W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NWO - jak oceniać całokształt?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4226
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

NWO :
Są przydatni
11%
 11%  [ 5 ]
Trzeba ich ograniczyć
11%
 11%  [ 5 ]
Trzeba ich rozwalić
55%
 55%  [ 24 ]
Mam to gdzieś bo mam swoje sprawy
20%
 20%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 43

Autor Wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 14 Lip '08   Temat postu: NWO - jak oceniać całokształt? Odpowiedz z cytatem

temat o NWO przeniesiony z http://www.prawda2.info/viewtopic.php?t=3069&start=150

moze ten temat nie jest taki zly. w koncu chodzi o to zeby dyskutowac i kulturalnie przedstawiac swoje racje. a poprzedni topic o portalu z filmami nie byl dobrym miejscem.

co do wplywu NWO na swiat to napewno ten wplyw jest odczowalny przez nas. widac ze wiele dzialan zmierza do tego aby np Afryka czy inne rejony byly caly czas zacofane, żeby nie konkurowały z Europą czy USA, i coś w tym jest że mamy tanią elektronike czy inne przedmioty kosztem wyzysku z innej części świata. Z drugiej Polska jest graczem z ligi "wykożystywanych" a nie "wykożystujących". Widać to po tym że mieliśmy mieć tarczę u siebie, kupujemy rozwalone F16 i Hummery, siedzimy w Iraku. Co z tego mamy? Chyba nic. Coraz większe zadłużenie.

tutaj ciekawy fragment John Perkinsa
http://www.prawda2.info/viewtopic.php?t=2422

Cytat:
TANI KOLTAN I ŚMIERĆ KONGO

AG: Opowiedz o Kongo.

JP: O rany. Cała historia Afryki i Konga jest przygnębiająco smutna. To ukrywana historia. W Stanach Zjednoczonych nawet nie próbujemy rozmawiać na temat Afryki, wręcz nie myślimy o niej. Kongo posiada minerał zwany koltanem [mieszanina kolumbitu i tantalitul, o którym większość twoich słuchaczy przypuszczalnie nawet nie słyszała, tymczasem zawiera go każdy telefon komórkowy i komputer przenośny typu laptop. W ostatnich kilku latach w Kongo z powodu tego minerału zginęło kilka milionów ludzi, dlatego że ty i ja, wszyscy mieszkańcy krajów G8, chcemy mieć tanie komputery i telefony komórkowe. Wytwarzające je firmy sprzedają je, głosząc:
"Spójrz, nasz jest o 200 dolarów tańszy od produkowanych przez inne firmy". Ale aby to było możliwe, ludzie w Kongo są zniewalani. Górnicy, ludzie wydobywający koltan, są zabijani. Cały czas toczą się wojny umożliwiające dostarczanie nam taniego koltanu. Muszę tu powiedzieć, że jeśli chcemy żyć w bezpiecznym świecie, to powinniśmy, wręcz musimy, żądać płacenia wyższych cen za produkty takie jak laptopy i telefony komórkowe oraz tego, żeby znaczna część tych pieniędzy wracała do ludzi, którzy wydobywają koltan. To samo dotyczy ropy naftowej i wielu innych surowców naturalnych, za które nie płacimy właściwej ceny. W rezultacie mamy miliony poszkodowanych ludzi na całym świecie. Codziennie około 50000 ludzi umiera z głodu lub chorób będących jego pochodną oraz uleczalnych chorób, na które nie mają lekarstw, dlatego że stanowią część systemu zmuszającego ich do wyczerpującej wielogodzinnej pracy, za którą otrzymują bardzo niską zapłatę, abyśmy mogli mieć tańsze produkty. Kongo jest bardzo wyrazistym przykładem tego systemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 23 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWO jednym slowem mozna opisac jako wielka fuzja wszystkiego co sie da. Tendencje sa takie ze laczy sie wszystko w coraz to wieksza jednosc.

-Waluty(Euro, planowane wprowadzenie Amero dla USA, Meksyku i Kanady; planowane wprowadzenie jednej waluty dla Am. Poludniowej; arabowie juz sie zakochali w Euro)
- rzady(najpierw unie kontynentalne, pozniej jedna wielka unia wiatowa, zapewne pod ONZ)
- armie
- korporacje, coraz wiecej korporacji znajduje sie w coraz mniejszej ilosci "rąk"
- religie, ruch ekumeniczny
- systemy informatyczne
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, standaryzacja i organizacja zwykle ludzkości wychodziła na dobre, więc NWO raczej też Smile
Ważne żebym dostał odpowiednio duży kawałek tego tortu! xD
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość piszę trzeba ich rozwalić. Ale o to pytanie. Kogo trzeba rozwalić. Iluminatów, jezuitów, żydów, a może obcych? A może wszyscy to kumple? Ja już się powoli gubie, co portal to inna wersja.

Ich, ci, oni to jest ten problem.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję, by każdy z was w miarę możliwości kupił ziemię i uczył się żyć bez systemu. Gdy już w pełni się nauczycie, przenosicie się. Przez cały czas przystosowawczy uczycie tego innych. Z czasem ludzie przestana potrzebować władzy, zaczną samodzielnie myśleć i ludzkość powróci do stanu swobody. Kapłani będą szykowali kolejne spiski.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus brzmi to dosyc utopijnie. Ale nie sadze zeby tworzenie enklaw bylo rozwiazaniem. Wynosisz sie gdzies na lono natury na swoj kawalek ziemi ale nadal jestes w granicach administracyjynch panstwa w ktorym zyjesz i podlegasz czy chcesz czy nie jego prawom.

Przed skarbowka nie uciekniesz Cool
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:36, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z punktu widzenia całości są jednak przydatni. Ktoś musi trzymać wszystko, inaczej zapanuje chaos.
A tak przynajmniej panuje w miarę porządek. Oczywiście nie da się zadowolić wszystkich.
Tak to już jest na tym świecie. Wszelkie utopie typu „by żyło się lepiej wszystkim” można między bajki wstawić.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:49, 25 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale nie sadze zeby tworzenie enklaw bylo rozwiazaniem.

Nie pytam czego nie sądzisz. Zachęcam raczej do podawania propozycji pozytywnych. Chodzi mi o to, co robić, a nie czego nie robić i co jest nieefektywne. Wypowiedzcie się tu:
http://prawda2.info/viewtopic.php?p=45401#45401
Powtarzam. Co proponujecie robić a nie nie-robić.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:43, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co z tego że założycie enklawy, skoro oni będą mieć wojsko i zmuszą was siłą do posłuszeństwa ?
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Przebudzony, a ty, co proponujesz robić? Co planujesz robić? Czy planujesz?
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według Mnie " Nowy Porządek Świata " jest bardzo dobrym projektem elity. Musimy sobie coś jasno powiedzieć ( połowa ludzkości - 3,2 mld ludzkości ma IQ poniżej 60 ). Dzięki " Nowemu Porządkowi Świata " wszystrkie masy ludzkie będą żyły na podobnej stopie materialnej, itd. "Nowy Porządek Świata" nie oznacza wcale nadejścia antychrysta, tylko BOGA osobowego ( czyli mówiąc językiem " elit" - oświeconego ) przez nas samych. Staniemy się jednostkami, które będą ponad BOGIEM. ( bo, że BOGA nie ma to chyba każde dziecko wie ). Stąd naprzykład plakat wieży babel ( na plakietkach Unii Europejskiej ). Musimy dążyć do doskonałości, aby stać się nainteligętniejszą rasą we wszechświecie.. Albert Einstein powiedział kiedyś " Jestem najbardziej wieżącym ateistą na świecie . Einstein wiedział dobrze, że nasza rasa może stać się pełniejsza, inteligentniejsza, itd. dzieki własnej sile, równości, braterstwu, wolności. Wtedy żaden BÓG nie będzie nam potrzebny jak do dziś. A, że jakiś maniakalny schizofrenik kilkaset lat temu wymyślił biblie, szatana i chrześcijaństwo a ciemni ludzie na to się nabrali to tylko powinno zadziałać na nas na +, aby zmniejszyć niedowartościonowanie ludzkie, abyśmy wszyscy się stali sobie równi. Exclamation king

p.s A więc nie możemy działać przeciwko " NWO ", ponieważ jest to jedyna słuszna droga do naszego oświecenia. Do zrównania stopy materialnej, do pokoju, wolności, braterstwa. Wtedy dla świata nadejdą dobre czasy; czas dobrobytu społecznego, bez wojen, bez żadnych kłamstw, teorii spiskowych, itd.

p.s Moi drodzy Jesteście inteligentni. Wiecie dobrze, że Polską rządzi nie pan kaczyński i nie pan Tusk tylko elita. Że watykanem rządzą jezuici i masoni, że USA od 10-leci jest rządzone przez syjonistów i masonów, itd. Era NWO nadejdzie i wy nie macie na to wpływu. Musimy się na ten czas przygotować. To nie będzie nic strasznego, nie będzie żadnego antychrysta. Staniemy się mocni sami w sobie, będzie równi wobec siebie, staniemy się najbardziej inteligętną rasą we wszechświecie..

Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus napisał:
@Przebudzony, a ty, co proponujesz robić? Co planujesz robić? Czy planujesz?


Planuje korzystać z tego co jest. NWO daje bardzo wiele szans. Trzeba tylko umieć z nich korzystać. I tak tego NWO nie obalicie. Lepiej dostosować się do okoliczności i starać się uzyskać jak najwięcej.


Takie jest prawo natury. Kto przystosuje się do nowych warunków ten przetrwa.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Planuje korzystać z tego co jest. NWO daje bardzo wiele szans. Trzeba tylko umieć z nich korzystać.


@Przebudzony choć traktuje ciebie troche obrazowo to tu się z tobą zgadzam. Spójrzmy naprzykład na Vatykan. Wszyscy ( to znaczy większośc ciemnych ludzi do dziś myśli, że BXVI jest katolikiem i gorącym orędownikiem chrześcijaństwa na świecie), a prawda jest taka, że watykan = władza jezuitów i masonów, a więc ateistów, przeciwników chrześcijaństwa, dążących do ekumenizmu. Ja tak samo jak przebudzony zostałem wychowany w tradycji katolickiej i tak samo jak ty mam wstręt do tej wiary. Kilka lat jak się dowiedziałem ilu kaotickich biskupów było w SB-cii to doszłem do wniosku, że dla ich liczy się nie dobro ojczyzny, jezus chrystus, a konto bankowe.. Taka jest prawda. A więc lepiej żyć w czasach NWO, niż w propagandzie katolickiej..

king
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Lepiej dostosować się do okoliczności i starać się uzyskać jak najwięcej.
Cytat:
Takie jest prawo natury. Kto przystosuje się do nowych warunków ten przetrwa.

Zwykłe tchórzostwoooooooooooooooo! I naiwniactwooooooooooooooo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:
przebudzony napisał:
Lepiej dostosować się do okoliczności i starać się uzyskać jak najwięcej.
Cytat:
Takie jest prawo natury. Kto przystosuje się do nowych warunków ten przetrwa.

Zwykłe tchórzostwoooooooooooooooo! I naiwniactwooooooooooooooo!

Laughing
To krzycz sobie maleńki i bądź męczennikiem przegranej sprawy.
Ja wolę być po stronie zwycięzców.
Jak do tej pory zanosi się na to że NWO wygra.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
To krzycz sobie maleńki i bądź męczennikiem przegranej sprawy.
Ja wolę być po stronie zwycięzców.
Jak do tej pory zanosi się na to że NWO wygra.


A kim ty jesteś dla NWO, że twoje bycie po ich stronie będzie miało dla nich jakiekolwiek znaczenie. Takich liżących buty NWO jak TY rozdepczą jak robaka przy pierwszej okazji. Ale liż dalej glany, liż chłoptasiu i miej złudną nadzieję, zę może jak zaczniesz donosić na innych dostaniesz kruszynki i będziesz mógł powiedzieć do jakiego klubu dołączyłeś Laughing Laughing Laughing. In your dreams!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A kim ty jesteś dla NWO, że twoje bycie po ich stronie będzie miało dla nich jakiekolwiek znaczenie. Takich liżących buty NWO jak TY rozdepczą jak robaka przy pierwszej okazji. Ale liż dalej glany, liż chłoptasiu i miej złudną nadzieję Laughing.


przebudzony nie przejmuj się. Goldbug ci zazdrości, że będziesz po stronie ludzi oświeconych, nadludzi ponad nim. On nadal będzie żył w katolickiej megapropagandzie, będzie oglądał " szkło kontaktowe " , czytał GW i DZIENNIK POLSKA.. itd..

p.s wszyscy myślą, że era NWO = nadejścia antychrysta, a tak naprawdę to era NWO = nadejście dobrobytu globalnego
king
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
przebudzony nie przejmuj się. Goldbug ci zazdrości, że będziesz po stronie ludzi oświeconych, nadludzie ponad nim. On nadal będzie żył w katolickiej megapropagandzie, będzie oglądał " szkło kontaktowe " itd..


Czego tu zazdrościć chorej wyobraźni, tym którym się wydaje że sam fakt stwierdzenia tego, że "jestem po stronie NWO" czyni kogoś oświeconym albo uratuje przed konsekwencjami nowego porządku. Co zaś się tyczy moich źródeł informacji to zupełnie nietrafione, ale czego się można spodziewać od smarkatej paranoiczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
[

przebudzony nie przejmuj się. Goldbug ci zazdrości, że będziesz po stronie ludzi oświeconych, nadludzi ponad nim. On nadal będzie żył w katolickiej megapropagandzie, będzie oglądał " szkło kontaktowe " , czytał GW i DZIENNIK POLSKA.. itd..


king


Oni będą po stronie przegranych i nie będą mieć żadnej szansy na przetrwanie. A moja szansa mimo wszystko będzie i tak nieporównywalnie większa niż ich.
king
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Oni będą po stronie przegranych i nie będą mieć żadnej szansy na przetrwanie. A moja szansa mimo wszystko będzie i tak nieporównywalnie większa niż ich.
king


Masz racje. Katolicy zawsze przegrywają. Jest wiele przykładów, aby to wam obwieścic i ci goldbug. m.in " okrągły stół " = wygrana żydów i masonów, czy wybór Polaka na papieża w 1976 r. " wygrana jezuitów "..

Agnostycy ( Ja i przebudzony ) zawsze będziemy po stronie silniejszych, aby sie do ich przypodobać. a nóż Ja , albo przebudzony wpadniemy w oko wodza ( tego który będzie panem w nadchodzącej dynastii lucyferańskiej, ale bez antychrtysta ) i zostaniemy ich bliskimi podwładnymi.. Exclamation king
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
aby sie do ich przypodobać. a nóż Ja , albo przebudzony wpadniemy w oko wodza ( tego który będzie panem w nadchodzącej dynastii lucyferańskiej, ale bez antychrtysta ) i zostaniemy ich bliskimi podwładnymi.. Exclamation king


I wtedy osobiście razem z XTC was zaczipujemy. Twisted Evil
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I wtedy osobiście razem z XTC was zaczipujemy. Twisted Evil


Razz i nawrócimy was na new age Exclamation

p.s dzięki Bimi Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Oni będą po stronie przegranych i nie będą mieć żadnej szansy na przetrwanie. A moja szansa mimo wszystko będzie i tak nieporównywalnie większa niż ich.
king


Tak sobie wmawiaj. Na rozprawianie się z folksdeutschami i panienkami obsłgującymi Niemców w podczas II wojny nasi dziadkowie mieli dobre i skuteczne metody Laughing! I tym razem też tak będzie! Poza tym jeżeli ktoś tu ma prawdziwą szansę przetrwania to ludzie śpiący na kasie, którzy będą w stanie zapewnić sobie rozwiązania na wypadek kryzysu. Z resztą cały ten spór zaczyna się robić zwykłą dziecinadą. Kończe te rozważania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby nie było NWO ma jedną wielką zaletę - gdyby nie wybuchały bunty mielibyśmy okres całkowitego pacyfizmu. Tyle że możemy go mieć bez NWO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NWO - jak oceniać całokształt?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile