W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Project Lucifer - Saturn drugim Słońcem?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 9816
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:56, 20 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant - jeżeli chodzi o zwykłe pierdolenie - nie obawiaj się - masz miszcza!
np. wymienianie pewnych nazw - od tego właśnie zaczęła się produkcja ładunku zrzuconego na hiroszimę. Oni też tylko gadali o jakichś kurewsko małych jądrach, neutronach i spinach orbitalnych. Momentach pędu, kwantach energii, tak małych że nie dostrzegłbyś ich nawet gdybyś się znajdował w zupełnych ciemnościach.
Nie mówię że wiem, że tak jest. Nigdy się tego nie wie dopóki nie potwierdzi to praktyka. (najpierw myśl, potem słowo, czyn, rzecz materialna, dowód). Należy wziąć trochę materii która wyprodukuje nam antyneutrina i wrzucić, najlepiej maksymalnie w głąb jowisza. I sprawdzić czy zapoczątkuje jakąś, mniejszą lub większą - to się okaże - fuzję. Może tej fuzji wcale nie będzie - ale lepsze zwykłe pierdolenie niż milczenie i nic nie robienie, bo tak się przynajmniej coś sprawdzi.

Dark tech powiedział:
Cytat:
Naukowcy nie zbadali jeszcze istoty Ziemi oraz wszystkich zjawisk na niej zachodzących, ale rwą się do podboju i kolonizacji kosmosu. To tak, jakby chcieli budować dom zaczynając od czubka komina, albo próbowali dorobić hutę do znalezionego gwoździa.


Nie - to tak, jakby jaskiniowcy chcieli poznawać ogień bez poznania najtajniejszych sekretów materii i energii. Ciała i ducha. Doprawdy nie wiem skąd u ciebie takie dziwne porównania. A dlaczego niby jaskiniowcy nie mieli badać ognia ot tak - bo jest to zwyczajnie interesujące? I zabawne. Zabraniałbyś im tego ??? Tacy jak Ty nadają się raczej do kółka różańcowego RM. Przynajmniej takie robisz na mnie wrażenie. Czy nie pojmujesz że nie da się zawsze
zbadać całej istoty Ziemi (ani w ogóle istoty ziemii - co masz na myśli, o jaką ISTOTĘ CI CHODZI?)
Cytat:
oraz wszystkich zjawisk na niej zachodzących.
Nie ma co zwlekać z "eksploracją kosmosu", bo tak całe życie bedziemy gnić w tej kosmicznej jaskini
i
darkt tech - pliss wysstopuj!
Cytat:
Otworzą parasol luster, ogłoszą koniec świata, następnie złożą albo zniszczą parasol i ogłoszą się bogami i władcami kosmosu. A wszystko to gratis od nacji oszustów pazernych na kasę i władzę


Jeszcze kilku ludzi na tej planecie ma na wyposażeniu lunety, teleskopy, i niezłej jakości aparaty fotograficzne. Wiesz jak wygląda zdjęcie kilkukilometrowego obiektu na orbicie ziemii wykonane przy użyciu powiększenia szkieł typu 25x100 ?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 20 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz jak wyglądasz z orbity okołoziemskiej? Zwyczajnie ciebie nie ma. A wiesz jak wyglądasz z orbity obserwowany przez lornetkę 25X100? Nadal ciebie nie ma. To jak będzie? Muszę słuchać twojego zdania, bo jak nie, to mnie oplujesz? Czy poza zaczepką chciałbyś wnieść coś ciekawego do dyskusji?
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 20 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dyskusji cały czas wnoszę coś nowego, ciekawego i merytorycznego - w przeciwieństwie do infantylnych i dyletanckich pomysłów autorstwa takich jak wy darktech jabba czy dysputant.
Acha - i nie pytam się jak ja wyglądam przez lornetkę 25x100 na orbicie - tylko jak wygląda obiekt o średnicy kilku kilometrów - powiedzmy dziewięciu... hę?
Zresztą, wcale do końca nie o to chodzi - a chodzi o to że trzeba czasem logicznie pomyśleć. Kiedy na niebie pojawi się coś ciekawego, wszystkie teleskopy świata, począwszy od amatorskich a skończywszy na profesjonalnych, skupią się natychmiast na tym obiekcie - w dzień i w nocy. Jak myślicie - nic nie wyjdzie na jaw?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 20 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma technicznych możliwości "odpalenia" saturna czy jowisza.
Ani teraz ani pewnie za jeszcze jakiś czas.

Drugiego słońca nie będzie na pewno za naszego zywota.

ps: A nibiru jak leci, tak leeeci nadal niewidzialna dla wszystkich..
hiahia
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 20 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo.
Ja podałem informację jako ciekawostkę o projekcie umieszczenia składanego zwierciadła. Nie wiem czy ów projekt został wdrożony do realizacji, ale nawet gdyby był, to raczej zbudowano by takowe zwierciadło w postaci złożonej (przeciwieństwo słowa "rozłożony", nie zaś słowa "prosty"). To tak jakbyś szukał na nieboskłonie wierzchołka kija od mopa, a ten zwrócony jest do obserwatora prostopadle (przeciwieństwo słowa "równolegle"). Jeśli obserwujesz za pomocą lunety astronomicznej jakiekolwiek obiekty, wiesz zapewne jakiej precyzji wymaga wycelowanie sprzętu w obserwowany obiekt. Zmierzam do tego, że aby obserwować, trzeba wiedzieć czego się szuka i gdzie taki obiekt się znajduje (dla wstępnej kalibracji teleskopu).

Słowa kluczowe dla ludzi zbyt często oglądających telewizję:
- Projekcie.
- Składanego.

Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 20 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
zulugula napisał
Cytat:
uważam, że trzeba czegoś o wiele większego, aby podpalić Jowisza, albo Saturna niż jedna mała atomóweczka.


jak dla mnie, zulugula, w ogóle nie masz pojęcia o fizyce albo chemii. Nie wiem doprawdy dlaczego tak uważasz? Jedna "mała atomóweczka"? a co to ma do rzeczy, do jasnej cholery?!? o ile mi wiadomo liczy się tylko energia inicjacji reakcji, jądrowej, lub chemicznej, a ta jest identyczna tak we wnętrzu słońca, jak i na ziemii. To, czy reakcja dalej będzie przebiegać to już inna sprawa. Proszę bardzo: czy zimny kawałek papieru ściernego jest w stanie podpalić zapałkę? czy jedna mała zapałka jest w stanie podpalić miliony ton benzyny? Naiwna maska jokera, który wie swoje, i zapewne nieuctwo w szkole, mam rację, zulugula?


Hehe. Zróbmy tak, ja się dokształce, a Ty się naucz odrobiny kultury Wink , bo może i masz wiedzę, ale przekazujesz ją w arogancki i pieniacki sposób, a przez to do nikogo nie dojdą Twoje argumenty.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 09 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Here we offer David Talbott's first glimpses of celestial dramas in ancient times. Just a few thousand years ago a gathering of planets hung as towering forms in the ancient sky close to the earth, provoking spectacular electric discharge formations above our forebears and inspiring the vast complex of world myths and symbols..


"Symbols of an Alien Sky (Full Documentary)":



"Episode 2 Symbols of an Alien Sky: The Lightning Scarred Planet, Mars (Full Documentary)":


"Episode 3 Symbols of an Alien Sky: The Electric Comet (Full Documentary)":


Słowa kluczowe: David Talbott, Wallace Thornhill, Immanuił Wielikowski (Immanuel Velikovsky), elektryczny wszechświat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Project Lucifer - Saturn drugim Słońcem?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile