W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pierwszy w Polsce ślub lesbijek  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2442
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 05 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Homoseksualizm jest stary jak świat. Występuje też u zwierząt. Myślę że drzemie rownież w każdym człowieku, tylko nie każdy o tym wie. Być może muszą zaistnieć sprzyjające okoliczności żeby się ujawnił. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:17, 05 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Homoseksualizm jest stary jak świat. Występuje też u zwierząt.
zwierzęta zjadają też swoje "dzieci", zjadają swoje odchody, uprawiają seks kazirodczy, zabijają się w obrębie jednego gatunku, małpy bawią się własnym kałem, bywają kanibalami. Zupełnie jak niektórzy ludzie.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:40, 05 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
Lara napisał:
Homoseksualizm jest stary jak świat. Występuje też u zwierząt.
zwierzęta zjadają też swoje "dzieci", zjadają swoje odchody, uprawiają seks kazirodczy, zabijają się w obrębie jednego gatunku, małpy bawią się własnym kałem, bywają kanibalami. Zupełnie jak niektórzy ludzie.

Święte słowa jabba.
Bo tak naprawdę, ludzie nie różnią się bardzo od zwierząt.
Zjedzenia dzieci w Polsce, przez swoich rodziców znam dwa przypadki, ale mogło być więcej.
Seks kazirodczy, również normalka

Zjadanie własnych odchodów ? Proszę bardzo:
http://niejedzenie.info/forum/viewtopic.php?t=1057

Ludzie nie różnią się zasadniczo od zwierząt. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 05 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kanibalizm towarzyszył czlowiekowi od czasów homo sapiens. Kanibalami byli neandertalczycy. Poza tym uprawiano kanibalizm rytualny min. wśród Papuasów Nowej Gwinei i Azteków. Papuasi byli kanibalami jeszcze do lat 60 - tych, potem zakazano. Poza tym istnial kanibalizm wojenny min. wsród indian Ameryki Płn. Wśród indian Ameryki Południowej praktykowano zjadanie zmarłych. Poza tym istnieje i istniał kanibalizm w sytuacjach ekstremalnego głodu. Przykładem jest wielki głód na Ukrainie w latach 30-tych, gdzie masowo zjadano ludzi. Również w Chinach w końcu lat 50 -tych, gdzie rodziny miałyby się wymieniać dziećmi, żeby nie zjadać własnych. W 1972r był głośny przypadek katastrofy samolotu w Andach. Samolot wylądował na ośnieżonym szczycie. Ludzie którzy przeżyli zjadali ciała zabitych. W Afryce jeszcze do niedawna notowano takie przypadki gdzie żolnierze zjadali swoich wrogow - jak to miało miejsce w czasie wojny w Liberii. Kanibalem był również dyktator Ugandy, który w latach 70 -tych pozabijał wielu swoich opozycjonistow i zjadał ich. Nie mówię już o patologiach jak w filmie "Milczenie owiec".Podobno w Niemczech jest 700 stron internetowych o kanibaliżmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 06 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem






Bardzo fajny wykład o roli rodziny w ue. W tej części Michalkiewicz bardzo trafnie ujmuje i rozpoznaje powody dla których obecna pseudo cywilizacja manipuluje pojęciami.
Ja uważam iż warto wysłuchać całości, ale mniej wytrwali mogą zapoznać się tylko z częścią drugą, trzecią i czwartą.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 08 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP napisał:
Jak tak przyglądam się tej rozmowie to jak wół rzuca mi się w oczy pojęcie "dwójmyślenie" oraz "nowomowa" z Orwellowskiego 1984. Małżeństwo zawsze było związkiem kobiety i mężczyzny a teraz ma być związkiem dwóch osób po prostu. Może od tego świat się nie zawali ok, ale czy naprawdę trzeba zmieniac definicję? Niech sobie znajdą inną nazwę na ten rodzaj małżeństwa. Dlaczego nikt już nie chce uszanować tej jednej rzeczy a walczy o poszanowanie tysiąca innych odbierając w jakiś sposób kawałek historii i tradycji? O co w tym chodzi? Chcesz mieć gejowskie małżeństo? Czy nie lepiej nazwać to po swojemu i zalegalizować jako związek partnerski? W czym problem? ...Widziałem platformę na paradzie równości gdzie tłum roznegliżowanych ludzi imitował stosunki w bardzo wulgarny sposób, w założeniu chodziło o szerzenie tolerancji, widziały to dzieci i ludzie starsi nie przywykli do tego typu "widowisk". Ale nikogo to nie obchodzi że szarga się publicznie pewnymi wartościami bo masz być "tolerancyjny" jak nie to jesteś homofobem, katolem, faszystą, nietolerancyjnym gnojkiem itp. Jeżeli homoseksualiści chcą mieć swoje "małżeństwa" ( w celu dziedziczenia, ubezpieczeń, rozliczeń podatkowych itd.) to proszę bardzo. Ale niech stworzą własny system wartości i własne nazewnictwo bo według mnie jest to cholernie nietolerancyjne z ich strony że próbują zawłaszczyć pewne pojęcia i definicje które od wieków mają swoje konkretne znaczenie. Co im szkodzi? Wszyscy będą zadowoleni i nie będzie konfliktów. Ale pewnie mają w swoich szeregach kilku aktywistów z parciem na ekran co muszą iść drogą konfliktu żeby robić się na wielkich obrońców przeciwko podłym i złym katolikom i ciemnogrodzianom. Dla mnie tu nie ma konfliktu, dla mnie ten konflikt się tworzy sztucznie.

W nowomowie "dwójmyslenie" oznacza on przede wszystkim "umiejętność wyznawania dwóch sprzecznych poglądów i wierzenia w oba naraz", widzę tu jakąś próbę bazowania na idei Orwellowskiej nowomowy bo skoro mamy niemal nieograniczony zasób słów którymi możemy nazwać wszystko i wszystko opisać ktoś próbuje zmieniać definicje tak aby oznaczały dwie sprzeczne rzeczy, podczas gdy nie ma problemu z uszanowaniem starego "małżeństwa" przyjmując nowe określenia i system nazewnictwa dla w rzeczywistości odmiennych definicji.


Popieram to, co napisał EL BISKUP.

Bimi - wg mnie jest to istotny temat, bo powinno nazywać się rzeczy po imieniu.
Lepiej wprowadzać nowe definicje, a nie zmieniać stare, by w ich ramach mieściły się kolejne zwłaszcza sprzeczne aspekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pierwszy w Polsce ślub lesbijek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile