W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
PiS bojkotuje tvn i tvn24  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2150
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 16 Lip '08   Temat postu: PiS bojkotuje tvn i tvn24 Odpowiedz z cytatem

Członkowie PiS zamierzają bojkotować telewizję TVN i TVN24 - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł zbliżonych do komitetu politycznego PiS.
Jak dowiedziała się PAP z kilku źródeł zbliżonych do kierownictwa partii, taką uchwałę przyjął obradujący dziś komitet polityczny PiS.

Uzasadnienie tej decyzji ma być przedstawione jutro na specjalnej konferencji prasowej. Nieoficjalnie wiadomo, że PiS zarzuca TVN stronniczość i brak obiektywizmu. Do wieczornego programu w TVN24 nie przyszedł Krzysztof Putra. - Pierwszy raz jestem w studiu bez przedstawiciela PiS-u.
Cytat:
To jakiś absurd
- powiedział o decyzji PiS-u Zbigniew Chlebowski. Jerzy Szmajdziński stwierdził, że działanie PiS-u to absurd.

Laughing brawo dla PiS.. stop masonerii, stop praniu mózgu..

santa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 16 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na dobre wyjdzie,bo niektorzy zaczna sie zastanawiac co za licho wspiera tvn Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy PIS nie naraża sie na medialny niebyt? Faktycznie odnosze wrażenie o stronniczości TVN. Te ciągłe wyśmiewania, dyskredytowanie do pewnego momentu można nazywac "patrzeniem na ręce" ale potem przerodziło się w jakaś nagonkę. Nie przepadam za PIS ale niech każdego traktują podobnie. Od dziennikarzy mamy prawo oczekiwać bezstronności, w tym jednak przypadku takowa nie istnieje. Liczne przykłady (youtube) z Olejnik czy tymi prostakami z "teraz my" przekonały mnie do nieogladania tej stacji. Idealny propagator NWO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szaRy




Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 123
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie "urzekła" obrona Lecha Wałęsy - że nie był TW. Kolenda Zalewska prawie ze łzami w oczach "Jak można o takim człowieku mówić takie oszczerstwa".
A "Nocną Zmianę" spędziła w Sejmie razem z Lisem Smile

Niezależne media ... buahaha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najbardziej żenujący był poranek z moniką olejnik w radiu zet...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Samoobronę i LPR tez najeżdżali, a po Rydzyku jadą równo do dzisiaj. Wszystkie stacje - jak leci, z wyjątkiem TV Trwam Smile

PiS to populistyczna partia głosząca nietolerancję - media mają prawo (a nawet obowiązek) to potępiać.
Jakbym miał swoją TV to też najwięcej bym jechał po PiS bo w obecnej chwili są najmniej liberalną a zarazem najbardziej populistyczna partią.

Mam nadzieję że ich zniszczą, razem z ich ojcem rydzykiem. Jak niedawno PiS zniszczył Samoobronę i LPR - kto mieczem wojuje od miecza ginie.

Tak że jeśli ktoś zbiera fundusze na propagandę anty-pisowską to niech im da znać - byc może się dorzucę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie z powodu dyktatorskich i izolacjonistycznych zapędów braciszków i ich obmierzłej religijności, polazłem oddać głos na PO - partię, która właściwie niczym szczególnym nie różni się od PiSynów. Taka polska rzeczywistość polityczna, niestety.
Dopóki nie pojawi się ktoś wart oddania głosu, a nie bredzące stado frustratów i maminsynków w typie Cymańskiego czy Tuskolubnych , gładkich durniów - moja noga nie postanie w lokalu wyborczym. Jestem wściekły, że jako ateista - który nie znosi komuszej mentalności - musiałem oddać głos na POważnie ogarniętą obłędem religii partię. Mniejsze zło ? Nie sądzę. Myślę, że raczej desperacja i strach.
Media uprawiały właściwa nagonkę, jeśli o PiS chodzi, bo ich rządy to był wstyd uniwersalnie śmierdzący degeneracją sceny politycznej, którą i tak toczy rak - powiedzmy, genetyczny. Szkoda, że mamy amerykano-syjonistycznofilne media, bo do jasnej cholery, nie ma kto przypieprzyć Sikorskiemu i wielu, wielu innym.
Roję sobie, by Polska stała się krajem otwartym, liberalnym, ale też mocnym ekonomicznie - z wyraźnie zaznaczonym odrębnym charakterem. Bo otwartość nie wyklucza OSOBOWOŚCI narodowej. I wbrew panującej opinii, tak samo polskie państwo gnębi jego zatęchła submisja wobec Kościoła jak i postkomusza scheda. Ale to nie wszystko, bo dochodzi śmieszne poddaństwo wobec niemieckich i żydowskich roszczeń. Władzę w Polsze winni sprawować fachowcy a nie gracze. Tak jest w większości państw, dlatego świat przegrywa w cuglach z Żydami - właściwie przez nokaut. Wiecie dobrze, jak wygląda w Polsce stosunek do pracy, alkoholu, spędzania wolnego czasu, do własnych dzieci. Jesteśmy narodem zasłaniającym się szlachetną historią, ale to żenada. Zgadzam sie z Deschnerem, by zrewidować podejście do historii. Facet wie, że by być dobrym historykiem, należy się jej brzydzić w sensie globalnym - bo historia świata to ciąg przelewu krwi, mordów, gwałtów, rabunków. Tylko nacjonaliści każdego z krajów przyoblekają bestie historii w szaty cesarskie i obwieszają orderami. Tylko krytyczne spojrzenia na własną historię, pozwoli na uniknięcie błędów. To tak jak z własnymi rodzicami. Tylko krytyka ich postępowania da szansę , by nie powielić syfu na własne dzieci.

Chyba poleciałem od tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam nadzieję że ich zniszczą, razem z ich ojcem rydzykiem. Jak niedawno PiS zniszczył Samoobronę i LPR - kto mieczem wojuje od miecza ginie.


Co dobrego dla POLSKI zrobiła w ostatnim półroczu PO ? argumenty..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Co dobrego dla POLSKI zrobiła w ostatnim półroczu PO ? argumenty..

dla POLSKI to nie wiem... zależy co przez to rozumiesz. pewnie nic dobrego, jak i wszyscy co byli przed nią.
dla mnie: obaliła pis, odetchnąłem z ulgą gdy przestałem rozwijać ten wątek: viewtopic.php?t=79
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dla mnie: obaliła pis, odetchnąłem z ulgą gdy przestałem rozwijać ten wątek:
viewtopic.php?t=79


dobra.. A co złego dla Polski zrobił PiS ? zniechęciliśmy do siebie ateistyczno - masońską UE.. to jest największy sukces Polski od lat.. A dziś Bimi.. PO zrobi wszystko dla EU.. jest ich marionetką. zapchaj dziurą.. przecież wiesz dobrze, po co powstała unia europejska.. aby zwalczyć suwerennośc naród.. chyba jesteś na tyle inteligentny, że to rozumiesz... okej. zostaemy sprawy europejskie.. Co złego dla Polski zrobi PiS ? nie wybudowała 3 mln mieszkań ? przecież to był plan na 4 może 6 lat.. Bimi ty chyba oglądasz tvn24... inni pluja na PiS, więc i ty musisz... bo mnistrowie są mali ( 160 cm wzrostu i słabo sie wypowiadają to są źli... Sad daj spokój ).. wolisz polske przeciwną masońskiej strukturze mającem za cel zniewolenie narodów o nazwie UE, czy Polske, która godzi się na wszystkie postulaty, bez żadnych rozmów z masońskimi pionkami ( urzędnikami EU ).. Odpowiedź jest chyba prosta... Exclamation Co nie zmienia faktu, iż nie warto już iśc na wybory w 2009. i PiS i PO i PSL, i SLD... te wszsytkie partie mają POLAKÓW W DU**E.. ICH celem jest 10 tys miesiecznie na swoim koncie.. taka jest prawda... a więc czy warto iśc na wybory, skoro i tak nic sie nie zmieni ?? odpowiedź jest chyba prosta... Nie rozumiem Bimi dlaczego popierasz PO ? bo inni popierają to i ty musisz.. a czytałeś program PO... wiesz co będzie jeśli szpitalne zostaną oddane w ręce prywatnych przedsiębiorców.. no chyba wiesz... więc jak to jest z twoim uwielbieniem do masońskich liberałów z PO ??

santa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRAWO! Co jakiś czas PiS pokazuje, że ma jaja. Może i są proamerykańskimi łajzami, może i kreują się na alternatywę dla III RP mimo iż Kaczyńscy sami zdradzili Polskę przy Okrągłym Stole, ale mimo wszystko mam dla nich odrobinę szacunku. Właśnie za tą wojnę z mediami. W TVN-ie wybuchła panika, no bo jak oni teraz będą rozkręcać awantury bez tego obrzydliwego PiS-u? Teraz to już na TVN-ie będą wyłącznie POkazywać love, love, love - czarne charaktery zastrajkowały. Laughing

Pytanie tylko - ile wytrzymają? Mam nadzieję, że jak najdłużej. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
dobra.. A co złego dla Polski zrobił PiS ?

przecież powiedziałem viewtopic.php?t=79
w skrócie: nawoływał do nietolerancji, rozbudował specsłużby, zaostrzał kary i mandaty, próbował przejąć tvp, podsyfiał koalicjantów, nakłaniał innych polityków do przestępstw przy pomocy pieniędzy podatników, doprowadził do śmierci blidy, umocnił imperium rydzyka, rozdawał publiczną forsę kościołowi, nastawił do nas wrogo niemcy i rosję...
wystarczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

w skrócie: nawoływał do nietolerancji

Jakiś przykład? Tylko takiej PRAWDZIWEJ nietolerancji - nie tego, co próbuje nam wcisnąć UE. Smile

Cytat:
rozbudował specsłużby

Rozpieprzając WSI?

Cytat:
zaostrzał kary i mandaty

No to chyba dobrze... Chcesz, żeby pedofile dostawali zawiasy? Laughing Zresztą - z tych sądów 24-godzinnych i tak nic nie wyszło.

Cytat:
próbował przejąć tvp

LOL
A PO nie próbuje? A SLD nie przejął kilka lat temu? To zwykła praktyka WSZYSTKICH partii politycznych w Polsce.

Cytat:
podsyfiał koalicjantów

Stajesz w obronie Samoobrony i LPR-u? Laughing No ale tutaj rzeczywiście przyznaję Ci rację. PiS zrobił to zupełnie niepotrzebnie - pokazał tym samym, że dupa z niego a nie partia "antysystemowa".

Cytat:
nakłaniał innych polityków do przestępstw przy pomocy pieniędzy podatników

Shocked
To leć z tym na prokuraturę. Albo lepiej - do GW. No bo chyba nie chodzi Ci o prowokacje CBA, w wyniku których biedna Sawicka nie kręci lodów na prywatyzacji szpitali?

Cytat:
doprowadził do śmierci blidy

W jaki sposób? Przecież to było samobójstwo. Samobójstwo ma to do siebie, że morderca jest jednocześnie swoją ofiarą. Raczej nie ma tu miejsca na osobę trzecią.

Cytat:
umocnił imperium rydzyka

Jak by nie patrzeć - to są największe niezależne media w Polsce. Chociaż jestem w rejestrach Krk, to nie uważam się za katolika. Mimo wszystko podoba mi się to, co na antenie RM mówi taki np. Nowak... Wolę imperium Rydzyka przekazujące trochę prawdy nić imperium Waltera, w którym kłamstwa lecą od rana do wieczora (a w nocy chyba też - nie wiem kiedy leci "Szkło kontaktowe" Laughing ).

Cytat:
rozdawał publiczną forsę kościołowi

Nie on pierwszy i nie on ostatni... Confused Chciałbym Ci przypomnieć że za przyznaniem pieniędzy na ŚOB głosowali także nasi "wyzwoliciele" z PO.

Cytat:
nastawił do nas wrogo niemcy i rosję...

Jeśli chodzi o Rosję, to masz rację. Natomiast Niemcy... Cóż, oni już wcześniej byli do nas wrogo nastawieni. Rozbiory, dwie wojny, Łunia Jewropejska, Erika Steinbach... Trochę tego jest.


Zaraz się okaże, że jestem jakimś PiS-owskim fanatykiem. A GW-no prawda - dla mnie po prostu rządy PiS-u nie różnią się zbytnio od KLD, AWS, UW, SLD, PSL, a nawet - wybaczcie za tą bezczelność - PO. Jedyne co mi się w nim podobało to "populistyczne" hasła oczyszczenia tego kraju z agentów, gadanie o niepodległości Polski i zestawienie Polski solidarnej z liberalną. Plus oczywiście wojna z mediami... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Zaraz się okaże, że jestem jakimś PiS-owskim fanatykiem.

oj, nie bądź taki skromny. już dawno się to okazało Smile
viewtopic.php?t=3038

ale spoko - nie przejmuj się, sam kiedyś chciałem głosować na samoobronę. głupi myślałem, że lepper będzie alternatywą Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty znowu z tym Borubarem... Równie dobrze mogę napisać, że skoro nie słyszysz "Boruc bardzo" to znaczy, że jesteś kolejnym michnikoidem. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przekonałem cię co do borubara - nie mam zamiaru co do innych rzeczy które zarzucam kaczyńskim. naprawdę mi to zwisa, że lubisz pis. wyraziłem tylko swoją opinię.
michnik ma dobre forum na swojej stronie - o wiele mniej cenzury niż na innych portalach. poza tym, chcąc nie chcąc, to on obalił sld co dało władzę pis Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michnik obalał millera mając nadzieję na rpzejęcie władzy przez Belkę, Hausnera (demokraci.pl), pałac prezydencki kwaśniewskowaty i unię demokratyczną, tfu, wolności

mam niestety wgląd w działalność partyjną od "zaplecza" i powiem ci Bimi, że platformowcy to takie samo bagno jak pis, tyle że neoliberalne (kolesie z KLD)

ustawa budowlana: wywołała trwogę i przrerażenie ogromem niekompetencji w środowiskach gospodarczych

ustawy zdrowotne: szok i rozpacz, dno do kwadratu

zmiany w kanonie lektur - śmiech w szkołach - w medaich cisza

gdyby te rzeczy robił PIS, TVN24 trąbiłby od rana o złodziejach, dyletantach i mafii

pis na ministrów powoływał dyletantów po znajomości, to samo robi obecnie PO do spółki z PSL i Panem Waldkiem

rozdawanie pięniędzy kościołowi - PO samo wyskoczyło przed szereg żądając kasy dla czterech nowych wydziałów teologicznych wbrew konkordatowi

przejęcie mediów publicznych - PIS zrobił to szybciutko na drodze nocnego "zamachu" ustawowego, PO pragnei tego samego

mieliśmy już "bezpartyjnego" prezesa Jana Dworaka z nominacji Kwacha (?)

Jan Dworak - Należał do Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego, następnie do Platformy Obywatelskiej, z której odszedł po objęciu posady prezesa TVP.

za jego czasów trwała potworna nagonka medialna na Cimoszewicza połączona z akcją "Jarucka" prowadzoną przez Brochwicza

to że PO wychwalane jest przez propagandę telewizyjną nei znaczy zę to cudowna partia

to że PIS i SLD były gnojone w "niezależnych" mediach to dla mnei nie powód by w te zarzuty wierzyć

ZIOBRO - przestępca numer jeden, niemalże mafioso, do tej pory postawiono mu zarzut uszkodzenia laptopa i pocięcia kart SIM...

Dalej - no właśnie, dość powiedzieć że to PIS najskuteczniej likwidował własnych ministrów (aresztowanie Lipca), akcje przeciwko

inaczej mówiąc - świat jest nieco inny niż próbują nam to wmówić media...

vide sprawa "zepsucia stosunków z Niemcami" - dla mnie to brednei do kwadratu

i bynajmniej nie jestem pisowcem, tylko sympatykiem lewicy, ale po prostu potrafię patrzec z dystansem na medialną papkę koncernu ITI i Agory...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkanie prezydenta i szefa SLD - "największa obawa Polaków"

Rozmowa pomiędzy Lechem Kaczyńskim a przewodniczącym SLD była sympatyczna i przebiegała w atmosferze wzajemnego zrozumienia – powiedział po spotkaniu prezydenta z Grzegorzem Napieralskim Michał Kamiński.
Jak powiedział minister w Kancelarii Prezydenta, poruszono kwestie służby zdrowia i ustawy medialnej.

- Postulaty SLD są godne uwagi – podkreślił Kamiński. - Rozmawiałem z prezydentem na wiele tematów, także na temat mediów. Chcemy zbudować silne media, niezależne o polityki. To była rozmowa dotycząca idei mediów publicznych, a nie konkretnych deklaracji w sprawie poparcia, lub odrzucenia weta prezydenta w sprawie ustawy medialnej – powiedział po zakończonym spotkaniu Grzegorz Napieralski. - Nic nie obiecałem prezydentowi - podkreślił.

- Przedstawiłem największą obawę Polaków, którzy boją się, że służba zdrowia będzie dostępna tylko dla bogatych Polaków. W tym względzie w naszym kraju musi panować równość – niezależnie od zasobności portfela – dodał przewodniczący SLD.

"To złośliwość i wsadzanie kija w szprychy"

- To złośliwość i wsadzanie kija w szprychy. Politycy SLD strasz Polaków prywatyzacją szpitali, podczas gdy nie mamy takich planów – oświadczył w TVN 24 Sławomir Nowak. Szef gabinetu politycznego premiera skomentowałw ten sposób spotkanie prezydenta z Grzegorzem Napieralskim, na którym poruszono m.in. kwestie dotyczące służby zdrowia w Polsce.

- To SLD stworzyło system generujący długi w służbie zdrowia, a teraz uciejkają od odpowiedzialności za to, co zrobili. To zasmucające – dodał Nowak.

"Weto będzie porażką dla rządu"

- Prezydent będzie chciał przekona Napieralskiego do swych racji, ale my mamy swoje racje - powiedział wcześniej w TVN 24 Jerzy Fedorowicz. Zdaniem posła PO, punktem rozważań będzie przede wszystkim ustawa przygotowana przez PO.

- Nie ukrywany, że chcemy, by weto prezydenta zostało odrzucone – podkreślił Fedorowicz, deklarując, ze ustawa PO przyczyni się do odpolitycznienia mediów.

- Przyszłość mediów zależy od naszej ustawy – ocenił polityk Platformy. – Jeśli weto prezydenta nie zostanie oddalone, to będzie to nasza porażka – przyznał.

- Jestem bardzo ciekaw z czym wyjdzie. Domyślam się, że otrzyma informacje na temat powodów, dlaczego weto zostało zgłoszone. Napieralski ma dwie szanse – wesprze obecny układ lub wejdzie w rozmowy z nami – tymi, którzy chcą coś zmienić – zakończył polityk Platformy.


Sami widzicie.. nie warto chodzić na wybory.. wszystko sie dzieje za naszymi plecami... " OKRĄGŁY STÓŁ" POZOSTAWI PIĘNTO POLSCE NA DŁUGIE LATA... JESTEŚMY ICH MARIONETKAMI.. ZA CO ONI BIORĄ 10 TYS NETTO MIESIECZNIE ? ZA PIER****, ŻE PiS, że PO jest złe... za pranie muzgu... dajmy temu upust.. nie idźmy na wybory. .. Exclamation Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, już ze starych Twoich postów zauważyłem u Ciebie dziwną logikę, żeby nie powiedzieć hipokryzje: wyśmiewasz (z resztą jak wszyscy tutaj zgromadzeni) te "mainstremowe" media TVN, WP.pl, Onet.pl, Gazete Wojenną, gardzisz ich "obiektywnością", ALE jak zaczynają coś pisać o PiS'ie to są dla Ciebie jedynym wiarygodnym źródłem (tu pokazałeś nam jaki to PiS jest zły wklejając screeny z portalów, które wyśmiewasz).

Jeżeli Onet napisze kolejny artykuł, że Bin Laden żyję, a na wrzesień zapowiada się kolejny sezon zamachów to wiadomo: pieprzenie, manipulacja, mainsteram, pranie mózgów, kłamstwa...

ale jak napiszą o PiSie to: "Tak - boję się o przyszłość naszego kraju" albo "Raczej nie - trudno żeby było gorzej" (pyatnia z ankiety w Twoim poście gdzie zbierałeś haki na PiS....)

Wydaję mi się, że Twój obraz PiSu jest taki jakim chcą go przedstawić Ci na "górze" za pomocą mediów jakie wcześniej wymieniłem. Ale Ty im przecież nie wierzysz??? Chyba, że to forum to pomyłka..........

P.S Wiem, powiesz, że to mój problem, ze masz moje zdanie w dupie (bo konkretnych argumentów przeciw PiS nie masz, Tobie i ludziom którzy myślą w podobny sposób to pis sie nie podoba za "całokształt"... jaki kurwa całokształt, całkoształt co wykreowały mainstremowe media dzięki manipulacji???) itp. ale niech inni się nad tym zastanowią nim zaczną oceniać chociażby te nieszczęsne PiS.
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to po jednych pieniądzach są cały PIS i mainstreamowe media.Może i dobrze,że wypowiedzieli sobie wojnę-moze się pozagryzają Wink .

P.S Bimi,dyrektorze,zwiększysz mi limit?Smile wiesz jak Cię lubięSmile...to jak?Wink
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cortez napisał:
Bimi, już ze starych Twoich postów zauważyłem u Ciebie dziwną logikę, żeby nie powiedzieć hipokryzje: wyśmiewasz (z resztą jak wszyscy tutaj zgromadzeni) te "mainstremowe" media TVN, WP.pl, Onet.pl, Gazete Wojenną, gardzisz ich "obiektywnością", ALE jak zaczynają coś pisać o PiS'ie to są dla Ciebie jedynym wiarygodnym źródłem (tu pokazałeś nam jaki to PiS jest zły wklejając screeny z portalów, które wyśmiewasz).

to bezpodstawne insynuacje.
swoją obiektywną wiedzę n.t. pis czerpię głównie z wypowiedzi polityków pis, w tym na żywo.
najczęściej widzę pis takim jakim pis chce żebym go widział - to mi w zupełności wystarcza.

nic nie jest doskonale dobre, ani doskonale złe. nawet złe rzeczy można klasyfikować na lepsze i gorsze. ludzie sie podniecają wprostem, onetem czy dziennikiem pl, a ja wyrażam swoja opinie na temat gw. uważam, ze jest równie nie obiektywa co pozostałe, ale przynajmniej ma bardziej obiektywne forum w necie. Smile
poza tym skądś te informacje czerpać trzeba, a media wbrew pozorom nie kłamią non stop - jedynie w najważniejszych kwestiach Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 17 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważcie, że PiS naprawdę nie potrzebuje niczyjej pomocy, żeby się zbłaźnić.

http://www.pardon.pl/artykul/5593/pis_krzywdza_nas_smiesznymi_zdjeciami_zobacz

Właśnie takimi zarzutami do mediów sami się błaźnią, zamiast to zostawić w spokoju jak normalna partia to oni lubią grzebać w gównie.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:31, 18 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi zdjęciami to PiS rzeczywiście przesadził... A czego się oni spodziewają? Że POsłuszne media będą zdjęcia Gosiewskiego w Photoshopie upiększać? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:39, 18 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj i już nowa afera, tym razem z prezydentem w tle. Co prawda niby nie jest w żadnej partii, ale wiadomo siłą rzeczy wszyscy wiążą go z PiSem.

Artykuły:

Pardon.pl napisał:
Sikorski: prezydent jest chamem!

http://www.pardon.pl/artykul/5599/sikorski_prezydent_jest_chamem


tvn24.pl napisał:
"Dziennik": Prezydent uważa Sikorskiego za agenta

http://www.tvn24.pl/-1,1557712,0,1,dzien.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:05, 18 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:


Pardon.pl napisał:
Sikorski: prezydent jest chamem!

http://www.pardon.pl/artykul/5599/sikorski_prezydent_jest_chamem
l

A Sikorski jest agentem.

zulugula napisał:

tvn24.pl napisał:
"Dziennik": Prezydent uważa Sikorskiego za agenta

http://www.tvn24.pl/-1,1557712,0,1,dzien.....omosc.html

Prezydent i jakiś znaczny procent polaków być może nawet ponad 20%. A reszta czyta gw i ogląda tvn24
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


PiS bojkotuje tvn i tvn24
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile