W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
potrzebny prawnik do oskarżenia busha  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1445
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 11 Sie '08   Temat postu: Potrzebny Prawnik do oskarżenia BUSHA Odpowiedz z cytatem

Witam,
aby nie siedzieć, nie pierdzieć w stołek, ani nie niszczyć sobie psychiki, rozbudowaną pajęczyną (niczym systemy monad Leibniza) systemów ludzi i grup rządzących nami.
Postanowiłem zacząć od zrobienia małego kroczku:
OSKARŻYĆ G.W.BUSHA O TO, ŻE WPROWADZIŁ W BŁĄD KWAŚNIEWSKIEGO PODAJĄC MU FAŁSZYWE INFORMACJE, CZEGO SKUTKIEM BYŁO I JEST UCZESTNICTWO POLSKICH WOJSK W IRAKU ? itd. wtajemniczenie wiedzą o co go oskarżę.
A co ? jeżeli kongres USA może wzywać Polskę do wpłaty odszkodowań dla Żydków, to co ja nie mogę ? Jeżeli mogą się toczyć sprawy sądowe w N.Y. przeciwko Polsce w sprawie majątków Polskich Żydów TO CO ? Ja nie mogę oskarżyć Busha ? MOGĘ !!!

Dlatego poszukuję prawnika, który pomógł by mi w tym chętnie i równie gorliwie jak ja mam zamiar to uczynić. Zainteresowaną osobę proszę o info na priva ?

DA SIĘ ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 11 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skutecznosc takiego pozwu bylaby wieksza, jesli wzmocni sie go o petycje podpisana przez conajmniej setki tysiecy Polakow. Przynajmniej tego media by nie ominely.

Co do aspektow prawnych - prawo swoje, a polityka swoje. Nie marnowalbym czasu, choc idea sluszna Smile
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 11 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że nic Bushowi się nie stanie. Oczywiście, że Bush jest tylko marionetką i oczywiście, że zrobią z niego kozła ofiarnego.. Więc po co to ?
Jeśli się uda nagłośnić temat,
-przy okazji można wyciągnąć AIPAC, żeby ludzie się dowiedzieli czym jest USA
i wiele wiele innych rzeczy o których tu piszemy..

Jak ktoś ma napisane w stopce:
jedne człowiek świata nie zmieni, ale informacja od tego człowieka, może zmienić świat.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 11 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po to by nagłośnić temat...

po to by komuś otworzyć oczy

oskarżyć przy okazji o bezpodstawną okupację Iraku, naruszenie integralności terytorialnej Serbii i parę innych rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 11 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli potrzebujesz prawnika to idź do kancelarii prawniczej zamiast ogłaszać to na forum.

chyba ze chcesz go za darmo, wtedy zapomnij.
gdyby jakiś prawnik chciał się w to bawić za darmo to nie potrzebowałby ciebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 11 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kancelaria odpada, kasa, i raczej niechęć.
Piszę na forum, bo zapewne znajduję się tutaj prawnik, który kuma czacze i z taką osobą będzie mi łatwiej. Nie będę musiał marnować tygodni żeby próbować komuś uświadomić
"Ideę prawdy". No ale koniec końców, jak nikt nie będzie chciał ze mną działać, to dam radę.
Chociaż liczę na Waszą pomoc ! Panowie prawnicy !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


potrzebny prawnik do oskarżenia busha
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile