W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czy Herodowie świata planują depopulację?  
Podobne tematy
WHO - Depopulacja 9
Recesja Seksualna - plan depresji i depopulacji?21
Depopulacja, trzecia wojna i nadejście antychrysta 12
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (1)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1721
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 18 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... może mam i miałkie, ale przynajmniej mam Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kramibiz




Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 61

PostWysłany: 18:34, 18 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
... może mam i miałkie, ale przynajmniej mam Wink .


No rzeczywiście masz powody do bycia z siebie dumnym😂
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1041
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 18 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kramibiz napisał:
Twoja wiedza o rzeczywistości jest bardzo pospolita ,...władza,pieniądze ...😂jeszcze o seksie zapomniałeś 😂 .
Masz miałkie wyobrażenie o rzeczywistości.
LOL .. trafione w punkt thumleft Applause thumright
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 21:33, 18 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu wjechałeś na Ordela. WYtłumaczył Ci spokojnie swój punkt widzenia a Ty się czepiasz szczegółów. Ciekawe jak wyliczyłeś że elicie będzie potrzeba 1-2mld ludzi? Lekki rozstrzał. A może tylko 100tys? Może nie doceniasz ich wiedzy? Może mają już AI tak zaawansowaną że juz nikt nie będzie musiał na nich pracować bo autonomiczne fabryki będą dostarczać wszystko czego potrzeba, a oni zajmą się podbojem kosmosu?

Nie wiem od jak dawna czytasz forum, ale takich tematów jak tu założyłeś to było mnóstwo i to bez wodolejstwa tylko poparte dowodami kto, z kim, gdzie , kiedy i za ile. Do kłębka było dochodzone kilka razy i co z tego?

Depopulacja nie będzie taka jak Ci się wydaje, oni mają czas. To nie będzie żaden wirus, ani wojna, ani katastrofa, ani meteoryt ani tymbardziej wojna atomowa. To będzie bezpłodność lub niechęć do posiadania dzieci ze względu na ekonomię. Przykładem są Chiny.

Pozatym tak z czystego ludzkiego egoizmu i egocentryzmu - po co być najbogatszym i najpotężniejszym na świecie jeżeli nie będę miał komu tego pokazać?

Może się mylimy, może nie będzie depopulacji. Ja osobiście jak obserwuję otoczenie z różnych środowisk to większość się nadaje do utylizacji i to jest tylko mój punkt widzenia, więc szacun dla tych którzy już dawno tą utylizację mogli zrobić a jej nie zrobili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 775
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 21:49, 18 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest taki film "Ludzkie dzieci" - i to jest w zasadzie to, co opętanym elitom chodzi po łbach. https://www.cda.pl/video/6850939c9

Cytat:
W niedalekiej przyszłości, gdzie rodzaj ludzki zatracił zdolność prokreacji, świat zostaje wstrząśnięty wiadomością o śmierci najmłodszego człowieka na ziemi, osiemnastolatka. Gdy na ziemi powstaje chaos, były konserwatysta (Clive Owen) zostaje przydzielony do ochrony najważniejszej, a jednocześnie najbardziej poszukiwanej osoby na ziemi - ostatniej ciężarnej kobiety.


Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć że ów proces już się rozpoczął, te hollywoodzkie filmy zawsze dziwnym trafem po latach się sprawdzają Rolling Eyes , pierwszym aktem procesu były światowe szczepienia na tzw. kowid-19, które już uczyniły bezpłodnymi miliony młodych ludzi na całym świecie. Wojna światowa też jest jakąś metodą, z tym że Zjednoczony Front Elit ma względem niej swoistą niechęć ze względu na jej niewystarczającą przewidywalność; dlatego presja na masowe szczepienia (przeciwko chorobie jaką jest z ich punktu widzenia ciąża, "na zajście") wydaje się im atrakcyjniejsza .
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kramibiz




Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 61

PostWysłany: 05:18, 19 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Nie wiem czemu wjechałeś na Ordela. WYtłumaczył Ci spokojnie swój punkt widzenia a Ty się czepiasz szczegółów. Ciekawe jak wyliczyłeś że elicie będzie potrzeba 1-2mld ludzi? Lekki rozstrzał. A może tylko 100tys? Może nie doceniasz ich wiedzy? Może mają już AI tak zaawansowaną że juz nikt nie będzie musiał na nich pracować bo autonomiczne fabryki będą dostarczać wszystko czego potrzeba, a oni zajmą się podbojem kosmosu?

Nie wiem od jak dawna czytasz forum, ale takich tematów jak tu założyłeś to było mnóstwo i to bez wodolejstwa tylko poparte dowodami kto, z kim, gdzie , kiedy i za ile. Do kłębka było dochodzone kilka razy i co z tego?

Depopulacja nie będzie taka jak Ci się wydaje, oni mają czas. To nie będzie żaden wirus, ani wojna, ani katastrofa, ani meteoryt ani tymbardziej wojna atomowa. To będzie bezpłodność lub niechęć do posiadania dzieci ze względu na ekonomię. Przykładem są Chiny.

Pozatym tak z czystego ludzkiego egoizmu i egocentryzmu - po co być najbogatszym i najpotężniejszym na świecie jeżeli nie będę miał komu tego pokazać?

Może się mylimy, może nie będzie depopulacji. Ja osobiście jak obserwuję otoczenie z różnych środowisk to większość się nadaje do utylizacji i to jest tylko mój punkt widzenia, więc szacun dla tych którzy już dawno tą utylizację mogli zrobić a jej nie zrobili.


Zapominasz że przedstawiłem tu jedynie koncepcje .
Nie siedzę w głowach Herodów tego świata wobec czego nie mogę wiedzieć jakie są ich rzeczywiste zamysły względem tego w jaki sposób chcą sobie ułożyć własną przyszłość a skoro tak to jestem skazany na domysły i się domyślam opierając się na racjonalnych przesłankach .
Wy również, z takich samych powodów jak ja,jesteście skazani na domysły i macie swój punkt widzenia w tej kwestii.
Możliwe że depopulacja już się odbywa ,kto wie czemu miała służyć operacja covid i przymus szczepień ( na tej operacji można upiec wiele pieczeni).
Teorie spiskowe mają to do siebie że jedne mogą być wysoce diagnostyczne a inne oderwane od rzeczywistości; jeśli ktoś wszystkie teorie spiskowe wrzuca do jednego worka traktując je jako czyjeś urojenia to jest zwykłym ignorantem .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:18, 19 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok 2011 .

Podobno słowa wyrwane z kontekstu.

Cytat:
Twierdzenie: Współzałożyciel firmy Microsoft, Bill Gates, napisał artykuł dla The Sovereign Independent w 2011 roku zatytułowany „Depopulacja przez wymuszone szczepienia: rozwiązanie o zerowej emisji dwutlenku węgla!”

OCENA AP: Fałsz. Gates nie napisał tego artykułu. Gazeta wykorzystała cytat z Gatesa wyrwany z kontekstu, aby poprzeć mylący pomysł, ale tekst historii został napisany przez innego autora, zgodnie z archiwum internetowym strony.

FAKTY: Użytkownicy mediów społecznościowych ponownie rozpowszechniają zdjęcie wieloletniego wydania irlandzkiej publikacji, aby twierdzić, że prawie dekadę przed pandemią COVID-19 miliarder-filantrop Gates ostrzegł w artykule o nadchodzącej kampanii masowych szczepień w celu wsparcia wysiłki depopulacji.

Rozmazane zdjęcie, udostępnione ponad 3000 razy na Twitterze, przedstawia osobę trzymającą egzemplarz gazety The Sovereign Independent. Artykuł ma nagłówek, który brzmi: „Depopulacja przez wymuszone szczepienia: rozwiązanie o zerowej emisji dwutlenku węgla!” Obok nagłówka pojawia się zdjęcie Gatesa wraz z jego dłuższym cytatem.

„Ta kobieta trzyma gazetę, którą prowadzi od 2011 roku” – czytamy w podpisie na Twitterze. „Gazeta zawiera artykuł Billa Gatesa zatytułowany „Depopulacja poprzez obowiązkowe szczepienia”. Gates uważa, że ​​byłoby to „najbardziej przyjazne dla środowiska rozwiązanie”. W tamtym czasie nikt się nad tym zbytnio nie zastanawiał”.

Jednak artykuł został faktycznie napisany przez autora o imieniu Rachel Windeer, a nie Gates. Podpis Windeera można zobaczyć na wyraźniejszym obrazie tej samej gazety, która została zarchiwizowana online . Wygląda na to, że strona internetowa gazety, która zawierała dezinformacje, w tym teorie spiskowe, została ostatnio zaktualizowana w 2014 roku.

Chociaż cytat, który pojawia się na pierwszej stronie wydania z czerwca 2011 r., jest autentycznym cytatem firmy Gates, został wyrwany z kontekstu.

„Dzisiejszy świat liczy 6,8 miliarda ludzi” – głosi cytat obok zdjęcia Gatesa. „To zbliża się do około 9 miliardów. Teraz, jeśli wykonamy naprawdę świetną robotę w zakresie nowych szczepionek, opieki zdrowotnej, usług związanych ze zdrowiem reprodukcyjnym, obniżymy to o około 10 lub 15 procent”.

Gates wygłosił ten cytat podczas przemówienia TEDx w 2010 r. zatytułowanego „Innovating to Zero”. Ale nie mówił o zabijaniu ludzi szczepionkami. Omawiał, w jaki sposób szczepionki i ulepszona opieka zdrowotna mogą pomóc zmniejszyć tempo wzrostu światowej populacji, a następnie obniżyć emisję dwutlenku węgla, jak donosi The Associated Press.

W poprzednich wywiadach Gates argumentował, że poprawa szczepionek i opieki zdrowotnej może spowolnić tempo wzrostu populacji w biednych krajach, ponieważ obniża śmiertelność dzieci. Gates powiedział, że im więcej dzieci dożywa dorosłości, tym rodzice mogą zdecydować się na mniejszą rodzinę.

„Zdumiewające, gdy dzieci przeżywają, rodzice czują, że będą mieli wystarczająco dużo dzieci, aby utrzymać je na starość, więc decydują się na mniej dzieci”, powiedział Gates w wywiadzie z 2012 roku.
https://apnews.com/article/fact-check-bill-gates-population-article-095694820460


Cytat:
Ekonomista WEF: Naszym moralnym obowiązkiem jest zmuszanie seniorów do kapsuł samobójczych

Na świecie jest zdecydowanie za dużo bezużytecznych ludzi zdaniem dr Yusuke Narity, 37-letniego profesora ekonomii z Yale, którego rozwiązaniem tzw. problemu jest wymuszone „masowe samobójstwo” osób starszych.

Mówiąc o przymusowej eutanazji osób starszych w celu wyludnienia świata, dr Narita powiedział, że jeśli seniorzy nie pojmą podpowiedzi i nie wejdą do samobójczych kapsuł dostarczonych przez elitę z własnej woli, „możliwość uczynienia jej obowiązkową w przyszłości [będzie ] pojawia się w dyskusji”.
https://t.me/codziennik_BK/10203



W całej tej Depopulacji chodzi o pełną kontrolę - od kołyski aż po grób .

Termin "teorie spiskowe" został wymyślony w CIA w latach 60tych ubiegłego wieku, celem dyskredytacji osób "zbyt drążących" dany temat .
Spiski są czym normalny i naturalny i występują w całej naszej historii .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1722
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 19 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kramibiz napisał:
p4lm napisał:
Nie wiem czemu wjechałeś na Ordela. WYtłumaczył Ci spokojnie swój punkt widzenia a Ty się czepiasz szczegółów. Ciekawe jak wyliczyłeś że elicie będzie potrzeba 1-2mld ludzi? Lekki rozstrzał. A może tylko 100tys? Może nie doceniasz ich wiedzy? Może mają już AI tak zaawansowaną że juz nikt nie będzie musiał na nich pracować bo autonomiczne fabryki będą dostarczać wszystko czego potrzeba, a oni zajmą się podbojem kosmosu?

Nie wiem od jak dawna czytasz forum, ale takich tematów jak tu założyłeś to było mnóstwo i to bez wodolejstwa tylko poparte dowodami kto, z kim, gdzie , kiedy i za ile. Do kłębka było dochodzone kilka razy i co z tego?

Depopulacja nie będzie taka jak Ci się wydaje, oni mają czas. To nie będzie żaden wirus, ani wojna, ani katastrofa, ani meteoryt ani tymbardziej wojna atomowa. To będzie bezpłodność lub niechęć do posiadania dzieci ze względu na ekonomię. Przykładem są Chiny.

Pozatym tak z czystego ludzkiego egoizmu i egocentryzmu - po co być najbogatszym i najpotężniejszym na świecie jeżeli nie będę miał komu tego pokazać?

Może się mylimy, może nie będzie depopulacji. Ja osobiście jak obserwuję otoczenie z różnych środowisk to większość się nadaje do utylizacji i to jest tylko mój punkt widzenia, więc szacun dla tych którzy już dawno tą utylizację mogli zrobić a jej nie zrobili.


Zapominasz że przedstawiłem tu jedynie koncepcje .
Nie siedzę w głowach Herodów tego świata wobec czego nie mogę wiedzieć jakie są ich rzeczywiste zamysły względem tego w jaki sposób chcą sobie ułożyć własną przyszłość a skoro tak to jestem skazany na domysły i się domyślam opierając się na racjonalnych przesłankach .
Wy również, z takich samych powodów jak ja,jesteście skazani na domysły i macie swój punkt widzenia w tej kwestii.
Możliwe że depopulacja już się odbywa ,kto wie czemu miała służyć operacja covid i przymus szczepień ( na tej operacji można upiec wiele pieczeni).
Teorie spiskowe mają to do siebie że jedne mogą być wysoce diagnostyczne a inne oderwane od rzeczywistości; jeśli ktoś wszystkie teorie spiskowe wrzuca do jednego worka traktując je jako czyjeś urojenia to jest zwykłym ignorantem .



Jeśli przedstawisz jedynie koncepcje, przedstawiaj je w sposób konceptualny. Bo jak dotąd, to co piszesz, przestawiasz jako jedynie twierdzenia i wręcz dogmatyczne hasła.

A teorie, jakie by były, są tylko teoriami.....do czasu, aż rzeczywistość nada im formułę faktu.



Ordel napisał:
Rok 2011 .

Podobno słowa wyrwane z kontekstu.

Cytat:
Twierdzenie: Współzałożyciel firmy Microsoft, Bill Gates, napisał artykuł dla The Sovereign Independent w 2011 roku zatytułowany „Depopulacja przez wymuszone szczepienia: rozwiązanie o zerowej emisji dwutlenku węgla!”

OCENA AP: Fałsz. Gates nie napisał tego artykułu. Gazeta wykorzystała cytat z Gatesa wyrwany z kontekstu, aby poprzeć mylący pomysł, ale tekst historii został napisany przez innego autora, zgodnie z archiwum internetowym strony.

FAKTY: Użytkownicy mediów społecznościowych ponownie rozpowszechniają zdjęcie wieloletniego wydania irlandzkiej publikacji, aby twierdzić, że prawie dekadę przed pandemią COVID-19 miliarder-filantrop Gates ostrzegł w artykule o nadchodzącej kampanii masowych szczepień w celu wsparcia wysiłki depopulacji.

Rozmazane zdjęcie, udostępnione ponad 3000 razy na Twitterze, przedstawia osobę trzymającą egzemplarz gazety The Sovereign Independent. Artykuł ma nagłówek, który brzmi: „Depopulacja przez wymuszone szczepienia: rozwiązanie o zerowej emisji dwutlenku węgla!” Obok nagłówka pojawia się zdjęcie Gatesa wraz z jego dłuższym cytatem.

„Ta kobieta trzyma gazetę, którą prowadzi od 2011 roku” – czytamy w podpisie na Twitterze. „Gazeta zawiera artykuł Billa Gatesa zatytułowany „Depopulacja poprzez obowiązkowe szczepienia”. Gates uważa, że ​​byłoby to „najbardziej przyjazne dla środowiska rozwiązanie”. W tamtym czasie nikt się nad tym zbytnio nie zastanawiał”.

Jednak artykuł został faktycznie napisany przez autora o imieniu Rachel Windeer, a nie Gates. Podpis Windeera można zobaczyć na wyraźniejszym obrazie tej samej gazety, która została zarchiwizowana online . Wygląda na to, że strona internetowa gazety, która zawierała dezinformacje, w tym teorie spiskowe, została ostatnio zaktualizowana w 2014 roku.

Chociaż cytat, który pojawia się na pierwszej stronie wydania z czerwca 2011 r., jest autentycznym cytatem firmy Gates, został wyrwany z kontekstu.

„Dzisiejszy świat liczy 6,8 miliarda ludzi” – głosi cytat obok zdjęcia Gatesa. „To zbliża się do około 9 miliardów. Teraz, jeśli wykonamy naprawdę świetną robotę w zakresie nowych szczepionek, opieki zdrowotnej, usług związanych ze zdrowiem reprodukcyjnym, obniżymy to o około 10 lub 15 procent”.

Gates wygłosił ten cytat podczas przemówienia TEDx w 2010 r. zatytułowanego „Innovating to Zero”. Ale nie mówił o zabijaniu ludzi szczepionkami. Omawiał, w jaki sposób szczepionki i ulepszona opieka zdrowotna mogą pomóc zmniejszyć tempo wzrostu światowej populacji, a następnie obniżyć emisję dwutlenku węgla, jak donosi The Associated Press.

W poprzednich wywiadach Gates argumentował, że poprawa szczepionek i opieki zdrowotnej może spowolnić tempo wzrostu populacji w biednych krajach, ponieważ obniża śmiertelność dzieci. Gates powiedział, że im więcej dzieci dożywa dorosłości, tym rodzice mogą zdecydować się na mniejszą rodzinę.

„Zdumiewające, gdy dzieci przeżywają, rodzice czują, że będą mieli wystarczająco dużo dzieci, aby utrzymać je na starość, więc decydują się na mniej dzieci”, powiedział Gates w wywiadzie z 2012 roku.
https://apnews.com/article/fact-check-bill-gates-population-article-095694820460


Cytat:
Ekonomista WEF: Naszym moralnym obowiązkiem jest zmuszanie seniorów do kapsuł samobójczych

Na świecie jest zdecydowanie za dużo bezużytecznych ludzi zdaniem dr Yusuke Narity, 37-letniego profesora ekonomii z Yale, którego rozwiązaniem tzw. problemu jest wymuszone „masowe samobójstwo” osób starszych.

Mówiąc o przymusowej eutanazji osób starszych w celu wyludnienia świata, dr Narita powiedział, że jeśli seniorzy nie pojmą podpowiedzi i nie wejdą do samobójczych kapsuł dostarczonych przez elitę z własnej woli, „możliwość uczynienia jej obowiązkową w przyszłości [będzie ] pojawia się w dyskusji”
.
https://t.me/codziennik_BK/10203



W całej tej Depopulacji chodzi o pełną kontrolę - od kołyski aż po grób .

Termin "teorie spiskowe" został wymyślony w CIA w latach 60tych ubiegłego wieku, celem dyskredytacji osób "zbyt drążących" dany temat .
Spiski są czym normalny i naturalny i występują w całej naszej historii .



Te prawdziwe - na czerwono - wypowiedzi, komponują się mimo wszystko w ten sam mentalny i myślowy ryt; Za pomocą zewnętrznej ingerencji, doprowadzić do zmniejszenia liczby narodzin. Jednak kłóci się to z rządowym programem dzietności, czego dowodem jest biadolenie, że za mało ludzi się rodzi, bo kurwa kto będzie na nich robił.
A można było - przecież - powiedzieć, że dobrym i skutecznym sposobem na narastający przyrost ludności, jest edukacja, by ludzie przestali się jebać jak króliki, wskazując kierunki zainteresowań, by spożytkować w inny sposób energię zmuszającą do kopulacji.
Jednak, czy chodzi tylko o pełną kontrolę? Pełna kontrola jest wliczona w ogólny zarys "przedsięwzięcia" w panowaniu nad hodowlą i jako taka, jest oczywistością.
Warty odnotowania jest pewnego rodzaju dysonans, który wprowadza zamieszanie w rozumieniu prostej przecież istoty hodowli...że, skąd u pewnego % trzody, rozumienie istoty panującej sytuacji? Ano, może jest tak, jak w życiu, trafiają się egzemplarze przerastające ogół, być może, z powodu błędów podczas "produkcji". Coś na podobieństwo bohaterów filmu "Wyspa".
A tak po prawdzie, zamiast dochodzenia tego, co się wydarzy, istotne jest dojście do sedna prawdy o tym, w jakim celu ta hodowla w ogóle powstała, jak było możliwe, że do jej powstania znaleziono tyle "zarodników" i jak jest możliwe, że niby tak samo wyglądający ludzie, w tak małej liczbie, zarządzają miliardami, które posłusznie dają się zaganiać, "leczyć" i redukować......?
Jak to jest, że byle dupek coś zakomunikuje, a - prawie - cała reszta, nawet mimo pewnego sprzeciwu, zapierdala jak im powiedziano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kramibiz




Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 61

PostWysłany: 13:19, 28 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herodowie tego świata to ludzie pozbawieni wszelkich skrupułów i dopuszczą się najgorszego łajdactwa w realizacji własnych celów. Każdy opór zgniotą jak robactwo.
Ktoś kto raz dopuścił się zbrodni nie ma żadnych hamulców i będzie tylko doskonalił się w swoim okrucieństwie. Historia ludzkości pokazuje że zawsze istniały bestie w ludzkiej skórze. Ludzie jako bestie się rodzą ,z dobrego nasienia nie powstanie zombi. Tak już jest na tym świecie, jesteśmy skazani na istnienie takich ludzi i co gorsza to oni dominują nad ludźmi szlachetnymi. Dopóki istnieje ludzkość dopóty jesteśmy skazani na istnienie wojen, konfliktów,przemocy ,tego nie da się uniknąć. Jestem pesymistą co do przyszłości ludzkości,uważam że sami się unicestwimy , to tylko kwestia czasu. Nie potrzeba żadnych naturalnych kataklizmów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 12:07, 01 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie w temacie czy ta depopulacja ma obejmować cały światowy Proletariat czy tylko Proletariat z zachodu tj białych ludzi?
Bo póki co to wydaje mi się sensowna ta druga opcja choć mało wiemy tym co się na świecie dzieję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 08 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obojętnie, powinna obejmować wszystkich zjebów czyli ok 90%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 19:39, 08 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wg ciebie w tym forum też "zjeby" się udzielają ?
Kto to wgl wg ciebie zjeb?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 08 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadałeś dobre pytanie, ciężko to sklasyfikować. Brak kręgosłupa moralnego, brak empatii, dzicz w pogodni za tym co pokaże net/tv , brak poszanowania dla tej planety (nie mylić z lewactwem) , nie polecam rozbierać tego na kawałki. Zjebów na świecie jest mnóstwo. Czy na forum ? Hmm tak, ale mniej niż 90% , tutaj zaglądają świadomi ludzie w poszukiwaniu czegoś, wiedzą że coś jest nie tak, oczywiście nie wpisują się w to trolle które na każdy post bluzgają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1722
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 09 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie by to wkleić...ciekawe sprawy

"The Gerald Ford Carrier Battle Group dropped anchor in the Mediterranean Sunday night in a repudiation of the criminal Biden regime’s authority over United States military assets, with senior leadership saying they would not follow questionable orders that could needlessly endanger sailors and plunge the nation into an international conflict, high-ranking military sources told Real Raw News.

On Sunday the fake president and his criminal associates—fraudulent Defense Secretary Lloyd Austin, corrupt Chairman of the Joint Chiefs of Staff Gen. Charles Brown, and alleged pedophile John Kirby—announced they were sending warships to the Mediterranean Sea in response to Hamas’ rocket attack on Israel.

The carrier and its escorts are tantamount to a floating fortress, including 7,500 sailors across six surface ships, each able to start or thwart a war, and two fast-attack submarines reportedly armed with nuclear-tipped torpedoes. Its precise location in transit is kept secret for operational security, and even media aboard the ships are forbidden from broadcasting its whereabouts. However, sources told RRN the strike group was within an arm’s reach, figuratively, of Israel when Vice Adm. Thomas Ishee, Commander of the 6th Fleet, issued a fleetwide announcement to drop anchor and await further orders.

Sources said Ishee and the strike group captains held a video conference to discuss the Middle East crisis and the Biden regime’s illegitimacy. Four captains said Biden had stolen the 2020 presidential election and, therefore, his orders were invalid and unconstitutional, while two expressed uncertainties over which president–Trump or Biden–was commander in chief of the Armed Forces. Ishee said National Command Authority, a term used by the DOD to refer to the ultimate source of lawful military orders, had been compromised and that only Donald Trump, President Donald J. Trump, had the power to mobilize the fleet.

The intricacies and nuances of the conversation are unknown to Real Raw News, but we were told that after a two-hour conference, all six captains supported Ishee’s decision and told crews the ships would hold fast until further notice. At this time, RRN does not know if the ships’ captains gave crews their reason for issuing “all-stop” orders.

Our source said Ishee spoke with four Republican House Armed Services Committee members and House Judiciary Committee Chairperson Jim Jordan before conferring with the captains.

“The battle group has the support they need. It’s important to understand this isn’t about Israel or Hamas or picking sides; it’s about if a criminal and a make-believe president controls billions of dollars of hardware and service members’ lives. If President Trump tells them to go, they go. If he tells them to turn around, they turn around. It’s as simple as that. His is the deciding voice, not the cabal’s. The sailors on those ships will respect that. But some people on the Gerald Ford didn’t like it when the ship stopped,” our source said.

When Gerald Ford came to a dead stop, an on-board MSNBC film crew demanded answers. They harassed the ship’s command master chief and executive officer, demanding to speak with the captain. “Why are we stopping? We must get to Israel. Who gave this order? Does President Biden know about this?” Their cameras were confiscated, and they were tossed in the brig.

President Trump, our source said, has been apprised of the development.

Free Speech and Alternative Media are under attack by the Deep State. Real Raw News needs reader support to survive and thrive.

Please do not give your hard-earned money to sites or channels that copy/paste our intellectual property. We spend countless hours vetting, researching, and writing. Thank you. Every dollar helps. Contributions help keep the site active and help support the author (and his medical bills)"
https://realrawnews.com/2023/10/carrier-.....en-regime/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 09 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="oko"]Gdzie by to wkleić...ciekawe sprawy

do bajek z mchu i paproci
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1722
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 09 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popsułeś zabawę....mogłeś odczekać do jutra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 05:33, 10 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie tzw depopulacja ma na celu wyeliminowanie ludzi tych którzy
- mogą zostać zastąpieni przez AI
- którzy zbyt wiele konsumują i ci których w sumie życie polega na konsumpcji
- posiadają zbyt "wolnościową " mentalność"
- są najbiedniejsi bo takich depopulować najłatwiej i najtaniej
- ludzie z etyka chrześcijańską których skłonność do łamania prawa jest minimalna gdyż to głównie oni żyją na zbyt wysokim poziomie bo wychowanie w tym duch niegdyś prawie gwarantowało dobrobyt takie społeczności solą w oku włodarzy tego świata najwyraźniej .na tych ludzi można wpłynać na (wg mnie) dwa sposoby, raz negatywne skutki eksperymentu calhouna któremu ludzie są poddawania w mniejszej lub większej skali (socjal itd) oraz fizyczna uiwazja imigrantów którą widzimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 20 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno zaplanowana jest depopulacja, ale tylko bialych !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy Herodowie świata planują depopulację?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile