W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zabrano jej dzieci za neonazistowskie poglądy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2096
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 15 Lip '08   Temat postu: Zabrano jej dzieci za neonazistowskie poglądy Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kiedy ta sprawiedliwość dotrze do Polski?


http://usa.interia.pl/wiadomosci/news/stracila-dzieci-przez-swastyke,1146333


Zabrano jej dzieci za neonazistowskie poglądy

Wtorek, 15 lipca (10:25)

AFP

Matka, która wysłała swoją córkę do szkoły ze swastyką na ręce, została pozbawiona praw rodzicielskich na okres czterech miesięcy. Neonazistka z Kanady żałuje tego, co zrobiła, postanawia się poprawić, bo - jak deklaruje - jest w stanie zrobić wszystko, by odzyskać swoje dzieci - informuje CBC News.



7-letnia dziewczynka pojawiła się w szkole ze swastyką namalowaną na ręce. Dzięki natychmiastowej reakcji nauczyciela, nazistowski symbol został szybko usunięty. Jak się okazało, matka pomogła jej w domu odtworzyć zniszczony rysunek. - To była jedna z najgłupszych rzeczy, jakie zrobiłam w swoim życiu, ale to nie powód, żeby zabierać mi dzieci - powiedziała.



Gdy o zdarzeniu dowiedziały się organizacje społeczne, przeszukano mieszkanie kobiety. Znaleziono w nim neonazistowskie symbole oraz flagi. Od razu zabrano jej 2-letniego syna, a córkę odebrano bezpośrednio ze szkoły. Stwierdzono wówczas, że matka ma destrukcyjny wpływ na psychikę swoich dzieci, co podkreślali następnie w sądzie pracownicy socjalni, którzy mieli styczność z rodziną.



Chociaż matka z dumą nosi srebrny naszyjnik z motywem swastyki i posiada w domu nazistowskie flagi, nie przyznaje się do tak skrajnych poglądów. Z drugiej jednak strony buntuje się, kiedy w państwie stosuje się podwójne standardy. - Dlaczego czarny człowiek ma prawo manifestować swoją przynależność rasową, a biały człowiek za hasła "white pride" jest karany i nazywany neonazistą czy rasistą? Przecież to szczyt hipokryzji - mówi kobieta.



Matka od czterech miesięcy walczy o dzieci, które przebywają w rodzinach zastępczych. - Płakałam bez przerwy przez osiem dni. Kładłam się na ich łóżku, przytulałam się do ich maskotek i płakałam - wspomina matka. Jak na razie może spędzać z nimi zaledwie 2 godziny w tygodniu, ale zapewnia, że jest gotowa zrezygnować ze swoich poglądów i sposobu życia, by odzyskać dzieci.



J$8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest gotowa zrezygnować ze swoich pogladów aby odzyskac dzieci....Jak jeszcze do typowo nazistowskiej ideologii można sie przyczepić to widzę jak w niedalekiej przyszłości mozna zakazać innych rzeczy jak niewiara w oficjalna wersje 9/11, watpliwości co do innych oficjalnych wersji mozna bedzie podczepić pod paragraf. Za to mozna bedzie odebrać dziecko rodzicom dla jego dobra. Jak do tej sprawy z rysowaniem sfastyki to nie mam watpliwosci że to złe tak jednak zauważam kierunek w jakim zmierza świat. Szykuje sie coraz więcej kuriozalnych "zasad" dzieki których bedzie sie miało bat na ludzi bo nikt nie chce żeby odebrano mu dzieci. Ten strach zmusi nas do posłuszeństwa, wszczepiania czipów itp. dla dobra dziecka. Podobne watpliwosci miałem w sprawie klapsa
viewtopic.php?t=2789&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
jednak dyskusja sprowadziła sie do tego że albo nie tykasz dziecka wogóle albo jestes katem...niestety.

Pragne podkreslić że nie podoba mi sie ta sprawa z rysowaniem swastyki uprzedzajac wypowiedzi niektórych forumowiczów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można wiązać tego z dyskryminacją ludzi o innych poglądach. Jest to przykład kompletnej idiotki, która niedorosła do roli matki. Jesli ma nazistowskie poglądy, to powinna była sama sobie wytatuować swastykę, a nie dziecku. Dziecko, to nie przedmiot. I gdy dorasta, nie zawsze podziela poglądy rodziców. Taka chora matka, powinna być pod obserwacją kuratora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara, na tej samej zasadzie można by zakazać wpajania własnym dzieciom religii.
Dziecko, to nie przedmiot. I gdy dorasta, nie zawsze podziela poglądy rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie - a jednak większość ludzi wpaja swoim religię, często bardzo głęboka, nawet fanatyczną.
Jedyna Francja zabroniła przynoszenia symboli religijnych do szkoły. Ale nawet oni nie ośmieliliby się odebrać dziecka rodzicom za to że wysłali dziecko do szkoły z np. krzyżykiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 15 Lip '08   Temat postu: Nacjonalizacja dobrych uczynków i dzieci Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Nie można wiązać tego z dyskryminacją ludzi o innych poglądach. Jest to przykład kompletnej idiotki, która niedorosła do roli matki. Jeśli ma nazistowskie poglądy, to powinna była sama sobie wytatuować swastykę, a nie dziecku. Dziecko, to nie przedmiot. I gdy dorasta, nie zawsze podziela poglądy rodziców. Taka chora matka, powinna być pod obserwacją kuratora.


Swastyka to symbol szczęścia używany w różnych kulturach.
Strzelcy Podhalańscy z Sanoka też mieli swastykę .
Była to gałązka i na jej tle swastyka.
Jeśli chciałbym ją sobie nosić to mają mnie zamknąć.
Proszę poszukać w Zakopanym.
Na pewno znajdziecie swastykę ,- wystąpcie o jej usuniecie!Smile

Działania takie jak w Kanadzie to po prostu nacjonalizacja dzieci.
Najpierw zaczyna sie od nacjonalizacjio dobrych uczynków.
Państwo zabiera Ci pieniądze w postaci podatków ,
aby dawać je innym, a później sięga nawet po dzieci
To gorsze niż faszyzm!
========================================
Co do Hitlera to polecam artykół Wołoszańskiego:

"Pan minister tańczy

Adolf Hitler, po obejrzeniu 10 października 1938 r. potężnych umocnień w pobliżu miasteczka Ceske Velenice, które tak hojnie przyznano Niemcom w Monachium, wygłosił przemówienie.

Atakował Anglików

("Słabi, dekadenccy, prowadzeni przez zdegenerowaną arystokrację")

i Francuzów ("Łacińskie kundle i wazeliniarze").





Nagle wspomniał o Polakach: – Podziwiam Polaków.



Nie dają się zastraszyć.

Mogę być przyjacielem Polaków i powiadomię mojego dobrego przyjaciela Lipskiego (mówił o polskim ambasadorze w Berlinie), że może na mnie liczyć!





Kłamał?

Nie.

Wskazywał, w jaką stronę zamierza prowadzić swą politykę, w której Polska odgrywała bardzo istotną rolę. Uważał, że może dogadać się z naszym rządem. Dwa tygodnie później, 24 października 1938 roku, do Berchtesgaden przyjechał ambasador Józef Lipski. W pobliżu tego alpejskiego miasteczka miał swą oficjalną rezydencję Adolf Hitler, a to wskazywało, że wizyta polskiego ambasadora ma znaczenie szczególne.

Wieczorem Lipski spotkał się w restauracji hotelu Grand z Joachimem von Ribbentropem, ministrem spraw zagranicznych Niemiec.

– Nadszedł czas osiągnięcia porozumienia we wszystkich możliwych sprawach, które powodują rozdźwięki między Niemcami i Polską – zaczął rozmowę Ribbentrop."

"– Zrozumiałem, że jeżeli uderzę na Zachód, Polacy, wypełniając swe zobowiązania sojusznicze, zaatakują nas – mówił Hitler do swych oficerów na tajnej konferencji w Berchtesgaden 22 sierpnia 1939 roku.

– Dlatego zdecydowałem się rozpocząć wojnę z Polską. "


My zamiast wspólnej wyprawy na bolszewików , najpierw poszliśmy wspólnie z Hitlerem na Czechy , a potem na życzenie Anglii i Francji wdali sie w tę tragedie która rozpoczęła się 1 września 1939!

Dziś zamiast piętnować głupotę i agenturalność elit,
wyżywamy się na starożytnych symbolach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również o odbieraniu dzieci. Materiał video.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 15 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kretynizm... Szkoda słów. Co do drugiego materiału Łukasza555 i wszystko przez feministki, równouprawnienie etc. Ok nie mam nic przeciwko, ale jak chcą takiego równouprawnienia we wszystkim to niech się zgodzą na równouprawnienie w sądach, ale nie... Na to sie nie zgodzą Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zabrano jej dzieci za neonazistowskie poglądy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile