W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
ruszył nowy portal internetowy   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1218
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 19 Lip '08   Temat postu: Ruszył Nowy Portal Internetowy Odpowiedz z cytatem

Ruszył nowy portal historyczno-światopoglądowy.
http://www.historymaniak.xt.pl/

Nasz oficjalny kanał youtube:
http://pl.youtube.com/user/Historymaniak

Mamy na celu propagowanie prawdziwej historii, niezależnie od obecnej sytuacji politycznej i niezależnie od tego co nakazuje polityczna poprawność. Dla nas liczy się prawda.

Wszyscy mogą się wypowiadać i głosić swoje racje. Nawet Jerzy Ulicki.
Wychodzimy z założenia że prawda i tak się obroni.

Zapraszamy wszystkich do rejestracji na Historymaniaku.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 19 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak znamy prawde po waszemu doswiadczamy jej juz ponad 50 lat.
Miales sie nie odzywac i nie czytac wiec co ... "partia" nie pozwala ?
Gowniana reklame tworzysz teraz majac nadzieje przyciagnac kilku niezdecydownych goj(sci)ow. Wiem ze chcialbys aby polska byla prowincja UE ale niedoczekanie twoje poki my zyjemy.
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 19 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP napisał:
Tak znamy prawde po waszemu doswiadczamy jej juz ponad 50 lat.
Miales sie nie odzywac i nie czytac wiec co ... "partia" nie pozwala ?
.


Ja decyduje o tym co robię a nie ty.
Cechą człowieka myślącego jest to że zmienia zdanie jeśli uzna że wcześniej zbłądził.


otelodreiP napisał:
aby polska byla prowincja UE.


Rzeczywiście był czas w którym chodziły mi takie myśli po głowie. Jednak po przemyśleniu sprawy stwierdziłem że UE zmierza za bardzo w kierunku socjalizmu a to już mi się nie podoba i dlatego warto jednak postawić na Polskę.
Po to powstał nowy portal.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 19 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
otelodreiP napisał:
Tak znamy prawde po waszemu doswiadczamy jej juz ponad 50 lat.
Miales sie nie odzywac i nie czytac wiec co ... "partia" nie pozwala ?
.


Ja decyduje o tym co robię a nie ty.
Cechą człowieka myślącego jest to że zmienia zdanie jeśli uzna że wcześniej zbłądził.

Nie wiem czy wiesz ale tym zdaniem przyznajesz racje panu Jerzemu w kwestii holo-mitu.
przebudzony napisał:


otelodreiP napisał:
aby polska byla prowincja UE.


Rzeczywiście był czas w którym chodziły mi takie myśli po głowie. Jednak po przemyśleniu sprawy stwierdziłem że UE zmierza za bardzo w kierunku socjalizmu a to już mi się nie podoba i dlatego warto jednak postawić na Polskę.
Po to powstał nowy portal.

To skoro zmieniles zdanie nalezaloby zmienic opis "skad".
Inaczej ladujesz w kategorii czlowieka nie myslacego.
Co wiecej w kazdym zdaniu potwierdzasz swoja "ickowatosc" i wkurwia cie to ze ktos ci to wytknal.
Wystarczy przesledzic twoje posty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 19 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie wiem czy wiesz ale tym zdaniem przyznajesz racje panu Jerzemu w kwestii holo-mitu.


To się odnosiło do samego faktu pisania a nie do kwestii holo.
Co do kwestii holo dopuszczam dyskusję na temat ewentualnej weryfikacji ilości pomordowanych. Ale nadal pozostaje faktem to że ta zbrodnia miała miejsce.
Jerzy ma dowody co do tego że ofiar mogło być mniej niż 6 milionów, ale nic poza tym.

Cytat:
To skoro zmieniles zdanie nalezaloby zmienic opis "skad".


To moja osobista sprawa. Nic ci do tego. Nie muszę ci opowiadać co robiłem, ani z kim rozmawiałem.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 19 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Cytat:
Nie wiem czy wiesz ale tym zdaniem przyznajesz racje panu Jerzemu w kwestii holo-mitu.


To się odnosiło do samego faktu pisania a nie do kwestii holo.
Co do kwestii holo dopuszczam dyskusję na temat ewentualnej weryfikacji ilości pomordowanych. Ale nadal pozostaje faktem to że ta zbrodnia miała miejsce.
Jerzy ma dowody co do tego że ofiar mogło być mniej niż 6 milionów, ale nic poza tym.





Jasne ze miala ale wyobrazasz sobie ze w ciagu kilku lat moznaby eksterminowac cale Czechy na tak malej powierzchni ?!.
Ze mnie robisz idiote czy z siebie ?
przebudzony napisał:

Cytat:
To skoro zmieniles zdanie nalezaloby zmienic opis "skad".
To moja osobista sprawa. Nic ci do tego. Nie muszę ci opowiadać co robiłem, ani z kim rozmawiałem.

O to akurat nie pytalem i znowu z ciebie icek wyszedl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 19 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP napisał:

Jasne ze miala ale wyobrazasz sobie ze w ciagu kilku lat moznaby eksterminowac cale Czechy na tak malej powierzchni ?!.


Z twojego postu wynika raczej to że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo czytasz wybiórczo.
Przecież mówiłem że to nie musiało być 6 milionów.

Jak chcesz tu wywalać na mnie aluzje osobiste to wywalaj brudy na priwie.

A jak chcesz pisać o holo to jest do tego stosowny temat.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 19 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
otelodreiP napisał:

Jasne ze miala ale wyobrazasz sobie ze w ciagu kilku lat moznaby eksterminowac cale Czechy na tak malej powierzchni ?!.


Z twojego postu wynika raczej to że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo czytasz wybiórczo.
Przecież mówiłem że to nie musiało być 6 milionów.

Jak chcesz tu wywalać na mnie aluzje osobiste to wywalaj brudy na priwie.

A jak chcesz pisać o holo to jest do tego stosowny temat.

Odwracanie kota ogonem to typowa dla was strategia, na szczescie to nie forum onetu i przejdzie to co napisze. Napisalem tylko swoja opinie na temat waszego nowego (czyt. kolejnego gownianego portalu).Gowno mnie obchodzi co reklamujesz chce tylko aby ludzie ktorzy to rozumieja mieli pelny obraz sytuacji. Kto tu ma problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu niech zadecyduja forumowicze a nie ty psubracie.

Ze wzgledu na limit dolaczam.

przebudzony napisał:

"Dużo agresji i jadu przez ciebie przemawia.

To bylo typowe ... jak na onecie Laughing
Zaraz napiszesz ze slucham RM i czytam "Nasz dziennik".
Powiem jeszcze raz sram na to co reklamujesz ale jesli to robisz to rob to w dziale do tego przeznaczonym czyli "smietnik".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 19 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP


Dużo agresji i jadu przez ciebie przemawia. Te wszystkie wyzwiska pokazują jedynie jak niski jest twój poziom.

Natomiast nowy portal internauci ocenią sami po jego treści a nie po twoich zatrutych jadem zawiści wypocinach.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 19 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP, Polska nie musi się stawać prowincją UE bo już jest, dzięki takim jak Ty. Niestety. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 05 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po przerwie portal został reaktywowany

http://www.historymaniak.yoyo.pl



Każdy kto zarejestruje się na naszej stronie może sam zamieszczać na niej własne artykuły, wiadomości i przemyślenia. Absolutna wolność wypowiedzi zapewniona. U NAS NIE MA TEMATÓW ZAKAZANYCH ANI LIMITÓW.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oponamotopek




Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 05 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej, wygląda bardzo super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DEBILE !!! otelodreiP & Przebudzony

To nie jest forum do łechtania swojego ego,to nie jest forum do zaspokajania swoich ambicji oratorsko piśmienniczych to nie jest forum do wyładowywania frustracji

Panowie, przez takich jak Wy (przez takie formy postów) zaśmiecacie ważne informacje.
Oprócz takich co piszą, są tacy co czytają ! Jak ktoś ma dotrzeć do źródła problemów przekopując się przez gąszcz wyzwisk i pomówień ? Po kurwa co się kłócicie na forum? nie ma priva ?
Przebudzony zalinkował portal. No i ten co nie chce niech tam nie wchodzi ! Nie komentujcie tego, nie komentujcie zachowania Przebudzonego, nie łapcie go za słówka, ani nikogo innego
ZAŁATWIAJCIE TO NA PRIVA Nawet przez taki portal ktoś sam może wyciągnąć ważne dla siebie wnioski.

Ja doszedłem do prawdy przez zupełny przypadek. Bo myślę ! Bo szukam !

WYZWISKA I DOCINKI WON NA PRIVA ALBO Z FORUM !
TO DLA NASZEGO DOBRA,
TO DLA DOBRA FORUM,
TO DLA DOBRA NASZEGO ŻYCIA !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen
Cytat:
Panowie, przez takich jak Wy (przez takie formy postów) zaśmiecacie ważne informacje.
Oprócz takich co piszą, są tacy co czytają ! Jak ktoś ma dotrzeć do źródła problemów przekopując się przez gąszcz wyzwisk i pomówień ? Po kurwa co się kłócicie na forum? nie ma priva ?
Przebudzony zalinkował portal. No i ten co nie chce niech tam nie wchodzi ! Nie komentujcie tego, nie komentujcie zachowania Przebudzonego, nie łapcie go za słówka, ani nikogo innego
ZAŁATWIAJCIE TO NA PRIVA Nawet przez taki portal ktoś sam może wyciągnąć ważne dla siebie wnioski.


100% racji Panowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 07 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
DEBILE !!! otelodreiP & Przebudzony


Najpierw wyzwiska - chyba, że "debil" to forma kurtuazyjna.

A potem:

Genezyp_Kapen napisał:
WYZWISKA I DOCINKI WON NA PRIVA ALBO Z FORUM !
TO DLA NASZEGO DOBRA,
TO DLA DOBRA FORUM,
TO DLA DOBRA NASZEGO ŻYCIA !!!


Double Thinking ?

ps: Ale zgadzam się z sugestiami o poziomie wypowiedzi i zaśmiecaniu forum kanalizowaną frustracją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:54, 17 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie tylko jedno, te loga microsoftu (chyba Visty) to jest reklama czy promowanie filozofii microsoftowej i tego co ze sobą reprezentuje Bill Gates?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:40, 17 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:
Zastanawia mnie tylko jedno, te loga microsoftu (chyba Visty) to jest reklama czy promowanie filozofii microsoftowej i tego co ze sobą reprezentuje Bill Gates?


A ten jak zwykle szuka dziury w całym.
Loga ładnie wyglądają i tyle. Po zarejestrowaniu się na stronie możesz sobie skórkę zmienić jeśli ci się nie podoba.
Filozofia to nie jest bo to z założenia nie portal filozoficzny, choć jeśli ktoś ma materiały związane np. z historią Arytotelesa czy Platona to nie ma problemu. W końcu historia filozofii to także pewien dział historii.

Od przyszłego tygodnia ruszamy z działem lotniczym i konstrukcjami samolotów odrzutowych III Rzeszy. Będzie około setka różnych projektów.
Zamieścimy materiały o maszynach które latały oraz o tych, które nigdy nie wyszły poza etap projektowania. A było tego sporo.

Najpóźniej w poniedziałek pojawią się opisy pierwszych maszyn i kolejne będą systematycznie dodawane.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 17 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie szukam dziury w całym, pytam się tylko czy te loga microsoftu są zamierzone a jeśli tak to co mają reprezentować, to zwykła ciekawość, pozatym portal wygląda ładnie.
Jako że popieram raczej wolne oprogramowanie, kiedy wchodzę na stronę i to historyczną (nie np. informatyczną) i widzę loga microsoftu - zastanawiam się jaki jest cel ich zamieszczenia, no bo nie powiesz mi że znalazły się tam przypadkiem.
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 17 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:
Nie szukam dziury w całym, pytam się tylko czy te loga microsoftu są zamierzone a jeśli tak to co mają reprezentować, to zwykła ciekawość, pozatym portal wygląda ładnie.
Jako że popieram raczej wolne oprogramowanie, kiedy wchodzę na stronę i to historyczną (nie np. informatyczną) i widzę loga microsoftu - zastanawiam się jaki jest cel ich zamieszczenia, no bo nie powiesz mi że znalazły się tam przypadkiem.
Laughing


To miło że podoba ci się wystrój strony. A loga po prostu są bo są . Jak chcesz przytykać do nich ideologie i na siłę wymyślać spisek to proszę bardzo. Skoro ci to poprawia nastrój wymyślaj sobie co chcesz.


Pozdro.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 18 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przytykam ideologii, źle mnie zrozumiałeś, poprostu nie lubię microsoftu, a do portalu nie mam zastrzeżeń, myślę że każdy portal na którym będzie się pisało prawdę jest wart zachodu, zwłaszcza że widzę tam reklamę wolnych mediów, serwisu mojego dobrego znajomego.
Sam interesuję się historią i uważam że kluczem do zmiany przyszłości jest po pierwsze odkłamanie historii, jeśli tym się zajmiecie to jak najbardziej popieram.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


ruszył nowy portal internetowy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile