W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Powstaje nowy polski kościół  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 855
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 11 Wrz '08   Temat postu: Powstaje nowy polski kościół Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję, niedługo powstanie nowy polski kościół.
Nie będzie to kościół jak inne. Smile
Członkowie tego kościoła to fani roślin i substancji psychoaktywnych.
Chcą używać ich do swoich sakramentów, zresztą już używają.
Prawdopodobnie chcą powtórzyć manewr, który udał się w Ameryce Północnej.
gdzie indianie, którzy od pokoleń używali halucynogennego kaktusa Peyotl, stworzyli kościół, którego w którym zamiast komunii świętej przyjmują suszone plasterki tej rośliny.
Państwo Amerykańskie zrobiło wyjątek, dla indian i pozwoliło im legalnie używać tych halucynogenów, ponieważ używali ich zanim powstało prawo stanowiące o ich zakazie!
Podobnego manewru spróbują zapewne członkowie nowego kościoła. Chą zalegalizować jak się domyślam, bardzo popularną halucynogenną i legalną u nas roślinę, na tej samej zasadzie. Nie wiem czy się im to uda.

Z tego co się zorientowałem, mają coś ponad 50 członków. Większość pewno daje w żyłę, więc są niedysponowani. Smile. W każdym razie aby zalegalizować Kościół trzeba mieć setkę.
W zasadzie z tego co się zdążyłem zorientować, to nie mają żadnych konkretnych koncepcji jeżeli chodzi o religię, czy boga. Po prostu koncepcją są halucynogeny.
Oczywiście przejęli podstawowe pojęcia z chrześcijaństwa, jak proboszcz, msza itp. Smile

Może wkrótce będą główną religią w kraju Very Happy

Oto strony na które trafiłem:
http://www.drzewozycia.info/kosciol-tree.....-life.html
http://www.drzewozycia.info/
http://www.treeoflife.pl/
http://www.treeoflife.fora.pl/kwestie-or.....t,158.html

Z tego co się orientuję, to oni robią to na poważnie ! Smile
Życzę im jak najlepiej, ale już widzę ich porażkę....
Państwo Polskie i Kościół katolicki zgniecie ich jak robali....
Co sądzicie ?
Zapisujemy się? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Chą zalegalizować jak się domyślam, bardzo popularną halucynogenną i legalną u nas roślinę, na tej samej zasadzie. Nie wiem czy się im to uda.


Ciężka sprawa Very Happy

btw nie ma problemu, żeby kupić gotowe ekstrakty z tej roślinki Smile

Szałwia Wieszcza - Salvia Divinorum - Boska Szałwia - Sally
http://www.dopalacze.com/salvia-divinorum/kategoria/10.html
http://legalfun.pl/szalwia-cat-6.aspx
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Aquatro

Interesująca inicjatywa.

Bliska mojej dzialalnosci
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOL

I to jest wlasnie walka z systemem hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci co oglądali 'Super High Me' pamiętają kościół 420 Smile Na taką mszę jak tam była pokazana bym się wybrał.

Co do szałwii to próbowałem, aczkolwiek nie poleciałem wysoko (albo nic nie pamiętam) ale to jest środek mistyczny, NIE ROZRYWKOWY. Oferuje za to niesamowite przeżycia duchowe i jest chyba jedynym środkiem z tolerancją wsteczną. Na hyperrealu jest sporo info
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1908
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

banda ćpunów sie dobrała. w koncu jednemu guru popalą sie stykii i wszyscy na wielkim haju odpalą tnt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
banda ćpunów sie dobrała. w koncu jednemu guru popalą sie stykii i wszyscy na wielkim haju odpalą tnt.


Twoja wiedza na temat substancji psychoaktywnych jest zalosna...
Tym komentarzem dales swiadectwo swojej glupoty i zasciankowosci...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1908
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 12 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

substancje psychoaktywne sa dla ludzi ktorzy maja umiar a nie dla sekt ktore jarają codziennie. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm jezeli myslisz ze jak dwa razy w zyciu widziales jak koledzy palili ziolo z fifki w kiblu szkolnym i mimo ze w glebi serca chciales, ale bardziej sie bales, to i tak cie nie poczestowali bo cie nie lubia, to masz prawo do takich wypowiedzi, to sie grubo mylisz Very Happy zanim zaczniesz rozmawiac o substancjach psychoaktywnych zazyj kwasa, grzyby i szalwie (niekoniecznie na raz Laughing ). w innym wypadku bedzie to wypowiedz slepego o kolorach. w kraju w ktorym podstawowe prawa jednostki do stanowienia o sobie sa odebrane, takie inicjatywy sa ze wszechmiar godne wspierania i nasladowania. nie badz taki radykalny bo to niezdrowe - szczegolnie w twoim wieku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1908
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:37, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al kohol troche sie mylisz bo to akurat ja bylem tym częstującym ale to jest nieistotne. To ze mam takie podejscie do tego tematu nie znaczy ze jestem przeciwny takim substancjom. Zachowujesz sie wlasnie tak jak napisales - jakby ciebie nie czestowali ,a teraz zeby wyjsc na luzaka bronisz tego rekami i nogami. Skoro jestescie tacy pewni tej mega wiary zapiszcie tam swoje dzieci niech trwaja w wierze i niech ich podswiadomosc pochlonie wiedza ich kaplana guru. Ja zaloze kosciol frytkowy. Bedziemy wcinac frytki i popijac coca-cola. Jak ktos za malolata nie mial dostepu do frytek to napewno nas poprze i sie przylaczy. Malo tego - bedzie nas bronil przed innymi. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Halucynogenna szałwia na ławie oskarżonych

Na amatorskim filmie widać, jak 27-letni Christopher Lenzini z Dallas zażywa dawkę ziela o nazwie szałwia wieszcza (Salvia divinorum), najbardziej halucynogennej rośliny na świecie, i wkrótce zaczyna mieć wizję, że płynie łódką w towarzystwie małego zielonego ludzika.

Nagle pada na podłogę i zaczyna się zanosić spazmatycznym śmiechem.

Wszystko to sfilmował jego kolega. Gdy w lecie Lenzini udostępnił nagranie na serwisie YouTube, znajomi nie mogli się napatrzeć. - To zabawne oglądać przyjaciela zachowującego się jak zupełny głupek, więc wszyscy uwielbiają ten film - mówi.

Jeszcze dziesięć lat temu, szałwia wieszcza (inaczej szałwia boska, prorocza albo szałwia czarownika) była stosowana jedynie przez małą grupę osób szukających nowych doznań pod kierunkiem szamanów z indiańskiego plemienia Mazateków w meksykańskim stanie Oaxaca (gdzie roślina występuje endemicznie). Dzisiaj ta psychoaktywna roślina, spokrewniona z miętą i szałwią lekarską, jest powszechnie dostępna w legalnej sprzedaży internetowej oraz w sklepach z używkami w całym USA.

Choć starsi Amerykanie raczej o niej nie słyszeli, psychoaktywna szałwia stała się swego rodzaju fenomenem wśród amerykańskiej młodzieży szukającej wrażeń. Ponad pięć tysięcy filmików wideo na YouTube dokumentuje podróże młodych ludzi w ”stan nieważkości”. Niektóre z nich odtwarzano pół miliona razy.

Jednak te ekstremalne obrazki, które pomogły rozsławić szałwię wieszczą, mogą zarazem przysporzyć jej kłopotów i przeszkodzić w obiecujących badaniach naukowych nad jej zastosowaniem w medycynie. Farmakolodzy, którzy wierzą, że szałwia może otworzyć nowe perspektywy w leczeniu uzależnień, depresji i bólu, obawiają się teraz, że związane z nią problemy natury prawnej utrudnią pozyskiwanie i przechowywanie rośliny - jak również zdobycie rządowego pozwolenia na jej testy na ludziach.

W kolejnych stanach USA, włączając w to Teksas, filmy umieszczane na YouTube są używane jako główny dowód w procesie legislacyjnym zmierzającym do ograniczenia dostępu do szałwii wieszczej. W tym roku w stanie Floryda posiadanie lub sprzedaż tej rośliny uznano za przestępstwo, za które grozi 15 lat więzienia. Kalifornia przyjęła łagodniejsze stanowisko, uznając za wykroczenie sprzedaż lub dystrybucję szałwii osobom nieletnim.

http://portalwiedzy.onet.pl/4868,11123,1507037,1,czasopisma.html


News z pierwszej strony onetu.
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co w Polsce jest bardzo popularna.
Żywą roślinę ma każdy, kto chce mieć.
Póki co jeszcze legalna.
Rozprzestrzeniła się po Polsce w ciągu zaledwie kilku lat, może 6-7.
Ciekawe kto będzie pierwszy, kościół, który zdąży się zarejestrować, czy rząd, zdąży wyjść z ustawą ? Smile
Jeżeli Kościół faktycznie zdąży się zarejestrować, to teoretycznie Państwo Polskie nie będzie mogło zakazać im uprawy i spożywania tej rośliny, pomimio, że będzie nielegalna w reszcie kraju. Ponieważ naruszało by to wolność wyznania. Było by to porównywalne do tego, jakby Państwo Polskie zakazało dziś katolikom spożywania komuni św.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 13 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
Cytat:

Halucynogenna szałwia na ławie oskarżonych

Na amatorskim filmie widać, jak 27-letni Christopher Lenzini z Dallas zażywa dawkę ziela o nazwie szałwia wieszcza (Salvia divinorum), najbardziej halucynogennej rośliny na świecie, i wkrótce zaczyna mieć wizję, że płynie łódką w towarzystwie małego zielonego ludzika.

Nagle pada na podłogę i zaczyna się zanosić spazmatycznym śmiechem.

Wszystko to sfilmował jego kolega. Gdy w lecie Lenzini udostępnił nagranie na serwisie YouTube, znajomi nie mogli się napatrzeć. - To zabawne oglądać przyjaciela zachowującego się jak zupełny głupek, więc wszyscy uwielbiają ten film - mówi.

Jeszcze dziesięć lat temu, szałwia wieszcza (inaczej szałwia boska, prorocza albo szałwia czarownika) była stosowana jedynie przez małą grupę osób szukających nowych doznań pod kierunkiem szamanów z indiańskiego plemienia Mazateków w meksykańskim stanie Oaxaca (gdzie roślina występuje endemicznie). Dzisiaj ta psychoaktywna roślina, spokrewniona z miętą i szałwią lekarską, jest powszechnie dostępna w legalnej sprzedaży internetowej oraz w sklepach z używkami w całym USA.

Choć starsi Amerykanie raczej o niej nie słyszeli, psychoaktywna szałwia stała się swego rodzaju fenomenem wśród amerykańskiej młodzieży szukającej wrażeń. Ponad pięć tysięcy filmików wideo na YouTube dokumentuje podróże młodych ludzi w ”stan nieważkości”. Niektóre z nich odtwarzano pół miliona razy.

Jednak te ekstremalne obrazki, które pomogły rozsławić szałwię wieszczą, mogą zarazem przysporzyć jej kłopotów i przeszkodzić w obiecujących badaniach naukowych nad jej zastosowaniem w medycynie. Farmakolodzy, którzy wierzą, że szałwia może otworzyć nowe perspektywy w leczeniu uzależnień, depresji i bólu, obawiają się teraz, że związane z nią problemy natury prawnej utrudnią pozyskiwanie i przechowywanie rośliny - jak również zdobycie rządowego pozwolenia na jej testy na ludziach.

W kolejnych stanach USA, włączając w to Teksas, filmy umieszczane na YouTube są używane jako główny dowód w procesie legislacyjnym zmierzającym do ograniczenia dostępu do szałwii wieszczej. W tym roku w stanie Floryda posiadanie lub sprzedaż tej rośliny uznano za przestępstwo, za które grozi 15 lat więzienia. Kalifornia przyjęła łagodniejsze stanowisko, uznając za wykroczenie sprzedaż lub dystrybucję szałwii osobom nieletnim.

http://portalwiedzy.onet.pl/4868,11123,1507037,1,czasopisma.html


News z pierwszej strony onetu.


Mafia się ucieszy. Wkrótce dostaną nowe źródło zarobkowania.
A tak na marginesie to też wina kretynów co udostępniają takie filmy na YT, nie rozumiem jaki jest sens popularyzowania tego na tego typu stronach?? Tak naprawdę im mniej ludzi o tym wie tym lepiej.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Archer




Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 15 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Smile
W końcu udało mi się dostać na to forum. Gratuluję zabezpieczeń! Bardzo mi się one podobają. Brawo!

Jestem administratorem strony DrzewoZycia.info . Z powstającym Kościołem Tree Of Life mam ostatnio niewiele wspólnego, jakoś rozeszła się moja droga z władzami w Warszawie i tak sobie tylko prowadzę własną parafię na Pomorzu Wink.

Od razu chciałbym rozwiać pewną plotkę, która się pojawiła - wszyscy jesteśmy dysponowani równie często jak reszta Polaków Wink. Nikt z nas sobie regularnie w żyłę nie daję (szczerze powiedziawszy to nie znam nikogo, kto by to robił, ale nie znam też wszystkich członków).

Nie jesteśmy ćpunami w większym stopniu niż osoby używające alkoholu czy kawy. Mówię teraz w imieniu swojej parafii (a tak na prawdę gminy, heh, bo chyba taką nazwę przyjmiemy). Nie palimy codziennie, nie palimy nawet co tydzień. Przeważnie spotykamy się raz w miesiącu u kogoś na całonocne posiedzenie przy dobrej muzyce (u nas akurat Reggae), konsumujemy to co mamy (czasami Szałwię - żutą, nie paloną, czasami wild daggę, powój, no różnie). Nie wprowadzamy się w żaden daleki trip. Podczas takiej "mszy" po prostu rozmawiamy na najróżniejsze tematy.

A jak wygląda praktykowanie poza tymi spotkaniami?
Moją ulubioną rośliną obecnie jest Szałwia. Nie palę jej, tylko żuję susz. Efekty są słabsze niż po paleniu, ale trwają dłużej. To jest właśnie doskonały sposób na dowiedzenie się czegoś o sobie i spojrzeniu na niektóre sprawy z innej perspektywy.

Powoli kończąc moją wypowiedź: Tak na prawdę jedyne co nas łączy w działaniu jest wiara w to, że mamy prawo do korzystania z dobrodziejstw roślin psychoaktywnych. System może nam to uniemożliwić, dlatego zamiast siedzieć i biadolić jaki to mamy nienormalny kraj - coś robimy w kierunku by było lepiej Wink...

Niech Was Jah błogosławi! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Powstaje nowy polski kościół
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile