W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ech, ta żydowska wikipedia  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1542
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 02 Cze '08   Temat postu: Ech, ta żydowska wikipedia Odpowiedz z cytatem

Chciałem ostatnio przeczytać na wikipedii coś o ojcu byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, Zdzisławie. Tekst został usunięty, jednak dostępny jest przebieg głosowania wraz z komentarzami. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:SDU/Zdzis%C5%82aw_Kwa%C5%9Bniewski

Choć w wielu innych tekstach są zamieszczone informacje oznaczone jako kontrowersyjne z powodu np. mało wiarygodnych źródeł, to tutaj wyjątkowo informacje o zbrodniczej działalności ojca kwacha nie mają prawa ujrzeć światła dziennego. Ale prawdziwą katastrofą dla niektórych jest samo info iż Kwaśniewski to żyd Stolzman:
"Buldożer 19:59, 10 mar 2007 (CET) Litości! Przecież to hasło zostało stworzone tylko po to, żeby powiedzieć, że Aleksander Kwaśniewski jest Żydem. Czy Wikipedia musi zniżac się do poziomu Sturmera i grzebać w rozporkach???"
"masti <dyskusja> 23:11, 12 mar 2007 (CET) jeśli artykuł m się składać w większości z dywagacji anonima an temat pochodzenia rasowego prezydenta RP to wywalić jak najszybciej. "

P.S Nie przeszkadza to jednak aby chwalebnie napisać w tekście o Jean-Claude Van Damme http://pl.wikipedia.org/wiki/Jean-Claude_Van_Damme że jest to "Jedyny syn mającego żydowskie korzenie Eugene Van Varenberg i Eliany Van Varenberg".
Takie źródło wiedzy jak wikipedia musi przecież informować, że domieszka krwi dawidowej czyni z ludzi supergwiazdy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się im nie dziwię. Przypisywanie żydowskich korzeni Kwachowi JEST antysemityzmem. No bo jaki naród chciałby być utożsamiany z taką szują? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Ja tam się im nie dziwię. Przypisywanie żydowskich korzeni Kwachowi JEST antysemityzmem. No bo jaki naród chciałby być utożsamiany z taką szują? Laughing


Laughing Prawie spadłem z krzesła ze śmiechu! No co innego Van Damme Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Ja tam się im nie dziwię. Przypisywanie żydowskich korzeni Kwachowi JEST antysemityzmem. No bo jaki naród chciałby być utożsamiany z taką szują? Laughing


Laughing

Dobre!

No cóż musimy się pogodzić, że Polacy to podludzie i rządzą nami żydzi tak jak pośrednio całym światem. Przecież to naród wybrany. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, ale z tytułami wątków to już przesadzacie. Odstraszacie tylko świerzaków, którzy to mają jeszcze zainstalowany przez mmedia radar antysemitów. Wyjdą od razu gdy zobaczą taki tytuł postu, nawet nie zdążą przeczytać wartościowych rzeczy.

P.S Temat "wpływ żydów na rządy światowe" akurat uważam za potrzebny, bo tam są fakty.
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy reprezentuje siebie.
także na wikipedii - to jest dobre, bo każdy może się wstydzić za siebie, a inni nie muszą się wstydzić za niego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 03 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla przypomnienia - o zbrodniarzu Izaaku Stolzmanie vel Zdzisławie Kwaśniewskim, jak również o "magistrze" Aleksandrze

http://www.polonica.net/kwasniewski_stoltzman.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 03 Cze '08   Temat postu: Re: Ech, ta żydowska wikipedia Odpowiedz z cytatem

Cytat:

"Buldożer 19:59, 10 mar 2007 (CET) Litości! Przecież to hasło zostało stworzone tylko po to, żeby powiedzieć, że Aleksander Kwaśniewski jest Żydem. Czy Wikipedia musi zniżac się do poziomu Sturmera i grzebać w rozporkach???"
"masti <dyskusja> 23:11, 12 mar 2007 (CET) jeśli artykuł m się składać w większości z dywagacji anonima an temat pochodzenia rasowego prezydenta RP to wywalić jak najszybciej. "


Typowa hipokryzja. Kiedyś większość artykułu o Nowaku to były ustępy z kodeksu karnego pod które Nowak miał wg. autorów podpadac. Połowa artykułu o Filkensteinie to wulgarna i nieuzasadniona "krytyka" zbudowana na podstawie wyrażeń takich jak "uważa się", hasła opisujące organizacje palestyńskie to po prostu kalendaria zamachów terrorystycznych. Ale spróbuj Izrael - organizację żydowską opisać w formie zbrodni żydowskich, to zaraz ci się popukają w głowę, że to POV, że antysemityzm, że ujęcie bez sensu, że nieencyklopedycznie itd.

Cytat:

P.S Nie przeszkadza to jednak aby chwalebnie napisać w tekście o Jean-Claude Van Damme http://pl.wikipedia.org/wiki/Jean-Claude_Van_Damme że jest to "Jedyny syn mającego żydowskie korzenie Eugene Van Varenberg i Eliany Van Varenberg".
Takie źródło wiedzy jak wikipedia musi przecież informować, że domieszka krwi dawidowej czyni z ludzi supergwiazdy Laughing


He he. W swoim wątku pisałem o micie inteligencji Żydów. Ja Wam Dam jest znany z tego, że w wywiadach stara się powiedzieć coś mądrego, a potem ludzie się śmieją, bo albo zamotał albo z miną chińskiego filozofa powiedział straszne truizmy. Nie powinni się do niego przyznawać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 03 Cze '08   Temat postu: Re: Ech, ta żydowska wikipedia Odpowiedz z cytatem

[quote="frasobliwy"]
Cytat:

He he. W swoim wątku pisałem o micie inteligencji Żydów. Ja Wam Dam jest znany z tego, że w wywiadach stara się powiedzieć coś mądrego, a potem ludzie się śmieją, bo albo zamotał albo z miną chińskiego filozofa powiedział straszne truizmy. Nie powinni się do niego przyznawać Smile


Za to ma dobrą rzeźbe wysoko kopie Very Happy (chociaż i tak nie przebije kopnięcia z półobrotu Chucka Norrisa Very Happy )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 03 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://urbanowicz.salon24.pl/86887,index.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ech, ta żydowska wikipedia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile