W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co sądzicie o naszym nowym logo?  
Podobne tematy
chwilowe logo forum,7
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 18688
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o naszym nowym logo?
Lepsze niż poprzednie
37%
 37%  [ 22 ]
Gorsze niż poprzednie
27%
 27%  [ 16 ]
Wszystko mi jedno
25%
 25%  [ 15 ]
Zrobię wam lepsze
10%
 10%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 59

Autor Wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypas Bimi! Mr. Green

THX Biskup za logo Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP napisał:
Rewelacja każdy może mieć logo co mu się podoba, Dzięki Bimi. Naprawdę starasz się z tą stroną. Mój pierwszy baner w sieci Smile A animowane też można? Jak się bawić to na całego Smile Jeżeli można animowany to podaj proszę ile może mieć bo rozumiem że wymiar ten sam.

baner numer 6 jest animowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcje 0 i 6 żądzą ;]

a to z kosmitą to mi się akurat podoba - nie w sensie, że nie istnieją, tylko "obcy - wypierdalać" ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym tylko jedno zmienił, chyba czas najwyższy pacyfkę obrócić do góry, bo forma w jakiej jest obecnie na świecie przedstawiana to okultyzm.
Symbol ten w takiej formie oznacza w czarnej magi stopę kruka, a masoneria używa go jako zaprzeczenie człowieczeństwa, antyczłowiek.
W chwili obecnej ten symbol ma 2 znaczenia i są 2 grupy które patrzą na niego inaczej jedni widzą w nim symbol pokoju, złamany karabin (ja tego nigdy nie mogłem dostrzec), a druga grupa widzi w nim symbol dehumanizacji, upadku człowieka i ta 2ga grupa sprezentowała go pierwszej mówiąc, że jest to znak pokoju d'oh!
Pacyfka skierowana ramionami do dołu została pierwszy raz podłożona przez masonów jak wszyscy wiemy to okultyści i chyba mieli w tym jakiś cel, aby właśnie taki symbol był symbolem pokoju i wolności.
Zauważcie, że czerń to naturalny kolor pacyfki, czas chyba skierować te ramiona do góry, aby inni na innych portalach także to przyuważyli.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POPIERAM APEL sonic3! Dla mnie ten symbol też nie reprezentuje w żaden sposób pokoju. Krzyż Nerona wykorzystywany m.in. przez oddziały SS.



Cytat:
Odwrócony krzyż, zwany krzyżem Nerona , został zaadaptowany w wiekach średnich przez satanistów jako jeden z ich symboli. Współcześnie wpisany w okrąg funkcjonuje jako symbol pacyfizmu (logotyp zakazu używania bomb).

Na granatowym logo z planetą, też nie podoba mi się trójkąt z okiem umieszczony nad literą W przy PRAWDA2.INFO. Po kiego czorta to tam jest? Trójkąt Bermudzki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logo nr 4 (to czarno-białe) wymiata! Very Happy

Podoba mi sie najbardziej z wszytskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja od tego 4-tego o malo co nie dostane oczoplasu Anxious Oczy mnie bola jak patrze na ta 'prawde' hehe Laughing 6-stka dla mnie jest najlepsza Applause wypas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
umbar




Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona graficzna wygląda bardzo dobrze, ale zastanawia mnie fakt umieszczania wszędzie tych małych znaczków, przekreślonych.

Skreślony kosmita - po co? A sprzeciw krasnoludkom, wróżkom, czarownicom na miotłach? Kojarzy się to z rozczarowaniem po młodzieńczych czasach zachwytu tajemniczymi istotami...

Policja - to pewnie od popularnego CHWDP, ale to też dość banalne. Co by nie powiedzieć o policji i całym tym burdelu, to jednak (póki co) muszą być obecni w społeczeństwie, aby jako tako funkcjonowało. ISTOTĄ jest jacy to będą policjanci, kto ich będzie motywował do zwalczania rzeczywistych zagrożeń (jak mafie, handel ludźmi) i jak będą traktować zwykłego obywatela. A ten znaczek kojarzy się z prostackim mazaniem na murach 'hwdp' :/

Przekreślona ryba - czytałem poprzednie wypowiedzi i ogarnęło mnie totalne zdumienie:
Bimi napisał:
(...) może być mała ryba zamiast małego krzyża. co do gwiazdy dawida czy tego księżyca to nie wiem. ale wydaje mi sie że te symbole są dla innych religii tożsame z krzyżem. i nie wypada ich bezcześcić. ryba to inna kmina - jest co najwyżej symbolem chrześcijanina który che być trendy.

Lestar napisał:
Przekreślona ryba jest dużo lepsza, od krzyża. Krzyż jest bezpośrednio symbolem religii katolickiej i Chrystusa. Ryba to symbol chuj wie czego, zdaje się, że epoki astronomicznej.

W Polsce ryba od razu kojarzy się z chrześcijaństwem -.- To jest błąd w myśleniu i nieznajomość historii, bo ryby związane są z judaizmem! Te symbole były znane przed narodzeniem Jezusa - stosowali je Żydzi z okolic Morza Martwego. Ale bardziej chodzi mi teraz o samo przekreślanie znaków wiary (a nie o wiązanie symbolu ryby z takim czy innym wyznaniem). Bo to w co się wierzy jest prywatną sprawą każdego człowieka. A to jaki jest system i ta cała otoczka wyznaniowa nijak nie jest związane z symbolem ryby.

Piramida - masoni? Illuminaci? Bilderberg? Ok, to akurat trzeba zwalczać, ale tu się nasuwa pewna myśl. Czy właśnie nie o to IM chodzi? O skłócenie populacji - obojętnie czy pokłócimy się o wiarę, preferencje seksualne, nienawiść do innych. Ważne, aby nie żyć w zgodzie. I w wielu wątkach tutaj daje się to zauważyć. Odpowiedzi nic nie wnoszące, zero konkretów, emocje, osobiste wycieczki i docinki. Gdzie w tym wszystkim szukanie PRAWDY?

W pełni rozumiem, że te obrazki być może obrazują poglądy Adminów, ale w poszczególnych wątkach da się zauważyć różne wypowiedzi. Stali użytkownicy mają odmienne opinie w poszczególnych kwestiach (wyznania, spraw administracyjnych, polityki) aczkolwiek ogólnie rzecz biorąc nie akceptują tzw. NWO.

I do tego zmierzam, jaki sens mają te banalne znaczki??? Związane są z tematyką strony, ale po co je od razu przekreślać? Tak jak ktoś wcześniej zauważył: to wygląda odpychająco dla wielu myślących ludzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

umbar, jeśli o to chodzi to proponuję logo numer 4 Smile
zdaje się JA zrobił (nie mylić ze mną Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 27 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

używam tylko loga nr 4... ma klimat, a reszta jakaś taka cukierkowata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie nr 0 najbardziej profesjonalne i nie męczy oczu je sli już wybierac z tych co są , troche te znaczki nie w tym miejscu co trzeba , ale można sie przyzwyczaić
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8574
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:51, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
używam tylko loga nr 4... ma klimat, a reszta jakaś taka cukierkowata



zupełnie tak jak ja , wyraża moją wsciekłość , a płonący mnich symbolizuje " opór do końca " - w dążeniu do prawdy.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
umbar




Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, faktycznie, nie zauważyłem tego czwartego. idealne logo jak dla mnie Smile
(a pozostałym nie mam nic do zarzucenia oprócz tych nieszczęsnych kółek)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż. jeśli jest ktoś komu nie przeszkadza choćby jedno z tych kółek to postaram się jakieś jeszcze wymyśleć Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 28 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja używam zawsze domyślnego, czyli chyba "0". Przeglądarka po zamknięciu czyści wszystkie ciastka i pozostałe śmieci. Dodatkowo przed zamknięciem systemu odbywa się sprzątanie wszystkich zakamarków przechowujących miniaturki, schowki, ikonki, otwierane programy itd. Nie ma szans na jakiekolwiek "sobie wybierz logo". Laughing To domyślne jest OK.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co sądzicie o naszym nowym logo?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile