W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jackowski widzi wojnę w listopadzie  
Podobne tematy
Jackowski odwołuje wojne w listopadzie8
Jackowski Krzysiu 5
2009r. Wizja Jackowskiego18
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6147
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 04 Lip '08   Temat postu: Jackowski widzi wojnę w listopadzie Odpowiedz z cytatem

Najbardziej znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski, który zajmuje się głównie poszukiwaniami osób zaginionych, ma też wizje przyszłości i w tej sprawie wypowiedział się wczoraj dla Nautilusa.

To by się pokrywało z jedną z hipotez podanych na naszym forum, że przed wyborami w USA może dojść do wywołania wojny, w wyniku czego wybory będą odwołane i "Debilju" dalej będzie przy władzy na czas trwania wojny, czyli praktycznie nieokreślony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chm... Jeżeli chodzi o Amerykanów, to pewno zajmą się wyborami, więc nie sądzę aby podejmowali działania w tym czasie...chyba, że będą chcieli zwalić na i tak odchodzącego Busha, winę za wywołanie kolejnej wojny, a następny prezydent ją pociągnie...

Moglibyśmy trzymać P. Jackowskiego za słowo, bo listopada, zapewne większość z nas dożyje, jednak zauważcie że zaznaczył on:
"Przedstawiona wizja jest jedynie możliwym scenariuszem wydarzeń, jedną z wielu możliwości. To się może zdarzyć, ale nie musi. Przyszłość ma bowiem wiele wariantów,"

(to to wiemy, od tego chyba jest jasnowidz, aby odrzucić niewłaściwe warianty Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam człowieka.
Jak nie zgadnie to przestanie być sławny? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najsłynniejszego jasnowidza nie znasz. Swój program kręcił nawet, podobnie jak Rutkowski...
Nietrafione wizje się zapomina, pamięta się tylko te trafione. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie znam niestety.
Ale znam Kaszpirowskiego... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie wspominał przy okazji po ile będzie kurs złota za rok?

Alex Jones już 50 razy "ostrzegał" o ataku nuklearnym, wojnie z Iranem etc... za każdym razem się mylił

prędzej uwierzę, że USA nagle znajdzie grób Bin Ladena niż wywoła (rękami Izraela) kolejna wojnę, bo efekt będzie taki jak z Madrytem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex Jones nie jest jasnowidzem, raczej wizjonerem, który lubi składać poszczególne elementy układanki.

A Jackowski jakoś nieszczególnie interesuje NWO, ale jest za to jasnowidzem, który co by nie mówić współpracuje z Policją i nie raz udowodnił, że jego zdolności są prawdziwe.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam Jackowski mówi, że kiedy udziela wywiadu w "Złotych Tarasach"( sieć sklepów w Warszawie przy dworcu centralnym, te niektóre zdjęcia z filmiku też są stamtąd) zawsze obok przy stolikach czekaja osoby "z pierwszych stron gazet".....na wróżby....oficjalnie w nic nie wierzą ale do Jackowskiego lecą...i być może w "ramach tarczy" taka "przepowiednia" ma pomóc rządząco-niewierzącym w podjęciu "odpowiedniej decyzji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Alex Jones już 50 razy "ostrzegał" o ataku nuklearnym, wojnie z Iranem etc... za każdym razem się mylił

Niezupełnie... po pierwsze nigdy nie podaje dat. A po drugie zawsze mówi ze to się stanie jeśli ich nie powstrzymamy... Smile
Tak więc jak na razie nie można mu zarzucić że się mylił: albo jeszcze się to stanie, albo ich powstrzymaliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nie znam człowieka.
Jak nie zgadnie to przestanie być sławny? Smile


Trzeba odróżnić jasnowidzenie jako znajdywanie lub odgadywanie czegoś, co realnie w danej chwili istnieje lub istniało, ale jest niedostępne dla wiedzy ludzi - jak zwłoki osób zaginionych i w tym "specjalizuje" się Jackowski, z tego też jest sławny (kilkaset dokładnie wskazanych miejsc znajdowania się zwłok, w tym 400 pisemnych potwierdzeń od policji). O tym nie mówi się w mainstreamie, bo to nie zgadza się z materialistyczną wizją świata Laughing .

Natomiast nieco inną sprawą jest prekognicja, czyli przewidywanie przyszłości. Cżęsto te fenomeny są łączone u jednego człowieka, ale niekoniecznie i nie przez całe życie. Te zdolności Jackowski też posiada, lecz wypowida się w tych sprawach niechętnie. Teraz zrobił wyjątek, ze względu na wagę wizji. Zresztą, czyż rozwój wydarzeń na świecie nie sugeruje takiej ewentualności?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko - nie mówię, że jest to niemożliwe.
Ale widziałem już w swoim życiu tyle różnych przekrętów, że dziś o wiele mocniej wierzę w spiski niż w jasnowidzów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chm... Jeżeli chodzi o Amerykanów, to pewno zajmą się wyborami, więc nie sądzę aby podejmowali działania w tym czasie...chyba, że będą chcieli zwalić na i tak odchodzącego Busha, winę za wywołanie kolejnej wojny, a następny prezydent ją pociągnie...

Moglibyśmy trzymać P. Jackowskiego za słowo, bo listopada, zapewne większość z nas dożyje, jednak zauważcie że zaznaczył on:
"Przedstawiona wizja jest jedynie możliwym scenariuszem wydarzeń, jedną z wielu możliwości. To się może zdarzyć, ale nie musi. Przyszłość ma bowiem wiele wariantów,"

(to to wiemy, od tego chyba jest jasnowidz, aby odrzucić niewłaściwe warianty Smile)


Nie AQuatro jasnowidzenie polega na tym, że ktoś w danym momencie ujrzy wizję świata z decyzji, wariantów z danej chwili. Każda nowa decyzja lub wariant (bo masz wolną wolę) zmienia przyszłość i tylko dalsze trwanie danych decyzji, wariantów bez ich zmiany może wywołać to co jasnowidz przewidział. W fizyce masz to samo. Każda decyzja tworzy nieskończenie wiele nowych linii czasu, nowych światów równoległych.

Niestety Bimi oszustów jest bardzo dużo przez co ludzie nie wierzą tym prawdziwym jasnowidzom, potem są wyśmiewani. Smutne to, bo tak jak Jackowski wielu innych ludzi ma super zdolności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiać Mi sie z was chce dziewczyny Exclamation Od ponad roku żyjecie w przeświadczeniu, że USRAEL zaatakuje IRAN.. I co ? czekacie na listopad, na jesień ? a co jeśli nic się nie stanie ? czy zostanie wtedy zabużona wasza inteligencja ? Czy wasze myślenie nie okaże się wtedy obłędne ? Dlaczego tak bardzo wierzycie w atak USRAELA, skoro IRAN to ich przyjaciel ? Dlaczego wierzycie w to co pisze GW, DZIENNIK POLSKA, RZECZPOSPOLITA, NEW YORK TIMES, THE INDEPENDENT, ITP.. DLACZEGO OGLĄDACIE Z ZATCHNIONYM TCHEM TVN24, TVPINFO I im wierzycie na słowo ? Bo nie macie własnego zdania i sugerujecie się zdaniem innym Exclamation . Bo jesteście ogłupiwani na każdym kroku przez machine o nazwie " telewizyjna masońska nieżądnica " Exclamation . Bo żyjecie we własnym świecie ( matrix ), w którym rzeczy niemożliwe są możliwe, nawet jeśli nie są poparte racjonalnymi argumentami Exclamation ale wy we wszsytko wierzycie. w UFO, W DUCHY, W ATAK USARAELA NA IRAN.. A jakie macie dowody, oprócz tej nieszczęsnej ropy ?

Luke 4: 5-8
Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
No nie znam niestety.
Ale znam Kaszpirowskiego... Smile


cha, ! Ten też był dobry. Smile
Działał globalnie. Wystarczyło przyłożyć tyłek do telewizora, to leczył nawet hemoroidy. Smile

Jackowski to ciekawy typ. Pojawia się z nikąd.
Startuje ze swoim programem w TV pt. "Eksperyment Jasnowidz".
Nie wiadomo, kto finansował i kto zrealizował ten program i za co ?!
Z tego programu cała Polska dowiedziała się o istnieniu tego jasnowidza, i o tym, że odkrył ileśset ukrytych ciał, i zaginionych dzieci, itd..., że współpracuje z Policją itd.
Wcześniej nie było o nim słychu.
Nie oglądałem tego programu, ale reakcje społeczeństwa były mniej więcej jak z tego forum:
Cytat:
Widzieliście ten program?? :> widziałem już 2 odcinki i naprawdę zaczynam w to wieżyć

(http://hydepark.net.pl/viewtopic.php?t=607)

Widzimy dziwne podobieństwo do detektywa Rutkowskiego.
Detektyw Rutkowski kręci swój program w TV, jak to łapie przestępców, (oczywiście wszędzie zabierał kamerę)
Podobnie Jackowski kręci swój program w TV, jak to odnajduje zaginionych (oczywiście wszędzie zabierał kamerę)

Detektyw Rutkowski zapisuje się do Samoobrony RP. Później go chyba wywalają.
Jasnowidz Jackowski również zapisuje się do Samoobrony RP. Nie wiem co się później dzieje.

Detektyw Rutkowski poszukuje zaginionych.
Jasnowidz Jackowski poszukuje zaginionych.

Okazuje się że detektyw Rutkowski miał kontakty z przestępcami, dlatego tak dobrze mu szło.
Mam nadzieję, że w przypadku Jackowskiego nie okaże się to samo.

W każdym razje Jackowski ma w domu ok 400 potwierdzeń z różnych komisariatów policji, że pomógł. Oczywiście nigdzie nie ma listy tych komisariatów, bo każdy mógłby zapytać i zadzwonić, czy to prawda.
Jackowski jako jedyny polak, wypowiedział wojnę Jamesowi Randiemu, i powiedział, że pokaże mu gdzie raki zimują. I jak większość tego typu oszustów, poprzestał na pogróżkach. To pierwsze kłamstwo naszego jasnowidza.
Jackowski również zagroził, że wytoczy protest Komendzie Głównej Policji !.
Wyobraźcie sobie, że te świnie, wypuściły oficjalny raport, o nikłej skuteczności jasnowidzów! Tak nikłej, że w ogóle nie ma sensu zawracać sobie nimi głowy. Oczywiście protest w trakcie wytaczania.
Jak można było zrobić coś takiego jasnowidzowi, który w 400 przypadkach pomógł policji - chamstwo! Smile

Nie potrafię powiedzieć jakie są koszta wizyty u niego. Ale wiem, że prowadził np jednorazowe kursy jasnowidzenia, na zlecenie innych organizacji (paranormalnych). Koszta jednorazowego udziału niecałe 2000zł. Ale nie wiem, nie byłem. Gra w filmach. Występował jako jasnowidz w serialu. No jak każdy człowiek. Wiąże jakoś koniec z końcem.

Pozatym to jest najlepszym jasnowidzem w Polsce, czasem może się pomylić, bo wydarzenia mogą potoczyć się różnymi torami. No ale który jasnowidz jest idealny?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@AQuatro - chyba nie sądzisz, że ktoś, kogo wcześniej nie było na ekranach telewizorów, nie istniał? Jackowski nie jest znikąd - jest dokładnie z Człuchowa, woj. pomorskie. O Jackowskim wspomina dość obszernie nawet Wikipedia

http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Jackowski_%28jasnowidz%29

Pierwszy raz usłyszałem o nim w 1990 r. w pociągu, podczas podróży na wczasy nad morzem. Była to historia wskazania miejsca położenia zwłok dwóch młodych żeglarzy jachtowych w którymś z wielu jezior, jakie są w tamtej okolicy. Ciekawe, że Jackowski stwierdził, że tam obok znajdują się zwłoki jeszcze jednego mężczyzny, którego nikt nie szukał, co rzeczywiście się potwierdziło. Wiele głośnych w ostatnich latach zaginięć, szczególnie dzieci - to każdorazowo zaangażowanie Jackowskiego przez policję i kolejne, bezbłędne wskazanie lokalizacji zwłok. Ale o Jackowskim nikt w takich przypadkach nie wspomni. W listopadzie 2006 r. była głośna sprawa zaginięcia dwojga policjantów z Warszawy, którzy wpadli polonezem do małego zbiornika wodnego (ta zagmatwana sprawa nadaje się na osobny temat - może kiedyś do tego wrócę). Wtedy policja zaraz posłała po niego samochód do Człuchowa i przywieźli go do Komendy Głównej. Oczywiście miejsce wypadku dokładnie wskazał, po kilku godzinach oczekiwania na pojawienie się wizji.

Tutaj trudno mówić o jakichś sztuczkach czy też czystym przypadku. Mamy do czynienia z faktami, potwierdzonymi w setkach podobnych zdarzeń. Jakie jest prawdopodobieństwo przypadkowego trafienia miejsca znajdowania się zwłok w setkach przypadków? A przecież Jackowski nie trafia - on po prostu wie, albo nie wie, bo zdarzają się również i takie nieliczne przypadki.

Sądzę, że kiedyś nauka wyjaśni również ten fenomen, ale najpierw musi przestać być narzędziem do totalnej kontroli umysłów, określającym z góry granice wiedzy ludzkiej, których nie wolno przekroczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 od jakiegoś czasu pełnisz rolę AUTOMATA SPAMOWEGO i nic więcej! Zero merytorycznych wpisów tylko jakieś paranoje wystraszonej smarkulki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldbug po pierwsze . To wstyd mówić na kobiete" automat spamowy ".. jestem ładna, mam fajny charakter, gdzie jest szacunek Question Exclamation Idea
Po 2. Jeśli nie chcesz być usunięty z forum to staraj się pisać więcej i merytoryczniej, bo jak narazie przepisuesz tylko Moje posty.. n00bie.. OSTRZEGAM !! Masz ostatnią szanse na poprawke, albo wylatujesz z forum. Jak Mi nie wierzysz to spytaj się Bimiego.. jesteś na czarnej liście n00bie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC, w jednym poście piszesz o sobie jak o mężczyznie, w innym mówisz ze jesteś kobietą, najwyrażniej masz problem z tożsamością. Zdecyduj się wreszcie na jakąś konkretną płeć. Podobno w Wielkiej Brytanii bardzo dobrze operują.Wielu transów tam się operowało. Można też w Brazylii, kosztuje mniej ale jest więcej ryzyka. Po takiej operacji może nawet znajdziesz męża. W Szwajcarii bardzo chętnie się z nimi żenią. Laughing Poważnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
jestem ładna, mam fajny charakter

Nie znam kobiety, która by twierdziła, że jest wystarczająco ładna... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 05 Lip '08   Temat postu: hyy... Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście merytorycznie to słabo ostatnio wychodzi dyskusja na temat zakładanego konfliktu, no cóż...

Jeżeli miałoby dojsc np. do ataku na Iran w listopadzie to jedyne co możemy zrobic oprócz śledzenia wypowidzi (pieprzenia) polityków to tylko obserwacja ruchów wojsk, przemieszczanie sprzętu, dziwne manewry, akcje wywiadowcze itp. tylko jak to zrobic Question , satelity pod ręką nie mam, tym bardziej własnego wywiadu. Jackowskiego można wiec na ten owy głód połknąc i jak komuś cieżko niech popije.

Jeżeli uważacie wypowiedz Jackowskiego za bezwartościową no cóz, uważajcie. Ja ją odnotowałem, jedyna możliwośc sprawdzenia to poczekac do listopada Very Happy

Moje pytanie, jakie macie merytoryczne ciekawostki co do np. konfliktu Iran - iZRAEL? Zastanawiełem sie dlaczego co niektórzy mają tyle postów a są tu krócej od mnie, teraz zaczynam to już chyba łapac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:14, 06 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:

W listopadzie 2006 r. była głośna sprawa zaginięcia dwojga policjantów z Warszawy, którzy wpadli polonezem do małego zbiornika wodnego (ta zagmatwana sprawa nadaje się na osobny temat - może kiedyś do tego wrócę). Wtedy policja zaraz posłała po niego samochód do Człuchowa i przywieźli go do Komendy Głównej. Oczywiście miejsce wypadku dokładnie wskazał, po kilku godzinach oczekiwania na pojawienie się wizji.


Miejsce wypadku wskazał przypadkowy kierowca, który zauważył koła wystające z wody.

Cytat:

Sądzę, że kiedyś nauka wyjaśni również ten fenomen, ale najpierw musi przestać być narzędziem do totalnej kontroli umysłów, określającym z góry granice wiedzy ludzkiej, których nie wolno przekroczyć.


Jak dla mnie to jest to temat wakacyjno-zastępczy.
Drożyzna w sklepach, cena paliwa zabija, a płace jak były niskie tak są.
O tym TV mówić nie będzie, bo się może źle skończyć, dlatego pojawia się taki "fenomen" i ludzie mają o czym myślećSmile
A co do samej wojny, to dawno pisałem, że najbliższy możliwy termin to jesień. Wojna nie wybucha z dnia na dzień, wojna dojrzewa.
Po kilku dniach stycznia tego roku, napisałem, że w tym roku po wakacjach może być wojna. Pierwsze przesłanki to "wycieczka" Busza (nota bene wcale ja bym go "debiliu" nie nazywał. To, że ma zachowanie jakie ma, nie świadczy, że jest debilem!) po Afryce Północnej i Izraelu. W odpowiedzi Iran odwiedził Putin. Zaraz po tej wycieczce w Chinach pojawił się G. Braun. jak sadzę z zapewnieniami, że nic przed Olimpiadą się nie wydarzy...
Podobnie było z inwazją amerykańska na Irak. Wówczas też zaczęło się od wysyłania "kontrolerów" instalacji chemicznych pracujących dla CIA... Na co Saddam się wkurwiał i ONZ też! Jeszcze w lecie 2002 mówiono o rychłym ataku na Irak, który jak wiemy nastąpił wczesną wiosną 2003.
Będzie wojna czy nie, to zależy od kolejnych doniesień ze świata polityki, finansów i przede wszystkim towarów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alien




Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż... może podzielił się ta wiedzą z Tuskiem i Kaczyńskim skoro zerwali rozmowy na temat tarczy, a chłopaki nie chcą wpędzić nas w globalną wojnę. A może było odwrotnie. Trzeba iść do jasnowidza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Spoko - nie mówię, że jest to niemożliwe.
Ale widziałem już w swoim życiu tyle różnych przekrętów, że dziś o wiele mocniej wierzę w spiski niż w jasnowidzów.


Zawsze powtarzam jedną rzecz. CIA nie kładła bym prawie 30 lat funduszy na szkolenie jasnowidzów, gdyby nie przynosiło to żadnych wyników. Zresztą Rosjanie to samo, ale o ich programie nie wiem zbyt wiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
CIA nie kładła bym prawie 30 lat funduszy na szkolenie jasnowidzów, gdyby nie przynosiło to żadnych wyników

Czy znane są metody tych szkoleń ? Czy używano tarota, fusów od kawy, czy może wahadełka ? Gdzie można zdobyć szersze informacje o gwardii jasnowidzów wyszkolonych przez CIA ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mu wierzyć czy nie - AQuatro to ładnie rozpracował.
A wierzycie Policji ? Very Happy
Trzeba zacząć od tego czy taki jasnowidz jest pożyteczny ?
Szczególnie na baby to działa - kiedyś do pracy przyszła cyganka - od każdej koleżanki wydębiła 20 zł - bo przecież może urok rzucić ..
W moim przypadku wystarczyło jedno spojrzenie arrow
Ale odnotowawszy - listopad bum bum. Mógłby chociaż powiedzieć, gdzie konkretnie.

Eheh - ponoć 911 przepowiedział ale nie opublikowali - jaka szkoda :c ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jackowski widzi wojnę w listopadzie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile