W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NWO - jak oceniać całokształt?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4241
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

NWO :
Są przydatni
11%
 11%  [ 5 ]
Trzeba ich ograniczyć
11%
 11%  [ 5 ]
Trzeba ich rozwalić
55%
 55%  [ 24 ]
Mam to gdzieś bo mam swoje sprawy
20%
 20%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 43

Autor Wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 08 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Cytat:
Czym właściwie jest NWO
To akurat wiadomo nie od dziś. NWO to nic innego jak tikkun olam.
Cytat:
Wiemy już
Wy, czyli kto?
Cytat:
może mieć pozytywną stronę
pozytywną? być może, ale jedynie z punktu widzenia budowniczych tikkun olam.

Cytat:
Po pierwsze czytać Atlas Zbuntowany Ayn Randt
Absolutnie! Wystrzegać się jak ognia. Chyba że na zasadzie ponerologicznego studium psychiki judaistów. Ayn Randt to tylko pseudonim sceniczny. Kim była Alissa Rosenbaum alias Ayn Rand pisano na tym forum już lata temu:
viewpost.php?p=252385
viewpost.php?p=252309

Cytat:
Po drugie poznać materiał p. Krzysztofa Karonia
Tak... bo jak wszem i wobec wiadomo, historyk sztuki jest w stanie przekazać rzetelną wiedzę nt. historii (tej właściwej) czy meandrów współczesnej geopolityki. O tu scratch się puknij! Karoń pluje na PRL i dokonania socjalizmu. Mądrej głowie dość dwie słowie, ale mniej kumatym wyjaśniam, że [tak w wielkim skrócie] ustawia go to automatycznie po stronie z budowniczych tikkun olam.
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 09 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Najwyraźniej dla ciebie większe znaczenie ma KTO ci coś mówi, a nie CO ci ktoś mówi. Dla mnie i wielu innych ważniejsze jest Co ktoś mówi i nie ma znaczenia kto, ale właśnie CO.

2. Aby ustalić wartość tego "czegoś" NAJPIERW trzeba to POZNAĆ, potem przemyśleć, sprawdzić czyli zweryfikować i na koniec wydać werdykt. Ty tego nie zrobiłeś.

3. Szczypior o Karoń mówią o TYM SAMYM, ale używają nieco innych słów i terminów i wiedziałbyś to gdybyś zrobił to co racjonalna myśląca istota powinna zrobić.

4. Atlasu założę się nie przeczytałeś nawet raz,a jedyne co robisz to powtarzasz cudze myśli i opinie na ten temat. A ponieważ te opinie przyjąłeś za własne to powstrzymują cię one od poznania treści i zbudowania WŁASNEGO zdania, a nie tylko cudzej opinii. Kontrola umysłu ma wiele oblicz, jedną z technik jest wmówić komuś aby czegoś NIE POZNAWAŁ bo.... i właściwie powód nie ma znaczenia, znaczenie ma, że ktoś taki nie poznaje.

5. "My" czyli ci co myślą i inwestują swój Czas i Uwagę w zbudowanie Zrozumienia. Ty do nich nie należysz.

Cały szereg błędów logicznych prezentujesz, a każdy kto cię posłucha będzie tam gdzie ty - w szambie. Ten kto myśli samodzielnie ZWERYFIKUJE samodzielnie i na tej podstawie zbuduje własny werdykt. A swoją opinię zachowaj dla siebie. Szkoda twojego czasu.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.080 mBTC

PostWysłany: 10:17, 10 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznijmy od końca, taka uwaga wstępna:
Cytat:
A swoją opinię zachowaj dla siebie. Szkoda twojego czasu.
Jasne, bo tylko twoja opinia się liczy:) Skoroś taki chojrak to może zabroń mi pisać wprost, a nie bawisz się w jakieś eufemizmy – wtedy każdy będzie widział, jaki z tego naszego pociesznego "speca od duchowości" jest tak naprawdę gnida o totalitarnych i zamordystycznych zapędach. Rozkazywać to możesz swoim butom, zarozumiały impertynencie. Nie będziesz mi mówił co mam robić, pariasie.

Cytat:
Cały szereg błędów logicznych prezentujesz, a każdy kto cię posłucha będzie tam gdzie ty - w szambie
Nie projektuj na mnie swojego położenia. Skoro toniesz w fekaliach, to może dorzucić koło ratunkowe do tej urinelki? A jeśli popełniłem jakieś błądy logiczne, to się nie kryguj i racz je wytknąć! Wal prosto z mostu (byle konkretami!), a nie chowasz się w krzakach pierdząc coś pod nosem.


Ad rem:
Cytat:
Najwyraźniej dla ciebie większe znaczenie ma KTO ci coś mówi, a nie CO ci ktoś mówi. Dla mnie i wielu innych ważniejsze jest Co ktoś mówi i nie ma znaczenia kto, ale właśnie CO

W przypadku Alissy Rosenbaum – owszem. Podobnie jak z publikacjami rabina Miltona Friedmana, Owadii Josefa czy Yitzhaka Shapiro. A może ich też każesz nam czytać? Nic, co wyszło spod pióra tych rasistowskich talmudystów nie jest warte naszej uwagi, z wyjątkiem zastrzeżenia, które poczyniłem w poprzednim wpisie.
Wiadomo, że ta judejska wiedźma



sączyła w uszy gojów żydowski jad, głosząc apologię skrajnego egoizmu, hedonizmu i nihilizmu (podczas gdy obrzezane bachurki od maleńkości uczy się ścisłej współpracy i gry zespołowej) by zniszczyć naturalny opór wobec judaistów tkwiący niegdyś w zdrowych społeczeństwach białych ludzi. Dlatego właśnie nie mam zaufania do pisaniny tej koszernej poetessy. Cokolwiek ta raszpla nabazgrała, mimo zewnętrznych pozorów słuszności czy logicznej poprawności, musi zawierać wirusa judejskiego szowinizmu. I nie zmieni tego fakt, że mikrocefalne osobniki pokroju debiala nie są w stanie tego wychwycić. Tak, założyłem a priori, że bełkot Alissy Rosenbaum jest nie tyle nawet bezwartościowy (to też), co wprost groźny. Do "prac" tego pustynnego demona (że zacytuję klasyka) nie wolno się zbliżać. Chyba że jako wirtualny Ramon Mercader a i to tylko na odległość świętego czekana
Mam nadzieję @debial że się rozumiemy

_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 08:05, 11 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że ich (tych od NWO) filozofia i wiedza na prawdę koncentruje się na osiągnięciu pełni człowieczeństwa są po prostu pełniejszymi ludźmi mądrzejszymi lepszymi i wgl
Bo maja całe życie i nieskończone środki i czas by się napawać pełnią życia.
No ale chęć odebrania tych możliwości reszcie ludzkości to istne samolubstwo.
Uważają że tylko im się to należy takie typowe niby tacy pełni idealni ludzie a kieruje nimi zwykła pycha phi.. prymitywne
A wszystko sprowadza się do punktu widzenia kto z nimi a kto nie.
Wiadomo że to raczej przegrana walka więc przynajmniej przez resztę swojego życia będę starał się żyć w miarę możliwości pełnią życia nie sugerując żadnym dyskomfortem związanym z brakiem tego co mają oni mają potąd czyli super lasek samochodów czy kij wie czego tam. Pożyje sobie im na przekór chociaż tyle mogę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:01, 11 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma kto z nimi. Każdy, kto jest z nimi jest takim samym niewolnikiem jak reszta, ale stającym się oprawcą dla pozostałych za garść drobnych - przywilejów, komfortu, itp.

Oni uważają się za ludzi, nas za ludzi nie uważają. I to jest sedno, którego bardzo wielu nie potrafi pojąć.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 11 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdobyc pieniadze i dlugie zycie !!!

Ograbiaja cale panstwa i kazdego z osobna. Na tym polega NWO zerowanie. Zebrac zyski z fabryk, prawie nic nie placic sile roboczej i unicestwiac dorobkiewiczow. Zabierac tez z kazdego panstwa podatki. Niszczyc panstwa, ktore juz zakoczyly swoja dzialalnosc wydobywcza i naukowa na ten czas. Nikt nie moze miec zysku z pracy oprocz nich - NWO.

Ilu ich jest ? Z dawnych czasow wiem, ze to bylo piec rodzin _ Korona Brytyjska, Rockefeller, Rothschild, Morgan i chyba Cukerman. Sa to zydowsko-niemieckie rodziny, ktore dawno stworzyly wlasne armie, ograbiajace z pieniedzy kogo sie dalo i gdzie sie dalo.

Juz dosyc dawno nikt na te rodziny nie zwraca uwagi. Wiadomosci o tych rodzinach sie zatarly, a one dalej sa i dalej dzialaja i to juz bardzo konkretnie. Najwiekszy zysk dla nich, to usadowienie sie na Angielskim tronie. To dalo im nieograniczone pole do popisu i mozliwosci.

Dzisiaj juz w kazdym panstwie sa prezydentami, premierami i krolami. W kazdym razie kazde panstwo jest pod ich kontrola. Sa to bardzo prymitywne rody z wieloma wierzeniami i bawia sie we wladcow absolutnych.

Komu to dzisiaj moze odpowiadac - tylko nienormalnym !? Okazalo sie, ze odpowiada wielu Polakom, a to juz naprawde KONIEC SWIATA !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:29, 12 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kogoś interesuje "kim właściwie jest ten cały Karoń i dlaczego miałbym cokolwiek słuchać" to tutaj wyjaśnia jak doszedł do zgłębiania tematyki antykultury.


_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 15 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad vocem idolki de93iala:


_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NWO - jak oceniać całokształt?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile