W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ja być kibol z polska  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1805
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:04, 21 Lip '08   Temat postu: Ja być kibol z polska Odpowiedz z cytatem

http://video.google.com/videoplay?docid=8831046128904338535


Niestety obejrzałem ten film i mam niezłego doła, nie tylko dlatego ze polska na tym filmie wygląda jak kraj trzeciego świata albo stara, szara, pomarszczona, bezzębna dziwka której nikt nie chce przelecieć nawet na darmo. W końcu taka jest ta nasza polska wiec to mnie nie zszokowało, ale już „bochaterzy” pojawiający się w filmie przyprawili mnie o drgawki, ich wypowiedzi, poglądy i zdolności lingwistyczne są oszałamiające. Ale skoro część z nich jest tak zafascynowana Hitlerem wiec czemu by nie otworzyć na parę tygodni kilku pieców i palić to gówno żywcem jeden po drugim, zgodnie z ich przekonaniami powinno to być dla nich prawie religijne doznanie. I czy ktoś mi może powiedzieć jak Polak może być jednocześnie nazistą i patriotą skoro Hitler miał polaków za podludzi, gatunek niższy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szaRy




Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 123
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 21 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Smile - wedlug ich "doktryny" oni nie są Słowianami, których Hitler chciał wybić. Oni uznali się za Aryjczyków i wtedy już wujek Adolf jest cacy i nas bardzo kocha.

Czyli krótko mówiąc : przykleiło się gówno do wozu i krzyczy "Jedziemy"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 21 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieznajomość tego co chciał zrobić Hitler z Polską i Polakami powoduje to ,że takie doktryny są bardzo kuszące.Bo jak tutaj nie zgodzic sie z tym jezeli coś miałoby przynieść korzyść narodowi którego sie jest obywatelem z krwi i kości.Kusząca propozycja ale coż z tego.Gdyby ta doktryna zwyciężyła to takie poglądy moglibysmy głosić ale na Syberii..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 21 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 chyba nie wiesz czym ten koleś sie zajmuje. On kręci filmy o gangach i pseudokibicach na całym świecie. Wszystkie filmy są tak przedstawiane, bo zazwyczaj wszędzie, gdzie są pseudokibole jest straszna bieda. Pamiętam film o Argentynie. Nie jeden Argentyńczyk by sie obraził, bo najszkaradniejsza forma Argentyny była przedstawiona. Często robi tak, że robi wywiady z dwoma przeciwnymi klubami. Czyli np Cracovia - Wisła Kraków.

A co do Waszych poglądów i poglądów kiboli. Hitler chciał być z polakami dla kiboli i Hitler chciał wysłać polaków za Ural dla niekiboli, z obu stron wyprane mózgi, bo tak naprawdę Hitler chciał to i to:). Pewnie zrobiłby to samo co Rosji. Najpierw z nimi potem przeciwko nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ja być kibol z polska
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile