W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Lucyferiańskie centrum decyzyjno-sterownicze  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 678
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kramibiz




Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 61

PostWysłany: 07:52, 03 Mar '23   Temat postu: Lucyferiańskie centrum decyzyjno-sterownicze Odpowiedz z cytatem

Lucyferiańskie centrum decyzyjno-sterownicze dąży do całkowitej kontroli nad ludzkością ( masami).
Wprowadzenie pieniądza elektronicznego to jeden z elementów tego zniewolenia. Herodowie tego świata niewygodnych ludzi będą dyscyplinowali poprzez groźbę zablokowania ich zasobów finansowych zgromadzonych na ich osobistym koncie bankowym nad którym to oni będą sprawowali kontrolę. Kto ma kontrolę nad pieniądzem ma kontrolę nad wszystkim. Jednym pstryknięciem w klawiaturę będą mogli uziemić każdego. Ale niewola fiskalna to za mało.
Technologia HAARP - Zmiany klimatyczne to oczywiście ukartowana robota określonych kół,podobnie rzecz się ma z niektórymi trzęsieniami ziemi ,tornadami i innymi kataklizmami ,niektóre z nich nie są dziełem natury lecz są wynikiem celowego działania lucyferiańskich grup interesu które testują swoje technologie nie licząc się z ofiarami. Mój tajny informator doniósł mi że za góra dwa lata lucyferiańskie centra decyzyjno- sterownicze będą miały kontrolę nad ruchem obrotowym Ziemi.

No to będzie się działo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 282
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:15, 03 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Technologia HAARP - Zmiany klimatyczne to oczywiście ukartowana robota określonych kół,
..czyżby naukowców , fizyków, i inżynierów ? Rolling Eyes


Cytat:
Mój tajny informator doniósł mi że za góra dwa lata lucyferiańskie centra decyzyjno- sterownicze będą miały kontrolę nad ruchem obrotowym Ziemi.


_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 05 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koles sie urwal z 2010 I szerzy “rewelacje” kurwa.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 162
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 05 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pracuje internetowy troll?
kobieta onet napisał:

Ile zarabiam? Jeśli się dobrze przyłożę, mogę zarobić nawet ok. 5 tys. — mówi Karolina, która w internecie na zlecenie wypisuje negatywne komentarze. — Ale to wymaga sporego wysiłku: nawet kilkunastu godzin dziennie spędzonych przed ekranem komputera.
(...)
Ludzie są śmieszni — mówi. — Kochają "g***oburze", uwielbiają dyskutować, denerwować się, komentować... Ja tylko wkładam kij w mrowisko


https://kobieta.onet.pl/warto-wiedziec/j.....go/ncqmgnh

A tobie ile płacą @kramibiz?
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 05 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mój tajny informator doniósł mi że za góra dwa lata lucyferiańskie centra decyzyjno- sterownicze będą miały kontrolę nad ruchem obrotowym Ziemi.


No to cie okłamał. bo z tego co mi sie wydaje to ziemia sie nie kręci a nieboskłon se lata wokół niej.
W związku z czym.
Temat do zamknięcia
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kramibiz




Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 61

PostWysłany: 12:15, 06 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bitcoin , sritcoin, dogecoin, minidogecoin, i tysiące innych a gadają, że siłą wartości kryptowalut jest to, że ich nie można dodrukować. Dodrukować nie, ale stworzyć milion innych to czemu nie. Każda jest warta dokładnie ZERO.

Z bitcoinem jest jak ze szczepionkami,wszyscy chcą je sprzedać ale nikt nie chce ich kupić.

Kryptowaluty są wymyślone i kreowane przez bankierów i rządy . Nikt kto kręci tym grajdołem i mając potężne wpływy i możliwości nie pozwoli by ktoś robił im konkurencję. Za kryptowalutami stoją te same struktury które kreują pieniądz fiducjarny i jak zawsze szukają do strzyżenia naiwniaków którzy myślą że to wszystko działa poza systemem głównego nurtu.


Jaka jest użyteczność waluty, która jednego miesiąca osiąga równowartość jednego samochodu, natomiast miesiąc później za tyle samo waluty kupisz skuter. Następnie po kolejnym miesiącu masz równowartość mieszkania, by następnie osiągnąć równowartość roweru. Gdyby złotówka tak trzymała wartość jak BTC, to cena chleba wahała by się między 2zł a 200zł. W jednym miesiącu cena by rosła a w drugim spadała.

Dylemat osoby wachacącej się czy kupić bitcoina :
100 tys złotych za jednego bitcoina,drogi coś,wczoraj kosztował 95 tysięcy złotych a tydzień temu 88 tysiące złotych hm jak stanieje to skąd mam wiedzieć że nie będzie jeszcze tańszy ?a jak zdrożeje to go nie kupię bo w każdej chwili może stanieć i Bóg raczy wiedzieć o ile...co tu robić...a pieprzyć to ,nie kupuję tego badziewia😀
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 06 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że ci się tabletki skończyły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Lucyferiańskie centrum decyzyjno-sterownicze
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile