W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Artykuł: Spisek World Trade Center   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 2650
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 24 Lip '08   Temat postu: Artykuł: Spisek World Trade Center Odpowiedz z cytatem

http://www.laif.co.uk/art,spisek_world_trade_center,1496.html
Cytat:
Blisko 7 lat po zamachach z 11 września aż 46% Amerykanów nie wierzy w wersję wypadków podawaną przez rząd.

Niemal połowa Amerykanów, w tym wielu naukowców i polityków, domaga się ponownego śledztwa w sprawie zamachów z 11 września. Gołym okiem widać, że oficjalna wersja wypadków nie trzyma się kupy. Przestrzenią nieprawdopodobnej wprost dyskusji na ten temat stał się Internet - nieobjęty cenzurą i trudny do kontrolowania. Można w nim zobaczyć kilkanaście filmów na ten temat. Te najbardziej skrajne lansują teorię, jakoby to sama administracja Busha była pomysłodawcą ataków - rzekomo po to, by dać sobie legitymację do zbrojnych interwencji w Iraku i Afganistanie. Trudno się dziwić, że powstają teorie spiskowe, skoro wszystko, co tylko się dało, zostało w tej sprawie utajnione, a raport komisji mającej sprawę wyjaśnić, nie daje odpowiedzi na wiele podstawowych pytań.

[...]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciętni Amerykanie wcale nie są głupi,jak mogłoby się wydawać.Czytałem o tym już kiedyś i mnie to też zdziwiło,ze aż 46% z nich nie wierzy w bajkę o Al-Kaidzie i Osamie jako pomysłodawcy zamachu.A ile POLAKóW poszło po rozum do głowy?5%?10%??Jak rozmawiam np. z niektórymi znajomymi na tego typu tematy to mam wrażenie że telewizja stanowi wyrocznie dla nich.Co powie ładna pani w okienku,to łykają bez gadania :/.
Przecież wystarczy nawet tylko LOGICZNIE POMYSLEC nt.zamachu i jego okoliczności żeby dojść do wniosku do jakiego doszło 46% Amerykanów Exclamation
A podobno jesteśmy nacją inteligentną Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co z tego że te 46% nie wierzy w oficjalną wersję. Niech se wiedzę, ale co z tego jak i tak siedzą na dupie i nic z tą wiedzą nie robią tylko głosują znowu na jakiś masonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

46% procent wierzy w niefocicjalna wersje bo tak chca elity, inaczej nie byloby w tv ludzi pokroju Alexa Jonesa. To jest celowe nadawanie faktow polaczone z brakiem nadawania tego co istotne.

Ludzie, czy fakt ze 9/11 byl "robota wewnetrzna" jest najwazniejszym tematem srodowisk ktore rozpracowuja NWO? To jest tak naprawde malo istotne, takie 'false flagi" zdarzaly sie wielokrotnie w przeszlosci, chocby Pearl Harbor, pozar w Reichstagu czy bomby w Oklahoma City. Oczywiscie ze zginelo wielu niewinnych ludzi, o tym zawsze nalezy pamietac.

Co osiagaja elity dzieki takim wydarzeniom jak 9/11? Oprocz oczywsitych rzeczy jak wieksze przyzwolenie populacji na wszelkie dzialania wojenne, legislacyjne itd wykonuja takze inna sweitna robote dla NWO: odwracaja uwage od tego co istotne, czyli kto pociaga za sznurki. Mamy juz taki stan wiedzy ze dla kazdego myslacego czlowieka 9/11 byl sciema. I niech tak pozostanie, ale musiomy isc do przodu!
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Mamy juz taki stan wiedzy ze dla kazdego myslacego czlowieka 9/11 byl sciema.
Tak??W takim razie 80% naszego społeczenstwa to tępaki.W to jestem nawet skłonny uwierzyć Laughing .
Rivera napisał:
I niech tak pozostanie, ale musiomy isc do przodu!
A co proponujesz???Bo oprócz stwierdzenia pewnych faktów swoim postem nic nowego nie wniosłeś.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro napisał:
Rivera napisał:
Mamy juz taki stan wiedzy ze dla kazdego myslacego czlowieka 9/11 byl sciema.
Tak??W takim razie 80% naszego społeczenstwa to tępaki.W to jestem nawet skłonny uwierzyć Laughing .
Rivera napisał:
I niech tak pozostanie, ale musiomy isc do przodu!
A co proponujesz???Bo oprócz stwierdzenia pewnych faktów swoim postem nic nowego nie wniosłeś.


Widocznie 80% spoleczenstwa to tepaki, ktore niczego nie wiedza o sweicie w ktorym zyja.

Nic nam nie daja stwierdzenia ze Bush to skurczybyk i ze Zydzi rzadza swiatem, co jest oczywista bzdura(to o Zydach, bo Bush to jest skur...). Trzeba poznac prawdziwych pociagaczy sznurkow, bo cala ta nasza wiedza o 9/11 chociazby jest bezuzyteczna jesli tak naprawde nie wiemy kto stoi za kurtyna. Wiekszosc z tych ktorzy czuja sie awangarda bo wiedza wszystko o 9/11 sypiac faktami na lewo i prawo tak naprawde nawet nie dotyka drzwi wejsiowych budowli ktora nazywa sie NWO. Beda nadal stac na wycieraczce.

Dlatego wydaje mi sie ze bardzo istotne jest zeby kazdy kto sie interesuje tematyka tego forum zdal sobie sprawe z roli Jezuitow i Watykanu w dziejach szczegolnie ostatnich setek lat. Moja obecnoscc forum nie jest dla przyjemnosci(choc po czesci na pewno Wink ) po prostu chce troche naswietlic ten temat, bo widzialem ze jest praktycznie niedotkniety. Jesli choc pare osob pozna temat to bede zadowolony. Zaznaczam ze tez jestem otwarty na inne poglady i opinie i ze nie nikt nie ma monopolu na wiedze, ja tez.

Polecam zatem takich ludzi jak Eric Jon Phelps(www.vaticanassassins.org), Walter Veith, Jordan Maxwell, Thomas Richards (www.spirituallysmart.com), forum http://s13.invisionfree.com/THE_UNHIVED_MIND/, historia Alberto Rivery etc etc... Materialow jest cala masa, wystarczy chciec i dotknac temat.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Ameryka. 46% to bardzo dużo można by powstanie zrobić.

Cytat:
Tak??W takim razie 80% naszego społeczenstwa to tępaki.W to jestem nawet skłonny uwierzyć .


Wiesz uważam, że u nas to jest inna sytuacja. To nie nasz rząd przeprowadził zamach przeciwko własnym ludziom. W Polsce poprostu zajmują się własnymi sprawami.

W telewizji puszczają nam programy rozrywkowe i kabarety typu posiedzenie komisji sejmowej wiec kto by się tutaj WTC przejmował.

Nie wiem jak tam w Tv TWAM. Mówią co o WTC?
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera skoro jezuci ( Towarzystwo Jezusowe łac. Societas Iesu (SI)) – zakon męski Kościoła rzymskokatolickiego, zatwierdzony przez papieża Pawła III 27 września 1540 ., założony,
aby bronić i rozszerzać wiarę i naukę chrześcijańską przez publiczne nauczanie, Ćwiczenia duchowne i udzielanie sakramentów
) wg ciebie współrządzą światem to jaki cel ma w tym elita ? przecież jezuici nauczają nauki chrystusa ( którego elita nienawidzi, zbeszcześci ) ?? a może to tylko na pokaz jezuci miłują tak chrystusa jak katolicy i wszyscy wielbią lucyfera ? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie boj sie, wiara w Chrystusa jest i bedzie doskonalym narzedziem elit. To jest potencjal ponad 1 mld ludzi na tym swiecie. Jezuici doskonale sobie zdaja z tego sprawe.

Gdyby elity walczyly z Chrystusem, nie mialabys dzisiaj Swieta Bozega Narodzenia, papieza ktory stal sie ikona popkultury i najwiekszych politykow ktorzy deklaruja gleboka wiare w Jezusa. A "Pasje' i "Jesus Christ Superstar" ogladalabys tylko na youtube albo po sciagnieciu z emula. Poza tym najwyzsi ranga illuminaci, jezuici to wyznawcy Lucyfera. Kazda religia ma dwie doktryny, doktryna dla owieczek(indoktrynowanych) i doktryna dla tych na gorze, 'osweiconych" posiadaczy swiatla Lucyfera(czyli tworcow doktryn).

Religia zwlaszcza katolicyzm i islam, to nic innego jak narzedzie do sprawowania kontroli na umyslami ludzi

Cytat:
( Towarzystwo Jezusowe łac. Societas Iesu (SI)) – zakon męski Kościoła rzymskokatolickiego, zatwierdzony przez papieża Pawła III 27 września 1540 ., założony,
aby bronić i rozszerzać wiarę i naukę chrześcijańską przez publiczne nauczanie, Ćwiczenia duchowne i udzielanie sakramentów


To jest oficjalne info o Jezuitach, nadajace sie do TVN24 a nie dla ludzi myslacych. sprawdz nieoficjalne i blizsze prawdy:


http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3306
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:10, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Trzeba poznac prawdziwych pociagaczy sznurkow, bo cala ta nasza wiedza o 9/11 chociazby jest bezuzyteczna jesli tak naprawde nie wiemy kto stoi za kurtyna.


Jak to kto? Na samym szczycie jest oczywiście Lucyper, Szatan Najjedyńszy. Laughing

__________________________________

A wracając do tematu - swietna wiadomość. Moja wiara w ludzi i w sens naszego działania staje się jakby bardziej sensowna, a to zawsze poprawia samopoczucie.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Poza tym najwyzsi ranga illuminaci, jezuici to wyznawcy Lucyfera.



Cytat:

Trzeba poznac prawdziwych pociagaczy sznurkow, bo cala ta nasza wiedza o 9/11 chociazby jest bezuzyteczna jesli tak naprawde nie wiemy kto stoi za kurtyna.


Cytat:
Wiekszosc z tych ktorzy czuja sie awangarda bo wiedza wszystko o 9/11 sypiac faktami na lewo i prawo tak naprawde nawet nie dotyka drzwi wejsiowych budowli ktora nazywa sie NWO. Beda nadal stac na wycieraczce.



powiedzmy sobie to jasno
OBRAZASZ inteligencje forumowiczow!
Myslisz, ze nie wiemy takich podstawowych rzeczy?



wszytskie rozwazanie tutaj na forum sprowadzaja sie do wykrycia tego

KTO STOI ZA LUCYFEREM?!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest takie przysłowie że "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu". Tak więc Watykan, masoneria, Rockefeller - oni pociągają za sznurki. Mam tu przemówienie Rockefellera na spotkaniu Bilderberg w 1991r, które znalazłam na włoskich stronach.
"Jesteśmy wdzięczni Washington Post, New York Times i Time Magazine, oraz innym wielkim dziennikom, których dyrektorzy brali udział w naszych spotkaniach i respektowali ich obietnice dyskrecji przez prawie 40 lat. Byłoby niemożliwe dla nas rozwinąć nasz projekt dla świata, gdybyśmy byli wystawieni na światło opinii publicznej, w ciagu tych lat. Ale teraz świat jest bardziej gotowy na marsz w kierunku światowego rządu, który nie będzie znał wojen, tylko pokój i dobrobyt dla całej ludzkości. Przywództwo nad narodami elity intelektualnej i bankierów światowych, jest na pewno lepsza od autodeterminacji narodowej praktykowanej w poprzednich wiekach."
To oni są bogami i lucyferami jednocześnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SI VIS PACEM,PARA BELLUM -"Jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę."

Platon
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera ma rację. Zakon Jezuitów to najliczniejszy i najpotężniejszy zakon na świecie. Jak spojrzeć wstecz do historii, to królowie rządzili państwami, a jezuici królami. Biskup Gerard Bouffard z Gwatemalii, był w Watykanie za czasów Jana Pawla II. Jeżdził z papieżem i obserwował. Okazało się, że papież zawsze sluchał poleceń jezuitow. Doszedł do wniosku że jezuici rządzą Watykanem, A Watykan illuminatami.
www.arcticbeacon.com/confessions/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektorzy potrafia tylko kpic i ironizowac, ale mozna sie przyzwyczaic.

I w koncu bajka ze Zydzi (ja uzywam sformulowania syjonisci) rzadza swiatem jest wygodniejsza, bo wrog jest widoczny w pierwszym szeregu. No wlasnie, w pierwszym szeregu. Pierwszy szereg to sa pionki.

Pragne tylko zauwazyc ze do roku 1776 kiedy to jezuita Weishaupt (szkolony od dziecka przez jezuitow) zalozyl zakon Illuminatow, to wlasnie Jezuici byly uwazani za wywrotowcow, konpiratorow i wrogow publicznych numer jeden w wielu panstwach europejskich, zreszta zostali z nich wielokrotnie wyrzuceni. Zakon Illuminatow mial stanowic przykrywke dla Jezuitow, i ta role spelnial i spelnia nadal. Podobnie jak "Protokoly Medrcow Syjonu" napisane przez Jezuitow, a od ktorych tak naprawde zaczela sie nagonka na Zydow jako wladcow tego swiata. Ci ktorzy siedza tej calej piramidzie wladzy i wplywow nigdy nie pozwola by byc w pierwszym szeregu podejrzen, jak obecnie sa Zydzi. To jest logiczne i poparte faktami.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kiedy Polską rządził król Jan Kazimierz - jezuita i kardynał, na Polskę spadły największe klęski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/img]

Zwróćcie uwage na krzyż celtycki ( pogański ).

Cytat:
Krzyż stał się symbolem cywilizacji wyższej, uprzywilejowanej, inteligentniejszej. Magicznych praktyk nigdy nie zaprzestano, ale wierzono, że krzyż jako oś łącząca świat realny i nierealny będąc w pobliżu ochroni, a w razie potrzeby wybawi też z opresji.


Jakie to znajome..

Ponadludzie = iluminaci Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze by to przeniesc do dzialu Religie, wiara, okultyzm bo robi sie parodia


Cytat:
Zwróćcie uwage na krzyż celtycki ( pogański ).

krzyz celtycki wyglada tak:

cecha charakterystyczna jest to, ze jest wpisany w okrag

doucz sie, wroc, przepros i nie belkocz wiecej synu Very Happy



Cytat:
"Protokoly Medrcow Syjonu" napisane przez Jezuitow
,
a co widziales podpis autora? Laughing


Cytat:
a od ktorych tak naprawde zaczela sie nagonka na Zydow

Protokoly byly skutkiem nagonki a nie przyczyna, polecam zaznajomienie sie z trudnym slowem: chronologia


Cytat:

Ci ktorzy siedza tej calej piramidzie wladzy i wplywow nigdy nie pozwola by byc w pierwszym szeregu podejrzen

Tyle setak lat staran, tyle pieniedzy, morderstw, spiskow i wszytsko na nic
TY ICH PRZEJRZALES I ZDEKONSPIROWALES ujawniajac wszytskim publicznie ich tozsamosc Laughing
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nero12




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaczyna sie robic smiesznie... moze podzielcie forum na 'fakty' i 'mity'... nie dowiemy sie nigdy kto zalatwil sikorskiego (choc wiadomo ze to brytole) a niektorzy chca wmowic ze wiedza kto jest najwazniejszy na swiecie - bajeczki o zydach, jezuitach i reszcie... jaja sobie robicie.

A od Zydow to sie zacznijcie uczyc robic pieniadze, sa pieniadze - jest wladza, proste.

Swiatem rzadzi ten kto na pieniadze, pieniadze maja banki. Wedlug mnie to powinien byc punk wyjscia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nero12 napisał:


A od Zydow to sie zacznijcie uczyc robic pieniadze, sa pieniadze - jest wladza, proste.

Swiatem rzadzi ten kto na pieniadze, pieniadze maja banki. Wedlug mnie to powinien byc punk wyjscia.


Nie na darmo jest powiedzenie "traktujmy sie jak bracia a liczmy sie jak zydzi" lub potoczne nazwa sknerusa w Polsce -"ty zydzie".
W obecnej chwili sie juz nie da wygrac w kwestii posiadanych dobr.Grales kiedys w monopol ?
To jest tylko kwestia czasu jak zaczniemy za wszystko placic w naszej kochanym eurokolchozie.
Wywolywanie sztucznych kryzysysow finansowych to nic innego jak "rabinek""naszych" ciezko zarobionych pieniedzy.
Celowy upadek bankow aby przejac je za symbolicznego 1$(tworzenie molochow korporacyjnych).
Nie wkurwia cie ze twoje pieniadze "wyparowaly"(czyt zmienily wlasciciela ) z kont OFE uszczuplajac twoja przyszla emeryture bo mnie kurewsko.
A jeszcze bardzeij jak wiem kto mnie okradl a nie moge nic z tym zrobic (bo to nie ja zarzadzam swoim kapitalem niestety tylko banda laikow z OFE).
My mamy szczegolnie im za co dziekowac, za wspaniala grabiez nazwana trasformacja ustrojowa.
Wyprzedanie rezerw zlota - bez komentarza zostawie ta kwestie.
Wystarczy globalna kryzys i Polska staje sie krajem 3-go swiata z hiperinflancja.
Takze miejmy nadzieje ze zlotowki im sie jeszcze dlugo nie znudza bo polski biorobot-nik napewno nie.
O tak mamy sie od kogo uczyc cynizmu. Syjonisci wioda w tym prym.No i Polacy powoli sie od nich ucza "oferujac" prace za 800pln netto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:34, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nero12 napisał:
zaczyna sie robic smiesznie... moze podzielcie forum na 'fakty' i 'mity'... nie dowiemy sie nigdy kto zalatwil sikorskiego (choc wiadomo ze to brytole)


Serio? A skąd to wiesz?
Wedle wszelkich badań robionych zarówno na zachodzie jak i na wschodzie, za zamach na Sikorskim odpowiada grupa POLSKIEGO WYWIADU będąca w opozycji do niego.

Cytat:
a niektorzy chca wmowic ze wiedza kto jest najwazniejszy na swiecie - bajeczki o zydach, jezuitach i reszcie... jaja sobie robicie.

A od Zydow to sie zacznijcie uczyc robic pieniadze, sa pieniadze - jest wladza, proste.

Swiatem rzadzi ten kto na pieniadze, pieniadze maja banki. Wedlug mnie to powinien byc punk wyjscia.


A bankami rządzą żydzi... od początków powstania banku. Polecam ci film "Money masters" - z przed kilku już lat, to solidny 4-godzinny dokument o historii pieniędzy, banków. Niestety nie wiem czy jest z napisami polskimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nero12




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@otelodreiP - jeszcze jestem przed zbieraniem na emeryture. Wiem ze z emerytury na pewno nie wyzyje (jesli dozyje).

@goral - no ok z sikorskim, nie interesuje sie jakos bardzo ta sprawa, po prostu przewija mi sie przez pryzmat calej 2WW. Film z checia obejrze jesli znajde polskie napisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:42, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpotezniejsza zydowska rodzina, Rothschildowie, to sa zaledwie bankierzy Watykanu. Poczytajcie troche o tym. Ale oczywiscie Zydzi rzadza swiatem - na takim etapie wiedzy jest moherowa armia Rydzyka, nalezycie do jej grona? Gratulacje. prof. Jerzy Robert Nowak bylby z was dumny



^^^ Puppet masters of the Earth. Societas de Jesu, mistrzowie tajemnej religii egipsko-babilonksiej, oko na czele piramidy, arcykaplani NWO, zwierzchnicy swiatowej masonerii.
Zacznijcie studiowac temat

www.vaticanassassins.org
www.spirituallysmart.com
www.reformation.org
http://s13.invisionfree.com/THE_UNHIVED_MIND/
http://www.arcticbeacon.com/
http://www.redicecreations.com/specialreports/2006/04apr/jesuitbloodoath.html
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
Najpotezniejsza zydowska rodzina, Rothschildowie, to sa zaledwie bankierzy Watykanu.


ale watykan ma nedzne/BARDZO MALE pieniadze, nie mld a mln Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

franek12 napisał:
Rivera napisał:
Najpotezniejsza zydowska rodzina, Rothschildowie, to sa zaledwie bankierzy Watykanu.


ale watykan ma nedzne/BARDZO MALE pieniadze, nie mld a mln Wink


To byl jakis zart? Poczytaj chociazby ksiazke Avro Manhattana "The Vatican Billions".

kilka cytatow:

Cytat:
A clutch of paragraphs from THE VATICAN BILLIONS by Avro Manhattan:

"The Vatican has large investments with the Rothschilds of Britain, France and America, with the Hambros Bank, with the Credit Suisse in London and Zurich. In the United States it has large investments with the Morgan Bank, the Chase-Manhattan Bank, the First National Bank of New York, the Bankers Trust Company, and others. The Vatican has billions of shares in the most powerful international corporations such as Gulf Oil, Shell, General Motors, Bethlehem Steel, General Electric, International Business Machines, T.W.A., etc. At a conservative estimate, these amount to more than 500 million dollars in the U.S.A. alone.

"In a statement published in connection with a bond prospectus, the Boston archdiocese listed its assets at Six Hundred and Thirty-five Million ($635,891,004), which is 9.9 times its liabilities. This leaves a net worth of Five Hundred and Seventy-one million dollars ($571,704,953). It is not difficult to discover the truly astonishing wealth of the church, once we add the riches of the twenty-eight archdioceses and 122 dioceses of the U.S.A., some of which are even wealthier than that of Boston.

"Some idea of the real estate and other forms of wealth controlled by the Catholic church may be gathered by the remark of a member of the New York Catholic Conference, namely 'that his church probably ranks second only to the United States Government in total annual purchase.' Another statement, made by a nationally syndicated Catholic priest, perhaps is even more telling. 'The Catholic Church,' he said, 'must be the biggest corporation in the United States. We have a branch office in every neighborhood. Our assets and real estate holdings must exceed those of Standard Oil, A.T.&T., and U.S. Steel combined. And our roster of dues-paying members must be second only to the tax rolls of the United States Government.'



"The Catholic church, once all her assets have been put together, is the most formidable stockbroker in the world. The Vatican, independently of each successive pope, has been increasingly orientated towards the U.S. The Wall Street Journal said that the Vatican's financial deals in the U.S. alone were so big that very often it sold or bought gold in lots of a million or more dollars at one time.

"The Vatican's treasure of solid gold has been estimated by the United Nations World Magazine to amount to several billion dollars. A large bulk of this is stored in gold ingots with the U.S. Federal Reserve Bank, while banks in England and Switzerland hold the rest. But this is just a small portion of the wealth of the Vatican, which in the U.S. alone, is greater than that of the five wealthiest giant corporations of the country. When to that is added all the real estate, property, stocks and shares abroad, then the staggering accumulation of the wealth of the Catholic church becomes so formidable as to defy any rational assessment.

"The Catholic church is the biggest financial power, wealth accumulator and property owner in existence. She is a greater possessor of material riches than any other single institution, corporation, bank, giant trust, government or state of the whole globe. The pope, as the visible ruler of this immense amassment of wealth, is consequently the richest individual of the twentieth century. No one can realistically assess how much he is worth in terms of billions of dollars."




Twierdzenie ze Watykan (KRK) ma tylko miliony jest niedorzeczne. Brakuje ci podstawowej wiedzy. To sa dzisiatki miliardow udzialow w bankach takich jak JP Morgan, nie mowiac juz o bogactwie w postaci posiadania niezliczonych polaci ziemi oraz w zlocie. Watykan to najwiekszy na sweicie posiadacz zlota.

Ale oczywiscie Franek woli wierzyc Justynie Pochanke z TVNu ktora mowi ze Watykan jest biedny LOL
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Artykuł: Spisek World Trade Center
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile