W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tajemniczy wypadek dwojga policjantów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6710
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cha ! Brak znaku ! Smile
Pewnie gliny go wyrwały aby kryć zmarłych kolegów! Smile
Ale jest możliwe aby ten znak wyszedł poza kadr...
Odległość między znakiem ustąp a talblicą się zmniejszyła, czyli zwiększył się kąt, więc ten znak mógł wyjść za kard, ponieważ jest znacznie bliżej...
Myślisz o czymś innym ?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz wam pisze!
To był normalny wypadek, młody glina jechał z nadmierną szybkością by zaimponować koleżance, wszyscy się kłaniają policji to i prawa fizyki pewnie też musiały...
Brak szkolenia, kompletna niekompetencja - tego dziś pełno w policji.
To, że odwozili urzędnika... zapity, wracał z rauszu, komendant kolejowego posterunku nie odmówił bo groziło to końcem kariery... gliniarze też podjęli się zadania...
W drodze powrotnej przesadzili z prędkością, było zimno, droga mokra. Ludzie nie róbcie sensacji tam gdzie nie było!
Jedyna sensacja to wykorzystywanie sprzętu do celów prywatnych! Było, jest i będzie wykorzystanie stanowisk do prywaty.
Co do zniszczeń, "małego" bajorka etc. W Warszawie jest duży supermarket na Targówku przy drodze wylotowej na Białystok Carefule (jeśli dobrze pamiętam). Był tam wjazd przez taki mały mostek na rowie melioracyjnym, w 1999 lub w 2000 kobieta wpadła z mostku do tego rowu, w biały dzień, nie było deszczów, rów nie był nawet w 1/3 pełny wody - utopiła się! na oczach można rzec setek świadków... w rowie który nawet nie można porównać z tym stawem, bajorem. Nawet samochód tej kobiety nie był zanurzony w 1/3 wystarczyło...
Pomyślcie o tym. Przy "nurkowaniu" samochodem, szanse na przeżycie są znikome. ja wiem, że na filmach 100% bohaterów przeżywa a nawet dalej walczy:)) ale życie to nie film...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:59, 08 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpis pod zdjęciami z Interii
Cytat:
Poszukiwani policjanci nie żyją. Ich auto wpadło do rzeki Kostrzyń w Jagodnem przy trasie Warszawa-Siedlce.

To by wskazywało na miejsce pokazane na powyższej mapce, ale ok. 2,5 km od Sionnej. Tylko, że w miejscu przecięcia drogi głównej z rzeką, nie widać na mapie tej drogi poporządkowanej, która według zdjęć powinna dochodzić z prawej. Ponadto, czy widzicie na zdjęciach jakąś rzekę? Ja widzę tylko niewielki bajorko. Jeżeli rzeka, to wypadałoby, żeby był również jakiś most, ale takowego też trudno się doszukać na jakimkolwiek zdjęciu.

Natomiast wyjaśniła się sprawa tego znaku A-7 - on dotyczy drogi dochodzącej pod kątem ostrym z prawej. Dezinformację wprowadził brak znaku A-6b na podanym przeze mnie zdjęciu (być może zasłania go wóz strażacki lub gapie), który na innych zdjęciach występuje. Ale gdzie ta droga z prawej podziała się na tym drugim zdjęciu?

Mam nieodparte wrażenie, że to drugie zdjęcie jest montażem. Za dużo braków:
- słupa z linią telefoniczną
- drogi dochodzącej z prawej pod kątem ostrym,
- biało-czerwonej taśmy ochronnej.

Być może, akurat to drugie zdjęcie nie jest dowodem na spisek, bo mogło być zmontowane tylko dla potrzeb którejś gazety, której reporterzy nie zdążyli dotrzeć na czas wydobywania wraku. Ale pozostaje cały szereg nie wyjaśnionych innych pytań co do okoliczności zdarzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 08 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie akurat ten znak A-6b wygląda jak wstawiony... zbyt duży w stosunku do stojących obok ludzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:31, 08 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy drodze tej kategorii znak A-6b może mieć szerokośc boku 900 mm i to by w przybliżeniu odpowiadało proporcji do głów ludzi. Nie wiem, co by ktoś chciał osiągnąć wklejając lub usuwając ten znak. Natomiast znak A-7 przy drodze podporządkowanej (prawdopodobnie gminna lub powiatowa) może mieć bok 600 mm i to by tłumaczyło tę dysproporcję ich wielkości, nawet uwzględniając perspektywę.

Natomiast ta droga dochodząca z prawej nadal nie zgadza się z mapą i tą rzeką, o której mówił Jackowski i która była wymieniona na Interii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:53, 08 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam ale czy to nie jest naciaganie faktów do swojej teorii? Dla mnie nie ma w tych zdjeciach nic dziwnego, te samo miejsce, tłum cywili, znak usuniaty przez policjantów itp. itd. Mimo chęci dojrzenia czegos nienaturalnego nie jestem w stanie nic dziwnego dostrzec a każdą watpliwosć obali sie bez problemu. Co do dziwności samego zdarzenia to jeszcze ok, ale cała reszta podana jak na tacy. Co do wielkości znaków to chyba szukasz już czegos na siłę bo jeżeli taki znak zastawia mozliwośc manewru dla samochodu straży pożarnej może być bez problemu zdemontowany zwłaszcza przy takiej ilości chłopa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 08 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem święty jeśli chodzi o snucie teorii spiskowych, ale wy powoli popadacie w jakąś paranoje. To, wklejony znak, to głowy za małe, albo inna sceneria.

Mam wrażenie jakby to był temat o zdjęciach z księżyca czy Marsa.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 08 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@zulu - nie wiem, co uważasz za lepsze. Tutaj mamy do czynienia ze zdarzeniem i zdjęciami realnymi, natomiast co do zdjęć z Księżyca i Marsa to nawet nie ma pewności, czy nie powstały w studiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tajemniczy wypadek dwojga policjantów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile