W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tak się bawią iluminaci w wolnych chwilach   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1777
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 09 Lip '08   Temat postu: Tak się bawią iluminaci w wolnych chwilach Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Echa seksafery: "chora orgia nazistowska"

Na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły związane ze skandalem seksualnym, w który zamieszany był szef Formuły 1 Max Mosley. Jak zeznał przed londyńskim sądem wydawca brytyjskiej gazety, która opublikowała całą historię, Mosley brał udział w sadomasochistycznej orgii, która miała nie tylko akcenty nazistowskie, ale była jeszcze pełna brutalności.

Colin Myler – reprezentujący tabloid "News of the World" – powiedział dziś przed sądem, że Mosley namawiał innych uczestników spotkania, które w gazecie nazwano "chorą orgią nazistowską", "do przestępstwa popełnionego wobec niego" – podała brytyjska agencja informacyjna British Press Association.

Pod koniec marca "News of The World" oskarżyła prezydenta Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) o udział w orgii seksualnej z pięcioma prostytutkami, a opublikowane zdjęcia przedstawiały mężczyznę podobnego do szefa FIA, ubranego w mundur nazistowski. Mosley, który przyznał się w końcu, że brał udział w spotkaniach sadomasochistycznych z sześcioma pracownicami, podkreślał od razu, że "cała sprawa nie ma nazistowskich powiązań" i rozpoczął prawną batalię z gazetami w Wielkiej Brytanii oraz Francji, zarzucając im naruszenie prywatności.

Prawnik prezydenta FIA – organizacji zarządzającej światem wyścigów samochodowych – powiedział, że brytyjski tabloid naruszył prawo do prywatności jego klienta, aby w ten sposób "dostarczyć rozrywkę swoim czytelnikom".

Colin Myler powiedział przed sądem, że podczas zabawy 68-letni Mosley był chłostany aż do krwi, co oznacza, że orgia miała nie tylko charakter nazistowski, ale też "posmak kryminalny". Prawnik Mosleya, James Price, zareagował na tę wypowiedź wygłaszając uwagę, że podczas spotkań sadomasochistycznych niejednokrotnie dochodzi do bicia, ale jest to dobrowolne. Myler odpowiedział: "Mówi pan, że to nie jest niezwykłe, ale w tym przypadku lała się krew. Wiem o tym, ponieważ musiał mieć później założony plaster. Myślę, że po około piętnastu uderzeniach biczem" – podała agencja PA.

Price dociekał, czy gazeta na poważne oskarżała Mosleya o "nakłanianie do przestępstwa przeciw swojej osobie". Wydawca odpowiedział wtedy: "Właśnie to robił pan Mosley".

- Gazeta The News of the World nie zabrała pana Mosleya siłą do tego apartamentu, do mieszkania w Chelsea. News of the World nie zatrudniła pięciu kobiet na pięć godzin, aby brutalnie bawiły się z panem Mosleyem – zeznał Myler przed sądem. Wydawca powiedział również sędziemu, że jego zdaniem "historia ta miała prawo ujrzeć światło dzienne i uważam, że została zgodnie z prawem opublikowana". - Absolutnym kłamstwem jest oskarżanie dziennikarzy gazety o to, że wymyślili sobie wątek nazistowski w całej tej historii - podkreślał Myler.

Sam Mosley, który przez wiele organizacji nawoływany jest do złożenia rezygnacji, toczy też walkę o swoje stanowisko w Międzynarodowej Federacji Samochodowej. Obecny prezydent FIA obiecał ustąpić ze stanowiska wraz z końcem swej kadencji w przyszłym roku oraz zapowiedział, że więcej publicznych obowiązków przekaże swoim dwóm zastępcom.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1785876,441,item.html

Przeczytałem to dzisiaj i na myśl przyszła mi jeszcze jedna sprawa odnośnie czasu wolnego iluminacji.
Otóż dość dawno temu oglądałem film pt. Salo, czyli 120 dni Sodomy (AKA Salo, or The 120 Days of Sodom / Salo ou les 120 journées de Sodome) film z 1975 roku.
Jest to ostatni film Pier Paulo Pasoliniego, na temat którego krążyły legendy jaki to jest okrutny, zły, perwersyjny. W dodatku reżyser wkrótce po premierze został brutalnie zamordowany. (czyżby pokazał coś czego nie miał pokazywać?)
Film luźno oparty na powieści Markiza De Sade, ale przeniesiony w inne realia historyczne (Druga Wojna Światowa). Akcja dzieje się we Włoszech, gdzie kilku faszystów więzi w willi młodych mieszkańców miasteczka. Z udziałem dziewcząt i chłopców urządzają okrutną wielodniową orgię.

Czy nie zastanawia was fakt powiązania tego filmu z dzisiejszą rzeczywistością ?

Ja zastanawiam się nad tym czy ta cała iluminacja polega właśnie na tym, na odkryciu w sobie pierwotnych instynktów, na ekstremalnej dominacji nad drugim człowiekiem zarówno psychicznej jak i fizycznej ? nad perwersją i wiarą w zło ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech...no cóż...
Mnie tam nie obchodzi,co on lubi,a że lubi jak się go tłucze po dupie...to jego sprawa.
A że wyszło na jaw...nie on pierwszy nie ostatni-koleś na stanowisku,"głowa rodziny" zabawia się z dzivkami w perwersyjny sposób.
A co do iluminatów i perwersji-coś w tym jest...

_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tak się bawią iluminaci w wolnych chwilach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile