W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zamach na World Trade Center-największe kłamstwo XXI wieku   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
40 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 73770
Strona: 1, 2, 3 ... 16, 17, 18   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szaRy




Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 123
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 04 Sie '08   Temat postu: Zamach na World Trade Center-największe kłamstwo XXI wieku Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zamach na World Trade Center - największe kłamstwo XXI wieku
Wokół wydarzeń z 11 września narosło wiele teorii spiskowych. Jaka jest prawda o atakach na World Trade Center?


http://wptv.wp.pl/wid,10218372,news.html

może komuś sie uda to otworzyć... mi w IE i FF nie dziala. Pytanie brzmi intrygująco - niestety nie mam jak ocenić jakości i rzetelności materiału.

W razie czego - śmietnik Smile

\\edit
pewnie Aduny i inne moońki materiał wyśmieją, ale jak na WP to sie nie spodziewałem czegoś takiego. Poszło (z przeszkodami) na przeglądarce Apple Safari Smile


wersja na youtube:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanuman




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 212
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 04 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filmik dobry ale dlaczego wirtualna polska zaprasza do dyskusji na ten temat ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nacho66




Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 04 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FIlmik byc moze dobry, ale odtwarzacz oczywiscie musieli dac Media Player... czizys
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 04 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow ale zdziwko że na wp i to jako główny news taki filmik. W sumie całkiem sympatyczny zwięźle, krótko i na temat szczególnie dla tej części społeczeństwa która interesuje się jedynie niedzielnymi zakupami w tesco i tysięcznym odcinkiem klanu. Podejrzewam ze filmik do wieczora będzie rozpracowany przez Andrzeja i aduna sekunda po sekundzie wiec trzeba się przygotować na sto milionów linków do stron z wypowiedziami strażaków
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 04 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem. Filmik niskobudżetowy, ale schludny. Po Polsku z Polakami Smile

Jeżeli ktoś uważnie czyta to forum i do tego obejrzał kilka filmów o 9/11 to nie będzie żadnych nowości, bo to praktycznie streszczenia tych filmów, czasem słowo w słowo.

Ale jestem naprawdę bardzo zdziwiony, na 1 stronie WP, jeszcze do tego autorska produkcja... hmm pachnie spiskiem Smile

P.S I to właśnie pokazuje jak wykurwiście ważna jest praca tłumaczy. Gdyby nie te przetłumaczone angielskie filmy, tego autorstwa WP by nie było najprawdopodobniej.
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 04 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również przed chwilą oglądnąłem ten filmik i jestem zadowolony że jest on po polsku z polakami Smile Jednak co to za eksperci którzy zajmują się wieloma sprawami (np. ufo, inne teorie spiskowe itp. itd.) a nie tylko 9/11 ??? Dlaczego nikt nie wystąpił w tym filmiku z naszego forum , naszej ekipy ? I co to za książka "Dwie wieże" której autorem jest mówiący w filmiku emerytowany kontroler lotu ????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 04 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super filmik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 04 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
super filmik


świetny
szczególnie spodobał mi się fragment o braku szczątków w pentagonie

ludzie łykają ten filmik jak masło bo nie myślą samodzielnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 04 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
ludzie łykają ten filmik jak masło bo nie myślą samodzielnie


Ludzie myślą, są często geniuszami... ale tylko w wąskich dziedzinach którymi się na co dzień zajmują zawodowo, towarzysko, w ramach hobby...

911 to niestety temat dla hobbystów niemal tak jak modelarstwo. Wymaga cierpliwości i czasu którego przeciętny człowiek po prostu na zgłębianie spraw z pozoru oczywistych nie ma.
Mają czas tylko na otwarcie piwa, położenie tyłka na kanapie i sięgnięcie po pilota. Dla większości przeciętnych zjadaczy chleba na tym kończy się proces poznawania "szerszego" obrazu rzeczywistości. Wiedzą, że mamy demokrację, ale PiS jest be a PO ok (lub odwrotnie), wiedzą, że terroryści/wyznawcy islamu są "be", a Amerykanie ok. Wiedzą, że kraje na wschód od Polski to dzicz, a na zachód to cywilizacja... czarni i pedały zarażają AIDS... blondynki są głupie... a BMW jeżdżą koksy.
Mózg człowieka by przyspieszyć i ułatwić sobie pracę twory schematy które determinują jak kolejne informacje/bodźce będą interpretowane. Te właśnie schematy powodują, że niemal 100% ludzi słysząc, że to co mówiły mass media o 9/11 to nie do końca wszystko co jest do powiedzenia puka się w czoło i temat przechodzi natychmiast na UFO, teorie spiskowe, X-Files itp. Schematy które Hollywood wgrywa od lat ludziom do głowy nazwać można na wiele sposobów: mem, wirus umysłu, choroba Pawłowa, hipnoza... prawda jest taka, że są ludzie, którzy od dziesiątków lat całe życie poświęcają na analizę ludzkiego mózgu, w tym jego słabości. Zdobyta wiedza pozwala tak manipulować bodźcami, że wytworzone schematy pozwalają sprawić, że nikt nie zauważy stojącego w przedpokoju słona (lub jak kto woli, że król nie jest nagi Smile ).
Czy to oznacza, że ludzie samodzielnie nie myślą? To oznacza, że ludzie którym zależy by ludzie czegoś nie wiedzieli są tak przerażająco perfekcyjni w tym co robią, że są w stanie już nie tysiącom, ani milionom, ale miliardom ludzi na tej planecie wmówić, że w przedpokoju nie ma słona, król nie jest nagi, a każdy kto twierdzi, że jest inaczej ten wierzy w teorię spiskową dziejów i powinien się leczyć.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 04 Sie '08   Temat postu: Tarcza z WTC w tle Odpowiedz z cytatem

No, maszyna ruszyła..widać, że w "naszym rzundzie" bardzo się kłócą o tarczę Laughing

Niech się kłócą...nie nasza piaskownica, nie nasze zabawki.

Widać , że chłopaki występujący w tym filmie czytają to forum Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 04 Sie '08   Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Widziałem, no cóż najgorsze nie jest, taki 911 w pigułce i po polsku. Można jednak było kilka istotnych elementów dorzucic ale dla osób, które widzą to pierwszy raz wystarczy, za dużo też źle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 05 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

11 września - największe kłamstwo XXI wieku 1/3


11 września - największe kłamstwo XXI wieku 2/3


11 września - największe kłamstwo XXI wieku 3/3

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 05 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DrabikPany napisał:
Również przed chwilą oglądnąłem ten filmik i jestem zadowolony że jest on po polsku z polakami Smile Jednak co to za eksperci którzy zajmują się wieloma sprawami (np. ufo, inne teorie spiskowe itp. itd.) a nie tylko 9/11 ??? Dlaczego nikt nie wystąpił w tym filmiku z naszego forum , naszej ekipy ? I co to za książka "Dwie wieże" której autorem jest mówiący w filmiku emerytowany kontroler lotu ????

Baran jesteś i szerzysz defetyzm, znam człowieka prywatnie i zawodowo, jest moim Przyjacielem, zaręczam do emerytury sporo mu jeszcze brakuje, a książkę możesz kupić tutaj http://www.oficyna-aurora.pl/ .
O osobie autora powinieneś wiedzieć, bo była i być może nadal jest reklamowana ta strona na PRAWDA2, zresztą ze wzajemnością. I na koniec - film jest po polsku z POLAKAMI a nie polakami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 05 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deczart napisał:
znam człowieka prywatnie i zawodowo, jest moim Przyjacielem, zaręczam do emerytury sporo


skoro znasz gościa osobiście
i jest twoim przyjacielem
to prosze
zapytaj go czy aby czasem nie oślepł

jeśli nie widział szczątków boeinga pod pentagonem na filmikach YT to spoko
z jego wzrokiem jest wszystko ok
jeśli nie widział szczątków boeinga na zdjęciach w wysokiej
to poradź chłopakowi zeby zapieprzał czym prędzej do okulisty
powinno ci zależeć , wszak to twój druch

i spytaj się kumla dlaczego kłamie twierdząc że boeing przebił trzy pierścienie pentagonu
dlaczego manipuluje debilnym filmikiem na który nawet ty dałeś się nabrać

w pentagonie był pełen parter

i dziura pentagońska była większ niż obrysówka kadłuba boeinga
kto tego nie dostrzega jest przygłupkiem

lub dopiero zaczyna przygode 9/11
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 05 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
deczart napisał:
znam człowieka prywatnie i zawodowo, jest moim Przyjacielem, zaręczam do emerytury sporo


skoro znasz gościa osobiście
i jest twoim przyjacielem
to prosze
zapytaj go czy aby czasem nie oślepł

jeśli nie widział szczątków boeinga pod pentagonem na filmikach YT to spoko
z jego wzrokiem jest wszystko ok
jeśli nie widział szczątków boeinga na zdjęciach w wysokiej
to poradź chłopakowi zeby zapieprzał czym prędzej do okulisty
powinno ci zależeć , wszak to twój druch

i spytaj się kumla dlaczego kłamie twierdząc że boeing przebił trzy pierścienie pentagonu
dlaczego manipuluje debilnym filmikiem na który nawet ty dałeś się nabrać

w pentagonie był pełen parter

i dziura pentagońska była większ niż obrysówka kadłuba boeinga
kto tego nie dostrzega jest przygłupkiem

lub dopiero zaczyna przygode 9/11

Laughing Popłakałem się do łez Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 05 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deczart napisał:

Laughing Popłakałem się do łez Laughing


spoko
wiem jakie masz podejscie do tematu
powołujesz się na swoje transparentne auterytety
a sam guzik wiesz
wskakujesz w środek chóru i bezpiecznie powielasz pierdoły

a gdzie prawda?

Voltar napisał:
facet nie twierdzi że nie ma szczątków samolotu tylko że nie ma szczątków boeinga

mylisz sie facetów 2-óch manipuluje bezmyślną mase
sugferując że w P wleciała rakieta
ostatecznie mały samolot

Voltar napisał:
a z pentagonu ..widziałem... maleńki talerzyk na 50 cm.


prosze Voltar nie zaczynaj
na tym debilnym filmiku szczątki turbiny przypisują, powołując się na super ekspertów
sokowirówce


schemat ci znany , fotek nie wklejam
zastanawiam się tylko skąd do diabła wziąłes te 51 cm
rozumiem ze jajca se robisz

deczart napisał:
Dobra, gadaj zdrów, nie sprowokujesz mnie. Otrzyj pianę przed spaniem a jutro idź do księgarnii i zainwestuj w słownik ortograficzny. Pozdrawiam.]


nie chciałem cię sprowokować
nie pochlebiaj sobie
chłopaku
komentuje filmik twojego przygłupiego przyjaciela

dzięki za rade z ortografią
rozumiem ze sie dowartościowałes przez tą uwage
jesteś onanistą czy zwykłym gejem?

cholerka
niesamowite rzeczy sie dzieją jak
chłopakom powie się kilka słów prawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 05 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

facet nie twierdzi że nie ma szczątków samolotu tylko że nie ma szczątków boeinga a to różnica...

Scorpio, bądź tak miły i wrzuć mi te zdjęcie z jednym z silników AA77, bo z Shanksvile i WTC widziałem w sumie trzy pokaźne jednostki silnikowe a z pentagonu tylko maleńki talerzyk na 50 cm... ale wiem, ślepy jestem, więc proszę o zdjęcie,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 05 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
deczart napisał:

Laughing Popłakałem się do łez Laughing


spoko
wiem jakie masz podejscie do tematu
powołujesz się na swoje transparentne auterytety
a sam guzik wiesz
wskakujesz w środek chóru i bezpiecznie powielasz pierdoły

a gdzie prawda?

Dobra, gadaj zdrów, nie sprowokujesz mnie. Otrzyj pianę przed spaniem a jutro idź do księgarnii i zainwestuj w słownik ortograficzny. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieistniejace szczatki:












nie wiem dokladnie o co z tym silnikiem chodzi
ale wielkosci sa OK, To ze jakis talerz ma 50 cm (ma?)
to znaczy, ze tyle powinien pewnie miec Wink ,
chyba nie powiesz, ze wiekszego nie dalo sie podrzucic, bo na magazynie zabraklo

http://911review.com/errors/pentagon/turbofans.html
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:29, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NTSB: No Records Pertaining To Process Of Positive Identification Of 9/11 Aircraft Wreckage
http://www.911blogger.com/node/16762

Was Essential 9/11 Aircraft 'Blackbox' Identification Information Withheld From NTSB?
http://www.911blogger.com/node/16089

Więc jakbyście chcieli się dowiedzieć, kto, w jaki sposób, na jakiej podstawie zidentyfikował wraki samolotów to niestety takiej informacji nie otrzymacie. Z bliżej nieokreślonych powodów nie ma do nich dostępu.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:

nie chciałem cię sprowokować
nie pochlebiaj sobie
chłopaku
komentuje filmik twojego przygłupiego przyjaciela

dzięki za rade z ortografią
rozumiem ze sie dowartościowałes przez tą uwage
jesteś onanistą czy zwykłym gejem?

cholerka
niesamowite rzeczy sie dzieją jak
chłopakom powie się kilka słów prawdy

Widzę, że aż 4 razy modyfikowałeś swojego posta, troszeczkę musiałeś się podniecić i dodatkowo spocić, cietrzewiąc się i jednocześnie studiując ortografię swojego języka pisanego. Dobrze, oby tak dalej. A teraz leśny dzbanie zaparz sobie melissy i dalej się dotykaj przy swoich złotych myślach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deczart napisał:
Scorpio napisał:

nie chciałem cię sprowokować
nie pochlebiaj sobie
chłopaku
komentuje filmik twojego przygłupiego przyjaciela

dzięki za rade z ortografią
rozumiem ze sie dowartościowałes przez tą uwage
jesteś onanistą czy zwykłym gejem?

cholerka
niesamowite rzeczy sie dzieją jak
chłopakom powie się kilka słów prawdy

Widzę, że aż 4 razy modyfikowałeś swojego posta, troszeczkę musiałeś się podniecić i dodatkowo spocić, cietrzewiąc się i jednocześnie studiując ortografię swojego języka pisanego. Dobrze, oby tak dalej. A teraz leśny dzbanie zaparz sobie melissy i dalej się dotykaj przy swoich złotych myślach.


Deczart, nie denerwuj się, scorpio próbuje uprawiać tzw. "pisanie bluzgiem"...dopiero się uczy. Jakoś tego stylu zależy nie od ilości użytych przekleństw, ale od sposobu "ich umieszczania w zdaniu" a również zastepowaniu bluzgiem ciągu logicznego, tak aby nie obrazić czytających. Niestety, jeszcze mu to nie wychodzi...poci się..to widać w jego tfurczości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam zamiaru tego nawet ogladac, bo bylo juz, ale tylko dziesiec tysiecy razy. Nie ma szczatkow Boeinga w Pentagonie? Coz, ja NIGDY nie widzialem szczatkow CZEGOKOLWIEK co by NIE PASOWAŁO do Boeinga.

Zapewne ta duza czesc silnika polozona pod sciane jest znacznie za mała jak na Boeinga.

Cytat:
911 to niestety temat dla hobbystów niemal tak jak modelarstwo. Wymaga cierpliwości i czasu którego przeciętny człowiek po prostu na zgłębianie spraw z pozoru oczywistych nie ma.

No wymaga cierpliwosci, dlatego wy po obejzeniu jednego filmu i przeczytaniu kilku artykulow mozecie z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ stwierdzic, ze to wielki spisek naszego stulecia. Media syjonistyczne milczą na ten temat (dziwne, ze WP jeszcze w ogole w tym momencie istnieje, tak samo jak tworcy tych bredni Loose Change, albo ze tv tram milczy na ten temat). Najwiekszym dowodem waszej naiwnosci i glupoty jest jednak watek o braku lądowan na ksiezycu, gdy robi sie z was posmiewisko w kazdym poruszonym temacie, a i tak nie majac zadnej wiedzy, aby podwazac teorie ktore przedstawiacie, idziecie w zaparte jak te osly...
Skoro napisalem kilka slow prawdy, mozecie teraz zbiorowo na mnie najechac Wink Laughing Laughing

I jeszcze jedna sprawa, a wlasciwie dowod waszej ignorancji i nie rozumienia pewnych spraw. Gdy napisalem, ze w poczatkowych eksplozjach w WTC spalilo się 30% paliwa, niektorzy z was zaczeli sie rzucac i strzelac jakimis liczbami jak 80% itp. Niby to mialo byc smieszne, ale swiadczy tylko o glupocie. Nie ja obliczalem to, bo nie potrafie, ale obliczali to specjalisci i fizycy z NIST i FEMA. Mariush tez zreszta obliczal to w swojej debacie na innym forum. I TAK, takie rzeczy się OBLICZA dla waszej wiadomosci, a nie strzela bzdetnymi liczbami wyssanymi z palca. Chcecie byc madrzy to udowodnijcie, ze NIST i FEMA zle to policzyly, a nie wysmiewacie ekspertow, sami nie majac o tym pojecia.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
Nie mam zamiaru tego nawet ogladac, bo bylo juz, ale tylko dziesiec tysiecy razy. Nie ma szczatkow Boeinga w Pentagonie? Coz, ja NIGDY nie widzialem szczatkow CZEGOKOLWIEK co by NIE PASOWAŁO do Boeinga.

Zapewne ta duza czesc silnika polozona pod sciane jest znacznie za mała jak na Boeinga.


I znowu pokazujesz złom przywieziony pewnie wcześniej ciężarówką. Kto się na to nabierze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak rozmawiac z idiotą? Ja juz szczerze nie mam do was siły...
Problem, ale nie moj, tylko twoj polega na tym, ze wymyslasz sobie bajeczki bo chcesz w nie wierzyc, a nie masz ZADNEGO dowodu, ktora by popierala, ze ta czesc została przywieziona ciezarowka... Tak samo czesci posycia przed pentagonem? Szkoda, ze tylko nikt tego nie widzial... tak samo wszyscy swiadkowie, ktorzy widzieli samolot AA uderzajacy w Pentagon.. Nie ma o czym z Toba pisac, bo ZMYSLASZ i zyjesz w swiecie swoich fantazji, gdzie zlemu Bushowi upiekl sie najwiekszy przekret w historii ludzkosci, a Ty znasz prawde, ale i tak jestes na tyle nieporadny, ze i tak nic z tym nie zrobisz.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 16, 17, 18   » 
Strona 1 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zamach na World Trade Center-największe kłamstwo XXI wieku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile