnia.
Kilku scianach pod rzad? Zapoznaj sie najpierw z planami pentagonu to bedziemy mieli o czym rozmawiac.

Cytat:
Ja się przyznaję, że nie wiem jak było naprawdę i nie zakładam żadnej z wersji.

Bzdura. Z gory zakladasz, ze wersja oficjalna to fausz. Chocbys sie rozbil o dowody ja potwierdzajaca i tak nie uwierzysz..
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:

Bzdura. Z gory zakladasz, ze wersja oficjalna to fausz. Chocbys sie rozbil o dowody ja potwierdzajaca i tak nie uwierzysz..

adun, twoje stronki z badziewiastym bełkotem kłamców i psychopatów nie będą nigdy dowodami w sprawie przeciw morderstwu przeciwko ludzkości jakim bez watpienia był mord ludzi w WTC. Powinienieś to już zauważyć. Kryjesz morderców i psychopatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kryje? Przeciez od samego poczatku mowilem, ze terrorysci spowodowali smierc wielu osob, wiec nie wiem o czym mowisz.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:


Samolot przy starcie, czy lądowaniu jest "pod kątem", dlatego może leciec wolno. Natomiast, jakby chciał i miał możliwośc lecieć 800km/h na wysokości 1 czy 2 czy 3 metrów(gdzie kąt natarcia skrzydła jest prawie zerowy) np: na pasem lotniska o długości 50 km, to spadnie, bo przy gęstości powietrza nawet 1,2 kg/m*3 jest go za mało pod skrzydłami...
Czy wyjasniłem tę kwestie?


Doskonale wyjasniles, szkoda tylko ze NIC nie zrozumiales z WLASNEGO wyjasnienia Laughing Laughing Laughing

pytania naprowadzajace:
1. jaka predkosc ma samolot przy starcie z lotniska/ladowaniu
2. z jaka predkoscia wlecial samolot w pentagon
3. na jakiej wysokosci byl samolot jeszcze kilkadziesiat metrow przed sciana pentagonu
(podpowiedz-wysokosc latarni ok 14 metrow.
4. jakie znacznie we wzorze na sile nosna ma predkosc?
jest pod pierwiastkiem, w liczniku, w mianowniku, jest podniesiona do potegi?




Jako, ze nie mam zadnych watpliwosci, ze nie zrozumiesz, skoro nie rozumiesz nawet wlasnego belkotu to odpowiadam.

- Samolot przemieszczal sie z predkoscia >200 metrow na sekunde,
NIE lecial poziomo nad ziemia tylko opadal
(suprise, suprise! robil... dokladnie to co starasz sie udowodnic,
ze... powinien robic. I to dokladnie robil!)
To rzeczywiscie podejrzane scratch,
nie wiem jak na to zareaguje twoje drugie ja Laughing


- Sila nosna zalezy od kwadratu predkosci, predkosci ktora byla wielokrotnie wieksza niz przy starcie/ladowaniu samolotu

- Samolot mimo tej predkosci opadal dosc gwaltownie,
bo ze wzgledu na mala wysokosc sila nosna byla niewystarczajca do lotu poziomego.
jeszcze kilkadziesiat metrow i nie mialby szans trafic nawet w dolna czesc sciany
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jakotako




Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jeszcze kilkadziesiat metrow i nie mialby szans trafic nawet w dolna czesc sciany


całkowity laik lotów oczywiście o tym wiedział, i dlatego rozpędził samolot do takiej prędkości , żeby trafić za pierwszym razem , bez prób , bez doświadczenia - nie za nisko i nie za wysoko - co za szczęśliwy traf - pewnie Allah prowadził samolot
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18   » 
Strona 7 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zamach na World Trade Center-największe kłamstwo XXI wieku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile