W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Propozycje  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 1702
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 23 Sie '08   Temat postu: Propozycje Odpowiedz z cytatem

Mam pare propozycji odnosnie forum:

1) Sądze ze nalezaloby zmienic charakterystyke dzialu multimedia, teraz dzial ten nie rozni sie specjalnie od dzialu "dyskusje ogolnie" jedyne co je rozni to ilosc odnosnikow do filmow i innych multimediow. Moim skromnym zdaniem dzial "multimedia" powinien oprocz wkelajania tematow z odnosnikami do multimediow sluzyc jako dzial do ktorego admin/moderator wkleja wszelkie multimedia do ktorych sa odnosniki we wszystkich innych dzialach. W ten sposob osoba ktora nie chce przegapic zadnego filmiku, zadnego pliku audio etc bedzie miala pewnosc ze znajdzie wszystko w tym dziale.

2) Natomiast dzial "dyskusje ogolne" powinien byc poswiecony dyskusjom luzno badz wcale nie powiazanym z tematyka forum lub dyskusjom powiazanym z tematyka forum ale o charakterze bardzo ogolnym. Luzne tematy nawet nie zwiazane z tematyka forum pozwola forumowiczom na poznanie siebie od innej strony, a poboczne watki(offtopy) o charakterze "autobiograficznym" w innych dzialach bylyby ograniczone. Dzial "o nas" nie spelnia do konca takiej funkcji o ktorej pisze powyzej, jest dosyc sztuczny.

3) zeby zdjac czesc ciezaru (heh) z dzialu "dyskujse ogolne" proponuje utworzenie nowych dzialow tematycznych ktore zajmuja merytorycznie duzy procent tego forum, a nie maja swojego miejsca stalego:

- "Wielki Brat/Orwell/1984" czyli dział w ktorym dyskutowano by o wszelkich aspektach inwigilacji ludzkosci, ograniczania swobod obywatelskich etc
- "Hi-Tech" - dzial poswiecony nowinkom technicznym wszelakiego rodzaju
- "Dzial UFO/Paranormalne
- dział poswiecony ezoteryce/tematyce swiadomosci/sacred geometry, kabała - duzo tu tematow z tego zakresu, i sa porozrzucane po calym forum

Wiem ze te pomysly nie wypala ale zawsze bede mogl powiedziec ze próbowalem Cool
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 23 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym poodrzucał wszystko, co związane z "paranormalnym". Dlaczego ? Nie z powodu materiałów dowodowych, ale by zawęzić pole analizy do zjawisk przyziemnych, widocznych i odczuwalnych - w stanie trzeźwym i świadomym.
Poza tym, jak już ktoś wspomniał, istnieje mnóstwo stron poświęconych tego typu zagadnieniom, a to forum jest wyjątkowe. I niech takim pozostanie.
Weźmy temat religii. Nie ma sensu analizować zagadnień metafizycznych, a sensownym byłoby się skupić na tym, jak religia wpływa na nasze życie. W przeciwnym razie, pojawiają się duperele o narodach wybranych, istocie boga czy bogów, o epistemologii, teologii i teleologii urojeń.
Oczywiście, to tylko moja sugestia i wiem, że nie dojdzie do takich cięć (może to i dobrze), ale dział z wolnymi tematami - czemu nie ? Ale w wolnych też by było UFO itp.

Jedno jest pewne - dobrze by było wklejać napisane posty do odpowiednich wątków. Lepiej, niż tworzyć nowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego zmieniono tematy po prawej?

teraz jest:

Zobacz posty ze wszystkich sekcji
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zobacz swoje posty

zamiast

Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zobacz posty ze wszystkich sekcji
Zobacz swoje posty

trzeba więcej się wysilać by trafić w "posty od ostatniej wizyty"...

po cholerę mi poza tym pokazywanie postów ze wszystkich sekcji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz posty ze wszystkich sekcji
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zobacz swoje posty

wkurza mnie to przy każdej wizycie Evil or Very Mad

każde normalne forum wytłuszcza posty od ostatniej wizyty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, ok
przyjąłem do wiadomości twoją ponadprzeciętnie nieuprzejmą uwagę, już za pierwszym razem.
nie odpisałem z grzeczności.

na tym nienormalnym forum będziesz miał wytłuszczone coś innego.
a jak nie potrafisz trafić w link to kup sobie lepszą myszkę.
albo przestań pić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze względu na dawną znajomość pozostawię powyższy tekst bez komentarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież nigdy razem nie piliśmy.
nie wyobrażam sobie bardziej gburowatego komentarza od tych, które już przeczytałem, więc nie krępuj się. najwyżej ci zmniejszę limit Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar ty chyba lubisz narzekać, u nas też wszystko ci się nie podobało, masz depresje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u was? sorry, ale nie wszystko tylko wypociny pewnej nawiedzonej pani, tematu Boruty mi się podobają, poza tym to forum Bimiego a nie "wasze", więc o co biega?

miałem po prostu stresujący tydzień w pracy, już jest ok
przepraszam cię bimi jeśli poczułeś się urażony Smile

ale mówiąc teraz konkretnie: proszę o rozważenie zmian w nazewnictwie tytułów a konkretniej chodzi mi o wydłużenie o jakieś 10 znaków, większość tytułów mi nie wchodzi, bo jest za długa o 2-6 znaków i potem człowiek kombinuje jak to skracać by zachowało sens

nie da się w tytule zamieścić cytatu bo nie można używac znaków : " ", nie da się cenzurować słów kropkami bo nie wolno stosować kropek

czyli zamiast przykładowo:

Wałęsa: "Raport jest w ch...ja głupi!"

wychodzi nam bezsensowny tytuł

Wałęsa raport w ch głupi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety zdaje sobie sprawę z tego, że ograniczenia dotyczące tematów są głupie i irytujące, ale po wielu miesiącach bezskutecznych prób przekonania ludzi do tego by nie używali w tytułach uśmieszków, wielokropków i wykrzykników stwierdziłem, że nie ma innego wyjścia.
Ograniczenie długości ma na celu skłonienie autorów to uzmysłowienie sobie że tytuł ma być hasłem, identyfikatorem tematu a nie epicką opowieścią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Propozycje
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile