W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Reset 676. Globalny kataklizm nadchodzi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Odsłon: 2026
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marczapi




Dołączył: 05 Lut 2023
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 05 Lut '23   Temat postu: Reset 676. Globalny kataklizm nadchodzi Odpowiedz z cytatem

Większości z nas wydaje się, że żyjemy na spokojnej planecie, na której, jeśli zdarzają się kataklizmy, to wyłącznie w skali lokalnej. Historia zna jednak przypadki globalnych katastrof, które unicestwiały znaczną część ludzkiej populacji i doprowadzały do głębokiej zapaści cywilizacyjnej.

Przykładem może być średniowieczna pandemia Czarnej Śmierci. W XIV wieku, dżuma zabiła połowę mieszkańców Europy, ale siała ogromne spustoszenie też na innych kontynentach. Całe rodziny ginęły razem. Brakowało żywych, aby móc pogrzebać wszystkich zmarłych. Dla kronikarzy plaga była katastrofą bardziej ostateczną niż potop Noego. Umarło tak wielu, że wszyscy wierzyli, że to koniec świata. Ówcześni naukowcy i świadkowie tamtych zdarzeń jako przyczynę zarazy wskazywali koniunkcję Marsa, Jowisza i Saturna, która wystąpiła parę lat wcześniej. Wskazywali także na morowe powietrze, uwolnione z wnętrza Ziemi w czasie trzęsień ziemi, bowiem trzęsienia były w okresie zarazy nadzwyczaj częste i intensywne. Świadkowie tamtych zdarzeń relacjonowali wiele niecodziennych zjawisk. Istnieją przekazy mówiące, że w niektórych miejscach na Ziemi, ogień spadał z nieba i zabijał ludzi.

Kilka wieków wcześniej, na początku średniowiecza, przez wszystkie trzy kontynenty Starego Świata przetoczyła się pierwsza pandemia dżumy, która zadała ludzkości podobnie wielkie straty. Jeden z kronikarzy pisał, że choroba odebrała życie 1/3 ludzkości. Masowo wymierały także zwierzęta. Zaraza nie była jednak jedynym problemem. Z podań zapisanych w kronikach wynika, że tuż przed epidemią, niebo zostało przysłonięte ogromną ilością gazów i pyłów, które mogły pochodzić z upadku asteroidy znacznych rozmiarów. Świadkowie pisali, że przez 18 miesięcy słońce prawie nie dawało światła. Zaburzenie klimatu poskutkowało nieurodzajem i głodem w większej części świata. Ówcześni ludzie byli przekonani, że to apokalipsa.

Około 3 tysiące lat temu, wszystkie siły przyrody jakby ponownie zmówiły się, aby w jednej chwili dokonać dzieła zniszczenia. Historia zapisana w słojach drzew poświadcza, że doszło w tamtym czasie do potężnego wybuchu wulkanu lub upadku asteroidy. Były też silne trzęsienia ziemi, długotrwałe susze, a prawdopodobnie także zaraza. Wszystko to doprowadziło do kompletnego upadku cywilizacji epoki brązu. Zaczął się głód i masowe migracje. Liczba ludności spadła drastycznie. W ciągu pięćdziesięciu lat zniszczeniu uległo prawie każde znaczące miasto we wschodniej części Morza Śródziemnego. Upadł świat zorganizowanych armii państwowych, królów, urzędników i systemów redystrybucyjnych. Starożytnej cywilizacji potrzeba było aż trzystu lat, aby podnieść się z tej zapaści.

To tylko niektóre spośród globalnych katastrof, które można odnaleźć na kartach historii. Te przykłady pokazują, że co jakiś czas Ziemię nawiedzają ogromne kataklizmy, które resetują cywilizację. Zdarzało się to w przeszłości, więc może się zdarzyć ponownie. Niestety, wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że kolejny taki reset wydarzy się już niebawem. Po wnikliwym zbadaniu tego tematu doszedłem do przekonania, że koniec świata (jakiego znamy) nastąpi już w roku 2023! Wiele wskazuje na to, że właśnie wtedy zacznie się zabójcza pandemia, wystąpią ogromne trzęsienia ziemi, ostre anomalie pogodowe, długotrwałe braki prądu spowodowane burzami geomagnetycznymi i wiele innych kataklizmów. Rządzący, za wszelką cenę będą starali się ukryć przed nami ten globalny kataklizm, aby nie dopuścić do wybuchu paniki i zamieszek, bo to mogłoby się dla nich skończyć utratą kontroli nad społeczeństwem. Żeby przykryć kataklizmy naturalne, rządy rozpętają wojnę światową. Wiem, że jest to bardzo poważna i odważna teoria, ale pomyślcie tylko, jak poważne dowody muszę mieć skoro odważyłem się taką teorię opublikować.

Opracowanie jest długie i zawiera około 100 tysięcy słów, czyli tyle, ile dość gruba książka. Tak dokładne przedstawienie tematu jest jednak konieczne ze względu na jego powagę. Każdy błąd w ocenie sytuacji może nas drogo kosztować. Osoby, które z zasady nie wierzą, że można przewidzieć przyszłe kataklizmy, zachęcam do przeczytania tego opracowania choćby tylko po to, aby zdobyć wiedzę o resetach cywilizacyjnych, które wydarzały się w przeszłości, a które zmieniały bieg historii. Jestem przekonany, że tej wiedzy nie przekazali wam w szkole, ani w mediach.

Możesz zapoznać się z moją teorią na stronie https://reset676.com
Jako, że ujawniam tajne informacje, moja strona może zostać w każdej chwili zablokowana. Dlatego warto pobrać wersję offline z jednego z poniższych linków.
https://anonymfile.com/5039j/
https://mediafire.com/file/gy316cfed6vlhuw/
https://9zipy.com/B3fFiXy45ijasTK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1723
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 05 Lut '23   Temat postu: Re: Reset 676. Globalny kataklizm nadchodzi Odpowiedz z cytatem

marczapi napisał:

Niestety, wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że kolejny taki reset wydarzy się już niebawem. Po wnikliwym zbadaniu tego tematu doszedłem do przekonania, że koniec świata (jakiego znamy) nastąpi już w roku 2023! Wiele wskazuje na to, że właśnie wtedy zacznie się zabójcza pandemia, wystąpią ogromne trzęsienia ziemi, ostre anomalie pogodowe, długotrwałe braki prądu spowodowane burzami geomagnetycznymi i wiele innych kataklizmów. Rządzący, za wszelką cenę będą starali się ukryć przed nami ten globalny kataklizm, aby nie dopuścić do wybuchu paniki i zamieszek, bo to mogłoby się dla nich skończyć utratą kontroli nad społeczeństwem. Żeby przykryć kataklizmy naturalne, rządy rozpętają wojnę światową. Wiem, że jest to bardzo poważna i odważna teoria, ale pomyślcie tylko, jak poważne dowody muszę mieć skoro odważyłem się taką teorię opublikować.

Opracowanie jest długie i zawiera około 100 tysięcy słów, czyli tyle, ile dość gruba książka. Tak dokładne przedstawienie tematu jest jednak konieczne ze względu na jego powagę. Każdy błąd w ocenie sytuacji może nas drogo kosztować. Osoby, które z zasady nie wierzą, że można przewidzieć przyszłe kataklizmy, zachęcam do przeczytania tego opracowania choćby tylko po to, aby zdobyć wiedzę o resetach cywilizacyjnych, które wydarzały się w przeszłości, a które zmieniały bieg historii. Jestem przekonany, że tej wiedzy nie przekazali wam w szkole, ani w mediach.

Możesz zapoznać się z moją teorią na stronie https://reset676.com
Jako, że ujawniam tajne informacje, moja strona może zostać w każdej chwili zablokowana. Dlatego warto pobrać wersję offline z jednego z poniższych linków.
https://anonymfile.com/5039j/
https://mediafire.com/file/gy316cfed6vlhuw/
https://9zipy.com/B3fFiXy45ijasTK


zdradzę ci sekret......twoja bajka, jest tak tajna, że lepiej będzie jak ją schowasz pod łóżkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1041
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:35, 06 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe informacje które dobrze jest znać - ale dobrze jest też zachować porządek i czystość , więc niestety muszę zbojkotować - gdyż bez problemu można było znaleźć jakiś temat o "końcu świata" i tam się dopisać , zamiast zakładać kolejny.
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:03, 06 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałbym ten temat prowadzony raczej jako komentarz do tego co się dzieje w kontekście owego resetu. Kilka, kilkadziesiąt słów codziennie lub co parę dni w zależności od intensyfikacji zdarzeń, a nie jednorazowo 100 000. Książki o takim wolumenie to ja wolę sobie czytać o tematyce bardziej "lekkiej i przyjemnej" Wink
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 07 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema marczapi. Po "Proroctwie Oriona na rok 2012" nauczyłem się, że jak ludzie próbują przepowiadać katastrofę wywołaną zjawiskiem przyrodniczym, to chcą po prostu zarobić i/lub zająć ludzi tematem zastępczym, podczas gdy realizują w cieniu swoje cele. Część ludzi martwiła się przebiegunowaniem w 2012 podczas gdy szykowano nowe wirusy pracując nad "gain of function". Nawet jeśli założymy, że katastrofa naturalna nadejdzie, to przygotujmy się według uznania i potrzeby i tyle możemy zrobić. Natomiast, czy katastrofa naturalna nadejdzie czy nie, globaliści dalej realizują swoje cele, o czym się z roku na rok przekonujemy mając okazję słuchać wypowedzi Billa Gates'a, Klausa Schwaba, Yuvala Noah Harariego i tym podobnych. Przykłady najważniejszych pytań, na które każdy powinien sobie odpowiedzieć, to : Gdyby katastrofa naturalna była pewna, to czy globaliści brnęli by do przodu ze swoimi planami? Po co sponsorować restrykcje na całym świecie? Po co szczepić ludzi, skoro jest ryzyko, że i tak niedługo zginą? Po co pracować nad nowym systemem finansowym na świecie? Skoro ty dotarłeś do danych informacji, czy ludzie bogaci nie są również w ich posiadaniu? Jeśli ktoś napisze zaraz, że sprawiają pozory, żeby nie siać paniki i nie powodować chaosu na świecie, to mój argument jest taki, że jeśli już mieliby milczeć to nie z powodu troski o resztę, tylko dlatego bo to strata czasu, pieniędzy. Dalej, jeśli by milczeli to nie robiliby rzeczy bezsensownych, które nie przydadzą im się po katastrofie jak by przeżyli. To jest jedna wersja rzeczywistości.

Druga wersja mogłaby być taka. Bogaci ludzie wiedzą to co marczapi i sa pewni, że i tak dużo ludzi niedługo zginie, dlatego prowadzą taką politykę jaką prowadzą: testy preparatów mRNA na miliardach ludzi, rozwój technologii podwyższających szanse przetrwania dla nielicznych, ogólne testowanie w trybie jak najszybszym różnych potencjalnie "chorych" pomysłów jak hodowla ludzi w sztucznych macicach Ecto life na Ukrainie, które po katastrofie pozwoliłoby odtworzyć globalistom upragnioną rzeszę posłusznych, genetycznie modyfikowanych biorobotów.

W pierwszej wersji rzeczywistości dobrze byłoby nie dać się wkręcić w tematy zastępcze i walczyć z prawdziwym zagrożeniem. W drugiej też według mnie powinniśmy walczyć z bieżącymi problemami plus dodatkowo jak ktoś może, to próbować zabezpieczyć się przed kataklizmem.

Co jeszcze można dodać w tym temacie oprócz bezsensownych pytań "oko" o wybrany fragment czyjegoś posta czy niezrozumiałych komentarzy Panocka?
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 07 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balas jak zwykle nawalił kupę wielkości budowli Bahaistów. Przeczytałeś te jego 100 000 słów, aby dawać rady na ten temat? Koleś zapewne już "odleciał", bo jego celem było podlinkowanie swoich wypocin. Ja zaproponowałem aby te 100 000 słów wypowiadał w ciągu kolejnych dni roku, w którym mają się (podobno) wydarzyć, czy to takie trudne do zakumania? Skoro to się dzieje tu i teraz, to niech pisze o tym, TU I TERAZ.
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1723
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 07 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:


Co jeszcze można dodać w tym temacie oprócz bezsensownych pytań "oko" o wybrany fragment czyjegoś posta czy niezrozumiałych komentarzy Panocka?


dodaj se ciulu co chcesz, masz we łbie tyle pustego miejsca że wszystko się tam zmieści
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 09 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś tam oko i Panocek gadacie ale szkoda czasu, zupełnie jak w tym fragmencie "Z dupy"


Jedni wymyślają jakie by tu pomyje napisać a inni słyszą muzykę Chopina. Nie bądźcie takim "Rychem" co pisze takie teksty, tylko komponujcie wartościowe posty.
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 09 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, Balas, ty komponujesz swoje teksty, szybko i zwięźle jak balas z dupy, ale ten koleś co założył ten temat już dawno stąd spierdolił, więc jedyne co moge ci powiedzieć, to ŻEGNAM, przynajmniej w tym temacie, pa mordeczko Wink
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kramibiz




Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 61

PostWysłany: 09:41, 17 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej ludzi jest świadomych jaką " mądrością" rządzi się ten świat.
Rządzi nami rzesza kilkudziesięciu tysięcy zorganizowanych w grupy interesu Herodów posiadających we własności około 85 % zasobów bogactw świata . Herodowie ci to ludzie pozbawieni jakichkolwiek skrupułów którzy dopuszczą się najgorszego łajdactwa w realizacji własnych celów .
Zasoby energomaterialne ziemi są ograniczone zaś populacja ludzkość rośnie . Co więcej stopień postępu technologicznego w konfrontacji ze zmniejszającymi się zasobami energomaterialnymi ziemi powoduje że w świadomości Herodów tego świata zakiełkowała myśl o potrzebie redukcji populacji świata . Herodowie tego świata myślą mniej więcej w ten sposób -zasoby energomaterialne ziemi są coraz mniejsze ( kończą się odnawialne źródła energii) , populacja ludzkość wciąż rośnie co wiąże się z tym że zużywa ona coraz więcej nieodnawialnych zasobów energomaterialnych a my nie potrzebujemy już tylu niewolników na nas pracujących ze względu na stechnologizowanie procesu produkcyjnego - aby zapobiec katastrofie należy zmniejszyć populacje ludzkości poprzez zorganizowaną depopulacje.
Dla Herodów tego świata masy ludzkie to jedynie narzędzia w realizacji ich celów ,to przedmioty które można dowolnie eksploatować a gdy się zepsują bez skrupułów poddadzą je utylizacji.
Jeśli Herodowie tego świata uznają że najkorzystniejsze dla nich będzie zredukowanie liczby ludności do 1 miliarda to zrobią to bez mrugnięcia powieką a każdy opór zgniotą jak robactwo.

Istnieją teorie spiskowe głoszące jakoby covid i wiążąca się z nią presja globalnych szczepień była zaplanowaną operacją będącą zaczątkiem procesu masowej depopulacji o opóźnionym zapłonie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 24 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kramibiz - co sądzisz o Bogu-Stwórcy, Dawcy Okrutnego Życia? Czy w życiu chodzi o to, by pasożytować na innych , "by mieć za co wypić , zaruchać i zakąsić"? Co sądzisz o naśladowaniu żydów; czy np. chrześcijaństwo to sekta zaimplementowana gojom przez żydów? Męczysz się w chrześcijańskiej kulturze zalecającej odpuszczanie win w niepamięć i przebaczanie wyrządzonych krzywd? Imponuje ci spryt, cwaniactwo, i hucpa talmudystów? Wprowadziłeś Naturalne Prawa Talmudu w swoją własną codzienność? Znalazłeś sobie jakiegoś tłuściutkiego goja do pasożytowania na nim? Miażdżą cię obsesje , zwłaszcza religijne? Co sądzisz o patriotyzmie, czym jest dla ciebie patriotyzm (słowo skoligacone z 'ojcowizną') ? Jesteś w jakikolwiek sposób przywiązany do ziemi 'ojczystej' -i co o tym sądzisz? Co odczuwasz kiedy ktoś zwróci się do ciebie słowem "Polak" ? Czy miałeś w swoim życiu epizody hipochondryczne, studiowałeś lekoznawstwo, miałeś przepisane psychotropy, albo zakładałeś kondona na łeb kiedy wychodziłeś (??) z szafy ?
Bo zaszło podejrzenie że jesteś jakimś klonem niejakiego @zjebimarka viewtopic.php?p=481185#481185

kramibiz napisał:
W świecie ideologii nie warto działać "anty" ( tj. przeciwko jakimś ideologiom ) , tylko warto działać "pro" ( tj.samemu tworzyć ideologię).
Opowiedz, jaką ideologię już stworzyłeś ... -a może dopiero jesteś na etapie tworzenia i wyrabiania?? Rolling Eyes
Czy nie sądzisz że prawa naturalne ( fizyczne, chemiczne, biologiczne ) są jedyną prawdą, zaś ideologia jest jak dupa - każdy ma swoją bo gdyby była uniwersalna to była by jedna jedyna a wiemy że tak nie jest (??)


Jedynie twoja przypałowa lamerska stopka ("Każdy broni stronnictwa które go karmi") na to wskazuje , bo ogólny styl pisania i orientacja jakby już nieco odmienna od apokryficznych wynurzeń tamtego kalafiora Rolling Eyes Confused scratch Think . Czyżby stuknęłło ci niedawno 21 lat i poznikały pryszcze na gębie ? Think . - a może tylko się podszywasz wstecznie pod tamtego nawiedzeńca hmmm Question
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kramibiz




Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 61

PostWysłany: 15:43, 24 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projektujesz swoje urojenia na mnie. Ta choroba fachowo nazywa się wścieklizna. Weterynarz powinien wiedzieć jak to się leczy. .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 24 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie projektuję. Pytam.

a swoją drogą
Cytat:
Projektujesz swoje urojenia na mnie. Ta choroba fachowo nazywa się wścieklizna.
Nie kolego. Urojenia to ...po prostu urojenia -i nie mają nic wspólnego z WŚCIEKLIZNĄ , w związku z czym żaden weterynarz niczemu nie zaradzi .
A to już pytać nie wolno - chciałem po prostu rozwiać czyjeś wątpliwości viewtopic.php?p=481189#481189 ; a ty odbierasz to jako "wściekły atak", tak(?) .. może w takim razie to ty masz problem z urojeniami hmm? Rolling Eyes

p.s. Nie odniosłeś się do żadnego zadanego pytania. To jakaś tajemnica / prywatna sprawa / nie masz ochoty na nic odpowiedzieć ?
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1723
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 24 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Nie projektuję. Pytam.


twoje IQ uwłacza użytkownikom tego forum.
przeczytaj uw login wspak
kramibiz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 24 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż przeczytałem to jeszcze zanim @p4lm napisał swój post, mądralo. Jeszcze jakieś sugestie? Przypomnę ci w tym miejscu i taki jeden fakt, że również w dziele pierdolnia jakiś czas temu pokazał się pewien użytkownik @kramibiz, po czym od razu go rozszyfrowałem Surprised . JA . Pierwszy.
Więc twoje swawolne uwagi są kompletnie nie na miejscu.
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 24 Lut '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to zresetujcie się wszyscy na wzajem tak 676, Laughing
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Reset 676. Globalny kataklizm nadchodzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile