W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prawo naturalne, prawo morskie, Polska jako korp   
Podobne tematy
A więc mówią, że złamałeś prawo1
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6476
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 13 Lut '21   Temat postu: Prawo naturalne, prawo morskie, Polska jako korp Odpowiedz z cytatem

Sorry za chaotyczność tego pierwszego posta, ale wdepnąłem w taką tematykę mimochodem. Co rusz gdy na coś ciekawego trafię ląduję w malinach i jakoś wątki się urywają. Częściowo są to tematy rodem z fantastyki ale też otwierające oczy i zwalające koparę do ziemi. Bardzo bym prosił ludzi którzy zgłębili to i owo o uporządkowane wypowiedzi i żeby ewentualnie z tego wątku z czasem powstał wartościowy, poukładany kontent.

1. Tadeusz Cichocki, http://tcichocki.pl/index.htm i jego ponoć skuteczne wypowiedzenie posłuszeństwa państwu polskiemu
2. http://www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Strona_g%C5%82%C3%B3wna
3. Polska zarejestrowana jako korporacja https://sec.report/CIK/0000079312
4. Cichocki o wypowiadaniu posłuszeństwa cd https://www.youtube.com/watch?v=zrAKH3L9vFA

Gdzieś też czytałem jakieś patenty na łamanie lokalnego prawa stosując prawo morskie, np podpisywanie czerwonym długopisem i różne inne wariactwa. Sam nie wiem co o tym sądzić. Podobno zus sanepid policja też gdzieś można odnaleźć w zagranicznych rejestrach jako normalne organizacje biznesowe ale na linki żadne nie trafiłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 13 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.zawodowy-polak.pl/HG-ZUS-25.04.2019.pdf

Czytam sobie teraz tego pdfa w którym gość wywalił kawę na ławę do zusu. ZUS jako firma zarejestrowana w niemiecki rejestrze. Skany sa w tym dokumencie.

Naprawdę nikt nic w tych tematach?
Pomóżcie coś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przprawda




Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 15
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 21:41, 13 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem niezmiernie zainteresowany tematem..

Pomimo chaotyczności początku wątku- chyba 'wiem' trochę więcej.
To co piszę, pewnie też jest obarczone błędami/niedomówieniami/ile w tym prawdy- nie wiem.

Wygląda to wszystko PONOĆ tak- gdzieś w momencie transformacji II -> III, czy tam III -> IV RP doszło do 'sprzedaży' Naszego Kraju pod postacią założenia Korporacji.
Dalej- wszyscy wiemy o bankach światowych, państwowych, centralnych itp- tu też się jakiś wątek przewija:
że nasze dane, jako osób, aktów urodzenia, nr PESEL są/były gdzieś przekazywane za pieniądze, które wracają do Kraju pod postacią zwrotu/korekty/trzymaniu na wodzy długu publicznego.
Dalej- trafiłem na przykładowe pismo, które służy- uwaga- wypowiedzeniu i 'wypisaniu' się z Państwa Polskiego, w którym argumentuje się chęć anulowania aktu urodzenia.
Będąc 'wypowiedzonym' można założyć własną autonomię/własne 'Państwo'- tylko czy z możliwością korzystania z państwowych dóbr publicznych?
Więcej pytań niż odpowiedzi..

Tu- filmik o jednej z pierwszych w Polsce osób, które stworzyły swoją autonomię.
https://www.youtube.com/watch?v=b5QNuBo5eAo

Z drugiej strony- doszukałem się na końcach internetu, że jakiś człowiek pisał już do któregoś z naszych ministerstw zapytanie, w którym odnosił się do tych rewelacji o Polsce jako korporacji.
Oficjalna odpowiedź była taka, że założenie korporacji w USA było konieczne, by w zgodności z ich przepisami na tamtejszym runku dystrybuować papiery wartościowe, obligacje itp.

Podobnie jak @King Crimson, ktokolwiek cokolwiek coś więcej?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 13 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gruba sprawa, nie wątpliwie, już kiedyś obiło mi sie o uszy za sprawą Detektywa, ale aż tak gruba by admin musiał samego siebie zapraszać na forum pod innym kontem to znaczy że grubo w chuj Wink Smile
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 13 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj spokój Kierowniku, nie wątpię że liderzy forum zabiorą tu głos z klasą i konkretem.

O Gaszkowskim też gdzieś czytałem. Straszny mam mętlik w głowie, za dużo info przyjmuję, posortować odrzucić przyjąć kurwa!

Edit.

Teraz kartkuję kanał Wiedza Dla Wszystkich
Facet też miło uzupełnia wiedzę.

Przykład:

W wątku o likwidacji prywatnego transportu na rzecz ekologicznego wynajmowanego chujem Schwaba maczanego stwierdza, że idealnym testem i przygotowaniem pamięci pod carsharing są rowery Venturillo czy tam Vetuchujtam. Na tej podstawie są tworzone kalki opłacalności, przydatności no w sensie biznesplan i grunt pod zmiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 13 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jebie ale gość, mówi w sumie to co wiemy ale tak detalem dowala że nie jednemu z nas szczęka zjedzie. https://www.youtube.com/watch?v=dI5TkqOTuUs

A to już fragment który mnie zbił z tropu.
"Czemu większość kluczowych obrad sejmu jest prowadzona wieczorem, nocą?"
"Bo w spółce matce jest dzień" ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przprawda




Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 13 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@King,

A potwierdzasz to wszystko o czym ja napisałem?
Słyszałeś, trafiłeś na to samo?

Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany, to podzielę się linkami/rzeczami do których ja dotarłem.

Edit:
@Kierownik,
Dawaj z tematem, po to jest forum o prawdzie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 13 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież jakbyś bzdury wypisywał to już byś kilka słów o mamusi usłyszał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przprawda




Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 15
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 15:30, 14 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King prosił, wrzucam to, czego ja się doszukałem..

Lokalizacja 'korporacji' Republic Poland Of na amerykańskiej stronie Securities and Exchange Commission-
https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar.....p;count=40

Widać nazwę, lokalizację, oraz dane teleadresowe do polskiego Ministerstwa Finansów (?!)
Poniżej- lista (jakichś?) plików, dokumentów, raportów.

(Jakiś?) jeden przykładowy 'raport' (?) w linku poniżej ze strony o której pisał w pierwszym poście King-
https://sec.report/Document/0000950127-15-000020/

Dalej- nasza polska oficjalna strona Rzecznika Praw Obywatelskich-
https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz

Cytat:
Polska zarejestrowana jako firma w USA? RPO prosi MSZ o zbadanie skargi obywatela
Data: 2020-02-24
W rejestrze Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych jako podmiot zarejestrowany przez polskie Ministerstwo Finansów figuruje POLAND REPUBLIC OF
Skargę obywatela w takiej sprawie RPO przekazał do MSZ
Obywatel zwrócił się do Rzecznika Praw Obywatelskich o zajęcie się sprawą rejestru firm prowadzonym przez Amerykańską Komisję Papierów Wartościowych (U.S. Securities and Exchange Commission, strona sec.gov) (rejestr EDGAR).

Znajduje się w nim bowiem podmiot o nazwie: "POLAND REPUBLIC OF", którego logo jest tożsame z godłem Polski. Jak napisał skarżący, opis i dalsze informacje wskazują, że Ministerstwo Finansów zarejestrowało Polskę jako korporację (firmę).

Obywatel podkreśla, że art. 1 Konstytucji głosi, iż Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.

Z uwagi na zakres skargi RPO przekazał ją ministrowi spraw zagranicznych Jackowi Czaputowiczowi, z prośbą o jej rozpatrzenie i udzielenie odpowiedzi skarżącemu oraz samemu Rzecznikowi.

VII.600.8.2020


I odpowiedź-
https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska.....jasnia-rpo
Cytat:
Polska zarejestrowana jako firma w USA? MSZ: nie, chodzi o emisję polskich obligacji na rynku amerykańskim
Data: 2020-09-08
W rejestrze Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych jako podmiot zarejestrowany przez polskie Ministerstwo Finansów figuruje POLAND REPUBLIC OF
W związku z emisją polskich obligacji przez Skarb Państwa na rynku amerykańskim Minister Finansów złożył odpowiednią dokumentację: jej zarejestrowanie jest warunkiem takiej emisji – wyjaśnia MSZ
Podkreśla, że rejestracja ta nie ma prawnomiędzynarodowych konsekwencji, a zwłaszcza nie nadaje Polsce charakteru firmy
Obywatel zwrócił się do Rzecznika Praw Obywatelskich o zajęcie się sprawą rejestru firm prowadzonego przez Amerykańską Komisję Papierów Wartościowych (U.S. Securities and Exchange Commission, strona sec.gov) (rejestr EDGAR).

Znajduje się w nim bowiem podmiot o nazwie: "POLAND REPUBLIC OF", którego logo jest tożsame z godłem Polski. Jak napisał skarżący, opis i dalsze informacje wskazują, że Ministerstwo Finansów zarejestrowało Polskę jako korporację (firmę).

Obywatel podkreśla, że art. 1 Konstytucji głosi, iż Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.

Z uwagi na zakres skargi RPO przekazał ją w lutym 2020 r. ministrowi spraw zagranicznych Jackowi Czaputowiczowi z prośbą o jej rozpatrzenie i udzielenie odpowiedzi.

Odpowiedź Macieja Langa, podsekretarza stanu w MSZ
Uprzejmie informuję, że dokumentacja znajdująca się na stronie Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych (U.S. Securities Exchange Commission, „SEC") to dokumentacja złożona przez Ministra Finansów, związana z emisją polskich obligacji przez Skarb Państwa na rynku amerykańskim.

Zarejestrowanie stosownej dokumentacji w SEC jest warunkiem emitowania obligacji na rynku amerykańskim. Wynika to z amerykańskiej ustawy Securities Act z 1933 roku. Ostatnia emisja obligacji Skarbu Państwa na rynku amerykańskim miała miejsce w 2016 roku. Dalszych informacji nt. funkcjonowania systemu EDGAR, jeśli są konieczne, może udzielić Ministerstwo Finansów.

Zdaniem MSZ, rejestracja w systemie EDGAR nie ma prawnomiędzynarodowych konsekwencji dla statusu Rzeczpospolitej Polskiej, w szczególności nie nadaje Polsce charakteru firmy. Ustrój Rzeczpospolitej Polskiej określają zapisy Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Wobec powoływania się przez skarżącego na naruszenie praw obywatelskich, ocena zasadności skargi nie leży w kompetencjach MSZ.

VII.600.8.2020


Jeszcze dwa ciekawe linki- ten opisujący proces 'handlu ludźmi-
https://www.salon24.pl/u/teresagarland/1.....-w-ameryce
Cytat:
Handel ludźmi poprzez nr PESEL i prywatną firmę „Poland Republic of” zarejestrowaną w Ameryce

PREMIER RP Mateusz Morawiecki głosi : opr. cit. " Jesteśmy w sytuacji, w pewnym sensie NIE do Odwrócenia. Ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy" ... właściciele: CHabad Lubawicz – Rothschild ... George Soros i INNI ... w państwowości , która ... już NIE istnieje ... TO państwo - Rzeczpospolita POLSKA po REWOLCIE 1989 roku , przekształcone zostało w spółkę z o.o. zarejestrowaną pod Nr 0 0 0 7 9 3 1 2 w Waszyngtonie, w centralnym rejestrze spółek i firm jako usługi. Tu dowód: https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312 „najnowszy dokument z 2018 roku mówi o tym, że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 400 miliardów dolarów.” https://www.odkrywamyzakryte.com/iiirp/ https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz

Wydaje się że tajemnica numeru PESEL powstającego obecnie wraz z CERTYFIKATEM URODZENIA polega na tym że jest to nowoczesne narzędzie służące rządom do sprzedaży swoich obywateli klanowi 13 rodzin bankierskich a bankierom CERYTFIKATY URODZEŃ służą do nowoczesengo handlu ludźmi (czytaj pracą tych ludzi) na światowych prywatnych? giełdach pieniężnych.

Ludzie stali się towarem za który bankierzy płacą rządom emisją pieniądza czytaj długiem który potem spłacają niewolnicy-obywatele w podatkach. Kilka lat temu roczne wpływy z podatków dochodowych obywateli w Polsce, stanowiły w przybliżeniu roczną kwotę odsetek jaką rząd płacił bankierom za emisję dłużną pieniądza, pieniądza który NBP mógł wyemitować SAMODZIELNIE i BEZODSETKOWO! TO JEST KWINTESENCJA OSZUSTWA! Pobrane przez Urząd Skarbowy nasze podatki dochodowe idą w formie odsetek do kieszeni bankierów którzy rozdysponowywują je pomiędzy sobą w wysokości najprawdopodobniej opartej na bazie wysokości tajnych udziałów w Narodowym Banku Polskim.

Chodzą głosy że Jaruzelski podobno w latach 1980 sprzedał Polaków Rotszyldowi za 12 tysięcy zł za osobę, potem w 2012 roku ówczesny Prezydent Polski znowu sprzedał kolejne pokolenie Polaków, każdego Polaka za jakąś tam kwotę... Przed każdą sprzedażą najprawdopodobniej przeprowadzono w tym celu spis ludności w kraju..... W tym 2020 roku też miał być ale z powodu koronawrusa chyba się nie odbył.....

Ostatnimi czasy wydaje się że po wprowadzeniu tzw. cyfryzacji ta „sprzedaż” Polaków idzie automatycznie DZIĘKI NUMEROWI PESEL w trybie ciągłym wraz z urodzeniem się każdego nowego dziecka. Odbywa się to prawdopodobnie w następujący sposób: SZPITAL zgłasza obowiązkowo do URZĘDU STANU CYWILNEGO urodzenie się każdego dziecka. URZĄD STANU CYWILNEGO rejestruje urodzenie, nadaje nr PESEL tworząc CERTYFIKAT URODZENIA i wysyła informację do jednego z ministerstw (prawdopodobnie do ministerstwa Finansów i MSW). MINISTERSTWO przesyła CERTYFIKAT URODZENIA dalej czyli do tej zarejestrowanej w Ameryce pod nazwą „Poland Republic of” spółki, która deponuje te certyfikaty w formie elektronicznej w depozycie w Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych (SEC) przy FEDzie by Międzynarodowa Korporacja finansowa (ICF) mogła handlować ludźmi na giełdach używając ich CERTYFIKATÓW URODZENIA.

Wydział Finansowy Korporacji (Division of Corporation Finance) podlegający ICF i SECowi koresponduje bezpośrednio z polskim Ministerstwem Finansów oraz z SEC.

Wszystkie dokumenty które przechodzą pomiędzy Konsulatem RP w USA, Ministerstwem Finansów w Polsce a SEC w Waszyngtonie muszą być też wysłane do Londynu... (White case tlp?).


I kolejne zapytanie o fakt rejestracji Korporacji, ale tu odpowiedzi się nie doszukałem-
http://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=BPLA22
Cytat:
Interpelacja nr 5712
do ministra finansów

w sprawie zarejestrowania firmy POLAND REPUBLIC OF w rejestrze Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych

Zgłaszający: Jarosław Sachajko

Data wpływu: 07-05-2020

Szanowny Panie Ministrze,

w rejestrze Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych (U.S. Securities and Exchange Commission, strona sec.gov) (rejestr EDGAR) jako podmiot zarejestrowany przez polskie Ministerstwo Finansów figuruje „POLAND REPUBLIC OF”. Wykrył to i napisał do Rzecznika Praw Obywatelskich pewien obywatel, a rzecznik prosi ministra spraw zagranicznych o wyjaśnienie sprawy.[i]

Na stronie internetowej sec.gov możemy sprawdzić, że doszło do rejestracji Polski jako zagranicznej firmy emitującej obligacje. Państwo polskie zarejestrowane zostało w stanie Nowy Jork jako korporacja o nazwie “POLAND REPUBLIC OF” działająca w siedzibie Ambasady RP. Firma posługuje się logiem tożsamym z godłem Polski[ii]. Jeden z ostatnich listów rządu RP do Komisji został podpisany jest przez Piotra Nowaka podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów Rzeczypospolitej Polski.

W szczegółowych dokumentach możemy jednak przeczytać, że po rejestracji Skarb Państwa RP będzie mógł sprzedawać dowolne dłużne papiery wartościowe, a więc można wywnioskować, że nie chodzi o prowadzenie działalności gospodarczej przez ministerstwo na terenie Stanów Zjednoczonych.

W związku z powyższym proszę o odpowiedź na następujące pytania:

Dlaczego do opinii publicznej nie została podana informacja co zamierza ministerstwo?

Jakie obligacje będzie sprzedawał Skarb Państwa?

Jakie obligacje i o jakiej wartości zostały sprzedane od momentu rejestracji?

Czemu ma służyć sprzedaż polskich obligacji na amerykańskiej giełdzie?

Dlaczego podmiot ten został zarejestrowany w siedzibie ambasady, a nie jak w przypadku innych państw, na terenie państwa emitującego obligacje?

[i] https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz

[ii] https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/000095012711000182/logo.jpg


King, Kierownik, teraz Wy Smile [/Vimeo]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 14 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawodowy polak i tak to się robi. Rozmowa telefoniczna z jakąś babą z sądu rejonowego w Łukowie. To nagranie troszkę tłumaczy o co kaman w całej tej zabawie.
https://www.youtube.com/watch?v=7J84APfQWJg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 14 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mnie tknęło i rzuciłem okiem w stary dowód osobisty, pamiętacie takie zielone książeczki? Imię i nazwisko jest wypełnione jako człowieka żywego, czyli pismem pisanym gdzie imię i nazwisko rozpoczyna się wielką literą. Co ciekawe te dowody nie miały daty ważności a mimo wszystko ktoś nakazał wymianę zdaje się do końca 2007 roku na dowody wygasające. Logika nakazuje zapytać po jakiego wała wymieniać sprawny dokument, bo co? Niemodny? Bo PWPW nie miała zleceń? A może jednak korporacyjna z standaryzacja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:10, 15 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Właśnie mnie tknęło i rzuciłem okiem w stary dowód osobisty, pamiętacie takie zielone książeczki? Imię i nazwisko jest wypełnione jako człowieka żywego, czyli pismem pisanym gdzie imię i nazwisko rozpoczyna się wielką literą. Co ciekawe te dowody nie miały daty ważności a mimo wszystko ktoś nakazał wymianę zdaje się do końca 2007 roku na dowody wygasające. Logika nakazuje zapytać po jakiego wała wymieniać sprawny dokument, bo co? Niemodny? Bo PWPW nie miała zleceń? A może jednak korporacyjna z standaryzacja?


"Zielona książeczka" była reliktem minionej epoki . W owym dowodzie były takie informacje których nie ma w nowym dowodzie ; jak adnotacje o zatrudnieniu gdzie ja mam pieczątkę ; Stawił się do służby w SG dnia ... Podpis ( urzędnika ) ... . I druga pieczątke ; Zwolniony ze służby kandydackiej w Straży Granicznej dn......... Podpis ... .
Jest też kilka stron ; Adnotacje urzędowe , ja tu nic nie mam wpisanego , ale jest to miejsce na jakieś informacje urzędników na nasz temat .
Dziś tego nie ma i na pierwszy rzut oka w "papiery" - np - policjanta, urzędnik, ma mniej informacji o tobie . Dopiero po weryfikacji w bazie danych wie więcej .
Osobiście uważam, że jeśli policjant wie mniej o mnie ( na tzw "pierwszy rzut oka" w kwity ) tym lepiej dla mnie Wink .

PS. Były też małe zielone książeczki zwane ; "Książeczką wojskową" , dziś też ich nie ma Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:33, 15 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel, faktem jest że Polska jest zarejestrowana jako spółka prawa handlowego amerykańskim rejestrze. Natomiast, żeby organizacje podległe (nazwijmy to roboczo mitycznym szczytem piramidy) jako tako utrzymać w ryzach i żeby nic się tam w nich nie pierdoliło potrzebny jest modus operandi stosowany na każdym zaborczym froncie. Wszystko wskazuje, że jest nim partykularnie stosowane prawo morskie i ono leży u podstaw tego całego cyrku i tej legislacyjnej sraczki, która trwa od niepamiętnych czasów. Idąc dalej prawo ma to do siebie, że w obrębie korporacji jest ostro przestrzegane i posiada mnóstwo dowodów w postaci różnych zapisów, kart, podpisów, zaszłości, kontynuacji które warto poznać, żeby zrozumieć w jaki sposób bawi się nasz właściciel. Temu tez mam nadzieje będzie służył ten wątek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 15 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@King , ale co do tego ma prawo morskie które tyczy się obszaru morskiego ?

I jeszcze w kwestii formalnej ; Republic Poland Of to nie jest państwo Polskie po angielsku . Prawidłowo jest Republic Of Poland . I może rzeczywiście skarb państwa sprzedaje polskie obligacje przez ten podmiot gospodarczy i co w tym dziwnego . Takie w USA mają przepisy .
To nie Polska jest zarejestrowana jako firma w USA . To polscy urzędnicy zarejestrowali podmiot w USA by sprzedawać obligacje emitowane przez rząd .


A to że Polska jest sprzedawana, to wiadomo z historii Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 15 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odpowiem Ci na twoje pytania, gdyż sam dopiero raczkuję w temacie i staram się nie wprowadzać w błąd. Natomiast prawo morskie dotyczy nas bardziej niż Ci się wydaje, ponieważ jest dość stare prawo wynikające z dawnych kolonizacji.

Jak masz czas to polecam obejrzeć taki 3 odcinkowy wywiad:
https://www.youtube.com/results?search_q.....+z+matrixa
ewentualnie wpisz w youtube: wiedza dla wszystkich jak wyjść z matrixa

Tam jest to względnie zrozumiale omówione i tak naprawdę nie ma szans poruszania się w tych obszarach jeśli chociaż tego nie obejrzysz.
Dla normalnego człowieka to może się wydawać kompletnym wariatkowem, ale jest tam wiele bardzo logicznych zasad które są nagminnie stosowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 15 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
@King , ale co do tego ma prawo morskie które tyczy się obszaru morskiego ?

I jeszcze w kwestii formalnej ; Republic Poland Of to nie jest państwo Polskie po angielsku . Prawidłowo jest Republic Of Poland . I może rzeczywiście skarb państwa sprzedaje polskie obligacje przez ten podmiot gospodarczy i co w tym dziwnego . Takie w USA mają przepisy .
To nie Polska jest zarejestrowana jako firma w USA . To polscy urzędnicy zarejestrowali podmiot w USA by sprzedawać obligacje emitowane przez rząd .
.


Każdy podmiot musi posiadać wszelkie atrybuty/informacje przynależne do jego weryfikacji. Adres siedziby, skład zarządu i siedzibę, raporty finansowe, profil działalności i in.
Nazwa "Republic of Poland" funkcjonuje od dłuższego czasu i jest dość mętnie tłumaczona jako oznaczenie samolotów dla vipów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 15 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Nie odpowiem Ci na twoje pytania, gdyż sam dopiero raczkuję w temacie i staram się nie wprowadzać w błąd.

To, że się starasz to widać Wink . Liznąłeś temat i się zachłystnąłeś Wink .

King Crimson napisał:
Natomiast prawo morskie dotyczy nas bardziej niż Ci się wydaje, ponieważ jest dość stare prawo wynikające z dawnych kolonizacji.

Stare to jest prawo rzymskie i ono tyczy nas "bardziej" Wink .
Natomiast, rozumiem, że Ty @King w kontekście prawa morskiego postrzegasz Polskę jako "oficjalną" kolonię ( zamorską ) USA ?

King Crimson napisał:
wiedza dla wszystkich jak wyjść z matrixa

Wiedzy nigdy mało, ale czasu mało Wink .

"Wariatkowo" jest dla ludzi co nie znają i nie rozumieją historii . Nie dzieje nic nowego czego byśmy nie znali, zmieniają się czasy, technologia i jak mówię ; postęp to zbrodnia bez kary Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przprawda




Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 15 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam, czytam, myślę, i nie wiem co o tym wszystkim myśleć..

Wiem, że to forum o prawdzie dla prawdy, a ja nie wiem co jest, a co nie jest prawdą.
Myślę, fantazjuję.

A gdyby tak zanegować wszystko?
Tak prawie dosłownie wszystko?

Wątek matrixa- ludzie hodowani dla energii. A jeśli my, jesteśmy hodowani dla pieniędzy?

Sporo wątków składa się do przysłowiowej kupy.

Prawo morskie- to prawa korporacji.
Prawo natury/naturalne- to prawa ludzkie, takie dobre, nasze, życiowe.

Wątek dowodu osobistego- jak najbardziej poprawny.
Imię nazwisko zdaje się (młody jestem)- pisane z dużej, ale tylko pierwszej litery. Obecnie- drukowane wielkie od początku do końca. Tak, jak nazwa jakieś organizacji- tak, jakby każdy z nas był firmą.
Jaki kolorem przeciętnie piszemy? Niebieskim zdaje się (morskim), a kiedyś w powszechnym użytku był kolor czerwony (żywy, ludzki, naturalny).

Jak dla mnie- to żyjemy w świecie korporacji, które zmusiły nas właśnie do stosowania prawa morskiego.
Byliście kiedyś w sądzie? Sędzia (kapitan) na podwyższeniu, barierka (pokład) za którą trzeba wejść? Nie przypomina Wam to statku, a stąd już blisko do morza, i jego praw..

Ja wiem, popierdolone, zryte, dlatego nie wiem co jest prawdą, i czy nie odklleja mi się klepka..

Nie potwierdzone zasłyszane info- że każdą 'polską' organizację można znaleźć na tej wspomnianej amerykańskiej stronie. Sądy, policje, urzędy.

Gdyby tak po ludzku, zastosować prawa naturalne, i odciąć się od powszechnie panujących morskich, to okazuje się, że możemy stać się panami samych siebie, nad którymi nie mogą kontrolować i sprawować władzy polskie instutucje.

Co ja w ogóle wypisuję..

King- chyba mamy podobny tok.
Ordel- chyba jesteś trochę 'obok' naszego tematu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 12:54, 15 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś 10 lat temu interesowałem się tematem i nawet coś zagaiłem tu na forum ale nikt nie podjął dyskusji.
Potem Mamut coś wrzucał viewtopic.php?t=23015, ale też bez większego oddźwięku. Jest sporo materiałów w temacie, ale raczej nie po polsku.
Można na początek posłuchać tych kolesi żeby było wiadomo o co w ogóle chodzi.




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 15 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@przprawda
Byliście kiedyś w sądzie? Sędzia (kapitan) na podwyższeniu, barierka (pokład) za którą trzeba wejść? Nie przypomina Wam to statku, a stąd już blisko do morza, i jego praw..

Bardzo trafne spostrzeżenie.

@Ordel Tak zajarałem się tematem dość mocno, natomiast czuję wewnętrznie, że nie wpuszczam tutaj ludzi w kanał do nikąd.

@one1 dzięki za odgrzebanie, umknęło mi to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 16 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurwa...

"Capitis deminutio maxima"

https://porozmawiajmy.tv/podstawy-prawne.....yd-ciupka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 16 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
O kurwa... "Capitis deminutio maxima"
https://porozmawiajmy.tv/podstawy-prawne.....yd-ciupka/
O Wielka Galaktyczna Kurwa Z Czeluści Śmierdzącej Pizdy Ladacznicy .... straciłem 2g11minut życia. Kurwa jego jebnięta schiza , gość wyrobił sobie międzynarodowy dokument urodzenia , potem za 2,5 tyś euro potwierdzili go mu na Białorusi i w Watykanie . Dostał wezwanie na sprawę do sądu o mandat za prędkość w Niemczech 1000 euro , zaczął świrować w sądzie z durnymi pytaniami ,sąd dał mu ostatecznie 500euro Potem ten przestał odbierać pisma sądowne ,nie zapłacił,wystawili mu nakaz stawienia się w areszcie ,nie stawił się ,żona odebrała mu dzieci . Teraz pewnie już kibluje pod przymusem . Kurwa , na razie nieszkodliwy wariat , wierzący w 5,6 i huj wie jeszcze jaki wymiar . W głowie ma napierdolone przeróżne teorie ,bardzo blisko mu do Marka Podleckiego i podobnych popierdoleńców nawiedzonych Wielkim Smrodem Z Dupy Kiszki Stolcowej
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:41, 17 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekan nic nie straciłeś. Po prostu nie zrozumiałeś o czym gość mówi. On wyszedł z systemu za pomocą rytuału i własnego oświecenia. Rytuał w jego wypadku był takim zaklęciem, które nadało realnej mocy jego oświeceniu (popchnęło go do dalszego rozwoju), które gdzieś tam się w nim szamotało i dorastało właśnie w negatywnym zderzeniu z systemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:55, 17 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Czekan nic nie straciłeś. Po prostu nie zrozumiałeś o czym gość mówi. On wyszedł z systemu za pomocą rytuału i własnego oświecenia. Rytuał w jego wypadku był takim zaklęciem, które nadało realnej mocy jego oświeceniu (popchnęło go do dalszego rozwoju), które gdzieś tam się w nim szamotało i dorastało właśnie w negatywnym zderzeniu z systemem.


Kupić kwit na własne oświecenie?
Słuchałeś uważnie, serio? To ponad dwie godziny bełkotu podobnego do tych z lat przełomu wieków. Guru, wróżki, amłeje, to sznyt jakim się Ciupka posługuje.
Spraw sobie to, co on. Znajdź "gościa" który to załatwia. I pochwal się wynikami, tym, że "zaświadczenie" będzie jechało do watykanu i białorusi ale jakoś tak bez emblematów poświadczających, że tam były. Ale będziesz miał miał tłumaczenie z angielskiego i niemieckiego na ruski, bo te cwaniaki z białorusi potrafią przetłumaczyć nawet "nieczytelny podpis".
Weź się ogarnij, wklej coś bardziej realnego, może być nawet z siódmego poziomu gęstości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 03 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny wykład, daje trochę więcej zrozumienia w tym co rozgrzebałem wcześniej.

https://www.youtube.com/watch?v=SiWJwbhgeWI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prawo naturalne, prawo morskie, Polska jako korp
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile