W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Trzecia Świątynia   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 13638
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłannik - mówisz że w Jerozolimie jest kilkanaście razy więcej synagog niż meczetów i kościołów - zgoda, ale tu chodzi o TĄ ŚWIĄTYNIĘ, miejsce święte dla Żydów tak samo jak dla świata islamu. I w tym iejscu budują świątynię gdzie każdy będzie się mógł pomodlić, ekumenizm w czystej postaci. Coś tu nie pasuje chyba do Twojej układanki?



Cytat:
Niby dlaczego mity Żydowskie mają być jakimś miarodajnym odnośnikiem do przewidywania sytuacji na świecie ?

Czemu w mity Żydowskie wieży tylu ludzi a np. w mitologię skandynawską czy grecką już nie ?
Nie ma co się podniecać tym że gdzieś budują świątynię.
Można się jedynie smucić faktem że plaga religii nadal jest mocno zakorzeniona w ludzkich umysłach.


Dlatego że te mity służą elitom i stanowią dla nich "plan działania". W mity skandynawskie wierzą nieliczni skandynawowie, w mity największych swiatowych religii wierzą miliardy ludzi. Stanowi to doskonałe narzędzie do kontroli, lepszego jeszcze nie wynaleziono. Dlatego wielu ludzi patrzy "przez pryzmat" tych religii, co nie znaczy że ślepo w nie wierzą. To jest duża różnica. Czy ktoś kto zajmuje się powiedzmy historią komunizmu, musi być komunistą? Nie.
Trzeba poznać wroga jakim są zorganizowane religie, katolicka, muzułmańska oraz judaistyczna. Nie pokonasz wroga jeśli nie zaczniesz myśleć tak jak on.
A lekceważenie hisotrycznego i w dużej mierze mistycznego znaczenia Jerozolimy jest głupotą
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:

Niby dlaczego mity Żydowskie mają być jakimś miarodajnym odnośnikiem do przewidywania sytuacji na świecie ?

Czemu w mity Żydowskie wieży tylu ludzi a np. w mitologię skandynawską czy grecką już nie ? Nie ma co się podniecać tym że gdzieś budują świątynię.
Można się jedynie smucić faktem że plaga religii nadal jest mocno zakorzeniona w ludzkich umysłach.


Może dlatego, ze przepowiednie żydowskie spisane 2000 lat temu realizują się na naszych oczach w przeciwieństwie do mitologii skandynawskiej i greckiej. Żebyś się przypadkiem razem z resztą ateuszy nie zdziwił za jakiś czas tym, jak celowo NWO propagowało doktrynę czysto materialistyczną wyłącznie po to aby trzymać ludzi z dala od prawdy, z dala od wiedzy która daje im przedwagę nad takimi "pseudoracjonalistami" jak ty.
Elita światowa bawi się w te religijne zabobony chociażby Kabbalah i są one dla niej źródłem mocy i siły. Czyżbyś był lepiej poinformowany od nich? Wątpię. Co najwyżej bardziej zmanipulowany przez NWO, którym jeszcze przyklaskujesz.

Wierzysz w takie przypadki?


Bo ja średnio, biorąc pod uwagę całą aktywność elity w okultystycznych tajnych stowarzyszeniach Skull&Bones, Bohemian Groove i całą resztą oraz takie satanistyczne przemówienia Busha jak poniższa, w których mówi wprost o realności zła oraz dobra, wręcz w postaci spersonalizowanej oraz o tym, że zło znalazło swoje wierne sługi.


Kolejna wymiana satanistycznych gestów między ludźmi z administracji Busha.


Ok. Ale z tego co pisałeś Ty będziesz pierwszym, który przyjmie chip ze znakiem Bestii ratując swoją konfidencką skórę. Więc lepiej ślepo kwestionować, wszystko co może być w sprzeczności z twoją volksdeutschową naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:

Dlatego że te mity służą elitom i stanowią dla nich "plan działania". W mity skandynawskie wierzą nieliczni skandynawowie, w mity największych swiatowych religii wierzą miliardy ludzi. Stanowi to doskonałe narzędzie do kontroli, lepszego jeszcze nie wynaleziono. Dlatego wielu ludzi patrzy "przez pryzmat" tych religii, co nie znaczy że ślepo w nie wierzą. To jest duża różnica. Czy ktoś kto zajmuje się powiedzmy historią komunizmu, musi być komunistą? Nie.
Trzeba poznać wroga jakim są zorganizowane religie, katolicka, muzułmańska oraz judaistyczna. Nie pokonasz wroga jeśli nie zaczniesz myśleć tak jak on.
A lekceważenie hisotrycznego i w dużej mierze mistycznego znaczenia Jerozolimy jest głupotą


Faktycznie jako jedno ze źródeł historycznych można to wziąć pod uwagę w wielu fragmentach patrząc z dystansem. Jako badacz oczywiście można a nawet trzeba.

Ale odnośnie rzeczy przyszłych nie sądzę by te pisma miały jakieś znaczenie.
No chyba że masz na myśli jakichś maniaków religijnych, którzy świadomie dążą do takiego obrotu spraw by było tak jak tam napisano. Problemy zwykle zaczynają kiedy ludzie zaczynają te mitologie traktować poważnie.

By od takich ludzi się uwolnić trzeba uwolnić się od wirusa religii.

Tak już jest na tym świecie że bez religii dobrzy ludzie są dobrzy a źli i tak są źli. Ale kiedy do akcji wkracza religia, wtedy i ci dobrzy też stają się źli.

goldbug napisał:


Wierzysz w takie przypadki?.


Owszem. Zwykła matematyczna zasada prawdopodobieństwa sprawdza się w tej sprawie.
We wcześniejszych czasach do jakichś pasujących fragmentów dopasowano Nerona, potem Napoleona i Hitlera albo Stalina a teraz to. Wszystko jest kwestią interpretacji.

W przyszłości wymyśli się jeszcze coś innego.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldbug niektórych nikt i nic nie przekona. (moją swój światopogląd, który kochają, i żadne argumenty takich ludzi nie przekonają)
Muszą zobaczyć sami.
Tylko, że już może być za późno dla nich.
Wasz wolny wybór.

Niedługo wszystko się rozstrzygnie. Nie chce nikogo straszyć, lecz wszystko na to wskazuje.
Jak jest na świecie chyba wiecie?
Chrystus Jezus powróci jako pełno prawny Władca planety Ziemi.
(Prawdziwy postęp dopiero się zacznie, choć niektórzy nie nadążą lub zginą, bo sami dokonali tego wyboru. Cóż małpy niektóre też nie stały się ludźmi. Jeszcze jest czas, więc zachęcam do przemyśleń i zmiany swojej postawy. Co człowiekowi z całego postępu naukowego i technicznego jeśli nie będzie miał Miłości, wybije wtedy swój gatunek jeszcze szybciej niż kiedyś, co prowadzi do postępu prawdziwego i co może dać szczęście? Jeszcze nie jest za późno. Sama Prawda zimna, wyrachowana, okrutna. Zaczyna tworzyć się wtedy karykatura człowieka. Uczyni ona maszynę (inteligentną) z człowieka (bez uczuć wyższych, chociaż płytkie uczucia pozostają, np. radość ze zdeprawowania kogoś niewinnego). Lub człowiek stanie się inteligentną bestią, która musi wyżyć sie w swoich dzikich instynktach i to jest cel jej egzystencji? (kompletny brak uczuć wyższych, psychopatia) Tego chcecie? (nie ma moralności i Boga?) To będziecie to mieli, lecz konsekwencje tych czynów również nieubłaganie odczujecie. Co to jest człowiek? Zwierze, zespół białek utworzonych z DNA, mózg w głowie z korpusem i kończynami? To jest człowiek? To posiadają i zwierzęta. Nie odpowiecie na to pytanie, nie sięgając do duchowości. (np samo pojęcie inteligencji itp.) Pomodlę się dzisiaj za Was.)
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 08 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wysłannik napisał:
Chrystus Jezus powróci jako pełno prawny Władca planety Ziemi.

Taaa, przyleci UFO. Smile

Cytat:
wybije wtedy swój gatunek jeszcze szybciej niż kiedyś

Tak, wybiją cały gatunek, a kto będzie na nich robił ?

Cytat:
Jeszcze nie jest za późno.

Ale na co niby ? Na powstrzymanie tego nadchodzącego Chrystusa ? Bo nie kuman.
Na co nie jest za późno ?

Cytat:
Co to jest człowiek? Zwierze, zespół białek utworzonych z DNA, mózg w głowie z korpusem i kończynami? To jest człowiek?

....no tak ?
A ty myślałeś, że czym jest ?

Cytat:
To posiadają i zwierzęta.

A co nie wolno im. Kto mówi że człowiek różni się od zwierząt ?
Wystarczy zobaczyć co mamy w spodniach. Zwierzęta mają prawie identyczne instrumenty. Również mają mózgi. Bozia dał zwierzętom mózgi ?

Cytat:
Pomodlę się dzisiaj za Was.

A jak Cię Bóg nie wysłucha to znaczy, że jest głupi, czy bezradny ?
http://www.youtube.com/watch?v=jk6ILZAaAMI

Ach Polsko...biedna Polsko...daleka jeszcze droga przed tobą. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 08 Sie '08   Temat postu: O tym jak popęd stoi na drodze do pełni szczęśliwości Odpowiedz z cytatem

Opowiem Wam historię.

Rok temu wyjechałem do Irlandii.

Jedną z rzeczy, którą zawdzięczam temu wyjazdowi było to, że mogłem dokładniej poznać siebie.
Można powiedzieć, że byłem tam sam, co pozwoliło mi dogłębniej zrealizować powyższy cel.
Na początku byłem na kilku imprezach, ale odstawiłem te przyjemności, ponieważ całkowicie zapragnąłem powierzyć swoje życie w ręce Jezusa Chrystusa, a alkohol mnie od tego oddalał.
Zaczynałem widzieć też, że hamowanie pragnienia seksualnego pozwalało mi uwalniać się ...
Zacząłem więc pewnym krokiem podążać w tym właśnie kierunku. Oczywiście modlitwa towarzyszyła mi codziennie i w każdej wolnej chwili.

Dzięki modlitwie w niezauważalny gołym okiem sposób rozwiązywały się moje problemy na wyższym poziomie egzystencji, którego nie jestem aż tak świadom jak tego, że teraz piszę tą wiadomość, ale nagromadzone problemy i pewnie inne napotykane po drodze w życiu, łatwiej się rozwiązywały i przynosiło mi to radość, więc odnalazłem w modlitwie cudowną rzecz.

Ale wracając do tematu „sukienek”. Pewnej nocy przyśnił mi się najpiękniejszy w życiu seks. Po czym doznałem nieporównywalnie piękniejszego, cieplejszego uczucia...z góry...

Zrozumiałem, że dane mi było poznać porównanie tego za czym my tutaj na Ziemi zazwyczaj tak się uganiamy a tym co można mieć w zamian.

Ja od tamtej pory nie mam wątpliwości co jasności w tym temacie. Chociaż podpowiedzi wewnętrzne i kombinacje nt. usprawiedliwienia dla seksu, przychodziły mi do głowy przeróżne. No ale wiem teraz bardziej, thx God, w którą stronę iść.

W chwili obecnej też zmagam się z tym tematem w jakiejś mierze. Dzisiaj sobie pomyślałem, że będzie pięknie jak w końcu ludzkość stanie się bardziej duchowa, świetlistą świątynią, a to co jest w majtkach nie będzie już tym co nas od Szczęścia oddala.

Ku Chwale Ojczyzny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 08 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
b]Chrystus Jezus powróci jako pełno prawny Władca planety Ziemi.[/b]


Musisz bardzo uważać, bo skąd wiesz że nie zaakceptujesz Antychrysta? Właśnie to jest pewien paradoks. Miliardy oczekuja drugiego przyjścia Jezusa(a muzulmanie 12 Imama, Mahdiego a Zydzi swojego Mesjasza), logiczne jest zatem ze elity (szamani z Watykanu, Illuminaci) skwapliwie to wykorzystaja na swoja korzysc. Jak go poznasz? Skoro oczekujesz go juz teraz to robisz błąd, bo najpierw zgodnie z Pismem Św. muszą się wypełnić pewne przepowiednie.

Cytat:
człowiek stanie się inteligentną bestią, która musi wyżyć sie w swoich dzikich instynktach i to jest cel jej egzystencji? (kompletny brak uczuć wyższych, psychopatia) Tego chcecie? (nie ma moralności i Boga?)


Zastanawia mnie czemu ateizm kojarzony jest z brakiem moralności? Uzasadnij dlaczego tak uważasz.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 08 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oczekuje teraz Przyjścia Chrystusa, ale nastąpi ono w najbliższej przyszłości.
Najpierw pojawi się fałszywy Mesjasz, a nawet wielu.
Przyjście Chrystusa nie nastąpi w inkarnacji w ciele ludzkim.
I zostało dobrze opisane przez samego Chrystusa.
Zresztą cały czas następuje przyjście Chrystusa.

Pewnie mało osób zrozumie ostatnie zdanie, ale jest ono w pełni poprawne i logiczne.
Kto pracuje nad sobą to będzie wiedział o co chodzi. Powiem tylko tyle.
Nie będę Wam wykładał wszystkiego na talerz, żebyście swojego głównego wroga (Chrześcijaństwa) za dobrze nie poznali Smile.
A wasz światopogląd (ateizm) jest tak prostacki, że wcielić się w niego to żaden problem:)
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 08 Sie '08   Temat postu: Trzecia Świątynia Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:

Cytat:
Musisz bardzo uważać, bo skąd wiesz że nie zaakceptujesz Antychrysta? Właśnie to jest pewien paradoks. Miliardy oczekuja drugiego przyjścia Jezusa(a muzulmanie 12 Imama, Mahdiego a Zydzi swojego Mesjasza), logiczne jest zatem ze elity (szamani z Watykanu, Illuminaci) skwapliwie to wykorzystaja na swoja korzysc. Jak go poznasz? Skoro oczekujesz go juz teraz to robisz błąd, bo najpierw zgodnie z Pismem Św. muszą się wypełnić pewne przepowiednie.


Nie chcemy, bracia, waszego trwania w niewiedzy co do tych, którzy umierają, abyście się nie smucili jak wszyscy ci, którzy nie mają nadziei Jeśli bowiem wierzymy, że Jezus istotnie umarł i zmartwychwstał, to również tych, którzy umarli w Jezusie, Bóg wyprowadzi wraz z Nim. To bowiem głosimy wam jako słowo Pańskie, że my, żywi, pozostawieni na przyjście Pana, nie wyprzedzimy tych, którzy pomarli. Sam bowiem Pan zstąpi z nieba na hasło i na głos archanioła, i na dźwięk trąby Bożej, a zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi. Potem my, żywi i pozostawieni, wraz z nimi będziemy porwani w powietrze, na obłoki naprzeciw Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem. Przeto wzajemnie się pocieszajcie tymi słowami!” 2 Tesal.4;13-18

Rivera odpowiedź na Twoje pytania według Słowa Bożego jest bardzo prosta. Stąd wiem, że nie zaakceptuje ANTYCHRYSTA jako powracającego CHRYSTUSA, że Antychryst będzie się pojawiał to tu, to tam w różnych miejscach ziemi, natomiast powracający PRAWDZIWY CHRYSTUS NAWET NIE DOTKNIE SWOIMI STOPAMI ZIEMI! Tylko Zbawieni zostaną na Jego spotkanie zabrani przez aniołów Bożych w powietrze na spotkanie z Nim, po czym zostaną zabrani do nieba. Poza tym o czym mówi Objawienie 19 rozdział Chrystus w czasie swojego drugiego adwentu przyjdzie po zbawionych z CALA ARMIA NIEBA! Jak więc widać PRAWDZIWEGO POWROTU ZBAWICIELA NIE DA SIE PODROBIC W ZADEN SPOSOB, a jeśli trzymasz się prostych i jasnych stwierdzeń Biblii w tej mierze, to nie ma w tym momencie dla kogokolwiek absolutnie ZADNEGO PROBLEMU, by odróżnić podróbkę przyjścia Chrystusa od oryginału!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 08 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale skoro znasz przyblizony scenariusz przyjscia Chrystusa, to znaja go tez elity. Na tym bazuje swoje pytanie - jesli pewne wydarzenia zostana zainscenizowane w taki sposob jak tego oczekuja prawdziwi chrzescijanie, to jak poznaja czy to nie jest "fake"?

Antychryst nie objawi sie jako rogaty diabelek, tylko bedzie sie staral jak najbardziej upodobnic do Jezusa (wyobrazenia o nim i o jego pwtornym przyjsciu).

Jedno jest pewne - w ciekawych czasach zyjemy i we jeszcze ciekawszych przyjdzie nam zyc. Kulminacyjny moment dla ludzkosci sie zbliza
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 08 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie wtrącić się looźno do dialogu.

Z założenia:
Różnica będzie widoczna dla tych, którzy 'mają oczy i widzą'.
Natomiast Ci, którzy 'mają oczy a nie widzą' widoczna będzie karykatura przygotowana przez małpy Pana Boga.
Ale to tak z założenia, bo nie nam decydować kto gdzie pójdzie, a i wyroki Boskie są niezbadane. Możemy się starać.


Ku Chwale Ojczyzny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 08 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żydzi są strasznie przesądni. Jak im w tej kabale napisano że musi zginąć 6kk żydów aby wskrzesić i$rael to od czasów Napoleona szukali tych trupów. W końcu zaleźli. Teraz pewnie też chcą coś zamieszać. I pewnie zamieszają
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:37, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jak w końcu - faktycznie odbudowują tą świątynie czy to była tylko ściema?
wie ktoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:17, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
to jak w końcu - faktycznie odbudowują tą świątynie czy to była tylko ściema?
wie ktoś?


nie mają jeszcze sproszkowanej czerwonej jałówki Smile a poza tym w tej chwili stoi tam meczet:D odwiedziłem ostatnio żydowskie forum i tam pisali na ten temat. trochę czasu potrwa jeszcze zanim tą świątynię postawią więc puki co bez obaw:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze nie buduja..
ale gdzies niedawno mi mignelo na YT ze magazynuja budulec..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budulec to oni magazynuja od dawna.

Musialoby wystapic zdarzenie czyszczace miejsce pod ich swiatynie - rozbiórka meczetu.
Rozbiórka moze sie odbyc na dwa sposoby:
- przemoca i bez zgody muzulmanow,
- za zgoda. Tu trzeba dodac ze muzulmanie tez czekaja na tzw. mesjasza. Wiec mysle ze najpierw zrobia syf ogolny na swiecie (ucisk) i wtedy z wielkimi znakami na niebie (ufo i hologramy) przybedzie wybawiciel ktorego zaakceptuja muzulmanie. On nakaze rozbiorke meczetu.
Pytanie czy to bedzie HBObama ? Jest spod znaku Lwa. Niby chrzescijanin a z muzulmanow. Ostatnio czytalem ze ma w rodzinie Rabina. Wiec moze sie okaze ze to lew z plemienia judy ktory ma zwiazek z zydami i chrzescijanami. Wszyscy beda wiec zadowoleni i pojednani.
Lud sie bedzie cieszyl ze proroctwo wypelnione. Do tego troche technologii i fajerwerkow holograficznych (cuda na niebie) i mamy wladce "pelnoprawnego" dla ziemi.
W ten sposob mozna latwo wszystko ulozyc i miec poddany lud.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wierzysz chyba że ludzie to łykną?
przynajmniej ci z "cywilizowanego" świata...?...
chociaż.......
może i masz racje, przecież 'ludzie bez faktow wierzą, wiec jak to faktami obalic' - lol - tylko kto zostanie mesjaszem?
HBO..? ciemny mesjasz > czarny papież?
jesli to żydzi za tym stoja, to koniecznie musi wywodzic sie z ichnej religji.
jeden rząd+jeden pieniadz+jedna religia=jeden czlowiek?
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle. ze ludzie to lykna, wkoncu bedzie hologram + glos + trzesienie ziemi i wiecie co mi wyszlo? Z nlp ludzie dziela sie na trzy grupy, sluchowcow, wzrokowcow i kinestetykow, idealne polaczenie, nowego wladce poczujesz, zobaczysz i usluszysz Smile pozatym na dowod mozna uzyc HAARP aby wywowalc jakie kolwiek anomalia badz jakies zjawiska zniszczenia :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Matiesc




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 15 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
porfirij
PostWysłany: 09:17, 07 Lut '09 Temat postu:
Bimi napisał:
to jak w końcu - faktycznie odbudowują tą świątynie czy to była tylko ściema?
wie ktoś?


nie mają jeszcze sproszkowanej czerwonej jałówki Smile a poza tym w tej chwili stoi tam meczet:D odwiedziłem ostatnio żydowskie forum i tam pisali na ten temat. trochę czasu potrwa jeszcze zanim tą świątynię postawią więc puki co bez obaw:D


Nie wiem czy jest sproszkowana, ale wiem , że już jest narodzona Smile
http://www.templeinstitute.org/archive/red_heifer_born.htm

Teraz mała aktualizacja tematu :
Temat z końcówki 2009 roku :

Cytat:
Will the Third Temple be built next year?

According to a centuries-old rabbinical prophecy that appears to be coming true, on March 16, 2010, Israel will begin construction of the Third Temple in Jerusalem.

During the 18th century, the Vilna Gaon, a respected rabbinical authority, prophesied that the Hurva Synagoge in Jerusalem, which was built during his day, would be destroyed and rebuilt twice, and that when the Hurva was completed for the third time, construction on the Third Temple would begin.

The Hurva Synagogue was first destroyed shortly after its initial construction when Muslims demanding the return of loans tore it down. The synagogue was rebuilt a hundred years later and became the most important Jewish house of worship in the Holy Land, only be blown to pieces by Jordanian troops during Israel's 1948 War of Independence.

In 2001, Israel finally decided to rebuild the landmark, which today stands in the center of the Jewish Quarter in Jerusalem's Old City. The building is scheduled to be completed and the Hurva Synagogue dedicated for the third time on March 15 of next year.


Źródło :
http://www.israeltoday.co.il/default.aspx?tabid=178&nid=20063

Tutaj dośc ciekawe info :
http://www.templeinstitute.org/news.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 18 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc :

BIN EXCLUSIVE: Sanhedrin Asks Putin and Trump to Build Third Temple in Jerusalem

The Nascent Sanhedrin is calling on Russian President Vladmir Putin and US president-elect Donald Trump to join forces and fulfill their Biblically-mandated roles by rebuilding the Jewish Temple in Jerusalem.

Rabbi Hillel Weiss, spokesman for the Sanhedrin, contacted Breaking Israel News to announce that the election of Trump, who has promised to recognize Jerusalem as the capital of Israel, coupled with Putin’s expressed desire for the Temple to be rebuilt, prompted the Jewish court to send a letter offering the two the opportunity to act as modern-day Cyrus figures: non-Jewish kings who recognize the importance of Israel and the Temple.

“We are poised to rebuild the Temple. The political conditions today, in which the two most important national leaders in the world support the Jewish right to Jerusalem as their spiritual inheritance, is historically unprecedented,” Rabbi Weiss told Breaking Israel News.

Read more at http://www.breakingisraelnews.com/78372/.....XfYd1cZ.99
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:59, 23 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sanhedryn po raz pierwszy od 2000 lat wybrał arcykapłana

„Wszystko może się zmienić w ciągu jednej nocy”.
Odradzający się w Izraelu Sanhedryn wybrał arcykapłana a także zwrócił się do Putina i Trumpa z apelem o odbudowanie żydowskiej Trzeciej Świątyni. Ponadto żydzi już mówią o ujawnieniu się       moshiacha-Antychrysta.

Uczyniono niedawno ważny krok w procesie przywracania kultu świątynnego. Odradzający się w Izraelu Sanhedryn wybrał rabina Barucha Kahane następnym arcykapłanem (Cohen Gadol).

Wybór ten został dokonany jako środek zapobiegawczy dla obchodów święta Yom Kipur. Jeżeli zmieni się sytuacja polityczna i żydom zostanie przyznany dostęp do Wzgórza Świątynnego to zgodnie z wymaganiami Tory arcykapłan będzie musiał składać ofiary. Rabin Kahane jest przekonany, że w tym wypadku świątynne obrzędy mogły by się rozpocząć wcześniej niż w ciągu tygodnia.

Rabin Kahane to błyskotliwy uczony, który dobrze jest zorientowany we wszystkich niuansach i zawiłościach zakonów (praw) odnoszących się do kultu świątynnego. Pracuje on w Instytucie Halacha Berurach (założonym przez rabina Abrahama Isaaka ha-Cohen Kook’a, pierwszego naczelnego rabina Izraela), który zajmuje się nauczaniem praw żydowskich na podstawie własnych źródeł talmudycznych (prawo ustne) i komentarzy. Kahane odegrał ogromną rolę w odtworzeniu obrzędów kultu świątynnego i w ich przygotowaniu na Yom Kipur.

W tym roku przeprowadzono już wiele przedsięwzięć mających związek ze światynią. Instytut Świątynny utworzył listę rejestracyjną kohanim (bezpośrednich potomków Aarona), założył szkołę dla mężczyzn z kapłańskiego rodu, w której naucza się subtelności świątynnych obrzędów a także przeprowadzał podczas wszystkich świąt religijnych obrzędy składania ofiar (imprezy mające na celu ich odtworzenie), zwłaszcza obrzędy paschalne.

Rabin Hillel Weiss, przedstawiciel rodzącego się właśnie Sanhedrynu, wyjaśnił w wywiadzie dla www.breakingisraelnews.com dlaczego konieczne było wybranie arcykapłana, biorąc nawet pod uwagę ten fakt, że świątyni jeszcze nie ma.

„My nie potrzebujemy cudu w rodzaju świątyni nagle zstępującej z niebios na Wzgórze Świątynne, żeby uzasadnić sensowność tej decyzji” – powiedział Weiss. „Jedyne co dzisiaj uniemożliwia przeprowadzenie świątynnych obrzędów to jest sytuacja polityczna. Jeżeli niespodziewanie sytuacja polityczna się zmieni, co jest całkowicie możliwe, to będziemy musieli natychmiast odprawiać światynne obrzędy. Dlatego konieczny jest kandydat, gotowy do przyjęcia roli arcykapłana, zwłaszcza teraz kiedy mamy spis „kohanim”, którzy gotowi są do służby w świątyni”.

Rabin Israel Ariel, założyciel i szef Instytutu Świątynnego, jest członkiem Sanhedrynu chociaż nie odegrał kluczowej roli w wyborze arcykapłana. W wywiadzie dla www.breakingisraelnews.com, potwierdził on konieczność wyboru arcykapłana przez Sanhedryn.

„To jest to co my, religijni żydzi, powinniśmy robić” – powiedział rabin Ariel. „Wybór arcykapłana i wszystkie przygotowania do obrzędów świątynnych to jest mitzvot, to znaczy obowiązek na nas nałożony przez Torę”.

„To nie jest kwestia opinii” – wyjaśnia Ariel – „To jest jasno wyłożone w Torze, dlatego tak jak każdy inny mitzvot, my powinniśmy byli wybrać arcykapłana i uczynić wszystkie przygotowania niezależnie od tego czy jest już świątynia czy nie”.

Rabin Kahane niezbyt chętnie komentował decyzję Sanhedrynu. „Być może jeszcze nie czas na wybór arcykapłana; na razie składanie ofiar nie jest wymagane” – powiedział Kahane w wywiadzie udzielonym dla www breakingisraelnews.com. „Jednakże wszystko może się zmienić w ciągu jednej nocy. W każdym wypadku jest to oczywiste, że powinniśmy być przygotowani. Kapłani powinni być gotowi. Wszystko powinno być gotowe”.

Odpowiadając na pytanie ile czasu potrzeba by było żeby rozpocząć świątynne składanie ofiar (jeżeli takie pozwolenie zostałoby udzielone), Kahane, zamyśliwszy się, odpowiedział: „Jeśliby rząd podjął decyzję udzielenia pozwolenia na to, to zajęłoby zaledwie kilka tygodni przygotowań, zdążylibyśmy nawet na Yom Kipur”.

„Tymczasowe miejsce na składanie ofiar można przygotować praktycznie z dnia na dzień” – wyjaśnia Kahane. „Główną przeszkodą może tylko być niewystarczające przeszkolenie kohanim. Ale już rozwiązujemy ten problem. Jak tylko kapłani zostaną przeszkoleni to wybranie arcykapłana i nauczenie go tego wszystkiego co potrzebne jest do dokonania złożenia ofiary na Yom Kipur, będzie stosunkowo proste i zajmie zaledwie jeden tydzień. Służba w świątyni wymaga dużo wiedzy i umiejętności od arcykapłana ale jezeli jest on już wyszkolonym kapłanem to będzie on  w stanie w tydzień, w pełni, uzupełnić wiedzę niezbędną do funkcjonowania jako arcykapłan”.

Rabin Weiss także wskazuje na doniosłość prowadzenia „przygotowań świątynnych” pomimo tego, że odrodzenie obrzędów świątynnych nie jest pilną koniecznością. „Tora zawiera wiele praw, które odnoszą się do składania ofiar i do służby świątynnej ale, tym nie mniej, zależą od świątyni i od kohanim” – powiedział Weiss. „Niedawno odtworzyliśmy ofiarę chleba (dosłownie „potrząsanie omera”) po której Izraelczycy mogą jeść chleb ze zbiorów”. „To nie jest, po prostu, element składania ofiary ale i kwestia praw koszernej żywności (kashrut), które powinniśmy przestrzegać” – wyjaśnia rabin Weiss. „My na razie próbujemy przestrzegać tego wszystkiego w lichy, symboliczny sposób”.

Chociaż my wszyscy rozumiemy, że chyba sytuacja polityczna nie zmieni się w ciągu kilku tygodni na tyle, żeby żydzi mogli ustawić na Wzgórzu Świątynnym ołtarz i na Yom Kipur rozpocząć składanie ofiar, to jednak świat może pozostawać w pełnym przekonaniu, że jeżeli nagle pojawi się taka możliwość to lud żydowski będzie do tego przygotowany…



Za: http://3rm.info/main/65298-sinedrion-vyb.....remen.html


Czy ta informacja może mieć związek z nagłą aktywnością naszych POLIN-ezyjczyków?
O czym rozmawiają ichnie pejsy u nas?
O czym rozmawiają nasze pejsy u nich?



A może poprostu dyskutują o dostawach cytrusów na świeta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:52, 25 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Izraelscy uczeni postanowili przyspieszyć nadejście Antychrysta

Izraelscy uczeni podjęli decyzję przyspieszenia nadejścia moshiacha, po chrześcijańsku Antychrysta, za pomocą zaawansowanych technologii naukowych. Rozpoczęli selekcję ofiary do obrzędu…

Instytut Świątynny wspólnie z doświadczonymi izraelskimi hodowcami, zajmuje się hodowlą czerwonych krów w celu wykorzystania ich w przyszłej żydowskiej III Świątyni. W celu rozpowszechnienia informacji o pierwszym takim projekcie i w celu zebrania środków na jego realizcję, Instytut Świątynny rozpoczął kampanię kolektywnego finansowania na stronie INDIEGOGO, pod nazwą „Wyhodujemy czerwoną krowę w Izraelu”.

Zgodnie ze świętymi tekstami, świątynni kapłani przynieśli na ofiarę czerwoną krowę i, po jej spaleniu, wykorzystali popiół do rytualnego oczyszczenia ludzi, którzy mieli kontakt z trupami.

Uważa się, że nadejście moshiacha (Antychrysta, według prawosławnego nauczania) nie nastąpi dopóki nie zostanie wzniesiona w Jerozolimie żydowska III Świątynia. W tym celu konieczne jest złożenie ofiary z koszernej, czerwonej krowy, urodzonej w Izraelu w określonych okolicznościach i w kontrolowanym środowisku.

W starożytności Izraelczycy czekali na urodzenie się potencjalnej, czerwonej krowy ale pracownicy Instytutu Świątynnego uważają, że kombinacja przykazań Tory i zaawansowanej wiedzy naukowej, pozwoli na wyselekcjonowanie świętej, czerwonej krowy w naszych czasach.

Pod kierunkiem rabinów Instytutu Świątynnego zamrożone embriony krów amerykańskiej rasy „czerwony Angus” są implantowane krowom izraelskim co pomoże wprowadzić tę rasę w państwie żydowskim. Ta metoda, zatwierdzona przez Ministerstwo Rolnictwa Izraela, dała już pozytywne rezultaty bo w kraju urodziło się kilka byków rasy „czerwony Angus”.


A tak na marginesie :
Czy do budowy naszej świątyni opatrznosci  nie można by wykorzystać doświadczeń naszych starszych w wierze braci?
Idzie tu o zwierzęta użyte do budowy.
Nie musi być krowa,  może być coś lokolnego.  Może jakaś czerwona świnia?  Tego u nas dostatek!


Co by o tym nie myśleć, to ktoś ma jakiś plan , i systematycznie go realizuje. Co z tego wyjdzie - dowiemy się. Ale nie liczę na to, że (gdy to się zacznie) bedziemy mogli o tym pogadać w sieci. Już zaczęto kneblować net. [/img][/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:51, 28 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Żydowska Trzecia Świątynia już wzniesiona… !!!

Żydowska Trzecia Świątynia już wzniesiona przez GOOGLE !!! Na mapach GOOGLE żydowska Trzecia Świątynia już stoi na Wzgórzu Świątynnym na miejscu Kopuły na Skale !!!

Apokalipsa dokonuje się na naszych oczach ale mało kto to zauważa, nawet spośród prawosławnych chrześcijan!

Jak wiadomo GOOGLE jest jedną z kluczowych struktur rządu światowego Nowego Porządku Świata, rządu Antychrysta. Tak więc na mapach GOOGLE, na miejscu meczetu al-Aksa, już stoi żydowska Trzecia Świątynia, w której ma być koronowany Antychryst.

Na razie ta świątynia, gontyna Szatana, zbudowana została przez pachołków Antychrysta w rzeczywistości wirtualnej ale, sądząc po wszystkich przesłankach, przygotowywane jest jej prawdziwe wzniesienie a środki na budowę świątyni zbierane już są w internecie
W internecie zbierane są pieniądze na budowę żydowskiej III Świątyni Jerozolimskiej.
Instytut Świątynny (The Temple Institute – Mahon ha-Mikdash), ktory zajmuje się przygotowaniem budowy żydowskiej Trzeciej Świątyni podjął decyzję wykorzystania nowoczesnych środków do przyciągnięcia inwestycji i ogłosił zbiórkę pieniędzy w internecie.

Gromadzenie środków za pośrednictwem ofiarności użytkowników internetu (crowdfunding) stało się ostatnio popularnym sposobem uzupełniania budżetu w sytuacji kiedy brakuje innych źródeł finansowania. Instytut Świątynny postawił sobie za cel zebranie 100 tysięcy dolarów. Do wieczora dnia 9 miesiąca av zebrano 15 tysięcy dolarów.
Do tekstu o zbiórce ofiarnych datków był załączony opis Trzeciej Świątyni, odpowiadający wyobrażeniom o budowie publicznego obiektu: „Trzecia Świątynia będzie całkowicie skomputeryzowana, będzie posiadała podziemny parking, klimatyzację, windy, platformy do publicznego transportu, pochylnie i podjazdy dla wózków inwalidzkich, i inne udogodnienia” – gazeta „Haaretz” cytuje plan budowy.
Jest to bardzo mało prawdopodobne, że żydowska Trzecia Świątynia zostanie zbudowana ze współczesnych materiałów budowlanych ponieważ sprawa dotyczy Jerozolimy to do budowy zostanie, z pewnością, zastosowany wyjątkowy „kamień jerozolimski”, który jest charakterystyczną cechą stolicy Izraela.
Aby przyciągnąć uwagę publikuje się wizerunki szat arcykapłana, plany budowy Trzeciej Świątyni a także zaprasza się inwestorów na wycieczkę po Wzgórzu Świątynnym, którą oprowadza szef Instytutu Świątynnego.

Źródło: http://ieshua.org/v-internete-sobirayut-.....-xrama.htm

Za: http://3rm.info/main/65418-tretiy-hram-u.....video.html


Dzieje się coś w temacie, czy też się nie dzieje?
Fake?
Co by o pejsach nie myślał, to nie są podobni do Antka El Comediante. Jak coś mówią, to raczej to zrobią. Pozorami się raczej nie zadawalają. Mają nad innymi ta przewagę, że planują i realizują plany bardziej długofalowo od innychy. Na wiele pokoleń potrafią podporządkować się jakiemuś celowi, i do niego dążą.
Świadczy o tym choćby sys bankowy, pułapka w której ani być, ani z niej wyjść. Budowany przez wiele stuleci. Służący robieniu pieniędzy z powietrza, bez nakładów, jedynie geszeftami.
Jeśli to nie fake, to nie jest dobrze. To wróży jakąś duża zmianę. Wydaje się, że warto śledź wątek. Czy się w coś wierzy, czy nie. Oni wierzą, a za tą wiarą pójdą czyny które mogą zmienić wiele dla wszystkich bez wyjątku.
______________________________________
COŚ MI SIĘ WIDZI, ŻE CZAS USTALENIA CZY COŚ JEST PRAWDĄ , CZY NIE BEZPOWROTNIE MINĄŁ.
Ostatnie działania w celu kneblowania netu pod różnymi pozorami dowodzą w mojej opinii finalizacji tworzenia wirtualnej medialnej rzeczywistości.
Witamy w matrixie?
Jak się skrzykniemy do czegokolwiek, gdy zamkną te niewłaściwe strony? Co stanie się dla nas wiarygodnym źródłem informacji? Szeptana sieć ?
PS
pozdrowienia dla wszystkich kondoniarzy ze WSZYSTKICH telewizji. Mój niegdysiejszy upadek przy tym, co wy robicie dla tego, co wam sypną do koryta- jest niczym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:41, 28 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Swiniopas w 2016 roku widać ,że bardzo drążą temat trzeciej świątyni. Kampanie na rzecz odbudowania świątyni nie ustają, a wrecz przyspieszają Wink
Robią już liste kapłanów, którzy będą uprawnieni do służenia w świątyni. (Rejestr )

A co mówi na to izraelski minister budownictwa :

"Back in June, Israeli Minister of Agriculture and Rural Development Uri Ariel said “the first temple was destroyed in 586 BCE, the second temple in 70 CE,” adding that he wished to see a third one built.

The Israeli media, IMEMC reported, alleged that the Israeli bodies favoring the construction of the
temple had received “wide political and popular support.”

These organizations explained that they are ready to bring the equipment and tools to start building the temple in the place of both the Dome of the Rock and the al-Aqsa Mosque,” it added, citing Al Ray Palestinian Media Agency

They further stated that the total time needed to accomplish the building is three years, according to their plans."
http://www.globalresearch.ca/israelis-sc.....rt/5541388
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 28 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to teraz polacy będą musieli wybudować drugą, większą świątynie opatrzności bożej bo tak być nie może (tym bardziej za rządu PIS-u) by ktoś nas przebił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Trzecia Świątynia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile