W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Utworzyć sekcję: UFO i paranormalne  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4725
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Utworzyć sekcję 'UFO i paranormalne'?
Tak
61%
 61%  [ 35 ]
Nie
38%
 38%  [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 57

Autor Wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:27, 15 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ankietę??
Wyjdzie czego ludzie chcą. Po co się kłócić?? Demokrację w końcu po coś wymyślono.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:39, 15 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Astan - coś u ciebie nie za bardzo ze świadomością społeczno-polityczną. Forum jest prywatnym przedsięwzięciem Bimiego, a mimo to nie można mu zarzucić do końca autokratyzmu, gdyż mamy tu wiele znamion demokracji. Ale narzucanie Adminowi demokracji jest jakimś nieporozumieniem. Demokracja to cecha funkcjonowania społeczeństwa, sfera publiczna, a nie sfera działalności gospodarczej. Czy słyszałeś o demokracji w firmach prywatnych? Ale może pracujesz w budżetówce, gdzie rządzą związki zawodowe, a nie pracodawca?

Ankieta - owszem, podpisuję się pod tym ale jedynie jako formą wyrażenia opinii, ale nie jako dokumentem obligującym Admina do określonych zachowań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 15 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale narzucanie Adminowi demokracji jest jakimś nieporozumieniem.

Nie śmiałbym narzucać adminowi czegokolwiek... Ja jedynie proponuję.

Cytat:
Ankieta - owszem, podpisuję się pod tym ale jedynie jako formą wyrażenia opinii, ale nie jako dokumentem obligującym Admina do określonych zachowań.

Question Czy ja napisałem coś nie innego...

Wg. mnie jeśli lud się na czymś zna to można mu dać przynajmniej prawo do opinii.

Swoją drogą, że jeśli ktoś interesuje się UFO to możliwe, a nawet prawdopodobne, że wejdzie do innych działów. Wymyślacie płyty prawdy, ale powinniście zrozumieć, że nie jest to jedyny sposób na zdobycie popularności. Zwłaszcza, że ludzie, którzy już są na chcą porozmawiać o UFO\

@Bimi
http://www.ufoinfo.pl/index.php?id=420
Masz artykuł o wadze księżyca.
Badacze wysunęli swoje argumenty i dowody. Takich prac jest mnóstwo... Nie jakiś kodów Leonarda da Vinci. Konkretne i sensowne artykuły o UFO. Czasem nawet ciekawsze od tych o NWO.
Cytat:
ALLAN HYNEK "Obecność UFO"
EDWARD FOWLER "Na tropie UFO"
EDWARD J.RUPPELT "Raport wsprawie UFO"
WHITLEY STRIEBER "Wspólnota" - także film fabularny wg. tej książki
CH.HICKSON W.MENDEZ "Ufo nad Pascagoulą"
JOHANNES von BUTTLAR "Przybywają z odległych gwiazd"
R.E.FOWLER "Sprawa Andreassonów"
L.H. STRINGFIELD "Katastrofy Ufo"
KEVIN D.RANDLE "Historia katastrof UFO"
ZBIGNIEW BLANIA "Wszechświat zaludniony"
ZBIGNIEW BLANIA "Obecność UFO"
ZBIGNIEW BLANIA "Zdarzenie w Emilicinie"
BRONISŁAW RZEPECKI "Bliskie spotkania zUFO w Polsce"
BRONISŁAW RZEPECKI KRZYSZTOF PIECHOTA "UFO nad Polską"

http://www.ufoinfo.pl/forum/viewtopic.php?t=868

P.S. Jeśli masz zamiar mi pokazywać zdjęcia kup UFO, to wybacz, albo i nie, ale nie mam zamiaru zniżać dyskusji do tego poziomu. Tylko twoja sprawa czy pozwolisz ludziom na ankietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bush's Possible, but true Alien War ???

Czyli o czym się mówi w Amerykańskiej TV

http://www.disclose.tv/viewvideo/2119/
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 28 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimo iż wieże w realność UFO to nie jestem zwolennikiem robinia takiego działu. Dlaczego? ponieważ ludzie, którzy jeszcze dobrze nie przejrzeli na oczy uznają to forum za absurdalne. Lepiej skupmy się na głównym temacie, czyli na zmianie stats quo. Zrozumcie moje podejście, wchodzi tutaj na forum delikwent, bo faktycznie uważa, że coś w systemie nie gra i szuka informacji. Szuka i znajduje, 9/11 - ok, potem system monetarny - ok, potem prawda o chrześcijaństwie - jak nie jest katolikiem to ok, no i natrafia na UFO, Budowle na Marsie, Szarakach, 2012, Nibru, Pnanecie X i Anumnaki.... i w tym momencie nasze nazbierane tutaj wypociny tracą na wiarygodności wg. tej osoby. Poprzeczka musi być podnoszona powoli, bo nie wszyscy dadzą rade od razu ją przeskoczyć. For na takie tematy jest dużo, my skupmy się na największym problemie, a sprawy paranormalne pozostawmy jako dodatek.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:22, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha zauwazylem ze wy wszyscy mylicie pojecia, szczegolnie osoba nade mna..
UFO = NOL = Niezidentyfikowany Obiekt Latajacy
od razu kojarzy wam sie kosmita albo kosmos.. co jest K**WA wielkim bledem..
UFO moze byc supertajny samolot z RAF albo USAF albo z Luftwaffe
UFO moze byc czyms zrobionym przez czlowieka
UFO to nie znaczy kosmita, obcy, kosmos czy planeta X
ludzie opamietajcie sie
Sam Bimi stwierdzil ze nie wierzy w kosmitow ale nie powiedzial ze nie wierzy w niezidentyfikowane obiekty..
wyjdzcie z paradoksu..
tak samo nie ma dowodow na 9/11 (ktos zweszyl Termite albo widzial/slyszal wybuchy) to zadne dowody a 25% forum jest o 9/11 i nikt nie ma nic przeciwko..
tak samo sa ludzie ktorzy maja materialne dowody na ufo
czyli probki napromienowanej ziemi, nienzane metale lub zdjecia i wideo.. w sumie tez niewiele warte lecz jest ich wiele wiele wiecej niz dowodow na 9/11 albo illuminatow
wiec czemu nie zrobic dzialu o prawdziwym UFO, nie o kosmitach nie o planetach X tylko o niezidentyfikowanych pojazdach..
o planecie X mozan pisac w dziale kosmos, tak samo z marsem itp
Uwazam ze dzial "Niezidentyfikowana Technologia, Niewyjasnione Zjawiska" powinien powstac.
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fanalityk napisał:
[...]Uwazam ze dzial "Niezidentyfikowana Technologia, Niewyjasnione Zjawiska" powinien powstac.

Już wypowiadałem się, że wystarczyłaby krótka nazwa sekcji: "Nieznane" (bardziej politycznie poprawna niż UFO!), bo tematyka z tego zakresu jest naprawdę obszerna, natomiast jej szczegółowy opis może wystąpić w podtytule.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jest nieznane, to dlaczego mialby powstac osobny dzial? Albo mowimy o czyms co jest nam w jakis sposob znane, albo dryfujemy we mgle. Dog in the fog?

I naprawde to forum jest na tyle dobre ze osoby dopiero zaczynajace dochodzic do tego "co jest grane" na pierwszy rzut oka nie wystrasza sie tematyki. Ale jesli wejda do takiego dzialu i zobacza bajki o ludziach-jaszczurach to moga miec dosyc Very Happy
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 29 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Fanalityk nie mylę pojęć ponieważ temat brzmiał Utworzyć sekcję: UFO i paranormalne tak wiec nie chodzi tutaj o zwykłe niezidentyfikowane obiekty latające.
Interesuje się to tematyką na tyle długo aby rozróżniać takie rzeczy ale faktycznie mogłem podać pełną nazwę propozycji tematu, a nie skracać ją do UFO w poście.

Celem tego forum jest przedstawianie prawdy ludziom, czy w tym przypadku nie podnosimy poprzeczki za wysoko i nie koncentrujemy się na bardziej odrealnionych zagadnieniach dla przeciętnego kowalskiego. Moje nie jest podyktowane tym samy założeniem co przedmówcy.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:29, 30 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeby moc podniesc poprzeczke , powoli czy szybko jakkolwiek, trzeba ja najpierw ustawic, czyli stworzyc dzial
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem już nie wypowiadać się w tym temacie, ale w związku z dyskusją na temat geocentryzmu w temacie "Czy Ziemia jest centrum Kosmosu?" chciałem się podzielić pewnym skojarzeniem, nie bacząc na porzekadło, że skojarzenia to przekleństwo. Otóż pomyślałem sobie, że niedopuszczanie myśli, że rozumne życie może istnieć poza Ziemią (inaczej - Ziemia pępkiem Wszechświata), to jest po prostu

geocentryzm światopoglądowy.

Przyjął się bowiem taki zlepek myślowy, że UFO to obcy, chciaż nie wynika to z samej etymologii tej nazwy. Stąd też taka a nie inna reakcja na propozycję utworzenia tej sekcji.

Ale komuś chyba zależało, aby sprawę UFO umieścić na jednej półce z duchami, s-f, baśniami i konfabulacją. Niech lepiej UFO nikomu nie kojarzy się również z technologią ziemską, ale utajnioną. Stąd też, jak tylko padnie hasło "UFO" - to zaraz stadną reakcją wytresowanych przez media "psów Pawłowa" są uśmieszki, pukanie sie w czoło i stwierdzenia typu "kto by tam, panie, wierzył w duchy". Nic to, że za chwilę znaczna część tych ludzi idzie do kościółka, gdzie bezkrytycznie deklaruje wiarę w ducha św, zmartwychwstanie itd.
A wiara w spiski - to już w ogóle nie przystoi człowiekowi oświeconemu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider doskonale rozumiem Twoją irytację, ale nie zgodzę się z jednym. UFO to obcy.
Oczywiście nie neguję istnienia wytworzonych prze ludzi pojazdów imitujących pojazdy obcych. Dopuszczam też możliwość pilotowania przez ludzi pojazdów obcych, które ludzie uzyskali w jakiś sposób. Dla mnie i dla wielu badaczy UFO = obcy. A wynika to z chronologii ujawniania/rozpoznawania, czy też może lepiej powiedzieć, procesu uświadamiania sobie istnienia tego zjawiska. Zaczęło się od obserwacji dziwnie wyglądających i poruszających się po niebie obiektów. Następnie zaobserwowano ich lądowania i istoty, które z niego wyszły, lub też widziano w tych pojazdach, nie były ludźmi. Całości dopełniają relacje z wzięć. To oczywiście w dużym uproszczeniu, ale tak to wyglądało i konsekwencje tego trwają do dziś. Na marginesie tego dodam, że i mnie doskwiera brak odpowiedniej terminologii. Ciężko poważnie rozmawiać z poważnymi ludźmi na ten temat, używając takich słów jak "UFO" czy "obcy". Przyznam, że trochę liczyłem na to, że optowana tu sekcja UFO, gdyby powstała, pomogła by w wyniku dyskusji taką terminologię wypracować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@dr02d2u - nie ma między nami kontrowersji, chciałem tylko powiedzieć, że nie można jednoznacznie stawiać znaku równości UFO= obcy. W końcu, UFO to po polsku tylko Niezidentyfikowany Obiekt Latający (NOL). Prawdopodobnie, w większości wypadków to obcy, ale tego do końca nigdy nie wiadomo, gdyż obserwacja na ogół ogranicza się do jakichś świateł, pojedynczych lub całej formacji, albo dziwnych kształtów pojazdów. Akurat mnie nie trzeba przekonywać o istnieniu UFO, dla mnie nie jest to już sprawa wiary - mam na koncie 3 przypadki sfotografowania niezidentyfikowanych obiektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Russian Roswell Amazing UFO Crash Site Video
http://video.google.com/videoplay?docid=4012160309761546972
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

utworzyć sekcję ufo i paranormalne
bo to ciekawy temat
bo zasługuje na odrębność
bo zainteresowanych w bardziej przyziemnych sprawach może zniechęcić do forum mieszanie
faktów z przypuszczeniami o UFO
bo jest wielu forumowiczów głodnych wiedzy na te tematy
bo wydaję się że są forumowicze, którzy będą chuchać na ten dział ( obeznani w tych tematach)
bo czemu się ograniczać
bo trzeba mieć szersze pole widzenia
bo czemu nie
bo trzeba dążyć do prawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1864
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RaaQ nie wiem jak innym ale mi samo słowo UFO kojarzy sie z mega idiotyzmem i tworząc dział o tej nazwie forum straci na wiarygodności. Można by to nazwać Zagadki niewyjaśnione lub inaczej ale nie UFo japierdziele

chciałem jeszcze dodać że
UFO - to skrót od unidentified flying object
czyli niezidentyfikowany obiekt latający
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idiotyzm o którym mówi wielu wielu ludzi. Jeśli chcesz obalić ten idiotyzm to musisz wiedzieć coś na ten temat. Sam jestem głęboko sceptyczny co do istnienia UFO, ale nie ukrywam że zainteresowała mnie ta cała konferencja byłych członków służb specjalnych itp itd w USA. Pewnie wiesz o czym pisze, było to na forum gdzieś. Z chęcią popadłbym w rozkmine czy rzeczywiście mówią prawdę, czy ohydnie kłamią tak jak to pewnie robili wiele razy w latach ich pracy. Zastanawiam się też nad możliwością użycia jakiejś supertajnej technologii przez elitę i wmówieniu ludziom że to przybysze z kosmosu. To jest realny scenariusz. Patrząc na to co teraz można wmówić ludziom, np CO2 to wydaję się, że po wystarczajacym osłabieniu chrześcijaństwa i innych religii ludzie łykną bajke o Ufolach.

w sumie to zgadzam się z Tobą, że forum straci na wiarygodności. To prawda. Może więc znawcy UFO udzielają się w eksploracji Kosmosu. Przecież jakby nie patrzył dział w sam raz na takie rzeczy.
Parapsychologie np można umieścić w Religa/wiara okultyzm też jakby nie patrzył można zaliczyć. W końcu w to się wierzy, dowodów chyba brak.

no
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RaaQ, w przypadku parapsychologii byłbym otwarty. Weźmy choćby zjawisko telepatii. Pisze się i mówi o dowiedzionej już tzw spontanicznej telepatii. Jestem skołowany - bo klasyczna psychologia upada na moich oczach, stając się czymś w rodzaju new-age - owego mutanta. Każdy może zostać coachem, terapeutą. Wystarczy wymyślić jakiś chodliwy bełkot, jak to zrobił zbrodniarz i szarlatan Bert Hellinger, a już kasiwo wpływa na konto i rzesza bezkrytycznych wyznawców się pojawia. I jak tu się zabrać za parapsychologię, która już na starcie opiera się jedynie na wierze, niespecjalnie dbając o dowody ?
Psychologia przestała zajmować się demaskowaniem nieświadomości, stając się zbiorem mniej lub bardziej z dupy wyłowionych teoryjek z wszelkiego rodzaju afirmacjami, wmawianiem sobie, że jest dobrze, gdy jest źle itp.
To jak w takim razie zająć się czymś tak mało "dowodliwym" jak dana para-dziedzina ?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby przypadkiem nie stworzyć internetowej wersji 'Nie do wiary'... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG napisał:
Oby przypadkiem nie stworzyć internetowej wersji 'Nie do wiary'... Very Happy

na to mamy za mało pieniędzy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
FreeG napisał:
Oby przypadkiem nie stworzyć internetowej wersji 'Nie do wiary'... Very Happy

na to mamy za mało pieniędzy Laughing

A myślałem, że wyglądało to tak, a nie inaczej, właśnie z braku funduszy Wink

Jeśli nowa sekcja to nie UFO i paranormalne, bo zwyczajowo dostaje się wysypki na same brzmienie tych słów, a Niewyjaśnione technologie i zjawiska.

Sam tytuł będzie sugerował, że to coś poważniejszego, niż analizowanie zdjęć duszków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież macie to forum tam od tych niewyjaśnionych.
dlaczego koniecznie chcecie tutaj roztrząsać takie tematy?

zważywszy na nazwę forum, od zjawisk i technologi niewyjaśnionych bardziej bym wolał zjawiska i technologie wyjaśnione Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może po prostu i najlepiej by było żeby tematykę tzw. "paranormalną" roztrząsać - jak już kiedyś napisałem - np. na paranormalne.pl zamiast na tym forum no chyba, że jak prawda to... cała prawda.

To co dziś wydaje się być niedorzecznością już jutro może być naszą odkrytą rzeczywistością.

Shocked
Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło.
Łukasza 8:17

"Jutro to Dziś, tyle, że Jutro" - Mrożek S.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WiZa




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich
Przyznam, że jeśli tylko mam trochę czasu zaglądam na Wasze forum. Jest ono ciekawe chociażby z tego powodu, że można znaleźć w nim bieżące tematy. Po prostu komuś z Was się chce interesować wydarzeniami, które są "gorące" i nie musicie ich odgrzewać. To duży plus, ale są tez minusy. Bardzo irytująca jest postawa niektórych "wszystko wiedzących", a zapewne udających kogoś, kim z całą pewnością nie są. Nie ma na świecie ekspertów od wszystkiego, więc zalecałbym więcej skromności i rozwagi w wypowiadaniu swoich sądów. Przykładem może być dyskusja na temat WTC i Pentagonu, gdzie ktoś podający się za "inżyniera" zaprzeczał oczywistym faktom, a cały zapał poświęcał żeby poniżyć rozmówcę z którym polemizował.
Co mnie skłoniło, ażeby wyrazić swoją opinię? - Otóż toczy się podobna dyskusja, tym razem na temat czy wpuścić na forum UFO. Ktoś kto ma na temat piktogramów i Niezidentyfikowanych Obiektów Latających pojęcie mniej niż marne mówi, że w to nie wierzy i to ma załatwiać sprawę. A kogo to obchodzi w co on wierzy? Wiara jest jego prywatną sprawą. Z takim podejściem do polemiki, cała dyskusja zejdzie do poziomu "Pardonu".
Na koniec chciałbym udowodnić, że temat jest wart poruszenia, bo parę miesięcy temu sam widziałem w przedpołudniowym dzienniku telewizyjnym relację z Londyńskiego lotniska o dziwnym nieznanym obiekcie, który przeleciał tuż przed "nosem" startującego samolotu. Był sfilmowany i widoczny na radarach.
Była to jedyna relacja, więcej tego wydarzenia nie pokazywano.
Czy dla ludzi myślących nie jest to temat do zadumy, a może i dyskusji?
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:46, 04 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy chyba nie kumacie, juz obecnie za duzo badziewnych sekcji jest porobionych,ponad rok temu kiedy tu trafilem bylo ciekawie mimo kilku klotni, bo wtedy na forum bylo KONKRETNIE, jesli powstanie ta nowa paranormalna sekcja to tylko przyciagnie mase szczyli, dla ktorych paranormal jest trendi, wystarczy upic takiego by zaczal sie madrzyc ze reptilianie, ze nibru, ze transcendencja i oobe a wczoraj widzial ducha swojego zmarlego kanarka, zygac sie chce

takie dzialania przyciagaja mase ludzi ale to dziala tez w druga strone Twisted Evil

mnie sie to nie podoba, przestalo od kiedy w co drugim temacie, ktos kogos proboje moralizowac, powtarzajac ubite sentencje na temat wladzy, inwigilacji, kontroli, jakikolwiek news by sie nie pojawil, zawsze pojawi sie jakis fatalista, ktory wykul na pamiec scenopis do ENDGAME

niedlugo moderator bedzie grozil banem ze brak wielkich liter przy zdaniach, czy ogonkow - jak to jest juz na wielu zeszmacialych forach

wolam o pomste do nieba Rolling Eyes
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Utworzyć sekcję: UFO i paranormalne
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile