W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NWO - jak oceniać całokształt?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4222
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

NWO :
Są przydatni
11%
 11%  [ 5 ]
Trzeba ich ograniczyć
11%
 11%  [ 5 ]
Trzeba ich rozwalić
55%
 55%  [ 24 ]
Mam to gdzieś bo mam swoje sprawy
20%
 20%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 43

Autor Wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebudzony - ty owieczko. Jestes osoba typowo zmanipulowana przes NWO. chcesz korzystac z dobrodziejstw przyszlego systemu. Co to beda za dobrodziejstwa?

- chip pod skora, ktory sledzi twoje wszystkie transakcje finansowe i twoje ruchy
- totalna kontrola tego co robisz, co czytasz, jakie masz choroby, co ofgladasz w intenrecie czy telewizji
- bedziesz mial w mediach tylko to co powinienes miec i wiedziec.
etc

Czytales Orwella 1984? NWO to bedzie orwellowski system, skoro chcesz czerpac z niego korzysci prosze bardzo. daj sie podpiac pod system. Dochodze do wniosku ze Korea Polnocna to bylby idealny kraj dla Ciebie Cool

I nie lodz sie ze bedziesz gdzies wyzej w hierarchii tego systemu Cool Rzadzic beda illuminaci 33 stopnia (otwarcie) pod wladaniem szamanow z Watykanu. Bedzisz tylko trybikiem, robolem z wypranym mozgiem (badz jego resztkami) pracujacym dla elity. Jak sie sprzeciwisz to wylacza ci chipa i nie bedziesz mogl nic kupic. Albo od razu cie wrzuca do obozu Very Happy
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie NWO jest tak skonstruowane, aby ludzie przyjeli wszystko co się im wciska. Wmawia się, że to jest dla ich dobra.

Dobrobyt można osiągnąć nie stosując inwigilizacji i cenzury.

Następnym problemem NWO jest ograniczanie technologicznego postępu. Nie dotyczy to tylko alternatywnych napędów, ale wytwarzania energii, pożywienia, leków.

To tak jakby komuś chodziło o to aby specjalnie utrzymywać biedę i zacofanie na świecie.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
Właściwie NWO jest tak skonstruowane, aby ludzie przyjeli wszystko co się im wciska. Wmawia się, że to jest dla ich dobra.

Dobrobyt można osiągnąć nie stosując inwigilizacji i cenzury.

Następnym problemem NWO jest ograniczanie technologicznego postępu. Nie dotyczy to tylko alternatywnych napędów, ale wytwarzania energii, pożywienia, leków.

To tak jakby komuś chodziło o to aby specjalnie utrzymywać biedę i zacofanie na świecie.


Poczytaj o elitarnym Club Of Rome, ktory zyskal aprobate ONZ i UE. Jest to organizacja ktora promuje teorie depopulacji ludzkosci. A jak po cichu lepiej depopulowac ludzkosc jak nie poprzez ograniczenie rozwoju medycyny? Co do ograniczania rozoju technologii to chodzi tu glownie o zrodla energii, masz racje.. Jednak technologia ktora bedzie dazyc do annihilacji ludzkosci oraz jej inwigilacji rozwija sie bardzo szybko. Pewna taka prawidlowosc
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto rządzi światem ?


Exclamation Marian Hemar " Moje wielkie odkrycie "


Po latach rozmyśliwań,
Niemal u schyłku życia,
Dokonałem niezmiernie
Głębokiego odkrycia.

Moje wielkie odkrycie
Raz na zawsze, niezbicie
Rozwiązuje odwieczną
Zagadkę, mianowicie,

Rozstrzyga nieomylnie,
Ustala niezachwianie
Ostateczną odpowiedź
Na ciekawe pytanie,

Co dręczy nas od wieków
I wciąż wraca od nowa:
KTO RZĄDZI ŚWIATEM? Jaka
Mafia anonimowa?

Nie wierzcie w bajki. Nie ma
Żadnego Synhedrionu
Sekretnych władców. Nie ma
Żadnych “Mędrców Syjonu”.

Więc to bajka. I bujda,
Że “światem rządzą kobiety”
I nieprawda, że światem
Rządzą Żydzi - niestety.

Nie my, tj. nie oni.
Nie Żydzi i nie masoni,
Nie mormoni, nie kwakrzy
Nie fabrykanci broni.

Nie junkrzy, nie sztabowi
Wojskowi kondotierzy,
Nie monopole, kartele,
Bankierzy ni bukmakierzy,

Nie związki zawodowe,
Nie “Standard Oil”, nie Watykan,
Nie internacjonałka
Kalwinów czy anglikan,

Nie międzynarodówka
Komuny, czy “kapitału” -
Ktoś inny. Kto? - pytacie.
Zaraz, ludzie, pomału.

Gotowiście na wszystko?
Ha, dobrze, jam też gotów.
Słuchajcie: światem rządzi
Wielka zmowa idiotów.



Światem rządzi sekretna
Pomiędzynarodówka
Agresywnego durnia
I nadętego pólgłówka.

Trade union grafomanów,
Tajna loża bęcwałów,
Klub ćwiercinteligentów,
Konfederacja cymbałów,

Aeropag jełopów,
Jałowych namaszczeńców,
Pompatycznych ważniaków,
Indyczych napuszeńców.

To oni, sprzymierzeni
W powszechnym związku, który
Rozstrzyga o powodzeniu
Teatru, literatury.

Gramofonowej płyty,
Filmy, obrazu, symfonii.
To oni decydują
O kulturze, To oni.

Przydzielają posady
Stypendia, nagrody, szanse,
Ordery, renumeracje,
Bonusy i awanse.

Samym instynktem głupoty
Odnajdują się wzajem.
Rozumieją się wspólnym
Językiem i obyczajem.

I hasłem, które woła
Z ochotą raźną i rączą:
KRETYNI WSZYSTKICH KRAJÓW
LĄCZCIE SIĘ! Więc się łączą.

Przeciw wszelkim ambicjom,
Przeciw wszystkim talentom,
Przeciwko swoim wrogom,
Przeciw nam - inteligentom.

To oni - pan generał,
Co dziś rozumie bezwiednie,
Jak dziś w cuglach, szach mach, wygrać
Wszystkie wojny poprzednie.

To cenzor, ktory skreśla
Wszystkie mądre kawały,
Tak, aby w rękopisie
Same głupie zostały.

To krytyk, co bełkoce,
Chociaż nikt go nie słucha
I czepia się cudzego
Pióra, jak wesz kożucha.

Ekonomista, który
Kosztem ogólnej nędzy
Uzdrowi “wymianę dewiz”
I “pokrycie pieniędzy”.

To polityk, mąż stanu
Dyplomata, co wkopie
Niewinnych ludzi w Azji,
W Afryce i w Europie

W tak trudne sytuacje,
W tak kręte labirynty,
W tak polityczne kanty
I dyplomatyczne finty,

Że z nich jedyne wyjście
Na świat i światło Boże -
Przez wojnę, której nikt nie chce,
Przez morze krwi i morze

Łez. - Oni nas trzymają
W ryzach, za twarz i pod batem.
To ONI - i to jest właśnie
Ta mafia, co rządzi światem.

* * *

A jaka na nich rada?
Bo czuję moi mili,
Że z dziecięcą ufnością
Pytacie mnie w tej chwili,

Muszę prawdę powiedzieć,
Wbrew ufności dziecięcej:
Niestety, nas jest za mało.
Durniów jest znacznie więcej.

My skłóceni, więc słabi.
Durnie zgodni, więc silni.
My się często mylimy.
Durnie są nieomylni.

My sceptycy, zbłąkani
Na ziemi i na niebie -
A ONI tak aroganccy
I tacy pewni siebie

I tacy energiczni
Że serce z trwogi mdleje.
Ach, nie znam żadnej rady.
Mam tylko jedną nadzieję.

Żyję tylko tą drobną
Otuchą i nadzieją
Że my umiemy śmiać się.
A durnie nie umieją.

Kto wie… może po wiekach,
Kto wie… może w oddali,
To jedno przed durniami
Obroni nas i ocali.

Tym śmiechem was zasłonię
I do serca przygarnę.
I może nie pójdziemy
Ze wszystkim na hemarne…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
chip pod skora, ktory sledzi twoje wszystkie transakcje finansowe i twoje ruchy
- totalna kontrola tego co robisz, co czytasz, jakie masz choroby, co ofgladasz w intenrecie czy telewizji

A co robisz jakieś machloje finansowe ?
Masz coś do ukrycia ?
Boisz się że wyjdą na jaw jakieś twoje przekręty ?
Że nic nie ukradniesz ?
I tak już od dawna wiedzą co kto przegląda czyta i ma na kompie. Twoja komórka którą masz zawsze pokaże gdzie jesteś.
.


Rivera napisał:

bedziesz mial w mediach tylko to co powinienes miec i wiedziec.


I co z tego ? Tutaj dowiedziałem się więcej a i tak doszedłem do wniosku że to nie ma dla mnie żadnego znaczenia, bo i tak nie macie na to wpływu.
Czy bym się natknął na to forum czy nie to i tak robił bym to samo. Jedyny + tego forum jest taki że teraz na 100% wiem po stronie których organizacji się opowiedzieć i kto wygra.

Rivera napisał:


nie lodz sie ze bedziesz gdzies wyzej w hierarchii tego systemu Rzadzic beda illuminaci 33 stopnia (otwarcie) pod wladaniem szamanow z Watykanu.



O ile mająca wiele braków merytorycznych teoria NWO oparta na wyjętych z kontekstu wypowiedziach niektórych polityków jest nawet prawdą…
Ja i tak będę mieć większą szansę na przetrwanie niż wy. Wrogów system zniszczy w pierwszej kolejności. W dodatku globalizm daje bardzo wiele szans młodym błyskotliwym ludziom. U siebie na uczelni przekonałem się o tym. Przy odrobinie wyobraźni Wystarczy wziąć się do solidnej roboty i można nieźle zarobić. Ale wy wolicie siedzieć na tyłkach i płakać że jest bieda. Zganiać winę za swoje niedociągnięcia na NWO, Żydów, Iluminatów i Jezuitów i kogo tam sobie jeszcze znajdziecie.

Ale nie martwcie się, to jest normalne zachowanie ofiar losu.
Ofiary losu zawsze zwalają winę za swoje niepowodzenia na kogoś innego i na spiski.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To byl Twoj post nr 666 Very Happy
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
To byl Twoj post nr 666 Very Happy


A czego oczekiwać od konformisty popierającego NWO, którzy przygotowywują świat na przyjście LUCYFERA Twisted Evil Laughing Laughing Laughing !!!

Zamiast marnować czas na tym inwigilowanym przez NWO forum Laughing Laughing Laughing, mógłby się lepiej zapisać do jakieś loży masońskiej i tam zacząć budować swoją proNWO ścieżkę kariery. No chyba, że myśli iż Illuminaci dostrzegą jego wpisy i to mu niby zagwarantuje ich wstawiennictwo Laughing!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zamiast marnować czas na tym inwigilowanym przez NWO forum Laughing Laughing Laughing, mógłby się lepiej zapisać do jakieś loży masońskiej i tam zacząć budować swoją proNWO ścieżkę kariery. No chyba, że myśli iż Illuminaci dostrzegą jego wpisy i to mu niby zagwarantuje ich wstawiennictwo Laughing!!!


A z jakiego miasta jesteś ? To powiem ci, czy masz szanse zostać wolnomularzem. Bo nie we wszystkich Polskich miastach są loże masońskie.. A co do działalności agentów na forum i inwigilacji to chyba jest wiadome, że najlepsze forum o" prawdzie o świecie" nie może przejśc bez uwagi " polskich komórek NWO "... A więc nie martw się. Napewno twoje IP i adres domowy są na czarnej liście, więc nie rozumiem goldbug po co te nerwy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris




Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebudzony - jeżeli NWO Ci nie przeszkadza, to z pewnością popierasz także redukcję populacji, chemię w jedzeniu i wodzie, GMO i świrów, którzy zachwalają wirusa Ebola? A może zapomniałeś o tych wszystkich smaczkach? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 28 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


bounce bounce bounce bounce bounce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 28 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocny ten filmik youtube. No cóż niektórym jednak nie robi różnicy opowiadanie się po stronie Lucyfera, bo w końcu bycie po stronie NWO zwiększy im szanse przeżycia Laughing.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 28 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne zachowanie Busha.. Po zachowniu widać, że jesteś w extazie.."Czy te oczy mogą kłamać " ? i kim są te 2 osoby za Bushem ?? Może to właśnie oni rządzą światem ?? słabo ich widać.. w 1 sekundzie... ale znajome twarze.. zaraz poszperam na youtube.., bo chyba znam tego łepka co pokazuje corne na dalszym ujęciu.. Surprised Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 28 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Kent Wiedemann ( tak myślałem, że to on.. zobaczcie extra ujęcie.. 5: 36 min.. Mind control w rządzi USA ( kontrola umysłu ).. a więc mamy dowód, że rząd usa ( bo Kent Wiedemann pracuje w departmencie stanu u.s ) stosuje kontrole umysłu i porozumiewa się za pomoca okultystycznych znaków jak horna.. huuuuraa.. bounce bounce bounce bounce bounce

p.s Wiedemanna widzimy na filmiku u góry na samej górze.. 34 sekunda.. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 29 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebudzony, nie sądzilem że jesteś taki naiwny Laughing
Jedyne co możesz od nich dostać to h.. w dupsko! Wiekszosc masonów najwyższych stopni, Bilderbergów itp. są wykorzystywani jako pozyteczni idioci, a akurat Tobie dadzą wyróżnienie i klawe życie w NWO? Po takim czasie, przez jaki jestes na forum, moznaby spodziewac sie po Tobie czegos więcej Confused
95% spoleczenstwa i tak poprze ich dzialania i instytucje. I co bedą z tego mieli? Gówno! Te dzialania są po to żeby oni byli panami kosztem reszty, a nie po to, zeby ludzie se przechodzili na ich strone jak wyczują tam zysk.

Mam nadzieje, że bedziesz też pił fluoryzowaną wode, szczepił się rtęcią i jadł wszystko z aspartamem, bo jeśli nie to doniose na Ciebie, że nie przestrzegasz wytycznych oświeconej WHO, organizacji należącej do tych które rzekomo powinieneś popierać. A za taki występek Rockefeller Cie już raczej nie adoptuje.

Każdy chyba widzi, że NWO jest nieuniknione, więc jeśli nie nazywamy się Rockefeller, Rothschild itp., powinniśmy zdobywać świadomość i wiedzę o tym jakie działania będą w nas, ludzi wymierzone i nie dać się (na poziomie jednostki) manipulować, oszukiwać, truć, okradać itp. I nie wpaść w jakieś naiwne marzycielstwo, że za lizanie dupy mnie polubią, czy nawet wybudują mi stołek Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 29 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


bounce bounce bounce bounce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 18:38, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo udajecie durni albo nimi jestecie...O WILECY ZBAWCY LUDZKOSCI!!! BEZ WAS SWIAT NAPEWNO BY PRZEPADL!!
Nie wiem co wam przeszkadza modyfikowana zywnosc. Oczywiscie wg mnie Polska powinna propagowac zywnosc naturalna ale coz. Dzieki modyfikantom wyzywienie afryki staje sie latwiejsze gdyz z mniejszego nasiona urosnie wieksze zboze i nikt temu nie zaprzeczy. Pozatym nikt jeszcze nie potwierdzil wad GMO wiec o co sie plujecie?
A co do masonow...to ten swiat jest jako tako poukladany i naskakujecie na przebudzonego jak na jakiegos nimfona bo mowi jak jest a jest niezle. Nie narzekam jestem w normalnej rodzinie mam dom i po ch *** mam sie przejmowac tym ze ktos tym swiatem kreci JA NIE NARZEKAM. Jestescie podobni do radykalnych bolszekwikow = WLADZA W RECE LUDU!. I co wam to da co wy madrale zrobicie takiego by poprawic ten swiat.
Jetsescie nudni wasze bajkowe fantazje na temat nowego ladu mnie bawia. Chcialbym zobaczyc jaki ustroj (jak to Churchil powiedzial = Demokracja jest najgorszym z ustrojow ale nikt nie wymyslil lepszego) wprawdzicie by kazdemy bylo dobrze...czekaj traki ustroj juz istnieje i nazywa sie go socjalizmem ktory w praktyce okazuje sie totalna utopia!
Swiat zawsze byl tak skonstruowany ze biedni pracuja na bogatych i wy tego nie zmienicie gdyz jestescie jedynie srobkami w maloznacznym trybnie. Jak wroce do kraju i administrator odda mi posty zaczne pisac dlajej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wunderwaffel,albo prowokujesz albo masz okres Bad Grin.Rozumiem,że za dobra materialne dasz sobie wpiąć chip pod skórę (wiem,tyle razy wałkowane,ale w tą stronę to zmierza),założyć kamery w domu,zamknąć w miejskiej dżungli i wypatroszyć swoje życie-żebyś przypadkiem za dużo myśleć nie zaczął...bo to nie na rękę rządu.Aż tak boli cię,że są tu mądrzejsi od ciebie ludzie,którzy nie oglądają tv bo w przeciwienstwie do ciebie wiedzą,że kłamie Question .
Cytat:
jak to Churchil powiedzial = Demokracja jest najgorszym z ustrojow ale nikt nie wymyslil lepszego

Ja znam lepsze Cool .Jedynym ustrojem totalitarnym w którym poddani nie wiedzą że w takim zyją to demokracja...
Ty niemyśląca owieczko Razz.Dałeś się zrobić w *** iluzją dobrobytu i propagandzie gównowizyjnej. Bad Grin
Cytat:
Dzieki modyfikantom wyzywienie afryki staje sie latwiejsze gdyz z mniejszego nasiona urosnie wieksze zboze i nikt temu nie zaprzeczy.

Jakie wyżywienie Afryki???okres ci się spóźnia???Przecież głód w Afryce możnaby dawno temu rozwiązać.Nie rozwiązano.Dlaczego???Bo to w interesie władz światowych... Cool

Przebudzony,zas twoje pierdzielenie pozostawiam bez komentarza.

Przebudzony,kolejny raz przemówię do ciebie-proszę bardzo liż Rządowi Swiatowemu tak bardzo,aż bedziesz miał język brązowy,a w nagrodę o3masz chipa i wielkiego kopa w dupę Cool .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
Albo udajecie durni albo nimi jestecie...O WILECY ZBAWCY LUDZKOSCI!!! BEZ WAS SWIAT NAPEWNO BY PRZEPADL!!
Nie wiem co wam przeszkadza modyfikowana zywnosc. Oczywiscie wg mnie Polska powinna propagowac zywnosc naturalna ale coz. Dzieki modyfikantom wyzywienie afryki staje sie latwiejsze gdyz z mniejszego nasiona urosnie wieksze zboze i nikt temu nie zaprzeczy. Pozatym nikt jeszcze nie potwierdzil wad GMO wiec o co sie plujecie?
A co do masonow...to ten swiat jest jako tako poukladany i naskakujecie na przebudzonego jak na jakiegos nimfona bo mowi jak jest a jest niezle. Nie narzekam jestem w normalnej rodzinie mam dom i po ch *** mam sie przejmowac tym ze ktos tym swiatem kreci JA NIE NARZEKAM. Jestescie podobni do radykalnych bolszekwikow = WLADZA W RECE LUDU!. I co wam to da co wy madrale zrobicie takiego by poprawic ten swiat.
Jetsescie nudni wasze bajkowe fantazje na temat nowego ladu mnie bawia. Chcialbym zobaczyc jaki ustroj (jak to Churchil powiedzial = Demokracja jest najgorszym z ustrojow ale nikt nie wymyslil lepszego) wprawdzicie by kazdemy bylo dobrze...czekaj traki ustroj juz istnieje i nazywa sie go socjalizmem ktory w praktyce okazuje sie totalna utopia!
Swiat zawsze byl tak skonstruowany ze biedni pracuja na bogatych i wy tego nie zmienicie gdyz jestescie jedynie srobkami w maloznacznym trybnie. Jak wroce do kraju i administrator odda mi posty zaczne pisac dlajej.


Charakteryzujesz się pewną znieczulicą na otaczający nas świat. Maasz co jeść i gdzie mieszkać więc nie obchodzi Cie co się dzieje wokół. Oby takich ludzi było jak najmniej. Mowisz ze ten swiat jest poukladany, ze biedni robia na bogatych. Nie przeszkadza Ci to.

Gdybyś mieszkał koło soweickiego łagru w czasie II wojny, i gdybyś miał okazję pomóc pewnej grupie wiezniów uciec, oddalbys ich w rece oprawców, bo przecież taki świat jest pukladany.

Pamiętaj, że przyzwalanie na zło jest równoznaczne z czynieniem zła. Każdy powinien na miare swoich mozliwosci przeciwstawiać się złu, obnażać je itp.

Oklaskiwacze NWO są pierwszymi kandydatami na "capo" w obozach koncntracyjnych, ktore miejmy nadziej juz nigdy nie powstana. Ten typ ludzi

A co do głodu w Afryce to jesli sadzisz ze GMO jest ratunkiem to jestes bardziej naiwny niz moja siostrzenica ktora wierzy w Gwiazdora. Laughing
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 07 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris napisał:
Przebudzony - jeżeli NWO Ci nie przeszkadza, to z pewnością popierasz także redukcję populacji, chemię w jedzeniu i wodzie, GMO i świrów, którzy zachwalają wirusa Ebola? A może zapomniałeś o tych wszystkich smaczkach? Wink


Jak na razie nikt nikogo nie redukuje.
Co do chemii w żarciu i GMO to jakoś ludzie masowo nie padają od tego.
Średnia życia się wydłuża.

Maras napisał:
Po takim. czasie, przez jaki jestes na forum, moznaby spodziewac sie po Tobie czegos więcej Confused .


Niby czego ? Różnica między nami polega na tym że ty nie potrafisz akceptować rzeczywistości.

Maras napisał:

95% spoleczenstwa i tak poprze ich dzialania i instytucje. I co bedą z tego mieli? Gówno! Te dzialania są po to żeby oni byli panami kosztem reszty, a nie po to, zeby ludzie se przechodzili na ich strone jak wyczują tam zysk.


Nawet nie jest wiadome czy to całe straszenie o NWO jest prawdą. A jeśli nawet jest. To lepiej stanąć po stronie zwycięzców i mieć nawet tylko 1% na przeżycie niż stanąć po stronie przegranej i mieć 0%.

I twoje paplanie niczego nie zmieni.

Z resztą jak na razie dostosowałem się do trendu i mam z tego same plusy. Będzie dokładnie tak jak w przyrodzie. Przetrwają ci co się przystosują. I ja właśnie tak zamierzam zrobić.


Maras napisał:

Mam nadzieje, że bedziesz też pił fluoryzowaną wode, szczepił się rtęcią i jadł wszystko z aspartamem, bo jeśli nie to doniose na Ciebie, że nie przestrzegasz wytycznych oświeconej WHO, organizacji należącej do tych które rzekomo powinieneś popierać.


Domniemania i domysły. Dowodów brak.

Rivera napisał:
wunderwaffel napisał:
ze biedni pracuja na bogatych i wy tego nie zmienicie gdyz jestescie jedynie srobkami w maloznacznym trybnie. Jak wroce do kraju i administrator odda mi posty zaczne pisac dlajej.


Charakteryzujesz się pewną znieczulicą na otaczający nas świat. Maasz co jeść i gdzie mieszkać więc nie obchodzi Cie co się dzieje wokół. Oby takich ludzi było jak najmniej. Mowisz ze ten swiat jest poukladany, ze biedni robia na bogatych. Nie przeszkadza Ci to.


Moim zdaniem to nie jest istotne czy przeszkadza czy nie. Taka jest rzeczywistość
Zawsze tak było i będzie.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 14:57, 08 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa a najezdzajcie sobie na mnie. Ch** mnie to boli. Myslicie ze cos zmienicie drogie dzieci? Swiat jest tak zbudowany od tysiacleci a wy to chcecie zmienic w pokolenie...a bawcie sie klockami, papierkami propagandowymi etc. bo mnie to wisi. Skoro NWO chce wszystkich powybijac/kontrolowac etc. to zrobiloby to dawnoo. Jesli chodzi a zmniejszenie liczby ludzkosci to wystarczylby konflikt ZSRR vs USA i z 10 % populacji by zyło ale coz to! Takiego konfliktu nie było!

Cytat:
Charakteryzujesz się pewną znieczulicą na otaczający nas świat. Maasz co jeść i gdzie mieszkać więc nie obchodzi Cie co się dzieje wokół. Oby takich ludzi było jak najmniej. Mowisz ze ten swiat jest poukladany, ze biedni robia na bogatych. Nie przeszkadza Ci to.


Idziesz ulica i widzisz bezdomnego ktory zbiera kase i co robisz? Rzucasz pieniazka i idziesz czy nic nie robisz? Jedno i drugie niczego nie zmieni bo on i tak bedzie siedzial na ulicy pomio iz wrzuciles mu 50 zł bo on bedzie czekał na dalsze daniny - wygodne prawda?
Musiałbyś mu zaoferowac wikt etc a samym rzucaniem kasy nic nie zdzialasz.

Cytat:
Gdybyś mieszkał koło soweickiego łagru w czasie II wojny, i gdybyś miał okazję pomóc pewnej grupie wiezniów uciec, oddalbys ich w rece oprawców, bo przecież taki świat jest pukladany.


Moj dziadek byl polskim oficerem i lagrze nie byl gdyz znajdowal sie po zachodniej stronie i mnie z nim charakteryzuje to ze wladza biala czy czerwona i tak cie ma za gowno wiec po cholere pluc walczyc etc.

Cytat:
Pamiętaj, że przyzwalanie na zło jest równoznaczne z czynieniem zła. Każdy powinien na miare swoich mozliwosci przeciwstawiać się złu, obnażać je itp


Ogladajac w TV wojne w Sumatrze co robisz? Wlasciwie nic wiesz ze tak jest podaja ci konto i ew. wysylasz pieniadze potrzebujacym ale i tak nic nie zmieniasz bo pomozesz 3 a 20 dalej jest glodnych.

Cytat:
A co do głodu w Afryce to jesli sadzisz ze GMO jest ratunkiem to jestes bardziej naiwny niz moja siostrzenica ktora wierzy w Gwiazdora.


Nie napisalem nigdzie ze jest ratunkiem ale dzieki modyfikowalnej zywnosci z potencjalnego nasionka uzyskujesz wieksze zbiory. Mniejsza o jakosc ale liczy sie to ze koszty produkcji oraz ilosc sa w stanie zaspokoic chwilowy popyt.

Cytat:
Wunderwaffel,albo prowokujesz albo masz okres .Rozumiem,że za dobra materialne dasz sobie wpiąć chip pod skórę (wiem,tyle razy wałkowane,ale w tą stronę to zmierza),założyć kamery w domu,zamknąć w miejskiej dżungli i wypatroszyć swoje życie-żebyś przypadkiem za dużo myśleć nie zaczął...bo to nie na rękę rządu.Aż tak boli cię,że są tu mądrzejsi od ciebie ludzie,którzy nie oglądają tv bo w przeciwienstwie do ciebie wiedzą,że kłamie .


Ehh ja cie nie obrazalem a ty lecisz do mnie z grubej rury...ale coz "ludzie i parapety". Co zmienia fakt ze wiesz o NWO, masonach, iluminatach etc.? Wlasciwie nic bo i tak nic nie zdzialasz sytstem jest tak zbudowany ze go nie obalisz bo jak cos runie to zazwyczaj idzie efekt domina z tym wiec cos nisczzac przynosi to wieksze straty niz pozytku (upadek komunizmu z dnia na dzien wyrzucil miliony na ulice w bloku wschodnim). Niby masz wolnosc slowa ale co z tego? Nie umiesz tego wykorzystac bo siedzisz na tym forum wsrod swoich ktorzy cokolwiek powiesz dadza poklask etc. Bo tu siedza IDEALISCI ktorzy wieza iz biedny moze stac sie bogatym, wygrac cos w losie itd. ale swiat taki nie jest i jeszcze raz to powtorze "Biedni pracuja na bogatych" i juz istnial ustroj ktory mial to zmienic zwany socjalizmem ale doprowadzil jedynie do przetasowania i tak byla klasa rzadzaca...

Ilu jest ludzi na tym forum? Przypuscmy ze 1000 osoób i około 2 tys. ludzi wiedza o NWO etc. ale nie dzialaja na tym ofrum (mowie o Polsce) i zakladajac bardzo pozytywnie iz ludzi wiedzacych o takich dzialaniach jest 10 % populacji to jest dalej was zbyt malo by cos zdzialac bo jak sami twierdzcie "ludzie sa kontrolowani" i sa oczywiscie ze sa. Agnostyk powie ze czlowieiem rzadzi religia, bogaty ze pieniadz, biedny ze pracodawca/rzad itd. I tak bylo zawsze a wy chcecie wprowadzac nastepne utopijne ustroje ktore podzialaja jak tamte wczesniej wymyslone czyli obalamy rzad wchodzimy w ich miejsce i jest pieknie...fajnie ale znowu wlazicie w punkt wyjscia. Zaraz ktos powie ze "nie chcemy zamieniac sie miejscami" to kto bedzie krecil tym wszystkim? Tym rynkiem, polityka, religia (??)? Bez osoby rzadzacej to wszystkie pierdolnie a wy chcecie jakies ustroje wprowADZAC KTORE DADZA WIECEJ KRZYWDY NIZ POZYTKU.

Nawiedzeni powiedza iz jestem masonem, iluminata etc. Nie jestesm nie jestem rowniez zadnym szpiegiem tylko cholernym REALISTA ktory wie ze switaem kreci pieniadz a czlowiek kocha pieniadz i nawet WY idac do roboty nie pracujecie w 80 % z satysfakcji wykonywanej funkcji a jesli nawet to oczekujecie niczego innego jak PENSJI. Pracujesz by pomagac czy dostac KASE? Hm? Bardziej szlachetni powiedza ze pieniadze sa im potrzebne jedynie dla wiktu no ale tym samym smai sie przykladaja to silnej roli NWO i takie tam.
Jestem czlowiekiem zepsutym bo kieruje mna pieniadz - powiem to co mi kaza w pewnej ilosci pieniedzy. Lecz w tym przypadku jest inaczej - poprostu mysle iz nie macie nic innego do roboty jk tylko dywagowac na temat nwo itd.
Dla mnie mozecie nawet skakac z wysokosci dla ratowania swiata to nic nie zmieni.

Dla tych ktorzy zaraz powiedza "Nie czytalem bo pierdolisz..." powiem w skrocie - to po cholere wchodzisz ze mna w dyskusje skoro jako "Oswiecony" nie potrafisz posluchac drugiego czlowieka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 20:56, 08 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PROSZE O USUNIĘCIE WCZEŚNIEJSZEGO POSTU.

Taa a najezdzajcie sobie na mnie. Ch** mnie to boli. Myslicie ze cos zmienicie drogie dzieci? Swiat jest tak zbudowany od tysiacleci a wy to chcecie zmienic w pokolenie...a bawcie sie klockami, papierkami propagandowymi etc. bo mnie to wisi. Skoro NWO chce wszystkich powybijac/kontrolowac etc. to zrobiloby to dawnoo. Jesli chodzi a zmniejszenie liczby ludzkosci to wystarczylby konflikt ZSRR vs USA i z 10 % populacji by zyło ale coz to! Takiego konfliktu nie było!

Cytat:
Charakteryzujesz się pewną znieczulicą na otaczający nas świat. Maasz co jeść i gdzie mieszkać więc nie obchodzi Cie co się dzieje wokół. Oby takich ludzi było jak najmniej. Mowisz ze ten swiat jest poukladany, ze biedni robia na bogatych. Nie przeszkadza Ci to.


Idziesz ulica i widzisz bezdomnego ktory zbiera kase i co robisz? Rzucasz pieniazka i idziesz czy nic nie robisz? Jedno i drugie niczego nie zmieni bo on i tak bedzie siedzial na ulicy pomio iz wrzuciles mu 50 zł bo on bedzie czekał na dalsze daniny - wygodne prawda?
Musiałbyś mu zaoferowac wikt etc a samym rzucaniem kasy nic nie zdzialasz.

Cytat:
Pamiętaj, że przyzwalanie na zło jest równoznaczne z czynieniem zła. Każdy powinien na miare swoich mozliwosci przeciwstawiać się złu, obnażać je itp


Ogladajac w TV wojne w Sumatrze co robisz? Wlasciwie nic wiesz ze tak jest podaja ci konto i ew. wysylasz pieniadze potrzebujacym ale i tak nic nie zmieniasz bo pomozesz 3 a 20 dalej jest glodnych.

Cytat:
A co do głodu w Afryce to jesli sadzisz ze GMO jest ratunkiem to jestes bardziej naiwny niz moja siostrzenica ktora wierzy w Gwiazdora.


Nie napisalem nigdzie ze jest ratunkiem ale dzieki modyfikowalnej zywnosci z potencjalnego nasionka uzyskujesz wieksze zbiory. Mniejsza o jakosc ale liczy sie to ze koszty produkcji oraz ilosc sa w stanie zaspokoic chwilowy popyt.

Cytat:
Wunderwaffel,albo prowokujesz albo masz okres .Rozumiem,że za dobra materialne dasz sobie wpiąć chip pod skórę (wiem,tyle razy wałkowane,ale w tą stronę to zmierza),założyć kamery w domu,zamknąć w miejskiej dżungli i wypatroszyć swoje życie-żebyś przypadkiem za dużo myśleć nie zaczął...bo to nie na rękę rządu.Aż tak boli cię,że są tu mądrzejsi od ciebie ludzie,którzy nie oglądają tv bo w przeciwienstwie do ciebie wiedzą,że kłamie .


Ehh ja cie nie obrazalem a ty lecisz do mnie z grubej rury...ale coz "ludzie i parapety". Co zmienia fakt ze wiesz o NWO, masonach, iluminatach etc.? Wlasciwie nic bo i tak nic nie zdzialasz sytstem jest tak zbudowany ze go nie obalisz bo jak cos runie to zazwyczaj idzie efekt domina z tym wiec cos nisczzac przynosi to wieksze straty niz pozytku (upadek komunizmu z dnia na dzien wyrzucil miliony na ulice w bloku wschodnim). Niby masz wolnosc slowa ale co z tego? Nie umiesz tego wykorzystac bo siedzisz na tym forum wsrod swoich ktorzy cokolwiek powiesz dadza poklask etc. Bo tu siedza IDEALISCI ktorzy wieza iz biedny moze stac sie bogatym, wygrac cos w losie itd. ale swiat taki nie jest i jeszcze raz to powtorze "Biedni pracuja na bogatych" i juz istnial ustroj ktory mial to zmienic zwany socjalizmem ale doprowadzil jedynie do przetasowania i tak byla klasa rzadzaca...

Ilu jest ludzi na tym forum? Przypuscmy ze 1000 osoób i około 2 tys. ludzi wiedza o NWO etc. ale nie dzialaja na tym ofrum (mowie o Polsce) i zakladajac bardzo pozytywnie iz ludzi wiedzacych o takich dzialaniach jest 10 % populacji to jest dalej was zbyt malo by cos zdzialac bo jak sami twierdzcie "ludzie sa kontrolowani" i sa oczywiscie ze sa. Agnostyk powie ze czlowieiem rzadzi religia, bogaty ze pieniadz, biedny ze pracodawca/rzad itd. I tak bylo zawsze a wy chcecie wprowadzac nastepne utopijne ustroje ktore podzialaja jak tamte wczesniej wymyslone czyli obalamy rzad wchodzimy w ich miejsce i jest pieknie...fajnie ale znowu wlazicie w punkt wyjscia. Zaraz ktos powie ze "nie chcemy zamieniac sie miejscami" to kto bedzie krecil tym wszystkim? Tym rynkiem, polityka, religia (??)? Bez osoby rzadzacej to wszystkie pierdolnie a wy chcecie jakies ustroje wprowADZAC KTORE DADZA WIECEJ KRZYWDY NIZ POZYTKU.

Nawiedzeni powiedza iz jestem masonem, iluminata etc. Nie jestesm nie jestem rowniez zadnym szpiegiem tylko cholernym REALISTA ktory wie ze switaem kreci pieniadz a czlowiek kocha pieniadz i nawet WY idac do roboty nie pracujecie w 80 % z satysfakcji wykonywanej funkcji a jesli nawet to oczekujecie niczego innego jak PENSJI. Pracujesz by pomagac czy dostac KASE? Hm? Bardziej szlachetni powiedza ze pieniadze sa im potrzebne jedynie dla wiktu no ale tym samym smai sie przykladaja to silnej roli NWO i takie tam.
Jestem czlowiekiem zepsutym bo kieruje mna pieniadz - powiem to co mi kaza w pewnej ilosci pieniedzy. Lecz w tym przypadku jest inaczej - poprostu mysle iz nie macie nic innego do roboty jk tylko dywagowac na temat nwo itd.
Dla mnie mozecie nawet skakac z wysokosci dla ratowania swiata to nic nie zmieni.

Dla tych ktorzy zaraz powiedza "Nie czytalem bo pierdolisz..." powiem w skrocie - to po cholere wchodzisz ze mna w dyskusje skoro jako "Oswiecony" nie potrafisz posluchac drugiego czlowieka?

PS: Prosze o usunięcie wczesniejszego postu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 09 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ten człowiek rządzi USA i całym światem ?



Widać, że to tylko prezydent z nazwiska, a ameryką rządzi " elita" bankierów i lóż masońskich.

Normalnie rozmawia, widać, że nikt Mu mózgu nie zlansował.. I choć go nie popieram, to chciałbym mieć w Polsce takiego prezydenta..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 09 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Czy ten człowiek rządzi USA i całym światem ?

Widać, że to tylko prezydent z nazwiska, a ameryką rządzi " elita" bankierów i lóż masońskich.

Normalnie rozmawia, widać, że nikt Mu mózgu nie zlansował.. I choć go nie popieram, to chciałbym mieć w Polsce takiego prezydenta..


Nie zapominaj ze Bush nalezy do masonskiego Skull & Bones, podobnie jak jego ojciec George Herbert Walker Bush a takze jego dziadek Prescott Bush.

Bushowie to wbrew pozorom potezna rodzina, owszem sa marionetkami Watykanu ktory kontroluje wszystkie najwieksze tajne stowarzyszenia na sweicie, ale nie wolno ich nie doceniac.

Sa scisle powiazani z saudyjskimi potentatami naftowymi, maja udzialy w kilku wielkich korporacjach militarnych i naftowych (np Carlyle Group, w ktroym swoje udzialy ma takze rodzina bin Ladenow).

Umowmy sie ze USA to nie Polska, u nas prezydentem moze zostac elektryk ktory nie umie sklecic jenego poprawnego zdania w naszym ojczystym jezyku albo niedoszly magister.

W USA prezydentem nie zostaje byle parobek, choc jego wladza jest jedynie oficjalna, wiadomo ze jest sterowany, a jesli przekroczy waski margines nadanej mu wladzy to dostaje kulke w leb (Lincoln, Kennedy).
Franklin Delano Roosevelt, Truman, Gerard Ford to byli wysocy ranga masoni. Duza czesc prezydentow USA uczyla sie w Georgetown University, a to znany jezuicki uniwersytet - ogromna wylegarnia politykow ktorzy pozniej piastuja najwyzsze pozycje w amerykanskim rzadzie, sluzbach specjalnych czy takich tworach jak kontrolujace USA CFR czy Federal Reserve Bank. Clinton np uczyl sie na tym uniwerku, czlonek Bilderbergow etc.

Bush ze swoim panem i władcą


_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 09 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera oczywiście masz racje, co nie oznacza, że są to normalni ludzie..



Myśle, że Bush i Clinton mają w sobie choć troche zachowanego człowieczeństwa i wstydzą się za to, że dopuścieli do odpowiednio ( zamachów z 11 września i Oklahoma City ). Ale to przecież nie oni ustalaują reguły, tylko ci zza kurtyny.. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 08 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym właściwie jest NWO, o którym tak wielu opowiada i sieje panikę? Wiemy już, że nie ma jednej wersji NWO i, że - jak wszystko - może mieć pozytywną stronę, czyli być czymś faktycznie nowym, lub negatywną, czyli zaostrzyć obecny syf, który już nas otacza.

Aby zrozumieć naturę obecnie kreowanego NWO trzeba poświęcić sporo czasu i uwagi, ale warto.

Po pierwsze czytać Atlas Zbuntowany Ayn Randt. Ta książka kreuje pewien obraz rzeczywistości, który stanie się w pełni zrozumiały nieco później.

Po drugie poznać materiał p. Krzysztofa Karonia.
W tym celu należy iść na jego konto YT:
https://www.youtube.com/user/HISTORIASZTUKI2011/videos?disable_polymer=1
I zacząć od materiału o Altiero Spinelli a potem dalej, przez historię marksizmu (w kolejności, materiał jest dobrze opisany i zatytułowany) i dalej aż do ostatnich, najnowszych materiałów. Potem można sięgnąć do tekstów na jego stronie, ale to już dla najbardziej dociekliwych i wymagających bardzo szczegółowego zrozumienia.
Pamiętaj - Ty wyznaczasz granicę poznania i granicę swego Zrozumienia. To jak daleko zajdziesz zależy od Twoich Chęci oraz tego ile swego Czasu i Uwagi poświęcisz.

A po tym materiale raz jeszcze Atlas Zbuntowany.

Nie ma łatwych rozwiązań, są rozwiązania proste, ale wymagają one TWOJEGO Czasu i TWOJEJ Uwagi.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NWO - jak oceniać całokształt?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile