W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
2012   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 15925
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zup




Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, babka pjerdoli przez 10 minut o czyms co można strescic w dwoch zdaniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaasha




Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,.....caid=1bcb6 zauważyliście wczoraj niezwykle wielkie zjawisko Halo? nigdy nie widzialem go tak wielkiego... nad Polska kreci sie pelno samolotow z pyłkami... cos sie zaczyna dziać?
_________________
"Życie jest tragedią, dla tych którzy czują i komedią dla tych, którzy myślą..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 16 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa napisał:
Takie piękne że aż chce się kupić książkę, kupić film, pójść na płatne seminarium, płatny wykład. Aż chce się rozpierdalać pieniądze za to. Każdy łooorze jak może.


No własnie Yamakusa -się tak jakoś dziwnie mi też wydaję.Tylko pytanie nadal siedzi we lbie - czy dlatego że baba brzmi za dobrze czy dlatego że wielu ludzi się poprostu da wydmuchać?!
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 18 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tymczasem pod yellowstone 3,8 ; 4,0 Cool

http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:41, 18 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dlatego:

http://urbas.blog.onet.pl/Sloneczny-rozbysk,2,ID421820872,n
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 18 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście ,że dlatego. W pewnym momencie zawleczka nie wytrzyma Cool myślę ,że niebawem : http://vimeo.com/13008103
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:24, 18 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz tak, jakbyś conajmniej liczył na jakąś katastrofę w 2012.

Ciekawi mnie co byście woleli:
Mieć rację i w 2012 Kataklizm, czy
mylić się i żadnego Kataklizmu nie ma?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 18 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówię tak , bo liczę na jakieś konkretne odpowiedzi. Nie liczę na to , choć jestem tego świadomy.
Z tych stron wiadomo ,że małych trzęsień w tamtych rejonach jest setki rocznie. Tam siedzi dużo mądrych ludzi i mają dużo drogiego sprzętu i nie mogą się sprecyzować kiedy to się stanie. Trzeba czytającym te forum dać trochę do myślenia Smile

http://www.quake.utah.edu/EQCENTER/eqcenter.htm
http://volcanoes.usgs.gov/yvo/activity/monitoring/index.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 19 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, że umiejętność przewidywania trzęsień ziemi na podstawie aktywności słonecznej nijak ma się do roku 2012.
Powiem więcej. Większość zwolenników katastrofy w roku 2012 nie ma zielonego pojęcia o co chodzi w Kalendarzu Majów. Niezależnie od tego, czy mylą się w kwestii daty końca Kalendarza Majów czy też tego co on odmierza.
Histeria roku 2012 jest tą samą histerią, z którą mieliśmy do czynienia w roku 2000.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:44, 23 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tu się zgadzam Aqua z tobą.Ale zobacz ile okazji jest do zarobienia kasiory - to na przepowiedniach,to na kursach odnowy mentalnej albo choćby na tym że pogoda się zmienia.Kolejny powód do ssania kieszeni.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzenszanren




Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 22 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzenszanren napisał:
To, co będzie zależy od samych ludzi. Jeśli nauczą się żyć wspólnie i współpracować bez podziałów i nienawiści to być może uda im się przetrwać. Czas się kurczy, rozpędzony pociąg nabiera tępa. Były ostrzeżenia i były prośby. Były wskazania. Nie było epoki, żeby ktoś nie mówił o tym jak ważna jest miłość do siebie i bliźniego. Więc jeśli ktoś będzie miał pretensję, że to niesprawiedliwy podział, że jedni przetrwają a drudzy nie, to sam jest sobie niestety winien. Kluczem są jedność, odwaga, rozsądek i wiara. To co teraz mamy to tylko przedsmak wydarzeń które dopiero mają nastąpić. Zauważyliście na pewno że wśród ludzi rośnie ciśnienie. Stres rośnie a ludzie nie potrafią sobie z tym radzić. Są jak skwarki na rozgrzanej patelni i co jakiś czas jakiś odpryskuje. I tak z pozoru spokojny sąsiad zarąbał rodzinę siekierą etc...

Wiecie coś o Projekcie Cheops? Ciekawe rzeczy tam piszą, a ciekawe i trochę niepokojące jest to, że akurat w Egipcie teraz się dzieje to co się dzieje. Czyżby tam szczególnie ciśnienie wzrosło?

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx.....1&cmd=


Przestrzegam wszystkich przed Projektem Cheops. Dla ewentualnych szyderców: tak, interesowałam się tym i czytałam sesje. Stało się jednak coś co mnie od tego odwiodło. Jednocześnie nie odwołuję swoich słów poprzedzających link.
_________________
Spisek??? Ależ skąd. Postęp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 22 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzenszanren napisał:


Przestrzegam wszystkich przed Projektem Cheops. Dla ewentualnych szyderców: tak, interesowałam się tym i czytałam sesje. Stało się jednak coś co mnie od tego odwiodło. Jednocześnie nie odwołuję swoich słów poprzedzających link.


Cieszę się, że powoli zdrowiejesz Smile żebyś wiedziała ile przekazów ja się naczytałam i w co wierzyłam Wink

Polecam Ci poczytać o manipulacji, chociażby na stronie:
http://www.manipulatio.com/pl/menu-manipulacja

Kiedyś trzeba dojrzeć, wydorośleć, a lepiej późno niż wcale...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 22 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez pewien czas śledziłem poczynania Projektu Cheops, na szczęście się w porę opamiętałem. To tylko kolejna maszynka do wyciągania kasy, techniki manipulacji nie różnią się od tych stosowanych w kościele: postraszyć i powiedzieć, że jak będą wierni i chojni to unikną kary/zagłady. Nawet osobm wierzącym w ezoterykę, wyższe istoty, astralnych opiekunów itp. Projekt powinien śmierdzieć z daleka - istota która nawołuje do miłości za chwilę straszy zagładą i bez przerwy marudzi o pieniądze. Wystarczy przeczytać pare sesji by się przekonać, że wiele rzeczy się kupy nie trzyma. Może ta pani Lucyna przeżyła kiedyś coś mistycznego ale to co robi teraz to zwyczajne kuglarstwo i naciągnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 22 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego każdy mistyk potrzebuje grupy sponsorów?

ano dlatego, że osiągnął taki stopień odrealnienia, przy którym samodzielne funkcjonowanie nie jest możliwe...zawroty głowy i "wizje" a Ty człowieku idź do pracy i podejmuj decyzje...

Można zgłosić się na leczenie, ale chyba z tej opcji niewielu korzysta, lepiej przekonać do swojej historii innych, obwołać się guru i zarabiać na sprzedawaniu własnej choroby jako środka zaradczego na strach i wszelkie niepowodzenia w życiu, czy też okazji do realizowania misji specjalnej.

Wierzę, że te osoby są szczęśliwe, zrezygnowały z wszelkiej odpowiedzialności i patrzą na świat przez różowe okulary, ale na pewno nie są normalne i zdrowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 23 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli normalnym i zdrowym uznamy 90% społeczeństwa to wyciąganie kasy od naiwniaków jak najbardziej pod kategorię normalności podpada. Na tym wszak opiera się dzisiejsza cywilizacja. Na sprzedawaniu naiwnym niepotrzebnych im produktów za co ci naiwni jeszcze dziękują i czują się dzięki nabyciu produktu spełnieni. Różni guru, jasnowidze, wróżki i inne media po prostu wypełniają lukę na rynku robiąc to samo co producenci "najnowszego, najwspanialszego kremu do twarzy, który zlikwiduje zmarszczki". Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 23 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyciąganie kasy od naiwniaków też jak najbardziej,
pisałam o przypadkach "miszczów", którzy sami wierzą w to co mówią i robią, aczkolwiek może być też tak, że tylko bardzo dobrze udają wariatów z przekazem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 23 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

generalnie o bym chcial uwierzyć że coś się zdarzy co zmieni diametralnie obecny swiat - ale generalnie jest tak ze koniec swiata tak i tak bedzie -to jest przenosnia tego ze w polsce i na ukrainie beda rozne narody a euro 2012 to bedzie kompletne fiasko Smile
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DurgaRE




Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:09, 23 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2012 nic sie nie zdarzy, raczej nie bedzie żadnej katastrofy, to co ma przyjśc nie jest objete pojeciem katastrofy. Sprawa bedzie na poziomie eterycznym i dzieje sie juz od jakiegos czasu, niezauważalnie dla większości a zauważalnie dla osób świadomych na innych poziomach.

cały proces i sprawa tzw. 2012 roku prowadzi do tego, że co bylo niezauważalne dla większości stanie sie dla nich realne. i niekoniecznie bedzie to w 2012 moze byc wczesniej, ale cały proces podobno ma sie zakonczyc w 2015 roku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzenszanren




Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 23 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aiedail napisał:
Nawet osobm wierzącym w ezoterykę, wyższe istoty, astralnych opiekunów itp. Projekt powinien śmierdzieć z daleka


No Shocked Mi zaśmierdł dopiero jakiś czas później, czytałam sobie, czytałam angażowałam się aż tu nagle poczułam bardzo wyraźnie jakiś niepokój. Nie wiedziałam co o tym sądzić, przecież to dobre rzeczy więc skąd ten niepokój?? Zdecydowałam się to wyrzucić. Potem w nocy działy się ze mną dziwne rzeczy, bałam się, przychodziły mi do głowy różne dziwne słowa, bluźnierstwa, szyderstwa, zastanawiałam się, czy już oszalałam? Następnego dnia wykasowałam z komputera wszystko co było związane z P.Ch wszystkie linki pliki z sesjami itd.
_________________
Spisek??? Ależ skąd. Postęp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 231
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:53, 24 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzenszanren napisał:
Aiedail napisał:
Nawet osobom wierzącym w ezoterykę, wyższe istoty, astralnych opiekunów itp. Projekt powinien śmierdzieć z daleka


No Shocked Mi zaśmierdł dopiero jakiś czas później,


mam podobne skojarzenia z tym "projektem" ... traktuje nas jak przygłupów, do wykorzystania...przypomina mi traktowanie innych przez naród wybrany
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 24 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jaaaaaka szkoda Smile

http://portalwiedzy.onet.pl/0,81258,1640381,1,czasopisma.html

Cytat:
Koniec świata przesunięty
Koniec świata nie nastąpi w 2012 roku – jak to miał przewidywać kalendarz Majów. Ale to nie Majowie się pomylili, lecz naukowcy interpretujący kalendarz.


Zagłada będzie miała miejsce ponad 100 lat później. Z taką tezą wystąpili bracia Bohumil i Vladimir Bohm, obaj profesorowie, pierwszy – matematyki, drugi – historii Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Obaj naukowcy związani są z Uniwersytetem w Dreźnie. Ich tezę opublikowało niemieckie czasopismo „Astronomische Nachrichten". (...)

_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 24 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No szlag by to. A ja już zaklepałem sobie fajną miejscówkę z dobrym widokiem, żeby sobie popatrzeć na te wszystkie asteroidy, powodzie, aniołów z trąbami i całą resztę atrakcji Sad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 24 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sami bedziemy sprawcami swojego konca a wiec 2012 jest realny fiuuu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 24 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Dżenszaren

Można oszaleć, ważne żeby wycofać się we właściwym momencie z projektu cheops i innych pierdół Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 231
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 01 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peyot napisał:
No szlag by to. A ja już zaklepałem sobie fajną miejscówkę z dobrym widokiem, żeby sobie popatrzeć na te wszystkie asteroidy, powodzie, aniołów z trąbami i całą resztę atrakcji Sad.


nic straconego! zawsze możesz dołączyć ignorując sumienie
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


2012
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile