W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Artykuł: Spisek World Trade Center   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 2649
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 30 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:

Twierdzenie ze Watykan (KRK) ma tylko miliony jest niedorzeczne. Brakuje ci podstawowej wiedzy. To sa dzisiatki miliardow udzialow w bankach takich jak JP Morgan, nie mowiac juz o bogactwie w postaci posiadania niezliczonych polaci ziemi oraz w zlocie. Watykan to najwiekszy na sweicie posiadacz zlota.


budzet polski:
wydatki to ok 130 mld dolarow,
przychody z 10 mld dolarow mniej

wydatki usa na wojny w:
iraku 845 miliardow dol
wietnamie 650 miliardow dol
dzienny koszt "wojny z terroryzmem" 12 mld dol

wspomniane "dzisiatki miliardow" to nedza jak na instytucje ktora istnieje 2 tys lat na rynku, straszna nedza na 33% ludnosci ziemi ktora deklaruje sie jako chrzescijanie i lozy na tace



Rivera napisał:

Ale oczywiscie Franek woli wierzyc Justynie Pochanke z TVNu ktora mowi ze Watykan jest biedny LOL


skad wiesz, pytales mnie o to? czyzby telepatycznie?


na przyszlosc, prosze cie riviera podawaj jakiekolwiek fakty/dowody/linki na potwierdzenie tego co piszesz, zupelnie nie zadowala mnie, i innych chyba tez, ze gdzies ktos cos napisal a nie jest to publicznie dostepne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 01 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
na przyszlosc, prosze cie riviera podawaj jakiekolwiek fakty/dowody/linki na potwierdzenie tego co piszesz, zupelnie nie zadowala mnie, i innych chyba tez, ze gdzies ktos cos napisal a nie jest to publicznie dostepne.


Chyba nie ma lepszej rekomendacji/zrodla niz ksiazka? A ksiazka w przeciwienstwie do artykulu w internecie wymaga troche zachodu by ja przeczytac albo posiasc. Niczego nie wyymslam, podaje zrodla i jak ktos jest zainteresowany tematem to sobie je sprawdzi.

Co do Twoich porownan to chyba sam nie bierzesz ich na powaznie?
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Artykuł: Spisek World Trade Center
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile