W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
apel głosujcie na janusza korwin mikke  
Podobne tematy
Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke? 599
Co jest nie tak z Januszem Korwinem-Mikke347
JKM48bez ocen
Ciekawostka o JKM23
Nasz Brat Janusz12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
26 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 28898
Strona: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:02, 27 Kwi '10   Temat postu: APEL Głosujcie na Janusza Korwina Mikke Odpowiedz z cytatem

Tylko tyle chciałem w tym temacie napisać Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chemik87




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 133
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:31, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje skręcić jakiś filmik z jego udziałem, zebrać wszystkie najciekawsze wypowiedzi w jakimś, krótkim filmiku z dobrym podkładem wizualno-muzycznym. Jak ktoś znajdzie chwilę wolnego czasu to zachęcam, może w tym roku dzięki internetowi się przebije inteligentny i doświadczony polityk ?
_________________
Zapraszam do rejestracji na nowym i oddolnym portalu informacyjnym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naszczęście JKM jest tylko planktonem politycznym i mało kto odda swój głos na tego oszołoma.
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5k18a napisał:
Naszczęście JKM jest tylko planktonem politycznym i mało kto odda swój głos na tego oszołoma.


Synek skąd się urwałeś?

JKM prawdopodobnie jako jedyny z ,,planktonu" zdoła zebrać te podpisy a wtedy się zacznie prawdziwa kampania.

Sondaż jest bardziej wiarygodny niż WSI24 czy GWno bo jest badana większa grupa (1100 głosów telefonicznych + reszta internet):


http://www.wybory.xaa.pl/


oraz:

http://www.wykop.pl/ramka/354747/wybory-prezydenckie-2010-by-wykop-pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zagłosuje na JKM Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że gdybym miał głosować. To być może bym na niego zagłosował. Niestety nie głosuję.
Jak się go słucha raz drugi, jest fajny. Jednak jeżeli słucha się go zbyt często, to widać, że strasznie się powtarza.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:27, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wydaje mi się, że gdybym miał głosować. To być może bym na niego zagłosował. Niestety nie głosuję.
Jak się go słucha raz drugi, jest fajny. Jednak jeżeli słucha się go zbyt często, to widać, że strasznie się powtarza.


A powtarzanie się co ma w związku z tym co chce przekazać i zrobić? Tak pytam, bo wolę poważne zarzuty niż gadanie, że się nie zagłosuje, bo się powtarza. Co to za argument?

I tak na niego nie zagłosuję z oczywistych dla wielu tutaj powodów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż całe to wasze poparcie jest gówno warte a wiara w niego naiwna... ale wolny to kraj i można popierać każde odstępstwo od normy. Korwin nawet gdyby cudem się przeczołgał, to postąpiłby bardziej patriotycznie jeżeli zrezygnowałby i dał to swoje 0,01% poparcia komuś kto by tego bardziej potrzebował, przynajmniej żeby kaczor nie dostał więcej głosów.
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5k18a napisał:
Naszczęście JKM jest tylko planktonem politycznym i mało kto odda swój głos na tego oszołoma.


Media go właśnie tak przedstawiają jako oszołom. Ja wole takiego "oszołoma" bo widać, że jest szczery w tym co robi i troche świrnięty w pozytywnym sensie. Na moje oko nie da się go tak łatwo skorumpować.

Dość obietnic pajacyków z PO i Pisu.

I nie kieruj się myśleniem - ja na niego nie zagłosuje bo mało osób na niego odda głos bo wtedy osłabiasz jego kandydaturę a w mediach i tak go nie będą pokazywać za często.

Głosuj na kogo chcesz a nie kogo ci "wskażą" sondaże albo komu dadzą więcej minet w TV. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie głosuj na nikogo.
Im niższa frekwencja tym bardziej zabolą ich miliardy wydane na propagandą wyborczą.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Nie głosuj na nikogo.
Im niższa frekwencja tym bardziej zabolą ich miliardy wydane na propagandą wyborczą.


Chyba żartujesz. Podniosą sobie dotację z budżetu i już. Nawet nie kiwniesz palcem w bucie. Im wystarczy nawet 11% rzeczywistego poparcia narodu jak przy jednych z ostatnich wyborów europejskich i mają większość. Smile

Pójdziesz zagłosować na UPR, a w poniedziałek zobaczysz w lokalu wyborczym przy UPR 0 głosów. Głosów nie ważnych 1 Smile

Jeden z ciekawszych fragmentów z wykładu pokazujących gdzie jesteśmy. Dobry do zmontowania w fajny filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=CTxW4LF1jsU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cez




Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JKM to chyba jedyny polityk, który jest godny objęcia urzędu prezydenckiego. Niestety propaganda WSI, TVP i tych co rządzą politykami jak marionetkami wiedzą dobrze, że "ciemny lud" zatańczy tak jak im zagrają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
Ja zagłosuje na JKM Smile


i ja rowniez!
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebek2k




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja zagłosuje na JKM, zastanawiam się jeszcze czy może Dariuszem Kosiur jak zbierze podpisy. Zobaczymy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JKM prezydentem ................chociaż by było wesoło Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coppadonna




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha, a ja z was mam niezły ubaw.

Powodzenia życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 27 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam niezły ubaw z tych co maja niezły ubaw.

Również życzę powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:51, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie mam zwyczaju podniecać się nic nieznaczącym konkursem piękności dla mas i nie głosuję.

To jedyny sposób, żeby pokazać swój sprzeciw. Im niższa frekwencja, tym bardziej mnie ucieszy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie głosujecie bo nie chce wam się ruszyć dupy na wybory, a swoje lenistwo tłumaczycie tym że są zmanipulowane. Gdybyśmy walczyli o wolność to na pewno nie zobaczyłbym was na barykadach, bo wtedy siedzielibyście w domu i oglądali TV żeby dowiedzieć się kto wygrywa.
Wszystko co potraficie to siedzieć na forum i narzekać na rzeczywistość zamiast wziąć się za jej naprawianie.

Zagłosuje na JKM!
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 - nie uogólniaj aż tak. Znam wiele osób, które nie idą na wybory bo wiedzą, że gdyby wybory mogłyby coś zmienić już dawno byłyby zakazane. Niestety nie mamy szans na polskiego Václava Klausa bo po pierwsze nie widzę nikogo z taką charyzmą i poparciem wśrod kandydatów, a po drugie w mediach będzie jedynie głośno o duecie Kaczyński-Komorowski. Przecież i tym razem media wybiorą za nas. Niech motłoch żyje sobie dalej w świadomości, że zakreślając X może odmienić swój los. Jak widać na przestrzeni 20 lat kolejne wybory przyczyniały się do zrobienia z Polski potęgi szybko rosnącym, gigantycznym długu publicznym. Cytując jeden z kawałków sam postąpię podobnie: "pier***e, nie będę głosował w waszych wyborach, sami wybierzcie swego władcę potwora". Jeśli mamy coś zmieniać zacznijmy sami od siebie i swojego otoczenia.
_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Nie głosujecie bo nie chce wam się ruszyć dupy na wybory, a swoje lenistwo tłumaczycie tym że są zmanipulowane. Gdybyśmy walczyli o wolność to na pewno nie zobaczyłbym was na barykadach, bo wtedy siedzielibyście w domu i oglądali TV żeby dowiedzieć się kto wygrywa.
Wszystko co potraficie to siedzieć na forum i narzekać na rzeczywistość zamiast wziąć się za jej naprawianie.

Zagłosuje na JKM!


Skąd pomysł, że nie ruszę dupy, bo mi się nie chce?

Chce mi się i dlatego ruszę dupę starając się w różny sposób przekonać szare masy biegnące do lokali wyborczych, że to co robią jest bezsensowne i po prostu głupie. Żyję już trochę na tym świecie, przeżyłem trzech prezydentów i kilka partii rządzących. Jak było, tak jest i trzeba być bardzo naiwnym, żeby dać się łapać na kolejne wybory Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

APEL


Apeluję do wszystkich, którzy nie idą na wybory twierdząc, że nie robią tego z powodu, że nie chce im się ruszyć dupy lecz z powodu, że to nic nie da.


Macie świetną szansę jednak ruszyć dupska i coś zmienić!


Wystarczy, że pójdziecie na wybory, wybierzecie kartę, wyciągniecie gruby mazak i napiszecie na karcie coś buntowniczego, wystarczy np. słowo "bunt" albo cokolwiek kreatywnego, a już najlepiej zorganizować ogólnopolską akcję żeby wszyscy pisali jedno i to samo, jeśli jest tak jak mówicie, że ludzie nie idą na wybory z powodu, że wiedzą że to nic nie zmieni oraz zaprzeczają, że to z powodu lenistwa to takich buntowniczych kart powinno być parę milionów, czego media już nie przemilczą, bo jak ukryć fakt, że 50% Polaków poszło na wybory i 20% z tych 50% głosowało na PO, a drugie 20% z tych 50% na PiS, a gdzie reszta 10%? No właśnie tego media już nie przemilczą tak więc tym samym dałem Wam szansę udowodnić, że nie idziecie na wybory nie z lenistwa lecz celowo.






pasi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
APEL


Apeluję do wszystkich, którzy nie idą na wybory twierdząc, że nie robią tego z powodu, że nie chce im się ruszyć dupy lecz z powodu, że to nic nie da.


Macie świetną szansę jednak ruszyć dupska i coś zmienić!


Wystarczy, że pójdziecie na wybory, wybierzecie kartę, wyciągniecie gruby mazak i napiszecie na karcie coś buntowniczego, wystarczy np. słowo "bunt" albo cokolwiek kreatywnego, a już najlepiej zorganizować ogólnopolską akcję żeby wszyscy pisali jedno i to samo, jeśli jest tak jak mówicie, że ludzie nie idą na wybory z powodu, że wiedzą że to nic nie zmieni oraz zaprzeczają, że to z powodu lenistwa to takich buntowniczych kart powinno być parę milionów, czego media już nie przemilczą, bo jak ukryć fakt, że 50% Polaków poszło na wybory i 20% z tych 50% głosowało na PO, a drugie 20% z tych 50% na PiS, a gdzie reszta 10%? No właśnie tego media już nie przemilczą tak więc tym samym dałem Wam szansę udowodnić, że nie idziecie na wybory nie z lenistwa lecz celowo.






pasi?



Żeby to odniosło skutek, ludzie musieliby się jakoś zorganizować/przygotować, do takiej akcji. Najlepiej, żeby tekst owego przejawu buntu był ujednolicony, to mogłoby sugerowac politykom że ludzie się organizują w swoim "sprzeciwie" .

Kiedys jak byłem na wyborach , zaznaczyłem wszystkich i napisałem: KAŻDY INNY , WSZYSCY TACY SAMI , niestety nikt nie mówił o tym w TV, czy chociaż w lokalnym radiu Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Żeby to odniosło skutek, ludzie musieliby się jakoś zorganizować/przygotować, do takiej akcji. Najlepiej, żeby tekst owego przejawu buntu był ujednolicony, to mogłoby sugerowac politykom że ludzie się organizują w swoim "sprzeciwie" .

Kiedys jak byłem na wyborach , zaznaczyłem wszystkich i napisałem: KAŻDY INNY , WSZYSCY TACY SAMI , niestety nikt nie mówił o tym w TV, czy chociaż w lokalnym radiu Smile

Dokładnie. O tym nikt się nie dowie. Jedynie podwyższymy frekwencję, a ona właśnie może być oznaką buntu. Jedyną zauważalną oznaką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie buntują się już od tysięcy lat i buntować się będą nadal - taka to już tradycja. Tylko dla czego w tak głupi sposób?
Mój głos ma Komorowski, ale jak lubicie marnować głosy to zagłosujcie nawet na kononowicza Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11   » 
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


apel głosujcie na janusza korwin mikke
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile