W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sensacyjne słowa Benedykta XVI   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1680
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 20 Lip '08   Temat postu: Sensacyjne słowa Benedykta XVI !! Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W Sydney zakończyły się XXIII Światowe Dni Młodzieży. Przejdą do historii jako te zorganizowane najdalej od Rzymu. Papież Benedykt XVI zaapelował do młodych by byli "prorokami nowej ery, w której nadzieja uwolni nas od płytkości, apatii i zamknięcia, które dręczą nasze dusze i zatruwają stosunki między ludźmi".


prorokami nowej ery ??
Jakie to znajome... Jakie to masońskie.. WOLNOŚC = RÓWNOŚĆ = BRATERSTWO ??Exclamation Exclamation 2012 ??? era ryb ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 20 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śmietnik

jesli już to "era wodnika"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 20 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smietnik ? vatykan przyznaje sie, że jest w centrum światowrgo spisku o nazwie "propaganda 2012 "... mamy dowód, że vatykanem rządzi elita... prorokami nowej ery.. czyli new age...

Cytat:
„New Age" (ang. nowy wiek, nowa era), użyty na określenie nowego ruchu, wszedł na stałe do współczesnego języka dopiero w latach siedemdziesiątych. Byt już jednak wcześniej używany np. przez R. Steinera w jego wystąpieniach z 1915 r, opublikowanych w 1957 r. przez antropozofów w książce pt. Preparing for Sixth Epoch (Przygotowanie do Szóstej Epoki). Tytuł „New Age" nosi także oficjalne pismo amerykańskiej masonerii ukazujące się już od XIX w. W symbolice i nazewnictwie masońskim bardzo często pojawiają się wyrażenia: „Nowa Era", „Nowy Porządek Świata", „oczyszczenie przez Wodnika". Energiczny i dobrze zorganizowany ruch New Age za główny cel swego działania uznaje ukształtowanie nowego porządku świata, który będzie nacechowany grupową świadomością oraz synergią (połączonym działaniem wielkich grup ludzi). Grupy New Age w południe 31 grudnia 1986 r. przeprowadziły na całym świecie wspólną akcję, którą była światowa chwila współpracy, traktowana jako część światowego dnia uzdrowienia. Jego celem było wzmocnienie „pola mocy", które ma prowadzić wszystkich do pokoju, miłości i jedności. Propagowana wówczas medytacja uzdrawiająca świat zawierała m.in. następujące słowa: „Teraz jest czas początku..., ludzkość powróci do boskiej natury..., uzdrowienie nastąpiło, światu zostało przywrócone zdrowie. .. Jestem współstworzycielem z Bogiem i nadchodzi nowe niebo, ponieważ dobra wola Boga wyraża się na ziemi przeze mnie. Naprawdę ja jestem Chrystusem Boga..., ponieważ Bóg jest wszystkim, a wszystko jest Bogiem. Ja jestem światłością świata... A teraz światłości świata odpowiada jedna Jaźń i moc wszechświata... Widzę teraz przed moimi oczami zbawienie planety, ponieważ wszelkie fałszywe wierzenia i błędne wzorce się rozpłynęły". W słowach tych pojawiają się niektóre podstawowe tezy New Age: nadeszła Nowa Era, która zwycięża to, co stare; człowiek jest zanurzony w bóstwie, a świat i bóstwo to jedno (panteizm); człowiek w sobie samym mieści moc zbawienia, nie potrzebuje więc Jezusa Chrystusa


Niestety ciemni ludzie czytając wpowiedź B.XVI nie będą wiedzieli co się za nim kryje...

inny dowód.. Bush mówił w 2000 r. " o tysiącach punktów świetlnych ".. czyli ...
W okultystycznym jezyku, jakiego uzyl Bush, doslownie znaczy ono rozprzestrzenianie i rozwój uniwersalistycznej Tajnej Doktryny masonerii. Zaklada tez powodzenie „globalnej wizji” Tajnego Bractwa.

Wyrazenie to doskonale rozumieja wyszkoleni okultysci. W pracy Discipleship in A New Age, Alice Bailey poleca adeptom okultyzmu powtarzac nastepujace oswiadczenie: „Jestem punktem swietlnym potezniejszego swiatla… Jestem iskra ofiarnego Ognia, skupiona w plonacej woli Boga (Slonce)”.

W ksiazce The Externalization of the Hierachy (Uzewnetrznienie Hierarchii), wydanej w 1957 roku i przypuszczalnie najciekawszej, jaka dotychczas napisala, Bailey informuje nas, ze „Punkty swietlne” odnosza sie do ludzi, którzy tworza grupe okultystycznej wladzy, znana jakko Nowa Grupa Slug Swiata”. Ich zadaniem jest wyprowadzenie ludzkosci z ciemnosci przebrzmialego chrzescijanstwa i wyblaklego nacjonalizmu w jasny i polyskliwy „Nowy Porzadek Swiata”.

Niezwykle, ze w 1957 roku, 31 lat przed wypowiedzeniem przez George’a Busha tych pamietnych slów w Nowym Orleanie, jedna z glównych swiatowych okultystek – kobieta, która pierwotnie nazwala swoja organizacje Lucifer Publishing – pierwsza uzyla zarówno wyrazenia „punkty swietlne”, jak równiez niejasnego wówczas okreslenia „Nowy Porzadek Swiata”, które jest, wedlug najblizszych doradców Busha, jego wlasnym odkryciem.

Fakt, ze w rzeczywistosci Bailey uznala Lucyfera za Boga Slonce pasuje tu jak ulal. Biblia nazywa Lucyfera podstepnym „Aniolem Swiatla”, ale okultysci mówia o nim Promieniujacy, Sloneczny Aniol i Ojciec Swiatla. Uwazaja, ze przybywa, by wtajemniczyc czlowieka w Królestwo Nowego Wieku – New Age Kingdom – zloty wiek, w którym ulepszony czlowiek i oczyszczona planeta ziemia podziela sie swoja boskoscia.


Exclamation Exclamation santa santa santa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 20 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do nazewnictwa ery, to teraz jesteśmy w erze ryb, "pisces". Niektórzy mówią że jest to era w dziejach ludzkości w której punktem centralnym jest chrześcijaństwo, wiara w Jezusa. Znak chrześcijaństwa? ano ryba.

Można teoretyzować że kiedy człowiek stanie się wyższym bytem w swojej świadomości, odrzuci erę ryb i nastąpi era wodnika. Nawet w Biblii Jezus stwierdza (nie przytoczę teraz dokładnie słów), że kiedy on odejdzie należy podążać za człowiekiem niosącym wodę (wodnik). Taka interpretacja symboli z mojej strony.

Ażeby zrozumieć ten cytat BXVI trzeba wziąć pod uwagę pare rzeczy:

-religia katolicka jest przodującą siła ekumeniczną w świecie (all religions unite as one world religion)
- zarówno obecny papież, jak i kilku poprzednich w tym JP2 opowiadali się za ONZem (United Nations) jako o sile która powinna prowadzić świat w XXI wiek, jako o strażniku pokoju światowego i inne tego typu brednie
- filozofia ONZ oparta jest na New Age, na dziełach czołowej okultystki Alice Bailey chociażby. Nie wierzycie, obejrzyjcie to:

http://video.google.com/videoplay?docid=-355200598020137027

Walter Veith obnaża filozofie ONZu

Dążenia elit rządzących tym światem oraz Watykanu są zbieżne. Celem jest zunifikowanie rządów, waluty, armii oraz przede wszystkim wierzeń. Kto kontroluje wierzenia ludzi, kontroluje ich w 100%. Dlatego uważam że Watykan zdaje sobie sprawe ze swojej przejsciowej roli jako dominujacego Kosciola, gdyż wszystko dąży do tego aby była jedna religia dla wszysrtkich, taki misz masz o ktorym marzyli czolowi okultysci Alice Bailey, Albert Pike etc. Jedna religia lucyferianska, taka ktora jest praktykowana w lozach masonskich powyzej 30 stopnia wtajemniczenia. Najwyzsi hierarchowie religijni i masonscy doskonale wiedza ze wszystkie religie są w gruncie rzeczy lucyferianskie.

polecam takze:



I mała ciekawostka: pokój medytacji w siedzibie ONZ




Cytat:
This room was designed by the former Secretary General of the UN, Dag Hammerjskold, who said that the black stone monolith altar is "every man's god." (It welcomes ALL religions)! The room is 18 feet wide at the entrance, which in numerology is 3 sixes. The room is also 33 feet long and tapers inward to form a pyramid. There is a mural on the front wall, which is full of witchcraft symbols, and in the middle of the room, is the black stone block, which weighs 13,000 pounds. This altar has a certain kind of magnetism about it and you can sense the intense presence of a strong evil force! This is where the World Leaders and Illuminati masterminds go to meditate! It's open to the public only in the mornings, because once the sun moves to post meridian (witchcraft doctrine, regarding meditation), only the adept in witchcraft are allowed into that room.


Ten pokój medytacyjny jest pełen symboliki masońskiej i okultyzmu, 3 szóstki, 13, 33(stopnie wtajemniczenia w szkockiej rycie masońskiej)


Czy teraz pewne puzzle nie układają się w całość?



Papież w ONZecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 20 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:


I mała ciekawostka: pokój medytacji w siedzibie ONZ




Cytat:
This room was designed by the former Secretary General of the UN, Dag Hammerjskold, who said that the black stone monolith altar is "every man's god." (It welcomes ALL religions)! The room is 18 feet wide at the entrance, which in numerology is 3 sixes. The room is also 33 feet long and tapers inward to form a pyramid. There is a mural on the front wall, which is full of witchcraft symbols, and in the middle of the room, is the black stone block, which weighs 13,000 pounds. This altar has a certain kind of magnetism about it and you can sense the intense presence of a strong evil force! This is where the World Leaders and Illuminati masterminds go to meditate! It's open to the public only in the mornings, because once the sun moves to post meridian (witchcraft doctrine, regarding meditation), only the adept in witchcraft are allowed into that room.


ten obraz w tle to nie jest aby lissitzky?
_________________
Thread killer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 20 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie Jozefa Kosseckiego

POTRZEBY LUDZI
A STEROWANIE SPOŁECZNE

tekst na stronie:
http://lists.ceti.pl/pipermail/wiec/20080720/013920.html

z książki - Tajniki sterowania ludźmi

Zobaczycie ze ze zwykłych zjadaczy chleba przeistoczycie sie w proroków!

Historia ostatnich lat stanie sie zupełnie przejrzysta!Smile

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 20 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mieszać New Age z religią. New Age jest filozofią. Nie wyznaje żadnego boga osobowego, a tym bardziej lucyfera. Jest tylko nieskończona energia uniwersalna, której my jesteśmy częścią. Nie wiem dlaczego w Polsce New Age żle się kojarzy.Może to jest wina kościoła. Ci wszyscy okultyści, tylko podszywają się pod New Age, bo to się dobrze sprzedaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 20 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Nie mieszać New Age z religią. New Age jest filozofią. Nie wyznaje żadnego boga osobowego, a tym bardziej lucyfera. Jest tylko nieskończona energia uniwersalna, której my jesteśmy częścią. Nie wiem dlaczego w Polsce New Age żle się kojarzy.Może to jest wina kościoła. Ci wszyscy okultyści, tylko podszywają się pod New Age, bo to się dobrze sprzedaje.

New Age-cóż,nie posiadam zbyt dużo informacji na ten temat.Jednak-jest to filozofia bardzo uniwersalna i atrakcyjna.A do czego dąży NWO?Do unifikacji religii i filozofii.Więc jest to bardzo podejrzane.Ja bym się w całe to NA wolał nie bawić.Mam swojego Boga,więc po co mi jakieś dziwne filozofie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 20 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

New Age jest zmanipulowana i niewłaściwie interpretowana. Jest to nie tylko filozofia ale i sposób na życie. Owszem zakłada nadejście nowej ery,ale to nie ma nic wspólnego z NWO. NWO dąży do zniewolenia człowieka, New Age odwrotnie. Jej założenia to życie w harmonii z naturą, używanie naturalnych zdolności które są w nas. Głównym wrogiem New Age jest kościół katolicki, który widzi w niej zagrożenie dla siebie. Kościół w gruncie rzeczy zniewala i straszy. Jeśli umrzesz i nie wyspowiadasz się, to pójdziesz do piekła. Jak się wyspowiadasz to najwyżej pójdziesz do czyśćca. Jak widać kościół nieba nie gwarantuje. Tylko strach przed piekłem. Ja bym bardziej łączyła kościół katolicki z NWO, niż NEW AGE. Zastanawiam się czy NWO to nie jest plotka rozpuszczona np. przez samych masonów dla zabawy. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 20 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara
Cytat:
astanawiam się czy NWO to nie jest plotka rozpuszczona np. przez samych masonów dla zabawy.

A wiesz tez mnie to czasem zastanawia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 20 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
NWO dąży do zniewolenia człowieka, New Age odwrotnie
Pozory mylą.Jak dla mnie to i jedno i drugie się wzajemnie uzupełnia.
Lara napisał:
Głównym wrogiem New Age jest kościół katolicki, który widzi w niej zagrożenie dla siebie.
I NA i KRK służą NWO.I tu znowu pozory mylą.Myślę,że ta wojna między KK i NWO to ściema nakręcona przez zarządców Nowego Porządku.W mistyfikacjach to oni są najlepsi na świecie.
Lara napisał:
Ja bym bardziej łączyła kościół katolicki z NWO, niż NEW AGE.
A ja i jedno i drugie.

Lara napisał:
Zastanawiam się czy NWO to nie jest plotka rozpuszczona np. przez samych masonów dla zabawy. Wink
Mam nadzieję,że żartujesz,że tak myślisz Razz.Ale chyba ta emotka na koncu to właśnie oznacza,nie?;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 21 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaro, Ty nic nie rozumiesz bo masz głowę w dogmatach religijnych. A to jest niewola. Człowiek nie może wyjść poza dogmaty bo to grozi wiecznym potępieniem. Jeśli chodzi NWO, to nie ma na to 100% pewności. Cywilizacja robi postępy i to co się przypisuje NWO, to może być normalna kolej rzeczy. Kiedyś było mniej ludzi na świecie, teraz śwat jest przeludniony, są konflikty, wojny i trudno nad tym wszystkim panować. Unia Europejska, której tak nienawidzicie i przypisujecie NWO, ma też dobre strony. Może zapobiec konfliktom między państwami europejskimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:34, 21 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni się zgadzam. To tak, jak ze mną. Jeśli dacie mi pełną kontrolę nad sobą i posłusznie będziecie mi służyć, nie będę was już prześladował.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pumpkinhead




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:17, 21 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niepokoi mnie to że New Age (dla mnie synonim nadchodzącej ery prawdziwej wolności człowieka w każdym wymiarze) może zostać wykorzystane jako ładna otoczka dla ostatecznego wprowadzenia NWO (jak widać dla niektórych to już to samo) salut
_________________
'i can only show you the door, you have to walk through it'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 21 Lip '08   Temat postu: Trochę powagi... Odpowiedz z cytatem

Myślcie globalnie tak jak ci, którzy niestety maja cos do powiedzenia na tym pieprzonym świecie. Kościół, NA wszystko chcecie od razu w jedno połączyc, tak sie nie da. Nie ma na świecie jednego ośrodka władzy, nie ma NWO ... jeszcze. Wiele środowisk czeka na nowy porządek ponieważ może dzięki temu sporo zarobic, niektórzy sie już asekurują - posłuchajcie polityków. Globalizacja wynika głownie z presji polityczno-ekonomicznej związanej z zarzązaniem zasobami, np. UE (co prawda ktoś ową presję tworzy) ale różne formy religijne, ideowe itp. w sposób istotny w tym pomagają.

Instrumenty ekonomiczne kształtują nasze życie ale tylko kilka osób je tworzy, reszta jest praktycznie nieświadoma i o ile do przyjęcia jest świadmośc jednostek to już całego społeczeństwa nie, jak to osiągnąc? Mam znajomego zaangażowanego w Kościół, modli sie, biega na msze, chodzi na pielgrzymki jest całkiem fajnym chłopakiem, no właściwie mężczyzną (30 lat) ale gdy docierają do niego sprzeczne informacje ze świata, wyłącza telewizor tudzież radio i co niesptykane ma mnóstwo znajomych jemu podobnych i to w większości w przedziale 20 - 25 lat Exclamation Nic niestety do nich nie dociera, absolutnie!!! Ich obchodzi tylko ich świat, jak każą im pracowac, bedą pracowac, jak każą siedziec cicho, bedą cicho, byleby tylko mogli pójsc do kościoła co jest raczej niewielkim kosztem utrzymania takiej rzeszy niewolników, którzy jeszcze sami to sfinansują Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sensacyjne słowa Benedykta XVI
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile