W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Matka Boska patronka UE   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 4604
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:37, 05 Wrz '08   Temat postu: Matka Boska patronka UE Odpowiedz z cytatem

Paranoja jest zaraźliwa. Ex prymas - kardynał Glemb chce by Matka Boska była patronką UE. /Onet.pl/ Kiedy wreszcie ten kraj przestanie przynosić wstyd? d'oh!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:50, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A którego świętego Glemp widziałby w roli patrona homosiów, którego w roli patrona ateistów itd? No bo skoro chce poświęcić Łunię Jewropejską, to już wszystko na tym świecie jest możliwe... Laughing

Swoją drogą... dlaczego jest Ci wstyd za Polskę? Po pierwsze - Ty się raczej z nią nie identyfikujesz. Po drugie - przed Unią ustalającą zakrzywienie banana, uznającą marchewkę za owoc i związek 3 mężczyzn, psa i hulajnogi za małżeństwo naprawdę nie ma się czego wstydzić. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:56, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak większość obywateli zmądrzeje. Nie będę prognozował kiedy to się stanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:00, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to Matka Boska nie jest patronką UE? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:06, 05 Wrz '08   Temat postu: Re: Matka Boska patronka UE Odpowiedz z cytatem

To jest gra !!
Nigdy nie wyjdą z czymś takim do parlamentu europejskiego bo zostali by zalani salwą śmiechu i uznani za idiotów ! - i oni doskonale o tym wiedzą.

Robią tego typu ruchy wyłącznie po to by ogłupić naród polski i opóźnić jego ucywilizowanie.
Chcą przekonać Polaków, że to niby Unia Europejska się liczy z Matką Boską.
Gówno prawda UE, ma Matkę Boską głęboko w dupie, a to, że Polska jest najbardziej zacofana z krajów Uni, nie spowoduje, że w Parlamentach europejskich zaczną wieszać krzyże i święte obrazy. Jest nas zbyt mało. I nie mamy decydującego głosu.

Typowa gra pod Polskich katolików.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:12, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiesz Veritatis twoj post natchnal mnie do zrobienia malego badania w googlach i wyszlo mi ze patronem homosiow moglby zostac np. papiez pawel VI Laughing http://www.homiki.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=801 (swoja droga co za portal - "homiki" Laughing Laughing )

ale tak w ogole to ja czegos tu nie kumam. wszyscy moi znajomi, przyjaciele i rodzina (nie liczac pewnych wyjatkow) to ludzie na poziomie. inteligentni, pracowici, wyksztalceni, dosc dobrze zarabiajacy - po prostu pierwsza liga swiatowa Wink wlaczam telewizor i widze samych skurwieli. o co tu biega?? tak jakby to co pokazywali w telewizji to byla jakas alternatywna rzeczywistosc, jakas transmisja ze strefy mroku. nie wiem lara w jakim ty sie srodowisku obracasz ale podejrzewam ze masz podobnie jak ja i jak wiekszosc tu piszacych (mam nadzieje ze nie jestem jedyny z pozytywnymi doswiadczeniami hehe). dlatego dawno temu doszedlem do wniosku ze najlepszym wyjsciem aby zachowac dobre samopoczucie i zdanie o ziomkach jest nie ogladanie telewizji. moim zdaniem telewizja jest przyczyna calego zla na swiecie Laughing Laughing nawet swego czasu jak zaczalem czytac to forum i dowiadywac sie innych informacji niz te glownonurtowe to wpadl mi pomysl aby wysadzic pare obiektow ktore transmituja ta propagande - jakies maszty, nadajniki (tutaj chcialbym oswiadczyc ze jesli cos takiego sie zdarzy w najblizszej przyszlosci to na pewno nie bylem to ja Laughing Laughing ). w sumie rozpierdolenie tych kilku obiektow w jednej ogolnokrajowej, skoordynowanej akcji nie powinno byc specjalnie trudne. wyobrazacie sobie tych ludzi ktorzy wracaja po robocie do domu, wlaczaja tv a tam snieg? przeciez by ich rozjebalo - tyle godzin ktore trzeba czyms zajac zanim sie pojdzie spac! nagle trzeba z rodzina pogadac, cos powiedziec od siebie, z dzieckiem sie pobawic, zrobic cos innego niz zazwyczaj - no po prostu mission impossible Laughing kto im teraz powie co myslec?? co kupowac?? ludzie by sie tak wkurwili ze by na ulice wyszli i zaczeli sie napierdalac miedzy soba. taki masowy syndrom odstawienia przy takiej ilosci uzaleznionych musialby byc makabryczny Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro


Cytat:
Robią tego typu ruchy wyłącznie po to by ogłupić naród polski i opóźnić jego ucywilizowanie.



A OD KIEDY TO UNIA EUROPEJSKA JEST UCYWILIZOWANA? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J3bany kler Exclamation Katolicyzm to sekta pogańska, nie mająca nic wspólnego z Matką Boską Exclamation No i znowu " ciemna grupa polskich obywateli " ( 30 mln ) pomyśli, że " warto być katolikiem, bo Matka Boska będzie patronem UE " Exclamation Exclamation Na całe szczęście praktykujących katolików w Polsce jest ok 40% a reszta zanika. DZIĘKI BOGU Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC
Cytat:
J3bany kler Exclamation Katolicyzm to sekta pogańska, nie mająca nic wspólnego z Matką Boską Exclamation


TO oświeć nas proszę najmądrzejszy XTC jak to jest z MB? kim jest Matka Boska?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harvard




Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 55
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie spadłem z krzesła jak to przeczytałem Laughing niee, ja emigruje..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i pytanie za 100pkt. Jaki jest powód że kler chce ośmieszyć religię i ludzi wierzących. Bo nie wierzę że im ot tak niechcący wychodzi taka błazenada. W tych błazenadach kleru mysi być jakieś drugie dno.

Ja tam jakimś szczególnie wierzący nie jestem, ale nadawanie takiego patronatu to przede wszystkim obraza dla samej Matki Boskiej.
Równie dobrze można by stwierdzić że św Piotr będzie patronem burdeli. no toż to obraza boska
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Tańcząca z wilkami

Matka Boska jest królową Polski ( teorytycznie katolików a tak naprawde ludzi wierzących w BOGA,ale nie uznających żadnej wiary ). Gdzie jest wzmianka, że Matka Boska jest patronką katolików ? To kler sobie to wymyślił, aby ogłupić " ciemne masy ". Ja osobiście uważam, że gdyby nie opatrznośc Polska dawno by przestała istnieć. A słowa tego Glemba odbieram jako cios w kierunku swoich parafian - tak jak powiedział jabba. Obawiam się tylko, że owi parafianie mają tak ostro zlansowany mózg, że drugiego dna nigdy nie będzier znali.

Nie wiem ile wśród was jest katolików, ale polecam link apostazja.pl. Chcecie od 2011 płacic na kościół 200 zł miesiecznie ?! Takie są plany KK... Sami widzicie, że to pogańska korporacja , która niedługo dzięki staraniom masonerii zamieni się w gnostycką sekte.


Tak naprawde księża katoliccy czczą BOGA SŁOŃCA, podobnie jak Masoni. IHS - Isis, Horus, Seb .. a chyba wiecie co jest w Biblii napisane o Bogu Słońca... lucpher niesiący światło... WIELKI BUDOWNICZY..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
[...]dlatego dawno temu doszedlem do wniosku ze najlepszym wyjsciem aby zachowac dobre samopoczucie i zdanie o ziomkach jest nie ogladanie telewizji. moim zdaniem telewizja jest przyczyna calego zla na swiecie Laughing Laughing nawet swego czasu jak zaczalem czytac to forum i dowiadywac sie innych informacji niz te glownonurtowe to wpadl mi pomysl aby wysadzic pare obiektow ktore transmituja ta propagande - jakies maszty, nadajniki (tutaj chcialbym oswiadczyc ze jesli cos takiego sie zdarzy w najblizszej przyszlosci to na pewno nie bylem to ja Laughing Laughing ). w sumie rozpierdolenie tych kilku obiektow w jednej ogolnokrajowej, skoordynowanej akcji nie powinno byc specjalnie trudne. [...]


To musiałaby być bardzo skoordynowana akcja, bo najmniejsze potknięcie i rusza kontrofensywa medialna, w efekcie której zaczną nas podsłuchiwać, szpiegować i w ogóle polski patriot act. Wyświadczylibyśmy takim czymś ludziom niedźwiedzią przysługę.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit - hmm telewizja to bardzo ciekawy temat. z jednej strony traktujemy odbiornik w mieszkaniu za cos oczywistego do tego stopnia, ze lokale ktore nie maja go na swoim wyposazeniu wygladaja nienaturalnie, a z drugiej ogladanie wydaje sie byc takie niewinne - a bo informacje, a bo rozrywka, a bo edukacja, a bo swiat, polska, polityka... etc etc. po prostu kogo nie spytasz to poda ci mase calkiem rozsadnych usprawiedliwien dla bezmyslnego wpatrywania sie przez kilka godzin w to dziadostwo. najgorszy nalog to taki ktorego nie jestes swiadomy. i tutaj dochodzimy do sedna. tv to nie szpital, to nie posterunek policji, to nie sklep, to nawet nie teatr - w opinii mas to taka tam pierdolka. z jednej strony sa wciagnieci po uszy a z drugiej jest im rzekomo obojetna. mysle ze nieudany atak na nadajniki zjezylby wlos na glowie tzw. "elitom" ale przecietnemu czlowiekowi raczej nie zagoscilby na dluzej w pamieci gdyz nie zdaje sobie sprawy ze swojego uzaleznienia. tego raczej nie daloby sie rozdmuchac do rozmiaru polskiego 9/11. przynajmniej tak mi sie wydaje Wink tak czy inaczej raczej sie tego nie dowiemy, a juz na pewno nie po tej rozmowie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Ciebie doskonale w tej kwestii rozumiem. Z racji tego, że sam też TV nie oglądam, miałem podobne myśli co do destrukcji kluczowych elementów środków masowego przekazu, ale tak jak powiedziałem wcześniej - obawiam się, że atak terrorystyczny przyniósłby więcej szkody ludziom i przysłużyłby się elitom, bo dałby powód do ograniczenia wolności jednostkom w imię walki z właśnie terroryzmem.

No i fakt po tej rozmowie będzie ciężko. Chyba, że ... Wink szybko wykasujemy te posty licząc, na to, że wszyscy o niej zapomną, a jeżeli ostatecznie zamach się faktycznie nie uda i przysłuży się elitom - zawsze można użyć tę kartę jako bilet wstępu do Illuminati. Laughing
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto to jest Bosek że jego matka będzie patronką??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektore wasze teksty mnie zalamaly:

Cytat:
Katolicyzm to sekta pogańska, nie mająca nic wspólnego z Matką Boską


Owszem katolicyzm to jest sekta poganska, ale to ona stworzyla kult Matki Boskiej, czyli kontynuacje kultu egipskiej Izydy przelozonego na realia pseudochrzescijanskie.

Masz racje IHS= Izyda, Horus, Seb. Izyda to matka Maryja, Horus to syn Jezus, Seb Bog Ojciec, a zarazem ojciec Maryi.

Katolicyzm to nic innego jak kult slonca ubrany w szaty chrzescijanstwa. Dodajmy ze katoicyzm nie ma nic wspolnego z pierwotnym chrzescijanstwem przesladowanym przez Rzymian za czasow Joshui. Za sprawa Watykanu wiemy bardzo niewiele o poczatkach prawdziwego chrzescijanstwa, Konstantyn Wielki uzurpowal sobie miano chrzescijan i stworzyl naturalna kontynuacje Imperium Rzymskiego, tylko zamiast cesarza mamy papieza a zamist konsulow mamy biskupow.




IHS - symbol Jezuitów, sami utrzymują ze skrot oznacza In Hoc Signo (pod tym znakiem, w domysle, pod tym znakiem zwyciezysz - in hoc signo visces). Ale skad zatem symbol slonca? Zauwazcie 32 promienie, czyli 32 stopnie wtajemniczenia w szkockiej rycie masonskiej (33 to stopien honorowy) - Jezuici wspoltworzyli z Fryderykiem Wielkim stopnie szkockiej ryty. Piekna symbolika.

Cytat:
Ja tam jakimś szczególnie wierzący nie jestem, ale nadawanie takiego patronatu to przede wszystkim obraza dla samej Matki Boskiej.


Dlaczego? Czemu troszczysz sie o dobre imie tej egipskiej ksiezniczki? UE i Izyda/Maryja sa siebie warci i nawet do siebie pasuja, taki poganski tandem





A ponizej mamy doskonala symboliczna fotke ukazujaca kto stoi za UE, podpisanie konstytucji europejskiej w 2004 roku przez Blair'a, w tle posąg papieza Innocentego X, ktory w XVII wieku podkopywal suwerennosc wysp Albionu - paradoks


_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masoni pielęgnują kult słońca, katolicy pielęgnują kult słońca, jezuici pielęgnują kult słońca..
Wszyscy wierzymy w jednego Boga. W Słońce. Dzięki Słońcu istnieje Ziemia, na której może kwitnąć życie, więc życie pochodzi od Boga - Słońca. A sąd ostateczny to jego wypalenie. Jak Słońce zgaśnie, życie na Ziemi zginie wraz z całą naszą cywilizacją. Dlatego jest Bogiem w jakimś sensie. Bogiem dla ludzi, ponieważ daje nam życie i jest `Światłem Świata' a widzimy go w niebie, pomiędzy chmurami. Tylko w przeciwieństwie do swoich mitycznych odpowiedników jest niestety bogiem śmiertelnym i kiedyś umrze. Podobnie jak my wszyscy...
Jedyna nadzieja w deizmie Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:48, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit - swoja droga przyznam ze im dluzej czytam to forum tym bardziej zaczynam watpic w jakichkolwiek iluminatow - w sensie zorganizowanej grupy. nawet ci rzekomi macherzy jawia mi sie juz teraz jako zagubione, przerazone marionetki, ktore robia to co musza, bo zawsze jest ktos nad nimi, kto moze ich sprzatnac (pewnie nawet bush CHCIALBY byc iluminatem Laughing ). ta drabina wydaje sie nie miec konca. to co sie dzieje na ziemi najwyrazniej nie jest zaplanowane przez ludzi. przyznaje ze mialem okres przerazenia kiedy sobie uswiadomilem do czego to wszystko zmierza (oprocz wysadzania nadajnikow chcialem kupic sobie chate w bieszczadach i zapas konserw Laughing ), ale teraz naprawde leje na to. to jakas paskudna propaganda strachu, nic wiecej. owszem wierze ze to sie naprawde zawali, ale najbardziej odczuja to ci ktorym wydaje sie teraz ze rzadza swiatem, wiesz - "ostatni beda pierwszymi, a pierwsi ostatnimi".

Lara - szkoda ze nie czytasz moich postow, bo pytalem sie skad wynika twoje nastawienie do polakow (bo do polski to rozumiem, bo sam tak mam Wink ). uswiadomilem sobie ostatnio jaka jest rola naszego narodu w nadchodzacych wydarzeniach. otoz politycznie polska nic nie znaczy od setek lat i wyglada na to ze juz nic tego nie zmieni (w kontekscie postu JerzegoS odnosnie agentur w naszym kraju jest to wiecej niz pewne). ale paradoksalnie wlasnie te cechy ktore cie tak draznia - cwaniactwo, olewactwo, pijanstwo, korupcja - sa naszym najwiekszym atutem Laughing moim zdaniem rozpierdolimy nwo od srodka. polak znajdzie sposob na kazdy system i nie mowie tu o jakichs zorganizowanych ruchach, bo do tego sie tez nie nadajemy (vide szopka pod nazwa "solidarnosc"). chodzi mi o takie polskie patenty, jak np. ten numer z ubezpieczeniami samochodowymi w uk. my to po prostu mamy w genach. tyle lat panowania obcych sil wytworzyly w nas organiczna niechec do wladzy. kombinatorstwo to nasz sport narodowy, a kazdy system to nasz wrog. jestesmy jak ludzie ktorzy pisza wirusy - my zawsze musimy znalezc jakas luke w programie. jest nas duzo i juz sie rozplenilismy po calej europie haha jak wirusy wlasnie. tak wiec troche szacunku do swojej krwi bo najwyrazniej jestesmy jednak "narodem wybranym" Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:55, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
le paradoksalnie wlasnie te cechy ktore cie tak draznia - cwaniactwo, olewactwo, pijanstwo, korupcja - sa naszym najwiekszym atutem Laughing moim zdaniem rozpierdolimy nwo od srodka. polak znajdzie sposob na kazdy system i nie mowie tu o jakichs zorganizowanych ruchach, bo do tego sie tez nie nadajemy (vide szopka pod nazwa "solidarnosc"). chodzi mi o takie polskie patenty, jak np. ten numer z ubezpieczeniami samochodowymi w uk. my to po prostu mamy w genach. tyle lat panowania obcych sil wytworzyly w nas organiczna niechec do wladzy. kombinatorstwo to nasz sport narodowy, a kazdy system to nasz wrog. jestesmy jak ludzie ktorzy pisza wirusy - my zawsze musimy znalezc jakas luke w programie. jest nas duzo i juz sie rozplenilismy po calej europie haha jak wirusy wlasnie. tak wiec troche szacunku do swojej krwi bo najwyrazniej jestesmy jednak "narodem wybranym" Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing ale się ubawiłam tym postem... popieram w 100%Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al, Pytasz mnie o moją niechęć do Polaków. Ja nie przejawiam niechęci do ludzi którzy mi nic złego nie zrobili. Ja przejawiam niechęć do pewnych zachowań które mi się nie podobają, lub wręcz napawają mnie wstrętem. Nienawidzę pijaństwa i przy tym agresywnych zachowań. Jeśli już ktoś pije, to niech to robi kulturalnie i zaraz idzie spać, bez robienia burdelu i zakłócania spokoju lokatorom w nocy. To typowo polskie zachowanie. Nie podoba mi się głośne przeklinanie w miejscach publicznych, chodzenie z butelkami z piwem po ulicach, chamstwo na jezdni, bo Polak jak ma samochód to mu się wydaje że jest ważniejszy od pieszego i może mu przejeżdzać na zielonym koło nosa. A jak ma BMW, to ma prawo nawet rozjechać pieszego. Ja takie obrazki widzę codziennie na mojej ulicy. Poza tym plaga wyprowadzania dużych psów bez smyczy i kagańca. Jest to przejaw lekceważenia drugiego człowieka przez właścicieli psów i przez prawo ktore nic w tym przypadku nie robi. Jeden taki pies pogryzł mnie dwa miesiące temu. A właściciel psa to widział i się śmiał. To jest chore. Mogłabym mnożyć takie przykłady zachowań Polaków które mi się nie podobają, a które są akceptowane przez społeczeństwo, a nawet przez prawo. Ja nie tylko z tym się nie identyfikuję, ale również trudno jest mi to zaakceptować. Może mam inne geny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara to w jakiej Ty dzielnicy mieszkasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5 minut samochodem od centrum Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm w centrum miast zazwyczaj tak jest....widzisz teraz się robi tak jak ,,w cywilizowanym świecie UE i USA,, ,że są dzielnice lepsze i gorsze i luksusowe ...
kamienice, deski i wieżowce, osiedla zamknięte z bloków czteropiętrowych no i domy jednorodzinne i wille ...zazwyczaj najwięcej ''bydła'' jest w kamienicach , deskach i wieżowcach nic dodać nic ująć...nie mamy współcześnie równej klasy społecznej ...różnice robią się coraz większe...''KOMUNO WRÓĆ'' Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara - odnosze wrazenie ze twoja niechec do zachowan ktore wymienilas dotycza tylko polakow. czytajac forum mignelo mi kiedys ze mieszkalas we wloszech. bylem tam tez i musze powiedziec ze hamstwem na ulicach bija polakow na leb. dra ryje, halasuja tymi skuterami, napieprzaja w klaksony - dla mnie to po prostu byla jakas masakra. a przejscia dla pieszych to juz w ogole osobna historia - gdyz nikt tam nie zwraca uwagi na swiatla. z reszta niewazne czy masz sentyment do italii czy moze porownujesz nasz kraj do innych - jak sie uprzesz to w zadnym ci sie nie bedzie podobac, bo kazdy ma - jak to sie mowi - "zady i walety" Wink wsciekanie sie na swoj kraj to jak odgrazanie sie chmurom ze pada deszcz - to po prostu jest bez sensu. mi tez sie nie podoba wiele rzeczy ale szkoda tym sobie glowe zawracac - albo cos moge zmienic albo nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Matka Boska patronka UE
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile